Najdłuższy mecz

OPENOPEN - FinałyDAMSKA
22"09'Gurdak Łukasz1
Wróbel Wojciech2
19"51'Wróbel Wojciech2
Filipiak Marcin1
15"50'Gurdak Łukasz1
Filipiak Marcin2
14"09'Wróbel Wojciech2
Frąckowiak Wojciech0
13"22'Czajczyński Krzysztof2
Chocaj Patryk0
13"04'Gurdak Łukasz0
Frąckowiak Wojciech2
11"55'Frąckowiak Wojciech2
Filipiak Marcin0
11"33'Gurdak Łukasz0
Czajczyński Daniel2
10"27'Czajczyński Krzysztof2
Okoński Aleksander0
10"26'Czajczyński Daniel2
Filipiak Marcin0
43"26'Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
24"30'Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
7"14'Frąckowiak Wojciech2
Standziak Maciej0
'Filipiak Marcin2
Okoński AleksanderW
'Gurdak Łukasz2
Krymarys MarcinW
15"34'Raźniak - Ochocka Paulina1
Chocaj Joanna2
13"41'Raźniak - Ochocka Paulina1
Standziak Justyna2
10"47'Sawicka Agnieszka2
Trendak Olga0
10"38'Raźniak - Ochocka Paulina0
Bela Agata2
10"32'Standziak Justyna0
Trendak Olga2
9"59'Bela Agata2
Chocaj Joanna0
9"52'Bela Agata0
Trendak Olga2
9"31'Trendak Olga2
Chocaj Joanna0
9"16'Raźniak - Ochocka Paulina0
Trendak Olga2
9"12'Standziak Justyna2
Chocaj Joanna0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - FinałyDAMSKA
Gurdak Łukasz53"14'
Wróbel Wojciech51"42'
Filipiak Marcin50"29'
Frąckowiak Wojciech42"11'
Czajczyński Daniel32"44'
Czajczyński Krzysztof26"31'
Chocaj Patryk23"24'
Okoński Aleksander23"08'
Standziak Maciej21"25'
Czajczyński Daniel36"22'
Czajczyński Krzysztof36"22'
Wróbel Wojciech18"14'
Chocaj Patryk18"14'
Standziak Maciej7"10'
Frąckowiak Wojciech7"10'
Raźniak - Ochocka Paulina47"38'
Chocaj Joanna44"27'
Standziak Justyna41"43'
Trendak Olga40"33'
Bela Agata38"00'
Sawicka Agnieszka36"55'

Czas setów: 5 godz. 48 min 48 s

OPENOPEN - FinałyDAMSKA

162 min 24 s

8"19'
1 set
Gurdak Łukasz0
Frąckowiak Wojciech2
7"17'
2 set
Wróbel Wojciech2
Filipiak Marcin1
6"52'
1 set
Wróbel Wojciech2
Frąckowiak Wojciech0
6"27'
2 set
Gurdak Łukasz1
Wróbel Wojciech2
6"13'
1 set
Gurdak Łukasz0
Czajczyński Daniel2
6"05'
3 set
Gurdak Łukasz1
Filipiak Marcin2
5"51'
2 set
Czajczyński Krzysztof2
Chocaj Patryk0
5"46'
1 set
Gurdak Łukasz1
Wróbel Wojciech2
5"33'
1 set
Frąckowiak Wojciech2
Filipiak Marcin0
5"24'
1 set
Czajczyński Krzysztof2
Okoński Aleksander0

61 min 46 s

9"03'
3 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
7"43'
5 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
7"41'
1 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
6"24'
2 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
5"43'
4 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
5"31'
4 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
5"07'
2 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
4"59'
1 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
3"55'
2 set
Frąckowiak Wojciech2
Standziak Maciej0
3"15'
1 set
Frąckowiak Wojciech2
Standziak Maciej0

124 min 38 s

5"28'
2 set
Raźniak - Ochocka Paulina0
Bela Agata2
5"09'
1 set
Trendak Olga2
Chocaj Joanna0
4"56'
3 set
Raźniak - Ochocka Paulina1
Chocaj Joanna2
4"39'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Trendak Olga0
4"28'
2 set
Raźniak - Ochocka Paulina1
Standziak Justyna2
4"28'
1 set
Bela Agata2
Chocaj Joanna0
4"19'
2 set
Standziak Justyna0
Trendak Olga2
4"16'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Raźniak - Ochocka Paulina0
4"15'
1 set
Standziak Justyna0
Trendak Olga2
4"15'
2 set
Bela Agata2
Chocaj Joanna0

Małych punktów: 1290

OPENOPEN - FinałyDAMSKA

580

Wróbel Wojciech92
Czajczyński Daniel89
Gurdak Łukasz77
Filipiak Marcin75
Czajczyński Krzysztof66
Frąckowiak Wojciech63
Chocaj Patryk54
Standziak Maciej36
Okoński Aleksander28

198

Czajczyński Daniel52
Czajczyński Krzysztof45
Chocaj Patryk38
Wróbel Wojciech30
Frąckowiak Wojciech22
Standziak Maciej11

512

Sawicka Agnieszka110
Trendak Olga98
Standziak Justyna93
Chocaj Joanna74
Raźniak - Ochocka Paulina71
Bela Agata66

Wszystkich rozegranych setów: 78

OPENOPEN - FinałyDAMSKA

35

11

32


Wszystkich rozegranych meczów: 34

OPENOPEN - FinałyDAMSKA

16

3

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - FinałyDAMSKA
13.09'
2 set
Standziak Maciej0
Chocaj Patryk2
13.91'
1 set
Chocaj Patryk2
Okoński Aleksander0
16.00'
1 set
Gurdak Łukasz1
Filipiak Marcin2
16.18'
2 set
Czajczyński Krzysztof2
Okoński Aleksander0
16.27'
1 set
Czajczyński Daniel2
Wróbel Wojciech0
16.91'
2 set
Czajczyński Daniel2
Wróbel Wojciech0
17.36'
1 set
Standziak Maciej0
Czajczyński Krzysztof2
17.64'
1 set
Standziak Maciej2
Okoński Aleksander0
19.00'
2 set
Czajczyński Daniel2
Frąckowiak Wojciech0
19.18'
2 set
Gurdak Łukasz0
Frąckowiak Wojciech2
13.18'
3 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
17.73'
1 set
Frąckowiak Wojciech2
Standziak Maciej0
21.36'
2 set
Frąckowiak Wojciech2
Standziak Maciej0
27.18'
1 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
27.91'
2 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
30.09'
4 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
31.18'
4 set
Wróbel Wojciech1
Chocaj Patryk3
32.93'
1 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
34.91'
2 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
38.42'
1 set
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2
14.64'
1 set
Raźniak - Ochocka Paulina1
Standziak Justyna2
15.00'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Bela Agata0
15.45'
2 set
Standziak Justyna2
Bela Agata0
16.18'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Bela Agata0
17.27'
2 set
Trendak Olga2
Chocaj Joanna0
17.36'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Raźniak - Ochocka Paulina0
17.45'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Chocaj Joanna0
18.82'
2 set
Bela Agata0
Trendak Olga2
19.18'
1 set
Raźniak - Ochocka Paulina0
Trendak Olga2
19.82'
3 set
Raźniak - Ochocka Paulina1
Standziak Justyna2

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN - Finały
1 1%
0-1-0
Czajczyński Daniel3
Czajczyński Krzysztof2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0