IMPEL CLEANING REDECO OPEN 2014 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
70 Plinta KamilBrak informacji Stare Bogaczowice 429
65 Przybysz GrzegorzBrak informacji Polkowice 372
73 Gapiński PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 654
72 Fulneczek AdrianBrak informacji Wrocław 529
74 Krawutschke MarcinBrak informacji Wałbrzych 761
69 Zieliński MateuszBrak informacji Wrocław 413
68 Szymczak MichałBrak informacji Wałbrzych 389
66 Kozłowski ŁukaszBrak informacji Wrocław 382
71 Maciejewski AdamBrak informacji Wrocław 475
67 Bobra JacekBrak informacji Wrocław 388
6 Spoljar DomagojBrak informacji Chorwacja 8 1
3 Stachowski ŁukaszBrak informacji Warszawa 4 2
2 Atras PrzemysławBrak informacji Kraków/Krasnystaw 3 3
4 Kotra MateuszBrak informacji Rzeszów 6 4
1 Nowisz WojciechBrak informacji Warszawa 5 5
7 Maciantowicz MaciejBrak informacji Kraków 9 6
5 Dominiak KamilBrak informacji Warszawa 7 7
8 Kozik MarcinBrak informacji Zabrze 10 8
11 Rykowski RafałBrak informacji Wrocław 16 9
9 Wojnarski MarekBrak informacji Kietrz 11 10
16 Pełczyński AdamBrak informacji Poznań 25 11
12 Pietras KrzysztofBrak informacji Kraków 17 12
27 Bolechała TomaszBrak informacji Kraków 45 13
14 Filipowski DariuszBrak informacji Poznań 22 14
18 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 29 15
10 Kotra MichałBrak informacji Rzeszów 13 16
21 Gajewski GrzegorzBrak informacji Szczecin 34 17
19 Jaworski JakubBrak informacji Zakroczym 31 18
20 Terlecki JarosławBrak informacji Wrocław 32 19
24 Rusek StanisławBrak informacji Kraków 38 20
17 Jankowski MarekBrak informacji Warszawa 28 21
22 Grabowski MarcinBrak informacji Wrocław 36 22
15 Krysicki JakubBrak informacji Łódź 23 23
25 Kowalski DominikBrak informacji Trójmiasto 40 24
33 Szczęsny SzymonBrak informacji Wrocław 67 25
51 Słowiński MaciejBrak informacji Warszawa 179 26
28 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 52 27
31 Bellinger MarkBrak informacji Tarnowskie Góry 60 28
39 Juzwa ŁukaszBrak informacji Gliwice 92 29
26 Sowa Grzegorz TigerBrak informacji Zielona Góra 44 30
32 Mazurkiewicz FilipBrak informacji Kraków 61 31
29 Smoleń ArturBrak informacji Gliwice 53 32
35 Świąder MichałBrak informacji Wrocław 73 33
30 Suchocki DominikBrak informacji Kraków 55 34
38 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 84 35
41 Ciempka AdamBrak informacji Opole 124 36
48 Szkudlarek MichałBrak informacji Wrocław 144 37
42 Czajczyński DanielBrak informacji Fabianów 129 38
44 Machno ArturBrak informacji Kraków 135 39
34 Sikora GrzegorzBrak informacji Sosnowiec 69 40
54 Kowalewski JacekBrak informacji Wrocław 215 41
49 Banasiak TomaszBrak informacji Warszawa 146 42
40 Brzeziński StefanBrak informacji Kraków 108 43
37 Kapral DawidBrak informacji Myszków 78 44
56 Szubert JacekBrak informacji Wrocław 225 45
53 Chmielowski JakubBrak informacji Kraków 208 46
55 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 219 47
50 Tłustochowicz MarcinBrak informacji Sosnowiec 152 48
57 Kubic MichałBrak informacji Miechów 248 49
36 Peukert TomaszBrak informacji Poznań 75 50
45 Romański KrzysztofBrak informacji Szczecin 138 51
58 Mróz JacekBrak informacji Wrocław 250 52
46 Kowalski PiotrBrak informacji Kłobuck 140 53
62 Rybczyński MarekBrak informacji Wałbrzych 314 54
43 Sodo WojciechBrak informacji Sosnowiec 131 55
63 Rumiński MaciejBrak informacji Kraków 344 56
52 Bronikowski KrzysztofBrak informacji Poznań 202 57
59 Stein BartoszBrak informacji Borówiec 274 58
61 Czajczyński KrzysztofBrak informacji Fabianów 309 59
23 Ratigowski MarcinBrak informacji Warszawa 37 60
47 Ikonomu GrigorisBrak informacji 142 61
13 Pyda AndrzejBrak informacji Poznań 19 62
64 Teleńczuk TomaszBrak informacji Wrocław 370 63
60 Kischel JulianBrak informacji 286 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-01-2014


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Nowisz Wojciech
3
  4:11  12:10  12:10  11:1
Świąder Michał
1
Kowalski Piotr
0
  5:11  4:11  7:11
Mazurkiewicz Filip
3
Kowalski Dominik
3
  11:1  11:3  11:5
Stein Bartosz
0
Kapral Dawid
1
  8:11  12:10  7:11  6:11
Pełczyński Adam
3
Kotra Michał
3
  12:10  11:3  11:7
Rygielski Rafał
0
Kischel Julian
W
WALKOVER
Terlecki Jarosław
3
Zjawin Jakub
3
  11:4  11:6  11:2
Kubic Michał
0
Czajczyński Daniel
0
  3:11  3:11  8:11
Spoljar Domagoj
3
Dominiak Kamil
3
  11:5  11:7  13:11
Romański Krzysztof
0
Szubert Jacek
0
  8:11  8:11  4:11
Jankowski Marek
3
Ratigowski Marcin
1
  9:11  11:8  7:11  9:11
Juzwa Łukasz
3
Sikora Grzegorz
0
  6:11  1:11  9:11
Rykowski Rafał
3
Pyda Andrzej
W
WALKOVER
Słowiński Maciej
3
Ciempka Adam
1
  5:11  7:11  11:7  4:11
Bolechała Tomasz
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:2  11:1  11:6
Rumiński Maciej
0
Banasiak Tomasz
0
  4:11  5:11  2:11
Kotra Mateusz
3
Stachowski Łukasz
3
  11:3  11:4  11:0
Brzeziński Stefan
0
Czajczyński Krzysztof
0
  4:11  5:11  3:11
Jaworski Jakub
3
Sowa Grzegorz Tiger
3
  11:5  12:10  11:8
Machno Artur
0
Sodo Wojciech
0
  3:11  3:11  2:11
Filipowski Dariusz
3
Pietras Krzysztof
3
  11:7  11:3  11:3
Ikonomu Grigoris
0
Chmielowski Jakub
0
  3:11  2:11  7:11
Grabowski Marcin
3
Suchocki Dominik
0
  10:12  9:11  3:11
Szczęsny Szymon
3
Peukert Tomasz
1
  11:6  2:11  7:11  3:11
Kozik Marcin
3
Maciantowicz Maciej
3
  11:8  11:5  11:6
Bronikowski Krzysztof
0
Kowalewski Jacek
0
  9:11  3:11  11:13
Smoleń Artur
3
Marszał Adrian
3
  10:12  11:8  11:5  12:10
Szkudlarek Michał
1
Rybczyński Marek
1
  11:9  1:11  5:11  4:11
Krysicki Jakub
3
Wojnarski Marek
3
  11:2  11:6  9:11  11:8
Bartolewski Marcin
1
Mróz Jacek
0
  8:11  6:11  10:12
Bellinger Mark
3
Rusek Stanisław
3
  11:4  10:12  11:5  11:7
Tłustochowicz Marcin
1
Teleńczuk Tomasz
0
  0:11  2:11  1:11
Atras Przemysław
3
Nowisz Wojciech
3
  11:1  11:5  11:5
Mazurkiewicz Filip
0
Kowalski Dominik
1
  11:5  3:11  7:11  7:11
Pełczyński Adam
3
Kotra Michał
3
  4:11  11:9  11:8  11:9
Terlecki Jarosław
1
Zjawin Jakub
0
  4:11  2:11  5:11
Spoljar Domagoj
3
Dominiak Kamil
3
  12:14  13:11  11:6  11:7
Jankowski Marek
1
Juzwa Łukasz
0
  3:11  5:11  9:11
Rykowski Rafał
3
Słowiński Maciej
1
  8:11  11:7  6:11  9:11
Bolechała Tomasz
3
Gajewski Grzegorz
1
  12:14  11:5  9:11  3:11
Kotra Mateusz
3
Stachowski Łukasz
3
  12:10  11:5  11:5
Jaworski Jakub
0
Sowa Grzegorz Tiger
1
  15:13  5:11  2:11  11:13
Filipowski Dariusz
3
Pietras Krzysztof
3
  11:6  12:10  7:11  3:11  14:12
Grabowski Marcin
2
Szczęsny Szymon
0
  5:11  9:11  0:11
Kozik Marcin
3
Maciantowicz Maciej
3
  11:9  11:8  11:8
Smoleń Artur
0
Marszał Adrian
3
  12:10  11:9  11:5
Krysicki Jakub
0
Wojnarski Marek
3
  11:4  11:6  11:9
Bellinger Mark
0
Rusek Stanisław
0
  5:11  9:11  5:11
Atras Przemysław
3
Nowisz Wojciech
3
  14:12  11:8  11:6
Pełczyński Adam
0
Kotra Michał
0
  8:11  7:11  5:11
Spoljar Domagoj
3
Dominiak Kamil
3
  11:8  11:6  10:12  11:1
Rykowski Rafał
1
Bolechała Tomasz
1
  6:11  3:11  11:9  6:11
Kotra Mateusz
3
Stachowski Łukasz
3
  11:9  11:4  11:6
Filipowski Dariusz
0
Pietras Krzysztof
1
  4:11  5:11  11:7  4:11
Kozik Marcin
3
Maciantowicz Maciej
3
  11:8  9:11  11:6  11:5
Marszał Adrian
1
Wojnarski Marek
1
  11:6  8:11  6:11  7:11
Atras Przemysław
3
Nowisz Wojciech
2
  6:11  11:7  11:9  7:11  9:11
Spoljar Domagoj
3
Dominiak Kamil
2
  11:8  6:11  3:11  11:8  3:11
Kotra Mateusz
3
Stachowski Łukasz
3
  11:4  11:5  11:6
Kozik Marcin
0
Maciantowicz Maciej
1
  12:10  4:11  5:11  4:11
Atras Przemysław
3
Spoljar Domagoj
3
  5:11  11:7  11:9  11:7
Kotra Mateusz
1
Stachowski Łukasz
3
  11:7  10:12  11:5  11:7
Atras Przemysław
1
Spoljar Domagoj
3
  11:6  9:11  12:9  11:5
Stachowski Łukasz
1
Spoljar Domagoj
Miejsca 3 - 4
Kotra Mateusz
2
  5:11  11:6  11:8  7:11  6:11
Atras Przemysław
3
Atras Przemysław
Miejsca 5 - 8
Nowisz Wojciech
3
  11:4  11:7  11:7
Dominiak Kamil
0
Kozik Marcin
2
  11:5  11:2  8:11  3:11  4:11
Maciantowicz Maciej
3
Nowisz Wojciech
3
  11:5  9:11  11:6  12:10
Maciantowicz Maciej
1
Nowisz Wojciech
Miejsca 7 - 8
Dominiak Kamil
3
  11:9  6:11  11:8  11:9
Kozik Marcin
1
Dominiak Kamil
Miejsca 9 - 16
Pełczyński Adam
3
  11:6  11:8  13:11
Kotra Michał
0
Rykowski Rafał
3
  11:2  11:4  11:7
Bolechała Tomasz
0
Filipowski Dariusz
0
  11:13  9:11  8:11
Pietras Krzysztof
3
Marszał Adrian
1
  4:11  11:9  6:11  6:11
Wojnarski Marek
3
Pełczyński Adam
2
  4:11  7:11  11:9  11:9  8:11
Rykowski Rafał
3
Pietras Krzysztof
W
WALKOVER
Wojnarski Marek
3
Rykowski Rafał
3
  11:8  11:5  14:12
Wojnarski Marek
0
Rykowski Rafał
Miejsca 11 - 12
Pełczyński Adam
3
WALKOVER
Pietras Krzysztof
W
Pełczyński Adam
Miejsca 13 - 16
Kotra Michał
W
WALKOVER
Bolechała Tomasz
3
Filipowski Dariusz
3
WALKOVER
Marszał Adrian
W
Bolechała Tomasz
3
  11:8  11:4  12:10
Filipowski Dariusz
0
Bolechała Tomasz
Miejsca 15 - 16
Kotra Michał
W
WALKOVER
Marszał Adrian
W
Marszał Adrian
Miejsca 17 - 32
Mazurkiewicz Filip
1
  11:7  8:11  10:12  6:11
Kowalski Dominik
3
Terlecki Jarosław
3
  11:5  10:12  11:4  12:10
Zjawin Jakub
1
Jankowski Marek
3
  11:2  12:10  11:9
Juzwa Łukasz
0
Słowiński Maciej
1
  12:10  5:11  10:12  6:11
Gajewski Grzegorz
3
Jaworski Jakub
3
  11:6  11:7  11:8
Sowa Grzegorz Tiger
0
Grabowski Marcin
3
  11:9  8:11  11:6  12:10
Szczęsny Szymon
1
Smoleń Artur
2
  5:11  11:6  19:21  11:7  5:11
Krysicki Jakub
3
Bellinger Mark
0
  3:11  4:11  2:11
Rusek Stanisław
3
Kowalski Dominik
0
  5:11  12:14  7:11
Terlecki Jarosław
3
Jankowski Marek
1
  11:6  7:11  6:11  8:11
Gajewski Grzegorz
3
Jaworski Jakub
3
  11:6  11:4  14:16  10:12  11:5
Grabowski Marcin
2
Krysicki Jakub
1
  7:11  11:8  4:11  7:11
Rusek Stanisław
3
Terlecki Jarosław
0
  10:12  11:13  6:11
Gajewski Grzegorz
3
Jaworski Jakub
3
  5:11  11:0  11:8  11:8
Rusek Stanisław
1
Gajewski Grzegorz
3
WALKOVER
Jaworski Jakub
W
Gajewski Grzegorz
Miejsca 19 - 20
Terlecki Jarosław
3
WALKOVER
Rusek Stanisław
W
Terlecki Jarosław
Miejsca 21 - 24
Kowalski Dominik
0
  2:11  5:11  7:11
Jankowski Marek
3
Grabowski Marcin
3
  4:11  10:12  11:5  15:13  11:9
Krysicki Jakub
2
Jankowski Marek
3
  11:5  11:2  11:13  11:6
Grabowski Marcin
1
Jankowski Marek
Miejsca 23 - 24
Kowalski Dominik
0
  6:11  6:11  10:12
Krysicki Jakub
3
Krysicki Jakub
Miejsca 25 - 32
Mazurkiewicz Filip
1
  7:11  14:16  11:9  5:11
Zjawin Jakub
3
Juzwa Łukasz
2
  5:11  11:5  11:9  3:11  8:11
Słowiński Maciej
3
Sowa Grzegorz Tiger
2
  9:11  12:10  11:8  9:11  7:11
Szczęsny Szymon
3
Smoleń Artur
W
WALKOVER
Bellinger Mark
3
Zjawin Jakub
W
WALKOVER
Słowiński Maciej
3
Szczęsny Szymon
3
WALKOVER
Bellinger Mark
W
Słowiński Maciej
0
Kort 5, 21:33 20.01.2014
Szczęsny Szymon
0
Szczęsny Szymon
Miejsca 27 - 28
Zjawin Jakub
3
WALKOVER
Bellinger Mark
W
Zjawin Jakub
Miejsca 29 - 32
Mazurkiewicz Filip
1
  5:11  9:11  11:2  5:11
Juzwa Łukasz
3
Sowa Grzegorz Tiger
3
WALKOVER
Smoleń Artur
W
Juzwa Łukasz
3
WALKOVER
Sowa Grzegorz Tiger
W
Juzwa Łukasz
Miejsca 31 - 32
Mazurkiewicz Filip
3
WALKOVER
Smoleń Artur
W
Mazurkiewicz Filip
Miejsca 33 - 64
Świąder Michał
3
  11:3  11:2  11:8
Kowalski Piotr
0
Stein Bartosz
0
  2:11  1:11  0:11
Kapral Dawid
3
Rygielski Rafał
3
WALKOVER
Kischel Julian
W
Kubic Michał
0
  3:11  5:11  9:11
Czajczyński Daniel
3
Romański Krzysztof
0
  8:11  7:11  5:11
Szubert Jacek
3
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Sikora Grzegorz
3
Pyda Andrzej
W
WALKOVER
Ciempka Adam
3
Rumiński Maciej
1
  5:11  4:11  11:6  4:11
Banasiak Tomasz
3
Brzeziński Stefan
3
  11:5  11:7  8:11  11:8
Czajczyński Krzysztof
1
Machno Artur
3
  11:7  11:5  11:7
Sodo Wojciech
0
Ikonomu Grigoris
1
  11:8  9:11  4:11  11:13
Chmielowski Jakub
3
Suchocki Dominik
3
  11:9  11:5  10:12  11:8
Peukert Tomasz
1
Bronikowski Krzysztof
1
  6:11  4:11  11:7  6:11
Kowalewski Jacek
3
Szkudlarek Michał
3
  11:9  11:8  11:1
Rybczyński Marek
0
Bartolewski Marcin
3
  11:8  4:11  11:9  11:3
Mróz Jacek
1
Tłustochowicz Marcin
3
  11:3  11:4  11:7
Teleńczuk Tomasz
0
Świąder Michał
3
  11:5  11:6  11:6
Kapral Dawid
0
Rygielski Rafał
1
  2:11  11:9  5:11  6:11
Czajczyński Daniel
3
Szubert Jacek
2
  7:11  11:4  9:11  12:10  5:11
Sikora Grzegorz
3
Ciempka Adam
3
  8:11  11:4  11:6  11:9
Banasiak Tomasz
1
Brzeziński Stefan
1
  10:12  9:11  11:8  6:11
Machno Artur
3
Chmielowski Jakub
1
  10:12  8:11  11:8  3:11
Suchocki Dominik
3
Kowalewski Jacek
0
  5:11  11:13  4:11
Szkudlarek Michał
3
Bartolewski Marcin
3
  11:7  12:14  11:7  11:2
Tłustochowicz Marcin
1
Świąder Michał
3
  8:11  11:5  11:1  11:7
Czajczyński Daniel
1
Sikora Grzegorz
W
WALKOVER
Ciempka Adam
3
Machno Artur
0
  8:11  8:11  10:12
Suchocki Dominik
3
Szkudlarek Michał
0
  10:12  6:11  9:11
Bartolewski Marcin
3
Świąder Michał
3
  11:6  11:7  11:3
Ciempka Adam
0
Suchocki Dominik
3
  11:8  8:11  5:11  11:6  11:9
Bartolewski Marcin
2
Świąder Michał
3
  11:7  11:7  8:11  12:10
Suchocki Dominik
1
Świąder Michał
Miejsca 35 - 36
Ciempka Adam
W
WALKOVER
Bartolewski Marcin
3
Bartolewski Marcin
Miejsca 37 - 40
Czajczyński Daniel
3
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Machno Artur
1
  1:11  13:11  6:11  8:11
Szkudlarek Michał
3
Czajczyński Daniel
W
WALKOVER
Szkudlarek Michał
3
Szkudlarek Michał
Miejsca 39 - 40
Sikora Grzegorz
W
WALKOVER
Machno Artur
3
Machno Artur
Miejsca 41 - 48
Kapral Dawid
3
  11:9  11:7  11:8
Rygielski Rafał
0
Szubert Jacek
W
WALKOVER
Banasiak Tomasz
3
Brzeziński Stefan
3
WALKOVER
Chmielowski Jakub
W
Kowalewski Jacek
3
WALKOVER
Tłustochowicz Marcin
W
Kapral Dawid
2
  11:9  11:7  8:11  3:11  6:11
Banasiak Tomasz
3
Brzeziński Stefan
2
  7:11  9:11  11:6  11:8  9:11
Kowalewski Jacek
3
Banasiak Tomasz
0
  9:11  5:11  5:11
Kowalewski Jacek
3
Kowalewski Jacek
Miejsca 43 - 44
Kapral Dawid
W
WALKOVER
Brzeziński Stefan
3
Brzeziński Stefan
Miejsca 45 - 48
Rygielski Rafał
1
  3:11  10:12  11:8  9:11
Szubert Jacek
3
Chmielowski Jakub
3
WALKOVER
Tłustochowicz Marcin
W
Szubert Jacek
3
WALKOVER
Chmielowski Jakub
W
Szubert Jacek
Miejsca 47 - 48
Rygielski Rafał
3
WALKOVER
Tłustochowicz Marcin
W
Rygielski Rafał
Miejsca 49 - 64
Kowalski Piotr
3
  11:4  11:7  11:7
Stein Bartosz
0
Kischel Julian
W
WALKOVER
Kubic Michał
3
Romański Krzysztof
3
WALKOVER
Ratigowski Marcin
W
Pyda Andrzej
W
WALKOVER
Rumiński Maciej
3
Czajczyński Krzysztof
0
  9:11  7:11  11:13
Sodo Wojciech
3
Ikonomu Grigoris
1
  11:5  7:11  7:11  4:11
Peukert Tomasz
3
Bronikowski Krzysztof
0
  6:11  6:11  2:11
Rybczyński Marek
3
Mróz Jacek
3
  11:7  11:4  11:2
Teleńczuk Tomasz
0
Kowalski Piotr
2
  8:11  13:11  4:11  12:10  6:11
Kubic Michał
3
Romański Krzysztof
3
  11:5  8:11  11:9  11:6
Rumiński Maciej
1
Sodo Wojciech
2
  11:5  4:11  11:0  7:11  3:11
Peukert Tomasz
3
Rybczyński Marek
1
  9:11  14:12  15:17  8:11
Mróz Jacek
3
Kubic Michał
3
  11:9  11:5  11:7
Romański Krzysztof
0
Peukert Tomasz
3
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Kubic Michał
3
  11:3  11:7  2:11  4:11  11:9
Peukert Tomasz
2
Kubic Michał
Miejsca 51 - 52
Romański Krzysztof
3
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Romański Krzysztof
Miejsca 53 - 56
Kowalski Piotr
3
  6:11  19:17  11:8  6:11  12:10
Rumiński Maciej
2
Sodo Wojciech
1
  11:13  4:11  11:9  10:12
Rybczyński Marek
3
Kowalski Piotr
3
  12:14  11:7  11:4  11:9
Rybczyński Marek
1
Kowalski Piotr
Miejsca 55 - 56
Rumiński Maciej
W
WALKOVER
Sodo Wojciech
3
Sodo Wojciech
Miejsca 57 - 64
Stein Bartosz
3
WALKOVER
Kischel Julian
W
Ratigowski Marcin
3
WALKOVER
Pyda Andrzej
W
Czajczyński Krzysztof
3
  11:9  11:3  11:9
Ikonomu Grigoris
0
Bronikowski Krzysztof
3
WALKOVER
Teleńczuk Tomasz
W
Stein Bartosz
3
WALKOVER
Ratigowski Marcin
W
Czajczyński Krzysztof
W
WALKOVER
Bronikowski Krzysztof
3
Stein Bartosz
W
WALKOVER
Bronikowski Krzysztof
3
Bronikowski Krzysztof
Miejsca 59 - 60
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Czajczyński Krzysztof
3
Czajczyński Krzysztof
Miejsca 61 - 64
Kischel Julian
W
WALKOVER
Pyda Andrzej
3
Ikonomu Grigoris
3
WALKOVER
Teleńczuk Tomasz
W
Pyda Andrzej
W
WALKOVER
Ikonomu Grigoris
3
Ikonomu Grigoris
Miejsca 63 - 64
Kischel Julian
W
WALKOVER
Teleńczuk Tomasz
3
Teleńczuk Tomasz
Stan na: 08:08:12 25-02-2018