Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
65"17'Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
59"44'Wojnarski Marek3
Pełczyński Adam1
56"36'Khan Faizan2
Kotra Mateusz3
55"50'Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
54"39'Gajewski Grzegorz3
Rusek Stanisław2
50"11'Khan Kaleemullah3
Gajewski Grzegorz1
44"28'Khan Faizan3
Hemmerling Piotr2
43"39'Spoljar Domagoj3
Kaleta Grzegorz1
43"8'Khan Kaleemullah3
Przybysz Grzegorz1
41"58'Wojnarski Marek1
Kotra Mateusz3
49"31'Buczkowska Ewa2
Sielska Paulina3
40"12'Tyma Karina3
Kamińska Magda2
39"46'Jarzembowska Maria3
Sonik Julia2
39"31'Wszołek Karolina3
Huseynova Anna1
39"0'Owcarz Katarzyna2
Ślipczyńska Alicja3
38"27'Obukowicz Monika2
Bogdanowicz Katarzyna3
38"12'Zarówna Klaudyna3
Ślipczyńska Alicja2
33"57'Owcarz Katarzyna3
Buczkowska Ewa1
33"41'Bogdanowicz Katarzyna2
Patałąg Julia3
32"58'Surdziel Aleksandra2
Wszołek Karolina3
39"58'Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
28"4'Przybitkowski Kamil1
Bolechała Tomasz3
27"7'Stolecki Maciej3
Giemza Mikołaj0
27"4'Szewczyk Mateusz3
Wojtunik Bartłomiej1
26"55'Zawadzki Kordian3
Stypa Maciej1
26"15'Przybitkowski Kamil1
Pytlowany Jakub3
25"45'Zawadzki Kordian1
Kapral Dawid3
23"48'Pytlowany Jakub3
Królewski Edward0
23"35'Gorczycki Wojciech1
Soszka Stefan3
23"32'Zawadzki Kordian0
Królewski Edward3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
Atras Przemysław168"34'
Nowisz Wojciech163"41'
Kotra Mateusz160"24'
Khan Faizan153"2'
Gajewski Grzegorz146"33'
Wojnarski Marek144"52'
Pełczyński Adam143"36'
Spoljar Domagoj141"59'
Khan Kaleemullah137"52'
Wasilewski Jakub136"27'
Buczkowska Ewa118"35'
Owcarz Katarzyna118"32'
Wszołek Karolina116"45'
Huseynova Anna116"10'
Sielska Paulina111"30'
Kobierska Katarzyna106"58'
Zawartka Anna96"30'
Zarówna Klaudyna90"53'
Patałąg Julia89"20'
Ślipczyńska Alicja85"29'
Pytlowany Jakub88"42'
Zawadzki Kordian65"11'
Przybitkowski Kamil60"45'
Stypa Maciej56"26'
Królewski Edward55"37'
Gorczycki Wojciech49"20'
Stolecki Maciej42"3'
Horzela Szymon41"29'
Szewczyk Mateusz40"34'
Rewilak Bartosz34"35'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

3032 min
34 s



50 h 32 min 34 s

1570 min 41 s

16"36'
1 set
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
16"32'
5 set
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
16"30'
3 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
16"11'
4 set
Khan Kaleemullah3
Przybysz Grzegorz1
15"40'
3 set
Wojnarski Marek3
Pełczyński Adam1
14"42'
2 set
Khan Kaleemullah3
Gajewski Grzegorz1
14"13'
2 set
Nowisz Wojciech0
Kotra Mateusz3
14"7'
3 set
Rykowski Rafał0
Wasilewski Jakub3
13"54'
4 set
Wasilewski Jakub3
Pełczyński Adam1
13"54'
5 set
Gajewski Grzegorz3
Rusek Stanisław2

1047 min 8 s

17"42'
1 set
Wszołek Karolina3
Huseynova Anna1
10"52'
2 set
Buczkowska Ewa2
Sielska Paulina3
10"51'
5 set
Buczkowska Ewa2
Sielska Paulina3
9"25'
2 set
Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
9"18'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Buczkowska Ewa1
8"26'
5 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda2
8"5'
3 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda2
7"48'
3 set
Kamińska Magda3
Jacobs Retha1
7"45'
2 set
Zawartka Anna3
Kaniewska Emilia1
7"44'
4 set
Zarówna Klaudyna3
Ślipczyńska Alicja2

414 min 45 s

13"5'
3 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
9"22'
3 set
Zawadzki Kordian0
Królewski Edward3
9"19'
3 set
Stachowiak Jarosław0
Stolecki Maciej3
8"3'
2 set
Zawadzki Kordian3
Stypa Maciej1
7"55'
1 set
Stolecki Maciej3
Giemza Mikołaj0
7"54'
3 set
Stolecki Maciej3
Giemza Mikołaj0
7"43'
4 set
Szewczyk Mateusz3
Wojtunik Bartłomiej1
7"39'
3 set
Pytlowany Jakub3
Królewski Edward0
7"27'
2 set
Stolecki Maciej3
Giemza Mikołaj0
7"10'
1 set
Szewczyk Mateusz3
Rygielski Rafał0

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

8549

3776

Khan Faizan199
Kotra Mateusz193
Wasilewski Jakub184
Nowisz Wojciech184
Atras Przemysław179
Pełczyński Adam171
Hemmerling Piotr171
Jaworski Jakub165
Rykowski Rafał163
Wojnarski Marek152

3453

Owcarz Katarzyna185
Wszołek Karolina183
Huseynova Anna181
Sielska Paulina177
Buczkowska Ewa170
Zarówna Klaudyna166
Kobierska Katarzyna164
Zawartka Anna162
Kaniewska Emilia158
Patałąg Julia155

1320

Pytlowany Jakub151
Stypa Maciej106
Przybitkowski Kamil91
Zawadzki Kordian90
Gorczycki Wojciech74
Szewczyk Mateusz73
Królewski Edward73
Stolecki Maciej68
Laszuk Marcin66
Wielgus Maksymilian66

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

136

59

55

22

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

494

215

203

76

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
15.64'
3 set
Przybysz Grzegorz0
Jaworski Jakub3
16.18'
1 set
Matejski Tomasz3
Kurek Michał1
16.55'
3 set
Tyma Konrad3
Stolecki Maciej0
18.45'
2 set
Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj1
18.73'
1 set
Jaworski Jakub3
Kurek Michał0
19.00'
1 set
Khan Faizan3
Matejski Tomasz0
19.64'
3 set
Nowisz Wojciech3
Soszka Stefan0
19.64'
3 set
Machno Artur0
Kurek Michał3
20.09'
3 set
Kurek Michał0
Pełczyński Adam3
20.09'
5 set
Wielgus Maksymilian2
Rusek Stanisław3
10.55'
3 set
Boroń Emilia0
Kaniewska Emilia3
12.45'
2 set
Wasilewska Kinga3
Wieczorek Angelika0
12.45'
3 set
Grudzień Sandra3
Wieczorek Angelika0
13.09'
2 set
Boroń Emilia0
Kaniewska Emilia3
13.27'
2 set
Grudzień Sandra3
Wieczorek Angelika0
13.36'
1 set
Boroń Emilia0
Wasilewska Kinga3
14.18'
1 set
Boroń Emilia0
Kaniewska Emilia3
14.36'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Grzechowiak Dorota3
15.00'
3 set
Jarzembowska Maria3
Boroń Emilia0
15.18'
3 set
Wasilewska Kinga3
Wieczorek Angelika0
14.55'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Wielgus Maksymilian3
16.09'
1 set
Horzela Szymon3
Gorczycki Wojciech0
18.09'
1 set
Pytlowany Jakub3
Horzela Szymon0
18.82'
2 set
Politański Maciej3
Horzela Szymon1
19.00'
2 set
Wielgus Maksymilian3
Królewski Edward0
19.45'
1 set
Szewczyk Mateusz3
Wojtunik Bartłomiej1
19.55'
4 set
Przybitkowski Kamil1
Pytlowany Jakub3
20.18'
4 set
Gorczycki Wojciech1
Soszka Stefan3
20.18'
3 set
Politański Maciej3
Horzela Szymon1
21.36'
2 set
Stypa Maciej3
Gorczycki Wojciech1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0