Najdłuższy mecz

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19
17"47'Bartosik Kacper1
Zdrojewski Antoni2
10"23'Zdrojewski Antoni0
Czaplicki Mikołaj2
10"13'Grobel Michał2
Zdrojewski Antoni0
10"13'Bartosik Kacper1
Czaplicki Mikołaj2
8"37'Bartosik Kacper0
Ptaszek Mateusz2
7"51'Ptaszek Mateusz2
Czaplicki Mikołaj0
7"49'Grobel Michał2
Bartosik Kacper0
7"06'Kujawa Juliusz0
Zdrojewski Antoni2
6"11'Grobel Michał2
Czaplicki Mikołaj0
6"10'Kujawa Juliusz0
Bartosik Kacper2
19"34'Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
18"35'Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania1
11"19'Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
11"07'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
10"57'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
10"05'Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
34"51'Grobel Michał2
Michniewicz Franciszek3
26"27'Zdrojewski Tymon3
Czaplicki Mikołaj2
25"14'Kazanowski Nikodem1
Michniewicz Franciszek3
24"07'Kazanowski Nikodem3
Stawarski Michał1
22"22'Ptaszek Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
16"22'Michniewicz Franciszek0
Samborski Jan3
15"22'Ptaszek Mateusz0
Grobel Michał3
13"48'Zdrojewski Tymon3
Bielański Kacper0
13"40'Zdrojewski Tymon0
Stawarski Michał3
13"08'Czaplicki Mikołaj0
Ptaszek Mateusz3
35"16'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
20"52'Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
16"50'Duszyńska Oliwia0
Ziąbska Melania3
16"43'Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
16"11'Gałwa Aleksandra0
Tomczyk Aleksandra3
13"50'Zimecka Weronika3
Duszyńska Oliwia0
12"01'Ziąbska Melania0
Gałwa Aleksandra3
'Otrząsek TolaW
Tomczyk Aleksandra3
35"04'Krawczyk Tobiasz2
Samborski Jan3
32"22'Samborski Jan2
Zimecki Jakub3
29"04'Sieradzan Wojciech2
Kazanowski Nikodem3
27"40'Marcinkowski Mateusz3
Krawczyk Tobiasz1
26"31'Kozik Aleksander3
Michniewicz Franciszek0
25"56'Samborski Jan1
Kozik Aleksander3
21"54'Kozik Aleksander0
Marcinkowski Łukasz3
21"48'Marcinkowski Mateusz3
Figarski Jan1
20"35'Kazanowski Nikodem0
Michniewicz Franciszek3
19"45'Marcinkowski Mateusz3
Zimecki Jakub0
22"57'Tomczyk Aleksandra1
Rak Sonia3
19"02'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
14"56'Tomczyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
14"23'Tomczyk Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
14"05'Lubińska Dominika3
Góra Jagoda0
13"31'Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
11"55'Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
11"51'Sęk Wiktoria0
Rak Sonia3
11"11'Rak Sonia3
Góra Jagoda0
10"04'Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
41"24'Dyczkowski Jakub2
Pol Jakub3
40"52'Dyczkowski Jakub2
Pol Kamil3
32"02'Dyczkowski Jakub1
Klimowicz Dawid3
27"22'Felbór Tytus1
Sikorski Marcin3
26"25'Dobrzyński Wojciech1
Sikorski Marcin3
22"24'Zimecki Jakub0
Dyczkowski Jakub3
20"12'Felbór Tytus3
Klimowicz Dawid0
19"24'Klimowicz Dawid3
Durkalec Michał0
17"50'Pol Jakub0
Durkalec Michał3
17"00'Durkalec Michał0
Sikorski Marcin3
46"47'Korsak Mikołaj2
Jarota Filip3
43"31'Pol Jakub3
Dyczkowski Jakub2
29"15'Pol Kamil3
Klimowicz Dawid1
29"07'Kuliński Wojciech3
Trojanowicz Jakub1
23"00'Kuliński Wojciech0
Sikorski Marcin3
21"41'Dyczkowski Jakub0
Klimowicz Dawid3
21"19'Korsak Mikołaj3
Kuliński Wojciech1
19"34'Pol Jakub1
Pol Kamil3
17"47'Trojanowicz Jakub3
Dybioch Leon0
15"16'Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
32"39'Burak Julia3
Górecka Aleksandra2
27"40'Górecka Aleksandra1
Boroń Emilia3
25"06'Hyżyk Aleksandra3
Boroń Emilia1
23"45'Burak Julia1
Burak Aleksandra3
23"04'Hyżyk Aleksandra1
Górecka Aleksandra3
19"51'Burak Julia3
Boroń Emilia0
19"00'Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
18"10'Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
17"52'Burak Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra0
17"48'Burak Aleksandra3
Górecka Aleksandra1
44"53'Jarota Filip3
Hemmerling Piotr0
40"09'Osojca Mateusz2
Jarota Filip3
30"41'Osojca Mateusz1
Hemmerling Piotr3
28"34'Korsak Mikołaj1
Hemmerling Piotr3
28"23'Korsak Mikołaj0
Jarota Filip3
18"42'Osojca Mateusz3
Kraczkowski Damian0
16"21'Osojca Mateusz3
Korsak Mikołaj0
14"43'Kraczkowski Damian0
Jarota Filip3
11"37'Korsak Mikołaj3
Kraczkowski Damian0
10"45'Kraczkowski Damian0
Hemmerling Piotr3

Najdłużej na korcie

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19
Zdrojewski Antoni44"52'
Bartosik Kacper44"44'
Czaplicki Mikołaj35"29'
Grobel Michał26"53'
Kujawa Juliusz26"20'
Ptaszek Mateusz24"32'
Otrząsek Tola38"07'
Zimecka Weronika32"35'
Ziąbska Melania31"43'
Góra Zuzanna25"33'
Michniewicz Franciszek61"29'
Kazanowski Nikodem56"45'
Zdrojewski Tymon53"10'
Grobel Michał49"45'
Ptaszek Mateusz41"13'
Czaplicki Mikołaj40"20'
Stawarski Michał39"38'
Samborski Jan29"29'
Bielański Kacper10"55'
Tomczyk Aleksandra41"41'
Góra Jagoda41"40'
Zimecka Weronika39"14'
Gałwa Aleksandra37"14'
Duszyńska Oliwia24"52'
Ziąbska Melania22"51'
Samborski Jan86"19'
Krawczyk Tobiasz82"10'
Kozik Aleksander74"21'
Marcinkowski Mateusz71"14'
Kazanowski Nikodem56"27'
Zimecki Jakub52"01'
Michniewicz Franciszek51"39'
Celm Maksymilian48"52'
Figarski Jan47"26'
Szymaczek Piotr47"17'
Tomczyk Aleksandra57"13'
Góra Jagoda46"34'
Rak Sonia45"21'
Lubińska Dominika38"59'
Sęk Wiktoria38"31'
Dyczkowski Jakub111"57'
Sikorski Marcin60"25'
Pol Jakub57"25'
Klimowicz Dawid57"08'
Pol Kamil54"39'
Felbór Tytus50"38'
Durkalec Michał47"15'
Dobrzyński Wojciech38"25'
Zimecki Jakub18"38'
Pol Jakub74"48'
Korsak Mikołaj68"28'
Kuliński Wojciech62"02'
Jarota Filip60"49'
Pol Kamil57"14'
Dyczkowski Jakub55"29'
Trojanowicz Jakub48"05'
Sikorski Marcin46"54'
Klimowicz Dawid39"53'
Dybioch Leon38"38'
Górecka Aleksandra89"42'
Burak Julia87"52'
Boroń Emilia76"32'
Hyżyk Aleksandra75"16'
Burak Aleksandra74"55'
Lubińska Dominika55"23'
Jarota Filip110"24'
Hemmerling Piotr98"53'
Osojca Mateusz90"03'
Korsak Mikołaj74"59'
Kraczkowski Damian50"07'

Czas setów: 32 godz. 3 min 54 s

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19

101 min 25 s

6"14'
1 set
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Antoni2
6"14'
1 set
Grobel Michał2
Zdrojewski Antoni0
5"32'
3 set
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Antoni2
5"28'
2 set
Zdrojewski Antoni0
Czaplicki Mikołaj2
4"28'
2 set
Bartosik Kacper0
Ptaszek Mateusz2
4"05'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Czaplicki Mikołaj2
3"54'
1 set
Ptaszek Mateusz2
Czaplicki Mikołaj0
3"41'
1 set
Bartosik Kacper0
Ptaszek Mateusz2
3"40'
2 set
Grobel Michał2
Bartosik Kacper0
3"33'
2 set
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Antoni2

63 min 59 s

5"30'
2 set
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
5"17'
1 set
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
5"02'
3 set
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
4"52'
1 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania1
4"00'
3 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
3"58'
3 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania1
3"30'
2 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania1
3"27'
3 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
3"26'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
3"07'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0

191 min 22 s

7"53'
1 set
Ptaszek Mateusz0
Grobel Michał3
6"48'
3 set
Grobel Michał2
Michniewicz Franciszek3
6"27'
4 set
Grobel Michał2
Michniewicz Franciszek3
6"10'
5 set
Grobel Michał2
Michniewicz Franciszek3
5"57'
4 set
Kazanowski Nikodem3
Stawarski Michał1
5"54'
2 set
Kazanowski Nikodem1
Michniewicz Franciszek3
5"38'
3 set
Zdrojewski Tymon3
Czaplicki Mikołaj2
5"24'
2 set
Grobel Michał2
Michniewicz Franciszek3
5"16'
1 set
Kazanowski Nikodem1
Michniewicz Franciszek3
5"14'
4 set
Ptaszek Mateusz1
Kazanowski Nikodem3

103 min 46 s

6"37'
3 set
Duszyńska Oliwia0
Ziąbska Melania3
6"12'
5 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
5"51'
4 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
5"42'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
5"40'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
5"14'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
5"14'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Tomczyk Aleksandra3
4"52'
3 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
4"49'
3 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
4"40'
1 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3

383 min 35 s

14"57'
1 set
Kozik Aleksander3
Michniewicz Franciszek0
7"31'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Celm Maksymilian0
7"02'
3 set
Kozik Aleksander0
Marcinkowski Łukasz3
6"47'
4 set
Sieradzan Wojciech2
Kazanowski Nikodem3
6"31'
4 set
Marcinkowski Mateusz3
Krawczyk Tobiasz1
6"27'
4 set
Krawczyk Tobiasz2
Samborski Jan3
6"22'
4 set
Samborski Jan1
Kozik Aleksander3
6"18'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Michniewicz Franciszek3
6"16'
1 set
Krawczyk Tobiasz2
Samborski Jan3
6"15'
3 set
Krawczyk Tobiasz2
Samborski Jan3

113 min 19 s

6"01'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
5"40'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
5"15'
3 set
Tomczyk Aleksandra1
Rak Sonia3
4"53'
2 set
Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
4"37'
1 set
Tomczyk Aleksandra1
Rak Sonia3
4"34'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
4"33'
4 set
Tomczyk Aleksandra1
Rak Sonia3
4"20'
2 set
Tomczyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
4"00'
3 set
Lubińska Dominika3
Góra Jagoda0
3"59'
1 set
Lubińska Dominika3
Góra Jagoda0

248 min 15 s

10"40'
5 set
Dyczkowski Jakub2
Pol Kamil3
8"28'
5 set
Dyczkowski Jakub2
Pol Jakub3
8"00'
4 set
Dyczkowski Jakub2
Pol Kamil3
7"49'
3 set
Dyczkowski Jakub2
Pol Jakub3
7"26'
1 set
Felbór Tytus3
Klimowicz Dawid0
7"24'
1 set
Felbór Tytus1
Sikorski Marcin3
7"15'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Klimowicz Dawid3
7"03'
1 set
Dyczkowski Jakub1
Klimowicz Dawid3
7"03'
3 set
Zimecki Jakub0
Dyczkowski Jakub3
6"42'
3 set
Dobrzyński Wojciech1
Sikorski Marcin3

276 min 10 s

10"21'
5 set
Pol Jakub3
Dyczkowski Jakub2
9"20'
1 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip3
9"16'
2 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip3
8"52'
4 set
Kuliński Wojciech3
Trojanowicz Jakub1
8"08'
4 set
Pol Jakub3
Dyczkowski Jakub2
7"42'
3 set
Kuliński Wojciech0
Sikorski Marcin3
7"39'
3 set
Pol Jakub3
Dyczkowski Jakub2
7"34'
2 set
Kuliński Wojciech0
Sikorski Marcin3
7"20'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Klimowicz Dawid3
7"14'
3 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip3

229 min 50 s

8"37'
1 set
Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
8"10'
2 set
Burak Julia3
Boroń Emilia0
6"56'
4 set
Górecka Aleksandra1
Boroń Emilia3
6"52'
2 set
Hyżyk Aleksandra3
Boroń Emilia1
6"47'
5 set
Burak Julia3
Górecka Aleksandra2
6"25'
2 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
6"15'
4 set
Burak Julia3
Górecka Aleksandra2
5"55'
3 set
Burak Julia3
Boroń Emilia0
5"45'
3 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra3
5"31'
2 set
Burak Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra0

212 min 13 s

16"56'
2 set
Jarota Filip3
Hemmerling Piotr0
14"09'
3 set
Jarota Filip3
Hemmerling Piotr0
11"20'
1 set
Korsak Mikołaj0
Jarota Filip3
10"34'
4 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip3
10"08'
1 set
Osojca Mateusz1
Hemmerling Piotr3
9"41'
1 set
Korsak Mikołaj1
Hemmerling Piotr3
8"36'
3 set
Korsak Mikołaj0
Jarota Filip3
8"00'
2 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip3
7"14'
1 set
Jarota Filip3
Hemmerling Piotr0
6"29'
2 set
Kraczkowski Damian0
Jarota Filip3

Małych punktów: 6991

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19

476

Grobel Michał110
Ptaszek Mateusz102
Czaplicki Mikołaj81
Zdrojewski Antoni80
Bartosik Kacper79
Kujawa Juliusz24

296

Otrząsek Tola102
Zimecka Weronika102
Ziąbska Melania73
Góra Zuzanna19

742

Kazanowski Nikodem106
Grobel Michał101
Zdrojewski Tymon99
Samborski Jan99
Michniewicz Franciszek96
Ptaszek Mateusz88
Stawarski Michał72
Czaplicki Mikołaj67
Bielański Kacper14

404

Gałwa Aleksandra90
Tomczyk Aleksandra83
Góra Jagoda81
Zimecka Weronika75
Ziąbska Melania42
Duszyńska Oliwia33

1379

Samborski Jan151
Krawczyk Tobiasz145
Kozik Aleksander133
Szymaczek Piotr132
Marcinkowski Mateusz129
Figarski Jan126
Kazanowski Nikodem108
Zimecki Jakub83
Marcinkowski Łukasz81
Celm Maksymilian79

474

Lubińska Dominika132
Rak Sonia117
Tomczyk Aleksandra107
Góra Jagoda78
Sęk Wiktoria40

813

Dyczkowski Jakub165
Sikorski Marcin120
Felbór Tytus100
Klimowicz Dawid97
Dobrzyński Wojciech97
Pol Jakub74
Pol Kamil72
Durkalec Michał63
Zimecki Jakub25

912

Korsak Mikołaj119
Jarota Filip117
Pol Jakub101
Pol Kamil98
Trojanowicz Jakub96
Kuliński Wojciech93
Sikorski Marcin82
Dyczkowski Jakub72
Dybioch Leon71
Klimowicz Dawid63

910

Burak Aleksandra171
Burak Julia169
Lubińska Dominika165
Górecka Aleksandra152
Hyżyk Aleksandra135
Boroń Emilia118

585

Hemmerling Piotr154
Jarota Filip147
Osojca Mateusz129
Korsak Mikołaj105
Kraczkowski Damian50

Wszystkich rozegranych setów: 421

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19

32

19

46

24

84

31

46

53

52

34


Wszystkich rozegranych meczów: 129

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19

15

6

13

7

25

10

13

15

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OU9GU11OU11GU13OU13GU15OU15OU17GU17OU19
0.45'
1 set
Grobel Michał2
Ptaszek Mateusz0
0.45'
2 set
Grobel Michał2
Ptaszek Mateusz0
11.91'
1 set
Kujawa Juliusz0
Ptaszek Mateusz2
12.45'
2 set
Kujawa Juliusz0
Czaplicki Mikołaj2
12.91'
1 set
Ptaszek Mateusz2
Zdrojewski Antoni0
13.36'
2 set
Kujawa Juliusz0
Bartosik Kacper2
13.45'
2 set
Grobel Michał2
Kujawa Juliusz0
13.55'
2 set
Grobel Michał2
Czaplicki Mikołaj0
13.55'
1 set
Kujawa Juliusz0
Czaplicki Mikołaj2
13.82'
1 set
Kujawa Juliusz0
Zdrojewski Antoni2
10.64'
4 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania1
11.91'
2 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
13.00'
1 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
13.18'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
13.55'
1 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
14.09'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
14.18'
1 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
14.27'
2 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
14.27'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
17.00'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
0.36'
3 set
Ptaszek Mateusz0
Grobel Michał3
11.36'
1 set
Czaplicki Mikołaj0
Samborski Jan3
11.45'
3 set
Czaplicki Mikołaj0
Samborski Jan3
12.27'
1 set
Zdrojewski Tymon0
Grobel Michał3
12.64'
2 set
Czaplicki Mikołaj0
Samborski Jan3
13.73'
1 set
Stawarski Michał0
Samborski Jan3
15.00'
3 set
Zdrojewski Tymon0
Grobel Michał3
17.09'
2 set
Zdrojewski Tymon0
Stawarski Michał3
17.36'
3 set
Zdrojewski Tymon3
Bielański Kacper0
17.73'
2 set
Czaplicki Mikołaj0
Ptaszek Mateusz3
12.73'
1 set
Ziąbska Melania0
Gałwa Aleksandra3
15.18'
4 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
17.00'
3 set
Ziąbska Melania0
Gałwa Aleksandra3
17.91'
1 set
Zimecka Weronika3
Duszyńska Oliwia0
18.45'
2 set
Duszyńska Oliwia0
Ziąbska Melania3
18.73'
2 set
Ziąbska Melania0
Gałwa Aleksandra3
19.00'
2 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
19.18'
2 set
Zimecka Weronika1
Gałwa Aleksandra3
19.55'
2 set
Zimecka Weronika3
Duszyńska Oliwia0
19.73'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Tomczyk Aleksandra3
11.91'
1 set
Figarski Jan3
Sieradzan Wojciech0
12.09'
3 set
Szymaczek Piotr3
Kazanowski Nikodem0
13.73'
2 set
Szymaczek Piotr3
Kazanowski Nikodem0
14.91'
1 set
Szymaczek Piotr3
Kazanowski Nikodem0
15.64'
3 set
Szopiak Jakub0
Krawczyk Tobiasz3
16.00'
3 set
Sieradzan Wojciech0
Samborski Jan3
16.36'
1 set
Celm Maksymilian0
Szymaczek Piotr3
16.45'
1 set
Zimecki Jakub0
Marcinkowski Łukasz3
16.64'
3 set
Sztyber Aleksander0
Kazanowski Nikodem3
16.82'
1 set
Szopiak Jakub3
Sztyber Aleksander0
12.36'
1 set
Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
12.91'
2 set
Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
13.18'
2 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
13.55'
1 set
Sęk Wiktoria0
Rak Sonia3
14.36'
3 set
Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
15.09'
1 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda0
15.18'
2 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda0
15.64'
2 set
Lubińska Dominika3
Góra Jagoda0
15.91'
1 set
Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
15.91'
3 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda0
9.64'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Pol Jakub0
13.09'
1 set
Pol Kamil0
Dobrzyński Wojciech3
13.18'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Pol Jakub0
13.55'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Pol Jakub0
16.82'
2 set
Pol Kamil0
Dobrzyński Wojciech3
17.36'
1 set
Pol Kamil0
Felbór Tytus3
19.09'
2 set
Pol Kamil0
Felbór Tytus3
20.45'
3 set
Pol Kamil0
Felbór Tytus3
20.45'
3 set
Dyczkowski Jakub2
Pol Kamil3
22.36'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Klimowicz Dawid3
11.64'
3 set
Pol Kamil0
Jarota Filip3
13.00'
1 set
Pol Jakub0
Trojanowicz Jakub3
14.73'
1 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
14.91'
1 set
Pol Jakub0
Korsak Mikołaj3
14.91'
3 set
Pol Jakub0
Trojanowicz Jakub3
15.09'
2 set
Pol Kamil0
Jarota Filip3
15.09'
1 set
Pol Kamil0
Jarota Filip3
17.27'
2 set
Pol Kamil0
Dybioch Leon3
17.55'
3 set
Pol Kamil0
Dybioch Leon3
18.00'
3 set
Korsak Mikołaj3
Kuliński Wojciech1
11.18'
2 set
Burak Aleksandra3
Boroń Emilia0
13.55'
3 set
Lubińska Dominika3
Górecka Aleksandra0
13.82'
3 set
Burak Aleksandra3
Górecka Aleksandra1
15.00'
3 set
Burak Julia0
Lubińska Dominika3
15.09'
3 set
Lubińska Dominika3
Hyżyk Aleksandra0
16.27'
3 set
Burak Aleksandra3
Boroń Emilia0
16.55'
1 set
Burak Julia0
Lubińska Dominika3
16.82'
3 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
16.82'
2 set
Burak Julia0
Lubińska Dominika3
17.27'
1 set
Hyżyk Aleksandra3
Boroń Emilia1
15.91'
1 set
Kraczkowski Damian0
Jarota Filip3
17.09'
3 set
Kraczkowski Damian0
Hemmerling Piotr3
17.82'
3 set
Korsak Mikołaj3
Kraczkowski Damian0
18.00'
1 set
Kraczkowski Damian0
Hemmerling Piotr3
18.36'
3 set
Kraczkowski Damian0
Jarota Filip3
21.45'
3 set
Korsak Mikołaj1
Hemmerling Piotr3
21.45'
1 set
Korsak Mikołaj3
Kraczkowski Damian0
22.36'
2 set
Kraczkowski Damian0
Hemmerling Piotr3
22.55'
2 set
Osojca Mateusz3
Korsak Mikołaj0
22.64'
1 set
Osojca Mateusz3
Korsak Mikołaj0

Decyzji sędziowskich: 81 (1,1%)

Stroke 12
14,8%
Let 66
81,5%
Nolet 3
3,7%

OU9OU11GU13OU13OU15OU17GU17OU19
4 7%
0-4-0
Bartosik Kacper1
Zdrojewski Antoni2
1 3,8%
0-0-1
Kujawa Juliusz0
Czaplicki Mikołaj2
3 3,8%
1-2-0
Ptaszek Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
2 4,8%
0-2-0
Michniewicz Franciszek0
Samborski Jan3
1 1,2%
1-0-0
Grobel Michał2
Michniewicz Franciszek3
1 1,9%
0-1-0
Ptaszek Mateusz0
Grobel Michał3
51 56,7%
1-50-0
Ziąbska Melania0
Gałwa Aleksandra3
1 1,1%
1-0-0
Samborski Jan2
Zimecki Jakub3
1 1,4%
0-1-0
Marcinkowski Mateusz3
Krawczyk Tobiasz1
1 1%
0-1-0
Krawczyk Tobiasz2
Samborski Jan3
1 1,1%
0-1-0
Sieradzan Wojciech2
Kazanowski Nikodem3
1 1,8%
0-1-0
Kazanowski Nikodem0
Michniewicz Franciszek3
1 2,1%
0-0-1
Marcinkowski Łukasz0
Szymaczek Piotr3
1 2,2%
0-1-0
Durkalec Michał0
Sikorski Marcin3
1 1,4%
0-0-1
Dyczkowski Jakub1
Klimowicz Dawid3
1 1,5%
0-1-0
Kuliński Wojciech0
Sikorski Marcin3
1 1,3%
0-1-0
Górecka Aleksandra1
Boroń Emilia3
7 8,9%
7-0-0
Osojca Mateusz2
Jarota Filip3
1 2%
1-0-0
Osojca Mateusz3
Kraczkowski Damian0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0