Święto 11 listopada PFS B+

Gracze

Florczyk Piotr

Łódź, 1979  

OPEN

Gajos Jakub

Łódź, 1978  

OPEN

Sypniewska Małgorzata

Warszawa, 1986  

OPEN, DAMSKA

Kucharski Marcin

Łódź, 1972  

OPEN

Glaza Tomasz

Konin, 1980  

OPEN

Supeł Tomasz

Łódź  

OPEN

Janiszewski Michał

Łódź, 1980  

OPEN

Piątkowski Marcin

Łódź, 1985  

OPEN

Czmil Hubert

Konin  

OPEN

Michalak Radosław

Konin, 1977  

OPEN

Winiarski Tomasz

Łódź  

OPEN

Kaźmierczak Kacper

Łódź, 1988  

OPEN

Nowak Piotr

Ząbki, 2001  

OPEN

Rybarczyk Kamil

Łódź  

OPEN

Olczak Mateusz

Piaseczno  

OPEN

Tadeusz Marcin

Konin, 1978  

OPEN

Mościcki Artur

Łódź, 1972  

OPEN

Bąkowski Rafał

Łódź  

OPEN

Filipczak Arkadiusz

Piotrków Trybunalski, 1981  

OPEN

Kopeć Łukasz

Warszawa  

OPEN

Drzewiecki Rafał

Kraków, 1987  

OPEN

Szota Michał

Częstochowa, 1971  

OPEN

Kopiec Tomasz

Łódź, 1975  

OPEN

Ratigowski Marcin

Warszawa, 1972  

OPEN

Janiszewski Paweł

Łódź, 1990  

OPEN

Tarsalewski Rafał

Pabianice, 1987  

OPEN

Mueller Marcin

Warszawa, 1983  

OPEN

Dałek Marcin

Łódź  

OPEN

Post Michał

Łódź  

OPEN

Hibner Jacek

Łódź  

OPEN

Wójtowicz Kamil

Warszawa, 1987  

OPEN

Suwalski Hubert

Koluszki, 1978  

OPEN

Karp Adam

Łódź, 1980  

OPEN

Wojtunik Bartłomiej

Mysłakowice, 1976  

OPEN

Teichert Michał

Warszawa  

OPEN

Kaleta Grzegorz

Pińczów  

OPEN

Gnitecki Przemysław

Warszawa, 1977  

OPEN

Michalczuk Paweł

Białystok, 1990  

OPEN

Siemaszko Michał

Łódź, 1989  

OPEN

Miśkiewicz Paweł

Pabianice, 1992  

OPEN

Jaworski Jakub

Zakroczym  

OPEN

Trela Paweł

Poznań, 1990  

OPEN

Spoljar Domagoj

Chorwacja, 1974  

OPEN

Górczewski Waldemar

Konin, 1971  

OPEN

Kowalik Maciej

Warszawa, 1984  

OPEN

Czerwińska Iwona

Łódź, 1987  

DAMSKA

Michnowska Katarzyna

Warszawa, 1980  

DAMSKA

Buczkowska Ewa

Poznań, 1975  

DAMSKA

Nowak Joanna

Warszawa, 1985  

DAMSKA

Maszczyk Sylwia

Aleksandrów Łódzki, 1988  

DAMSKA

Budrewicz Monika

Warszawa, 1975  

DAMSKA

Trendak Olga

Łódź  

DAMSKA

Kabacińska Julita

Poznań, 1982  

DAMSKA

Zielińska Joanna

Białe Błota, 1979  

DAMSKA - Eliminacje

Kolenda Łukasz

Łódź, 2002  

JUNIORSKA

Kośliński Jan

Łódź, 2005  

JUNIORSKA

Pawlicki Kacper

Łódź, 2002  

JUNIORSKA

Przybyłek Jakub

Łódź, 2004  

JUNIORSKA

Ossendowski Bartosz

Łódź, 2003  

JUNIORSKA

Hibner Michał

Łódź, 2007  

JUNIORSKA