ZASADY TURNIEJU "Otwarcie Sezonu w Squash Oaza Kalisz", oraz "Mistrzostwa Południowej Wielkopolski '16 / '17 vol. 1"

Turniej rozgrywany systemem pucharowym z grą o każde miejsce. System rozgrywania uzależniony będzie od liczby zgłoszeń. 

Rundy: 1-4 Best of Three, Runda finałowa - Best of Five
Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squash'a opublikowane na stronie www.pfs.com.pl

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na turniej kat. B przyjmowane są do piątku 30.09.2016 r. do godz. 12:00
Zgłoszenia:

- uczestnicy posiadający licencję PFS online na stronie http://bo5.pl/squashoaza/ ,  w recepcji klubu lub telefonicznie: 601 55 83 84

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: Imię i Nazwisko; Miasto; Numer kontaktowy GSM; Numer licencji PFS.

 

- uczestnicy nie posiadający licencji PFS zobligowani są do jej wyrobienia. Wyrobienie licencji jest bezpłatne – wystarczy wysłać dane emailem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html.  WNIOSEK O WYDANIE LICENCJI ZAWODNICZEJ PFS (POBIERZ WNIOSEK).

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w turnieju bez licencji PFS pod warunkiem wypełnienia wniosku o wydanie licencji najpóźniej w dniu turnieju.

NAGRODY

Dla zwycięzców w turnieju drużynowym: puchar przechodni za msc 1. 2. 3. 
Dla zwycięzców w turnieju indywidualnym - puchary i nagrody rzeczowe...

Chcesz zostać sponsorem - zadzwoń 510 077 766

HARMONOGRAM TURNIEJU

Piątek (30.09.2016):

12:00 - zamknięcie listy zgłoszeń;

do 22:00 - losowanie drabinki i publikacja wyników losowania;


Sobota (01.10.2016):

12:00 - publikacja harmonogramu rozgrywek;

Niedziela (02.10.2016):

10:00 - start turnieju

"Otwarcie Sezonu w Squash Oaza Kalisz", oraz "Mistrzostwa Południowej Wielkopolski '16 / '17 vol. 1"

 WPISOWE:

Kat: Open   = 70 zł (w tym opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!
Kat: Kobiet = 50 zł (w tym opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!
Kat: Junior = 40 zł (w tym opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!

 

Wpłaty przez zamiejscowych można dokonać najpóźniej w dniu 30-09-2016 do godz. 16:00 - przelewem na konto: BPH 12 1060 0076 0000 3260 0046 8407

Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: squash@aktywnewakacje.pl lub okazanie go w formie drukowanej. Wycofanie się z turnieju po zamknięciu zapisów lub nie stawienie się na turnieju powoduje, że opłata nie może być zwrócona.

Dla miejscowych i klientów Squash Oaza wpłaty można dokonać najpóźniej w dniu turnieju gotówką, kartą płatniczą w recepcji klubu - (dotyczy osób które brały już udział w turniejach w Squash Oaza) lub są stałym klientem Squash Oaza. Wycofanie się z turnieju po zamknięciu zapisów lub nie stawienie się na turnieju powoduje, że opłata nie może być zwrócona. 

 PAKIET STARTOWY: Dla każdego zawodnika organizator zapewnia pakiet startowy (napój + drobne upominki). W trakcie turnieju zapewniamy zupę, lekkie przekąski, owoce, kawę, herbatę.

Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.

Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz regulaminu klubu Squash Oaza Kalisz.

 

SPOSORZY: Decathlon, Kino Helios, Diet Coach - Robert Chwiałkowski, Gabinet Masażu - Squash Oaza, Sushi Kushi, Best Drive Gumi Serwis, Karakal, e-rakiety.pl,  Wypożyczalnia i Serwis Narciarski Okoń-SKI, OSHEE i inni...