Najdłuższy mecz

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17
87"33'Gałecki Tomasz2
Maciantowicz Maciej3
80"26'Karwowski Marcin3
Atras Przemysław2
72"09'Gajl Jan0
Maciantowicz Maciej3
70"05'Nowisz Wojciech2
Karwowski Marcin3
61"15'Pełczyński Adam3
Świąder Michał2
58"25'Pełczyński Adam3
Gałecki Tomasz2
57"07'Głębocki Jakub2
Popko Łukasz3
56"26'Atras Przemysław3
Stachowski Łukasz2
56"06'Gajewski Grzegorz3
Przytuła Michał2
55"51'Gil Bartosz2
Pietras Krzysztof3
43"13'Kornowska Małgorzata3
Bellinger Karolina2
41"30'Szymaniak Kinga1
Ślipczyńska Alicja3
37"28'Krzywicka Paulina3
Zarówna Klaudyna2
35"33'Jurkun Anna2
Kamińska Magda3
35"28'Kralewska Olga2
Waszkiewicz Magdalena3
35"12'Dominiak Zuzanna3
Zarówna Klaudyna2
34"16'Gimzicka Ewa2
Poliwoda Magdalena3
34"11'Poliwoda Magdalena3
Prędkiewicz Magda2
33"32'Kotra Sylwia2
Honkisz Agnieszka3
32"52'Ślipczyńska Alicja1
Dominiak Zuzanna3
39"47'Fordoński Aleksander3
Gołyga Rafał0
37"00'Marciniak Mikołaj3
Drzycimski Dominik2
32"16'Celm Maksymilian2
Domagała Kuba3
31"58'Woziwodzki Jakub2
Gogol Jakub3
29"53'Wiechecki Mikołaj2
Sokołowski Julian3
29"41'Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
28"40'Domagała Kuba3
Sienkiewicz Michał1
27"14'Drzycimski Dominik2
Górecki Mateusz3
26"15'Niedbała Jakub3
Szymaczek Piotr1
25"27'Woziwodzki Jakub3
Niedbała Jakub1
31"42'Wierzba Aleksander3
Jankowiak Makary2
28"13'Pytlowany Jakub3
Jankowiak Makary2
27"17'Dyczkowski Jakub2
Radlak Stanisław3
26"41'Jarota Filip3
Dobrzyński Wojciech1
25"22'Ostrowski Jakub1
Dyczkowski Jakub3
24"39'Woziwodzki Filip3
Nowak Piotr1
23"18'Pytlowany Jakub3
Woziwodzki Filip1
23"15'Puzio Kuba0
Radlak Stanisław3
22"33'Nowak Piotr1
Wierzba Aleksander3
22"11'Korsak Mikołaj3
Wierzba Aleksander0
60"49'Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz2
50"14'Szabelski Mateusz3
Giemza Mikołaj2
32"17'Przybitkowski Kamil3
Hernik Ernest0
30"10'Forreiter Maciej1
Fortecki Piotr3
28"30'Hrycaj Marcin3
Pietrzak Aleksander1
26"58'Koch Mateusz1
Śniady Igor3
24"50'Fordoński Jakub3
Koch Mateusz1
23"46'Pietrzak Aleksander1
Przybitkowski Kamil3
23"08'Giemza Mikołaj0
Fortecki Piotr3
22"37'Wierzba Andrzej3
Wielgus Maksymilian0
43"52'Sokołowski Łukasz3
Andree Wojciech2
40"22'Szczepaniak Bartosz2
Kot Gaweł3
38"39'Andree Wojciech3
Miedziocha Cyprian2
38"27'Borkowski Oskar1
Majkut Daniel3
37"13'Żerko Mateusz3
Bendzera Bartosz2
36"44'Sokołowski Łukasz2
Adamczak Jakub3
35"22'Sokołowski Łukasz1
Stein Bartosz3
34"13'Kralka Wiktor1
Szewczyk Mateusz3
33"21'Politański Maciej1
Borkowski Oskar3
29"17'Szewczyk Mateusz1
Osojca Mateusz3
49"29'Marszał Adrian0
Pełczyński Adam3
48"11'Słowiński Maciej3
Machno Artur1
37"35'Wysocki Tymoteusz1
Szewczyk Filip3
30"45'Jachimowicz Michał0
Słowiński Maciej3
30"28'Machno Artur3
Czop Szymon1
30"07'Marszał Adrian3
Kowalewski Konrad0
26"43'Słowiński Maciej0
Szewczyk Filip3
26"18'Jachimowicz Michał3
Kowalewski Konrad0
25"45'Szewczyk Filip0
Pełczyński Adam3
25"42'Machno Artur1
Marszał Adrian3
24"53'Miśkiewicz Iga2
Rak Sonia3
16"26'Sikora Marta3
Miśkiewicz Iga0
15"44'Wiąckiewicz Maria3
Oleksy Amelia0
15"02'Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia3
14"59'Sikora Marta3
Tomczyk Aleksandra0
14"41'Miśkiewicz Iga3
Wiąckiewicz Maria0
14"32'Szymańska Amelia3
Rak Sonia0
9"04'Tomczyk Aleksandra0
Wiąckiewicz Maria3
8"40'Zimecka Weronika0
Miśkiewicz Iga3
'Sikora Marta2
Szymańska Amelia3
23"01'Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
21"25'Patałąg Julia1
Czekaj Natalia3
14"50'Buczkowska Marta0
Lubińska Dominika3
13"31'Buczkowska Marta3
Paradowska Zuzanna0
13"00'Lubińska Dominika3
Nowacka Pola0
12"00'Patałąg Julia3
Nowacka Pola0
11"32'Paradowska Zuzanna0
Patałąg Julia3
'Nowacka Pola3
Śmierzchalska EmiliaW
'Buczkowska Marta3
Śmierzchalska EmiliaW
26"44'Kozaryn Michalina2
Kaniewska Emilia3
21"37'Pilarski Julia2
Marchelewska Karolina3
21"18'Pilarski Julia2
Kupczyk Ewa3
21"11'Fortecka Anna3
Wojciechowska Ewa1
18"11'Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
17"32'Kupczyk Ewa0
Kozaryn Michalina3
16"05'Pilarski Julia1
Fortecka Anna3
14"29'Sonik Julia3
Wojciechowska Ewa0
14"25'Wojciechowska Ewa3
Kupczyk Ewa0
13"55'Kaniewska Emilia3
Fortecka Anna0
45"02'Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3
27"46'Pilarski Hanna1
Czyżak Joanna3
18"53'Surdziel Aleksandra0
Tyma Karina3
17"01'Paradowska Aleksandra3
Czyżak Joanna0
15"09'Gacka Adrianna0
Wróblewska Anna3
14"04'Wilkosz Anna3
Pilarski Hanna0
12"49'Paradowska Aleksandra0
Tyma Karina3
12"09'Surdziel Aleksandra3
Gacka Adrianna0
11"48'Wilkosz Anna3
Wróblewska Anna0
10"32'Czyżak Joanna0
Surdziel Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17
Maciantowicz Maciej313"46'
Pełczyński Adam240"46'
Gałecki Tomasz237"27'
Karwowski Marcin224"37'
Atras Przemysław209"52'
Kasperek Michał204"00'
Gajewski Grzegorz196"48'
Marszał Adrian195"04'
Gil Bartosz190"18'
Pietras Krzysztof186"14'
Poliwoda Magdalena116"28'
Ślipczyńska Alicja112"15'
Bellinger Karolina111"03'
Dominiak Zuzanna108"04'
Krzywicka Paulina107"11'
Zarówna Klaudyna103"43'
Kornowska Małgorzata100"56'
Kałmuczak Monika100"16'
Honkisz Agnieszka97"55'
Prędkiewicz Magda93"42'
Fordoński Aleksander94"52'
Woziwodzki Jakub81"54'
Domagała Kuba75"58'
Marcinkowski Łukasz75"22'
Wiechecki Mikołaj74"09'
Niedbała Jakub73"46'
Marcinkowski Mateusz71"24'
Gołyga Rafał71"11'
Krysiak Leon70"09'
Marciniak Mikołaj69"06'
Radlak Stanisław81"36'
Jarota Filip81"29'
Jankowiak Makary75"16'
Wierzba Aleksander70"36'
Dyczkowski Jakub66"35'
Woziwodzki Filip65"46'
Nowak Piotr60"23'
Lipski Kajetan59"42'
Ostrowski Jakub59"13'
Pytlowany Jakub57"38'
Szabelski Mateusz117"51'
Forreiter Maciej101"10'
Giemza Mikołaj88"35'
Przybitkowski Kamil78"22'
Hrycaj Marcin69"37'
Koch Mateusz68"39'
Fordoński Jakub67"50'
Fortecki Piotr65"20'
Pietrzak Aleksander63"28'
Hernik Ernest63"02'
Sokołowski Łukasz113"52'
Andree Wojciech106"47'
Borkowski Oskar104"32'
Szewczyk Mateusz93"37'
Szczepaniak Bartosz89"01'
Bendzera Bartosz88"37'
Miedziocha Cyprian84"42'
Stein Bartosz84"41'
Kralka Wiktor82"52'
Kot Gaweł80"41'
Marszał Adrian113"49'
Słowiński Maciej110"10'
Machno Artur99"35'
Pełczyński Adam85"46'
Wysocki Tymoteusz79"25'
Szewczyk Filip76"05'
Jachimowicz Michał74"33'
Mazurkiewicz Filip74"00'
Kowalewski Konrad69"36'
Czop Szymon65"41'
Miśkiewicz Iga51"06'
Rak Sonia33"00'
Wiąckiewicz Maria32"59'
Sikora Marta25"38'
Oleksy Amelia24"37'
Szymańska Amelia24"00'
Tomczyk Aleksandra21"20'
Zimecka Weronika6"14'
Lubińska Dominika39"16'
Patałąg Julia35"29'
Czekaj Natalia34"57'
Buczkowska Marta23"50'
Nowacka Pola18"59'
Paradowska Zuzanna18"31'
Kozaryn Michalina51"43'
Kaniewska Emilia44"54'
Pilarski Julia43"24'
Kupczyk Ewa41"31'
Wojciechowska Ewa39"47'
Marchelewska Karolina37"44'
Fortecka Anna37"12'
Sonik Julia36"21'
Miedziocha Oliwia7"46'
Paradowska Aleksandra58"52'
Wilkosz Anna57"05'
Czyżak Joanna43"07'
Pilarski Hanna40"25'
Surdziel Aleksandra33"20'
Tyma Karina32"35'
Wróblewska Anna28"48'
Gacka Adrianna28"38'

Czas setów: 162 godz. 5 min 51 s

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17

4835 min 5 s

40"43'
1 set
Gajl Jan0
Maciantowicz Maciej3
27"18'
4 set
Karwowski Marcin3
Atras Przemysław2
26"20'
1 set
Głębocki Jakub2
Popko Łukasz3
22"35'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger0
Terlecki Jarosław3
20"18'
1 set
Herzog Marcin2
Ciszewski Marcin3
20"03'
4 set
Gałecki Tomasz2
Maciantowicz Maciej3
19"33'
1 set
Woda Sebastian2
Kwiatkowski Grzegorz3
19"05'
3 set
Gałecki Tomasz2
Maciantowicz Maciej3
17"41'
5 set
Nowisz Wojciech2
Karwowski Marcin3
17"15'
4 set
Nowisz Wojciech2
Karwowski Marcin3

1334 min 20 s

20"47'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Poliwoda Magdalena0
11"14'
1 set
Szymaniak Kinga1
Ślipczyńska Alicja3
9"25'
2 set
Szymaniak Kinga1
Ślipczyńska Alicja3
9"17'
4 set
Krzywicka Paulina3
Zarówna Klaudyna2
9"05'
4 set
Kornowska Małgorzata3
Bellinger Karolina2
9"01'
4 set
Szymaniak Kinga1
Ślipczyńska Alicja3
8"43'
2 set
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0
8"34'
1 set
Pawlak Iwona3
Gimzicka Ewa0
8"32'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Bellinger Karolina2
8"31'
1 set
Wszołek Karolina0
Krzywicka Paulina3

758 min 55 s

30"33'
1 set
Fordoński Aleksander3
Gołyga Rafał0
10"41'
1 set
Krysiak Leon3
Celm Maksymilian0
10"14'
4 set
Marciniak Mikołaj3
Drzycimski Dominik2
9"28'
1 set
Celm Maksymilian2
Domagała Kuba3
8"49'
4 set
Woziwodzki Jakub2
Gogol Jakub3
8"17'
1 set
Marcinkowski Mateusz0
Hernas Nataniel3
7"43'
3 set
Niedbała Jakub3
Szymaczek Piotr1
7"13'
4 set
Niedbała Jakub3
Szymaczek Piotr1
7"10'
4 set
Domagała Kuba3
Sienkiewicz Michał1
6"47'
1 set
Samborski Jan0
Szymaczek Piotr3

551 min 6 s

10"30'
1 set
Puzio Kuba0
Radlak Stanisław3
9"08'
3 set
Jarota Filip0
Jankowiak Makary3
9"06'
1 set
Korsak Mikołaj3
Wierzba Aleksander0
7"41'
3 set
Jarota Filip3
Dobrzyński Wojciech1
7"04'
1 set
Kanton Aleksander3
Janasiewicz Robert0
6"50'
3 set
Kanton Aleksander3
Hernik Adrian0
6"49'
3 set
Puzio Kuba0
Radlak Stanisław3
6"28'
1 set
Ostrowski Jakub1
Dyczkowski Jakub3
6"05'
2 set
Wierzba Aleksander3
Jankowiak Makary2
5"53'
5 set
Dyczkowski Jakub2
Radlak Stanisław3

522 min 21 s

20"14'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Hernik Ernest0
14"48'
5 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz2
13"58'
4 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz2
12"31'
1 set
Fordoński Jakub3
Szawerda Marcin0
12"08'
1 set
Szabelski Mateusz3
Giemza Mikołaj2
11"07'
5 set
Szabelski Mateusz3
Giemza Mikołaj2
10"31'
3 set
Wierzba Andrzej3
Wielgus Maksymilian0
9"49'
1 set
Giemza Mikołaj3
Hrycaj Marcin0
8"20'
1 set
Giemza Mikołaj0
Fortecki Piotr3
7"55'
2 set
Koch Mateusz3
Wróblewski Jakub0

685 min 40 s

11"29'
1 set
Sokołowski Łukasz3
Andree Wojciech2
10"59'
1 set
Kralka Wiktor1
Szewczyk Mateusz3
10"12'
3 set
Borkowski Oskar1
Majkut Daniel3
9"29'
5 set
Szczepaniak Bartosz2
Kot Gaweł3
9"25'
3 set
Sokołowski Łukasz1
Stein Bartosz3
9"14'
2 set
Stein Bartosz3
Borkowski Oskar0
8"53'
4 set
Borkowski Oskar1
Majkut Daniel3
8"29'
3 set
Stein Bartosz3
Borkowski Oskar0
8"26'
3 set
Szczepaniak Bartosz2
Kot Gaweł3
8"20'
2 set
Sokołowski Łukasz1
Stein Bartosz3

511 min 50 s

18"14'
1 set
Marszał Adrian3
Kowalewski Konrad0
17"55'
1 set
Marszał Adrian0
Pełczyński Adam3
16"16'
4 set
Słowiński Maciej3
Machno Artur1
14"23'
3 set
Marszał Adrian0
Pełczyński Adam3
13"38'
2 set
Marszał Adrian0
Pełczyński Adam3
10"45'
4 set
Wysocki Tymoteusz1
Szewczyk Filip3
10"22'
1 set
Słowiński Maciej3
Machno Artur1
10"05'
2 set
Wysocki Tymoteusz1
Szewczyk Filip3
9"58'
2 set
Słowiński Maciej0
Szewczyk Filip3
9"46'
2 set
Słowiński Maciej3
Machno Artur1

109 min 27 s

5"28'
1 set
Sikora Marta3
Miśkiewicz Iga0
5"17'
3 set
Miśkiewicz Iga2
Rak Sonia3
4"58'
1 set
Szymańska Amelia3
Rak Sonia0
4"54'
2 set
Sikora Marta3
Tomczyk Aleksandra0
4"51'
3 set
Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia3
4"32'
3 set
Wiąckiewicz Maria3
Oleksy Amelia0
4"32'
1 set
Miśkiewicz Iga3
Wiąckiewicz Maria0
4"31'
1 set
Sikora Marta3
Tomczyk Aleksandra0
4"23'
2 set
Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia3
4"18'
1 set
Wiąckiewicz Maria3
Oleksy Amelia0

85 min 31 s

6"29'
1 set
Buczkowska Marta0
Lubińska Dominika3
6"05'
4 set
Patałąg Julia1
Czekaj Natalia3
5"58'
2 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
5"39'
3 set
Patałąg Julia1
Czekaj Natalia3
5"09'
1 set
Patałąg Julia3
Nowacka Pola0
4"51'
1 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
4"18'
2 set
Buczkowska Marta3
Paradowska Zuzanna0
3"39'
3 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
3"33'
3 set
Buczkowska Marta0
Lubińska Dominika3
3"32'
1 set
Buczkowska Marta3
Paradowska Zuzanna0

170 min 11 s

5"19'
2 set
Kupczyk Ewa0
Kozaryn Michalina3
5"18'
1 set
Kupczyk Ewa0
Kozaryn Michalina3
5"05'
3 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
5"04'
1 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
4"49'
3 set
Pilarski Julia2
Marchelewska Karolina3
4"42'
3 set
Fortecka Anna3
Wojciechowska Ewa1
4"40'
1 set
Kozaryn Michalina2
Kaniewska Emilia3
4"30'
1 set
Wojciechowska Ewa3
Kupczyk Ewa0
4"27'
4 set
Fortecka Anna3
Wojciechowska Ewa1
4"24'
2 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0

161 min 25 s

12"57'
1 set
Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3
7"40'
1 set
Pilarski Hanna1
Czyżak Joanna3
7"40'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Tyma Karina3
7"12'
2 set
Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3
6"18'
4 set
Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3
5"45'
4 set
Pilarski Hanna1
Czyżak Joanna3
5"36'
1 set
Paradowska Aleksandra3
Czyżak Joanna0
5"29'
3 set
Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3
4"47'
1 set
Gacka Adrianna0
Wróblewska Anna3
4"43'
5 set
Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3

Małych punktów: 29160

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17

11910

Pełczyński Adam261
Marszał Adrian260
Maciantowicz Maciej255
Karwowski Marcin252
Kasperek Michał241
Bolechała Tomasz241
Grabowski Marcin236
Filipowski Dariusz235
Atras Przemysław230
Stachowski Łukasz228

4700

Zarówna Klaudyna204
Krzywicka Paulina190
Jurkun Anna184
Honkisz Agnieszka183
Kamińska Magda177
Poliwoda Magdalena174
Ziomek Sylwia172
Dominiak Zuzanna172
Witkowska Dominika169
Kałmuczak Monika168

2895

Wiechecki Mikołaj178
Fordoński Aleksander157
Woziwodzki Jakub155
Marcinkowski Łukasz150
Gogol Jakub145
Szymaczek Piotr143
Sokołowski Julian143
Winiarek Szymon141
Krysiak Leon140
Domagała Kuba138

2090

Jarota Filip153
Jankowiak Makary146
Lipski Kajetan141
Woziwodzki Filip138
Radlak Stanisław136
Korsak Mikołaj134
Wierzba Aleksander133
Nowak Piotr126
Kanton Aleksander123
Pytlowany Jakub119

1686

Szabelski Mateusz171
Forreiter Maciej145
Koch Mateusz136
Wierzba Andrzej136
Giemza Mikołaj134
Pietrzak Aleksander134
Wielgus Maksymilian125
Fortecki Piotr124
Przybitkowski Kamil122
Fordoński Jakub118

2149

Andree Wojciech162
Sokołowski Łukasz156
Szczepaniak Bartosz140
Miedziocha Cyprian138
Borkowski Oskar137
Politański Maciej136
Szewczyk Mateusz135
Adamczak Jakub134
Bendzera Bartosz132
Hemmerling Piotr132

1401

Marszał Adrian145
Machno Artur144
Jachimowicz Michał125
Słowiński Maciej124
Wysocki Tymoteusz117
Mazurkiewicz Filip116
Pych Dawid107
Pełczyński Adam105
Czop Szymon97
Szewczyk Filip90

578

Miśkiewicz Iga121
Szymańska Amelia117
Sikora Marta113
Wiąckiewicz Maria85
Rak Sonia70
Oleksy Amelia40
Tomczyk Aleksandra30
Zimecka Weronika2

349

Lubińska Dominika106
Patałąg Julia100
Czekaj Natalia65
Buczkowska Marta42
Paradowska Zuzanna24
Nowacka Pola12

800

Kozaryn Michalina146
Kaniewska Emilia113
Pilarski Julia101
Fortecka Anna99
Sonik Julia88
Wojciechowska Ewa83
Kupczyk Ewa82
Marchelewska Karolina81
Miedziocha Oliwia7

602

Tyma Karina99
Wilkosz Anna98
Pilarski Hanna87
Paradowska Aleksandra87
Surdziel Aleksandra77
Czyżak Joanna71
Wróblewska Anna54
Gacka Adrianna29

Wszystkich rozegranych setów: 1661

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17

653

272

170

127

99

118

79

34

23

47

39


Wszystkich rozegranych meczów: 458

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17

166

77

48

37

30

32

25

11

7

13

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17
0.91'
2 set
Maliński Damian0
Świąder Michał3
1.36'
1 set
Maliński Damian0
Świąder Michał3
14.09'
4 set
Ciszewski Marcin2
Maliński Damian3
14.91'
1 set
Karwowski Marcin3
Mazurkiewicz Filip0
15.09'
3 set
Maliński Damian0
Świąder Michał3
15.64'
1 set
Ratigowski Marcin3
Kowalski Dominik2
15.91'
1 set
Suchocki Dominik0
Rykowski Rafał3
16.18'
1 set
Pyda Andrzej1
Rykowski Rafał3
16.27'
1 set
Bolechała Tomasz3
Głębocki Jakub1
16.55'
2 set
Ciszewski Marcin0
Nowisz Wojciech3
10.82'
1 set
Szymaniak Kinga0
Kwaśniewska Karolina3
11.55'
3 set
Honkisz Agnieszka0
Kamińska Magda3
11.55'
2 set
Szymaniak Kinga0
Kwaśniewska Karolina3
11.64'
1 set
Witkowska Dominika3
Juzwa Magdalena0
11.91'
3 set
Kralewska Olga3
Kwaśniewska Karolina0
12.36'
2 set
Kralewska Olga0
Zarówna Klaudyna3
12.82'
3 set
Kwaśniewska Karolina1
Pawlak Iwona3
13.36'
1 set
Pawlak Iwona0
Tyma Karina3
13.36'
3 set
Witkowska Dominika3
Juzwa Magdalena0
13.55'
3 set
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Tyma Karina3
11.00'
3 set
Wiechecki Mikołaj3
Sienkiewicz Michał0
11.27'
1 set
Samborski Jan0
Krysiak Leon3
11.82'
1 set
Wiechecki Mikołaj3
Sienkiewicz Michał0
11.82'
2 set
Krysiak Leon3
Celm Maksymilian0
12.55'
3 set
Krysiak Leon3
Celm Maksymilian0
13.27'
2 set
Górecki Mateusz3
Celm Maksymilian1
13.45'
3 set
Samborski Jan0
Szymaczek Piotr3
13.82'
3 set
Fordoński Aleksander3
Zimecki Jakub0
13.91'
3 set
Domagała Kuba0
Gołyga Rafał3
14.00'
3 set
Samborski Jan0
Krysiak Leon3
11.00'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Lipski Kajetan3
11.18'
3 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
12.27'
1 set
Ostrowski Jakub0
Korsak Mikołaj3
13.18'
1 set
Dobrzyński Wojciech0
Korsak Mikołaj3
13.82'
1 set
Radlak Stanisław0
Wierzba Aleksander3
14.36'
3 set
Radlak Stanisław0
Wierzba Aleksander3
14.45'
1 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
14.64'
3 set
Kanton Aleksander3
Janasiewicz Robert0
14.64'
4 set
Dyczkowski Jakub2
Radlak Stanisław3
14.82'
1 set
Jarota Filip3
Kuliński Wojciech0
0.36'
3 set
Koch Mateusz3
Wróblewski Jakub0
11.18'
2 set
Pietrzak Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
11.45'
2 set
Śniady Igor0
Wierzba Andrzej3
12.18'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Giemza Mikołaj3
12.45'
4 set
Koch Mateusz1
Śniady Igor3
12.45'
1 set
Pietrzak Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
12.55'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Giemza Mikołaj3
12.55'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Hernik Ernest3
12.82'
3 set
Pietrzak Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
12.91'
1 set
Fortecki Piotr3
Hernik Ernest0
11.45'
1 set
Miedziocha Cyprian0
Adamczak Jakub3
15.18'
3 set
Hemmerling Piotr3
Kot Gaweł0
16.82'
1 set
Kralka Wiktor0
Politański Maciej3
18.36'
1 set
Sokołowski Łukasz3
Szewczyk Mateusz1
18.55'
2 set
Hemmerling Piotr3
Kot Gaweł0
18.64'
1 set
Hemmerling Piotr3
Kot Gaweł0
19.00'
3 set
Majkut Daniel3
Bendzera Bartosz0
19.73'
4 set
Kot Gaweł1
Kralka Wiktor3
20.00'
2 set
Majkut Daniel3
Bendzera Bartosz0
20.09'
3 set
Sokołowski Łukasz3
Szewczyk Mateusz1
16.55'
1 set
Pych Dawid3
Brandys Michał0
17.00'
3 set
Machno Artur3
Grecki Kamil0
18.82'
1 set
Jachimowicz Michał3
Grecki Kamil0
19.73'
3 set
Pych Dawid3
Brandys Michał0
19.91'
2 set
Machno Artur3
Grecki Kamil0
19.91'
1 set
Machno Artur1
Marszał Adrian3
20.00'
2 set
Jachimowicz Michał3
Grecki Kamil0
20.09'
2 set
Grecki Kamil3
Brandys Michał0
20.18'
1 set
Machno Artur3
Grecki Kamil0
20.82'
1 set
Czop Szymon3
Brandys Michał0
7.36'
3 set
Tomczyk Aleksandra0
Wiąckiewicz Maria3
10.18'
1 set
Zimecka Weronika0
Miśkiewicz Iga3
10.91'
2 set
Zimecka Weronika0
Miśkiewicz Iga3
12.91'
1 set
Oleksy Amelia0
Szymańska Amelia3
12.91'
3 set
Zimecka Weronika0
Miśkiewicz Iga3
14.73'
5 set
Miśkiewicz Iga2
Rak Sonia3
17.55'
3 set
Sikora Marta3
Miśkiewicz Iga0
18.09'
2 set
Tomczyk Aleksandra0
Wiąckiewicz Maria3
18.18'
3 set
Sikora Marta3
Tomczyk Aleksandra0
18.36'
2 set
Miśkiewicz Iga3
Wiąckiewicz Maria0
11.27'
3 set
Patałąg Julia3
Nowacka Pola0
11.91'
3 set
Paradowska Zuzanna0
Patałąg Julia3
12.82'
4 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
13.00'
2 set
Patałąg Julia3
Nowacka Pola0
13.18'
1 set
Paradowska Zuzanna0
Patałąg Julia3
14.09'
2 set
Lubińska Dominika3
Nowacka Pola0
16.00'
3 set
Buczkowska Marta3
Paradowska Zuzanna0
16.55'
2 set
Buczkowska Marta0
Lubińska Dominika3
17.18'
2 set
Paradowska Zuzanna0
Patałąg Julia3
17.27'
1 set
Patałąg Julia1
Czekaj Natalia3
10.82'
5 set
Pilarski Julia2
Marchelewska Karolina3
11.27'
3 set
Pilarski Julia1
Fortecka Anna3
12.82'
2 set
Pilarski Julia1
Fortecka Anna3
13.09'
1 set
Kozaryn Michalina3
Miedziocha Oliwia0
13.27'
3 set
Kozaryn Michalina3
Miedziocha Oliwia0
13.64'
4 set
Pilarski Julia1
Fortecka Anna3
14.45'
1 set
Pilarski Julia2
Kupczyk Ewa3
14.64'
2 set
Pilarski Julia2
Kupczyk Ewa3
14.91'
3 set
Kozaryn Michalina3
Marchelewska Karolina0
15.82'
1 set
Pilarski Julia1
Fortecka Anna3
12.36'
1 set
Tyma Karina3
Wróblewska Anna0
12.64'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Gacka Adrianna0
12.73'
2 set
Pilarski Hanna3
Gacka Adrianna0
13.27'
1 set
Czyżak Joanna0
Surdziel Aleksandra3
13.45'
3 set
Pilarski Hanna3
Gacka Adrianna0
13.91'
2 set
Tyma Karina3
Wróblewska Anna0
14.00'
1 set
Pilarski Hanna3
Gacka Adrianna0
14.82'
1 set
Wilkosz Anna3
Wróblewska Anna0
14.82'
2 set
Wilkosz Anna3
Wróblewska Anna0
14.91'
3 set
Tyma Karina3
Wróblewska Anna0

Decyzji sędziowskich: 834 (2.8%)

Stroke 262
31.4%
Let 572
68.6%
Nolet 0
0%

OPENKobietyBU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17
33 24.4%
7-26-0
Karwowski Marcin3
Atras Przemysław2
27 26.7%
11-16-0
Atras Przemysław3
Stachowski Łukasz2
26 26.3%
11-15-0
Pełczyński Adam3
Świąder Michał2
25 23.4%
6-19-0
Dominiak Kamil2
Wasilewski Jakub3
22 27.2%
10-12-0
Kotra Mateusz1
Stachowski Łukasz3
20 19.8%
5-15-0
Nowisz Wojciech2
Karwowski Marcin3
19 17.4%
5-14-0
Peukert Tomasz2
Czarnota Krzysztof3
16 25.4%
6-10-0
Atras Przemysław3
Wojnarski Marek0
16 18%
6-10-0
Pyda Andrzej3
Gajewski Grzegorz1
15 20%
6-9-0
Wojnarski Marek0
Kotra Mateusz3
12 15.4%
3-9-0
Jurkun Anna3
Krzywicka Paulina1
10 10.6%
1-9-0
Jurkun Anna2
Kamińska Magda3
9 12.3%
2-7-0
Honkisz Agnieszka3
Kornowska Małgorzata1
9 11.3%
4-5-0
Ślipczyńska Alicja1
Dominiak Zuzanna3
8 7.8%
0-8-0
Krzywicka Paulina3
Zarówna Klaudyna2
8 12.5%
1-7-0
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0
7 6.4%
0-7-0
Kornowska Małgorzata3
Bellinger Karolina2
6 8.3%
1-5-0
Bellinger Karolina3
Gimzicka Ewa1
6 10.7%
2-4-0
Wszołek Karolina0
Krzywicka Paulina3
5 10%
1-4-0
Tyma Karina0
Kamińska Magda3
9 9.2%
0-9-0
Marciniak Mikołaj3
Drzycimski Dominik2
9 9.8%
4-5-0
Drzycimski Dominik2
Górecki Mateusz3
5 6.6%
1-4-0
Woziwodzki Jakub3
Niedbała Jakub1
5 10.4%
0-5-0
Krysiak Leon0
Woziwodzki Jakub3
5 6.7%
1-4-0
Niedbała Jakub3
Szymaczek Piotr1
4 5.3%
0-4-0
Krysiak Leon1
Marcinkowski Mateusz3
2 3.7%
0-2-0
Moncznik Mikołaj3
Sokołowski Julian0
2 4.4%
1-1-0
Samborski Jan0
Szymaczek Piotr3
2 1.9%
0-2-0
Wiechecki Mikołaj2
Sokołowski Julian3
2 2.3%
0-2-0
Woziwodzki Jakub2
Gogol Jakub3
6 7.5%
2-4-0
Jarota Filip3
Dobrzyński Wojciech1
4 5.6%
0-4-0
Dybioch Leon1
Kuliński Wojciech3
3 5.9%
0-3-0
Puzio Kuba0
Radlak Stanisław3
3 6.7%
1-2-0
Jarota Filip3
Kuliński Wojciech0
1 2.2%
0-1-0
Mołodecki Szymon0
Woziwodzki Filip3
1 1.5%
0-1-0
Lipski Kajetan0
Mołodecki Szymon3
1 2.4%
0-1-0
Korsak Mikołaj3
Pytlowany Jakub0
5 8.9%
3-2-0
Hrycaj Marcin0
Wielgus Maksymilian3
3 4.9%
1-2-0
Giemza Mikołaj0
Fortecki Piotr3
2 3.1%
1-1-0
Wierzba Andrzej3
Wielgus Maksymilian0
2 2.4%
0-2-0
Koch Mateusz1
Śniady Igor3
1 1.3%
0-1-0
Fordoński Jakub3
Koch Mateusz1
1 2.4%
1-0-0
Wróblewski Jakub0
Wierzba Andrzej3
1 2%
0-1-0
Fordoński Jakub3
Szawerda Marcin0
1 2.2%
0-1-0
Giemza Mikołaj3
Hrycaj Marcin0
1 1.2%
1-0-0
Forreiter Maciej1
Fortecki Piotr3
9 9.8%
8-1-0
Sokołowski Łukasz2
Adamczak Jakub3
5 7.8%
0-5-0
Stein Bartosz3
Borkowski Oskar0
4 6.9%
1-3-0
Hemmerling Piotr3
Majkut Daniel0
3 3.1%
3-0-0
Żerko Mateusz3
Bendzera Bartosz2
3 3.9%
1-2-0
Szewczyk Mateusz1
Osojca Mateusz3
3 4.8%
0-3-0
Szewczyk Mateusz0
Borkowski Oskar3
2 3.7%
0-2-0
Osojca Mateusz0
Majkut Daniel3
2 2.7%
2-0-0
Kot Gaweł1
Miedziocha Cyprian3
2 4.4%
1-1-0
Stein Bartosz0
Hemmerling Piotr3
1 0.8%
0-1-0
Szczepaniak Bartosz2
Kot Gaweł3
22 20.4%
9-13-0
Słowiński Maciej3
Machno Artur1
13 16.3%
1-12-0
Wysocki Tymoteusz1
Szewczyk Filip3
9 16.4%
3-6-0
Słowiński Maciej0
Mazurkiewicz Filip3
4 7.1%
0-4-0
Wysocki Tymoteusz0
Marszał Adrian3
4 5.2%
0-4-0
Machno Artur3
Czop Szymon1
3 5.7%
0-3-0
Pych Dawid0
Mazurkiewicz Filip3
2 4.3%
1-1-0
Mazurkiewicz Filip3
Czop Szymon0
2 2.8%
0-2-0
Jachimowicz Michał3
Kowalewski Konrad0
2 4.2%
0-2-0
Wolańczyk Jan0
Wysocki Tymoteusz3
1 1.4%
0-1-0
Marszał Adrian0
Pełczyński Adam3
1 1.9%
1-0-0
Miśkiewicz Iga3
Wiąckiewicz Maria0
1 2%
0-1-0
Sikora Marta3
Miśkiewicz Iga0
2 3%
0-2-0
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
1 2.4%
1-0-0
Lubińska Dominika3
Nowacka Pola0
2 3.8%
1-1-0
Marchelewska Karolina0
Sonik Julia3
1 1.9%
0-1-0
Wojciechowska Ewa3
Kupczyk Ewa0
5 6.3%
0-5-0
Wilkosz Anna2
Paradowska Aleksandra3
3 5.9%
0-3-0
Wilkosz Anna3
Pilarski Hanna0
2 2.5%
1-1-0
Pilarski Hanna1
Czyżak Joanna3
2 4.5%
1-1-0
Czyżak Joanna0
Surdziel Aleksandra3
1 1.9%
0-1-0
Gacka Adrianna0
Wróblewska Anna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0