Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
55"43'Spoljar Domagoj3
Kaleta Grzegorz1
42"09'Spoljar Domagoj2
Jaworski Jakub3
36"12'Gnitecki Przemysław2
Ratigowski Marcin1
33"54'Florczyk Piotr2
Słaboszewski Bartłomiej1
31"01'Krzyżaniak Tomasz2
Czmil Hubert1
30"44'Kopeć Łukasz1
Olczak Mateusz2
29"13'Siemaszko Michał2
Janiszewski Michał1
28"44'Kabaciński Maciej1
Ratigowski Marcin2
27"29'Spoljar Domagoj2
Krzyżaniak Tomasz1
26"54'Janiszewski Michał1
Krzyżaniak Tomasz2
28"00'Buczkowska Ewa1
Nowak Joanna2
25"49'Świerczyńska Monika3
Budrewicz Monika0
25"29'Nowak Joanna1
Sypniewska Małgorzata3
23"00'Świerczyńska Monika1
Nowak Joanna3
21"58'Bruk Anna1
Maszczyk Sylwia2
21"00'Owczarek Małgorzata1
Budrewicz Monika2
19"58'Trendak Olga1
Kabacińska Julita2
19"21'Marcinkowska Karolina1
Czerwińska Iwona2
17"36'Ring Aleksandra0
Trendak Olga2
17"05'Sypniewska Małgorzata3
Budrewicz Monika0
22"04'Ring Aleksandra2
Saad Szeherezada1
13"25'Zielińska Joanna0
Zawistowicz Donata2
10"35'Saad Szeherezada2
Zielińska Joanna0
10"12'Saad Szeherezada2
Zawistowicz Donata0
8"53'Bruk Anna2
Zawistowicz Donata0
7"55'Otto Malwina2
Zielińska Joanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
Spoljar Domagoj137"46'
Janiszewski Michał120"58'
Krzyżaniak Tomasz109"59'
Gnitecki Przemysław96"20'
Kaleta Grzegorz92"38'
Kabaciński Maciej88"21'
Ratigowski Marcin86"33'
Olczak Mateusz83"12'
Jaworski Jakub82"57'
Słaboszewski Bartłomiej79"38'
Nowak Joanna71"55'
Świerczyńska Monika52"13'
Budrewicz Monika49"36'
Buczkowska Ewa49"10'
Rzeszutko Małgorzata48"11'
Bruk Anna46"09'
Trendak Olga45"40'
Owczarek Małgorzata45"19'
Marcinkowska Karolina44"23'
Kabacińska Julita44"23'
Saad Szeherezada35"31'
Zawistowicz Donata29"08'
Zielińska Joanna28"26'
Ring Aleksandra16"57'
Bruk Anna7"31'
Otto Malwina6"49'

Czas setów: 33 godz. 23 min 25 s

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

1608 min 22 s

17"22'
1 set
Gnitecki Przemysław2
Ratigowski Marcin1
16"15'
2 set
Gnitecki Przemysław2
Krzyżaniak Tomasz0
15"41'
2 set
Teichert Michał2
Siemaszko Michał0
13"41'
4 set
Spoljar Domagoj2
Jaworski Jakub3
13"19'
1 set
Spoljar Domagoj3
Kaleta Grzegorz1
13"12'
3 set
Spoljar Domagoj3
Kaleta Grzegorz1
12"42'
1 set
Sypniewska Małgorzata0
Janiszewski Michał2
12"23'
1 set
Kopeć Łukasz1
Olczak Mateusz2
11"51'
3 set
Kabaciński Maciej1
Ratigowski Marcin2
11"48'
4 set
Spoljar Domagoj3
Kaleta Grzegorz1

332 min 52 s

10"01'
2 set
Buczkowska Ewa1
Nowak Joanna2
9"09'
1 set
Ring Aleksandra0
Trendak Olga2
7"29'
1 set
Buczkowska Ewa1
Nowak Joanna2
7"29'
3 set
Świerczyńska Monika3
Budrewicz Monika0
7"27'
3 set
Bruk Anna1
Maszczyk Sylwia2
6"52'
3 set
Nowak Joanna1
Sypniewska Małgorzata3
6"50'
2 set
Ring Aleksandra0
Trendak Olga2
6"42'
1 set
Bruk Anna2
Otto Malwina0
6"37'
3 set
Buczkowska Ewa1
Nowak Joanna2
6"24'
3 set
Owczarek Małgorzata1
Budrewicz Monika2

62 min 11 s

7"40'
3 set
Ring Aleksandra2
Saad Szeherezada1
7"34'
2 set
Zielińska Joanna0
Zawistowicz Donata2
5"26'
1 set
Saad Szeherezada2
Zielińska Joanna0
4"46'
1 set
Zielińska Joanna0
Zawistowicz Donata2
4"46'
1 set
Ring Aleksandra2
Saad Szeherezada1
4"43'
2 set
Saad Szeherezada2
Zawistowicz Donata0
4"34'
1 set
Saad Szeherezada2
Zawistowicz Donata0
4"31'
2 set
Ring Aleksandra2
Saad Szeherezada1
4"23'
2 set
Bruk Anna2
Zawistowicz Donata0
3"51'
2 set
Saad Szeherezada2
Zielińska Joanna0

Małych punktów: 6204

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

4808

Spoljar Domagoj167
Jaworski Jakub149
Sapierzyński Robert146
Kowalik Maciej139
Krzyżaniak Tomasz132
Teichert Michał130
Janiszewski Michał130
Supeł Tomasz126
Gnitecki Przemysław125
Kabaciński Maciej120

1145

Rzeszutko Małgorzata119
Nowak Joanna118
Marcinkowska Karolina105
Świerczyńska Monika102
Buczkowska Ewa97
Owczarek Małgorzata86
Bruk Anna85
Kabacińska Julita74
Trendak Olga69
Budrewicz Monika61

251

Saad Szeherezada75
Zawistowicz Donata53
Zielińska Joanna45
Ring Aleksandra34
Bruk Anna22
Otto Malwina22

Wszystkich rozegranych setów: 354

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

274

67

13


Wszystkich rozegranych meczów: 153

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

120

27

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
0.36'
1 set
Sapierzyński Robert2
Janiszewski Paweł1
0.55'
3 set
Sapierzyński Robert2
Janiszewski Paweł1
0.64'
2 set
Sapierzyński Robert2
Janiszewski Paweł1
1.45'
1 set
Kopiec Tomasz2
Małgorzaciak Paweł0
11.09'
2 set
Szota Michał2
Mueller Marcin0
13.09'
2 set
Mueller Marcin0
Kopiec Tomasz2
13.36'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Szota Michał0
14.18'
1 set
Olkowicz Radosław0
Michalczuk Paweł2
14.27'
1 set
Spoljar Domagoj2
Jaworski Jakub3
15.36'
1 set
Trela Paweł2
Miśkiewicz Paweł0
16.27'
1 set
Buczkowska Ewa2
Bruk Anna0
17.00'
2 set
Owczarek Małgorzata2
Michnowska Katarzyna0
17.64'
2 set
Ring Aleksandra0
Sypniewska Małgorzata2
18.55'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Michnowska Katarzyna0
18.64'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Kabacińska Julita0
18.73'
1 set
Marcinkowska Karolina2
Otto Malwina0
18.82'
2 set
Czerwińska Iwona0
Buczkowska Ewa2
19.00'
2 set
Otto Malwina0
Świerczyńska Monika2
19.09'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Kabacińska Julita0
19.55'
1 set
Świerczyńska Monika1
Nowak Joanna3
17.09'
1 set
Bruk Anna2
Zawistowicz Donata0
17.45'
1 set
Otto Malwina2
Zielińska Joanna0
19.73'
2 set
Otto Malwina2
Zielińska Joanna0
21.00'
2 set
Saad Szeherezada2
Zielińska Joanna0
23.91'
2 set
Bruk Anna2
Zawistowicz Donata0
24.64'
2 set
Ring Aleksandra2
Saad Szeherezada1
24.91'
1 set
Saad Szeherezada2
Zawistowicz Donata0
25.73'
2 set
Saad Szeherezada2
Zawistowicz Donata0
26.00'
1 set
Ring Aleksandra2
Saad Szeherezada1
26.00'
1 set
Zielińska Joanna0
Zawistowicz Donata2

Decyzji sędziowskich: 31 (0,5%)

Stroke 15
48,4%
Let 15
48,4%
Nolet 1
3,2%

OPENDAMSKA
5 11,6%
5-0-0
Gajos Jakub0
Wójtowicz Kamil2
5 10,9%
5-0-0
Teichert Michał2
Siemaszko Michał0
2 5,4%
0-2-0
Glaza Tomasz0
Ratigowski Marcin2
2 4,9%
0-2-0
Miśkiewicz Paweł0
Drzewiecki Rafał2
2 4,3%
0-2-0
Kowalik Maciej2
Wojciechowski Krzysztof0
2 5,4%
2-0-0
Kowalik Maciej2
Sypniewska Małgorzata0
1 4,2%
0-1-0
Sypniewska Małgorzata2
Szota Michał0
1 1,8%
1-0-0
Bąkowski Rafał1
Sapierzyński Robert2
1 2,4%
0-1-0
Kowalik Maciej0
Winiarski Tomasz2
1 2,5%
0-1-0
Wójtowicz Kamil2
Kaźmierczak Kacper0
3 9,4%
2-1-0
Maszczyk Sylwia0
Nowak Joanna2
1 1,7%
0-1-0
Michnowska Katarzyna1
Marcinkowska Karolina2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0