Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOu17
44"16'Piechotka Tomasz1
Kabaciński Maciej2
31"24'Szymanowski Marek1
Korsak Mikołaj3
28"18'Krzyżaniak Tomasz1
Szymanowski Marek3
28"07'Krzyżaniak Tomasz2
Kleszcz Piotr1
27"15'Kraczkowski Damian1
Wasiela Jacek2
25"21'Kleszcz Piotr2
Osojca Mateusz1
23"45'Kleszcz Piotr2
Czajczyński Daniel1
23"23'Kabaciński Maciej2
Hełminiak Piotr1
23"17'Krzyżaniak Tomasz0
Jarota Filip3
22"48'Osojca Mateusz2
Mróz Jacek1
26"18'Dominiak Zuzanna1
Zarówna Klaudyna3
23"11'Huber Ewa1
Skarbińska Agnieszka3
21"10'Zarówna Klaudyna3
Sielska Paulina0
20"05'Owczarek Małgorzata0
Sielska Paulina3
19"40'Surdziel Aleksandra1
Owczarek Małgorzata2
17"49'Surdziel Aleksandra0
Dominiak Zuzanna3
16"30'Huber Ewa2
Kabacińska Julita1
15"07'Dominiak Zuzanna3
Skarbińska Agnieszka0
14"40'Skarbińska Agnieszka0
Sielska Paulina3
12"20'Huber Ewa0
Owczarek Małgorzata2
'Dyczkowski Jakub0
Różak Axel0
'Sikorski Marcin0
Dybioch Leon0
'Sikorski Marcin0
Różak Axel0
'Sikorski Marcin0
Dyczkowski Jakub0
'Kuliński Wojciech0
Dybioch Leon0
'Kuliński Wojciech0
Różak Axel0
'Kuliński Wojciech0
Dyczkowski Jakub0
'Dybioch Leon0
Różak Axel0
'Dybioch Leon0
Dyczkowski Jakub0
'Sikorski Marcin0
Kuliński Wojciech0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kabaciński Maciej101"34'
Kleszcz Piotr100"09'
Szymanowski Marek95"04'
Krzyżaniak Tomasz88"42'
Korsak Mikołaj84"37'
Osojca Mateusz79"13'
Hełminiak Piotr77"31'
Jarota Filip62"33'
Peukert Tomasz58"21'
Wasiela Jacek58"01'
Huber Ewa50"48'
Zarówna Klaudyna47"56'
Dominiak Zuzanna47"34'
Sielska Paulina46"49'
Owczarek Małgorzata43"39'
Surdziel Aleksandra43"22'
Skarbińska Agnieszka42"05'
Kwaśniewska Karolina31"55'
Kabacińska Julita18"33'
Franczuk Ewelina17"26'

Czas setów: 19 godz. 28 min 22 s

OPENDAMSKA

966 min 15 s

23"11'
1 set
Kabaciński Maciej2
Hełminiak Piotr1
21"08'
1 set
Piechotka Tomasz1
Kabaciński Maciej2
13"13'
1 set
Kraczkowski Damian1
Wasiela Jacek2
10"57'
3 set
Kleszcz Piotr2
Osojca Mateusz1
10"52'
2 set
Szymanowski Marek2
Przybitkowski Kamil0
10"47'
3 set
Kleszcz Piotr2
Czajczyński Daniel1
10"42'
3 set
Piechotka Tomasz1
Kabaciński Maciej2
10"36'
3 set
Krzyżaniak Tomasz2
Kleszcz Piotr1
9"53'
2 set
Misiński Maciej0
Czajczyński Daniel2
9"16'
2 set
Kapuściński Bartosz0
Kleszcz Piotr2

202 min 7 s

10"13'
3 set
Zarówna Klaudyna3
Sielska Paulina0
7"37'
3 set
Owczarek Małgorzata0
Sielska Paulina3
7"07'
3 set
Surdziel Aleksandra1
Owczarek Małgorzata2
6"26'
2 set
Dominiak Zuzanna1
Zarówna Klaudyna3
5"56'
3 set
Dominiak Zuzanna1
Zarówna Klaudyna3
5"31'
2 set
Huber Ewa0
Owczarek Małgorzata2
5"26'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Dominiak Zuzanna3
5"15'
1 set
Huber Ewa1
Skarbińska Agnieszka3
5"14'
3 set
Surdziel Aleksandra0
Dominiak Zuzanna3
5"06'
3 set
Huber Ewa1
Skarbińska Agnieszka3

Małych punktów: 3775

OPENDAMSKA

3011

Korsak Mikołaj151
Szymanowski Marek143
Kleszcz Piotr136
Osojca Mateusz128
Krzyżaniak Tomasz126
Jarota Filip113
Kabaciński Maciej111
Kraczkowski Przemysław110
Hełminiak Piotr109
Wasiela Jacek99

764

Zarówna Klaudyna109
Dominiak Zuzanna99
Huber Ewa90
Surdziel Aleksandra89
Sielska Paulina83
Kwaśniewska Karolina68
Owczarek Małgorzata66
Skarbińska Agnieszka59
Kabacińska Julita50
Franczuk Ewelina30

Wszystkich rozegranych setów: 219

OPENDAMSKA

173

46


Wszystkich rozegranych meczów: 101

OPENDAMSKAOu17

74

17

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
3 set
Kabaciński Maciej2
Hełminiak Piotr1
0.36'
2 set
Kraczkowski Przemysław0
Kozłowski Łukasz2
0.45'
2 set
Kabaciński Maciej2
Hełminiak Piotr1
0.45'
1 set
Kraczkowski Przemysław0
Kozłowski Łukasz2
14.55'
2 set
Sierżant Adrian0
Misiński Maciej2
14.73'
1 set
Sierżant Adrian0
Misiński Maciej2
14.91'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Franczuk Ewelina0
15.00'
2 set
Kraczkowski Damian2
Sierżant Adrian0
15.73'
2 set
Czajczyński Daniel2
Kwaśniewska Karolina0
17.00'
1 set
Firfas Rafał0
Grzechowiak Jarosław2
12.64'
2 set
Surdziel Aleksandra2
Franczuk Ewelina0
12.82'
3 set
Kwaśniewska Karolina0
Zarówna Klaudyna3
13.27'
1 set
Franczuk Ewelina2
Grzechowiak Danuta0
14.45'
2 set
Franczuk Ewelina0
Kabacińska Julita2
14.64'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Zarówna Klaudyna3
15.64'
1 set
Franczuk Ewelina0
Kabacińska Julita2
16.18'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Zarówna Klaudyna3
16.18'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Sielska Paulina0
16.27'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Franczuk Ewelina0
17.45'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Kwaśniewska Karolina0

Decyzji sędziowskich: 8 (0,2%)

Stroke 5
62,5%
Let 3
37,5%
Nolet 0
0%

OPEN
5 8,3%
5-0-0
Kleszcz Piotr2
Osojca Mateusz1
2 5,6%
0-2-0
Peukert Tomasz2
Chocholski Piotr0
1 2%
0-1-0
Piechotka Tomasz1
Kabaciński Maciej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0