Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
53"51'Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
49"45'Szymczak Marcin1
Gnitecki Przemysław3
39"00'Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
38"55'Piechotka Tomasz3
Bakuła Wojciech2
36"03'Gnitecki Przemysław1
Daniluk Rafał3
35"16'Multan Grzegorz1
Gnitecki Przemysław3
33"04'Obukowicz Monika2
Janowicz Marek3
31"53'Gnitecki Przemysław3
Piechotka Tomasz1
30"44'Piechotka Tomasz1
Popko Łukasz3
28"23'Aksiucik Paweł1
Szymczak Marcin3
32"37'Michnowska Katarzyna2
Dąbrowska Iwona3
23"54'Soszka Aleksandra1
Klim Anna2
20"52'Michnowska Katarzyna2
Nideraus-Martyniak Katarzyna1
16"41'Wilińska Joanna2
Sawicka Anna0
15"57'Kulbatskaya Iryna3
Nowak Joanna0
13"44'Klim Anna2
Zdrodowska Małgorzata1
13"33'Dąbrowska Iwona2
Obukowicz Monika0
13"14'Obukowicz Monika0
Kęsicka Karolina2
12"26'Popko Kinga2
Popko Aleksandra1
11"22'Kulbatskaya Iryna2
Wilińska Joanna0
29"23'Jatel Filip1
Krutul Dawid3
20"13'Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
17"34'Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
15"25'Jatel Filip3
Popko Aleksandra0
'Tomczyk KonradW
Jatel Filip3
'Tomczyk KonradW
Krutul Dawid3
19"20'Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2
16"18'Kuźmicki Jeremiasz0
Jackowski Franciszek2
15"52'Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
14"24'Jeleniewski Bartosz1
Popko Aleksandra2
14"09'Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
11"52'Kuźmicki Jeremiasz0
Jeleniewski Bartosz2
11"50'Kuźmicki Nataniel2
Kuźmicki Jeremiasz0
11"28'Kuźmicki Nataniel2
Jackowski Franciszek0
8"23'Kuźmicki Jeremiasz0
Popko Aleksandra2
7"50'Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
'Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
'Kuźmicki Jeremiasz0
Jeleniewski Bartosz2
'Kuźmicki Jeremiasz1
Jackowski Franciszek2
'Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Kuźmicki Jeremiasz0
Popko Aleksandra2
'Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
'Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15
Gnitecki Przemysław144"30'
Daniluk Rafał127"22'
Szymczak Marcin102"17'
Soszka Stefan101"29'
Piechotka Tomasz100"18'
Popko Łukasz94"18'
Bakuła Wojciech83"05'
Multan Grzegorz71"33'
Suchowierski Tomasz65"46'
Aksiucik Paweł64"11'
Klim Anna56"58'
Dąbrowska Iwona54"31'
Michnowska Katarzyna51"03'
Kulbatskaya Iryna49"38'
Soszka Aleksandra43"07'
Wilińska Joanna42"20'
Sawicka Anna42"19'
Popko Kinga36"00'
Kęsicka Karolina35"54'
Popko Aleksandra34"12'
Popko Aleksandra47"40'
Krutul Dawid36"27'
Jatel Filip34"32'
Tomczyk Konrad19"43'
Jackowski Franciszek61"22'
Jeleniewski Bartosz56"14'
Kuźmicki Jeremiasz53"42'
Kuźmicki Nataniel52"36'
Popko Aleksandra45"18'
Kragiel Cyprian Błażej32"48'

Czas setów: 28 godz. 24 min 57 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15

1147 min 25 s

14"00'
4 set
Szymczak Marcin1
Gnitecki Przemysław3
13"03'
2 set
Szymczak Marcin1
Gnitecki Przemysław3
11"28'
2 set
Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
11"16'
4 set
Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
11"11'
3 set
Bakuła Wojciech3
Królewski Edward0
10"57'
2 set
Szymczak Marcin0
Soszka Stefan2
10"32'
2 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
9"36'
4 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
9"31'
2 set
Gnitecki Przemysław1
Daniluk Rafał3
9"27'
1 set
Sawicka Anna0
Michalczuk Paweł3

337 min 21 s

12"33'
2 set
Soszka Aleksandra1
Klim Anna2
10"37'
2 set
Kulbatskaya Iryna3
Nowak Joanna0
9"24'
2 set
Wilińska Joanna2
Sawicka Anna0
7"50'
4 set
Michnowska Katarzyna2
Dąbrowska Iwona3
7"26'
2 set
Dąbrowska Iwona2
Obukowicz Monika0
7"17'
1 set
Soszka Aleksandra1
Klim Anna2
6"09'
1 set
Sawicka Anna2
Zdrodowska Małgorzata0
6"00'
3 set
Michnowska Katarzyna2
Nideraus-Martyniak Katarzyna1
5"51'
3 set
Michnowska Katarzyna2
Dąbrowska Iwona3
5"49'
2 set
Michnowska Katarzyna2
Nideraus-Martyniak Katarzyna1

69 min 11 s

8"37'
4 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3
6"42'
3 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
6"17'
2 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
6"09'
1 set
Jatel Filip3
Popko Aleksandra0
5"45'
3 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
4"48'
3 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3
4"32'
2 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
4"15'
1 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
4"10'
1 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3
3"56'
2 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3

151 min

10"51'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Jackowski Franciszek2
6"15'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Jeleniewski Bartosz2
6"04'
2 set
Kuźmicki Nataniel2
Kuźmicki Jeremiasz0
5"44'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Jackowski Franciszek0
5"37'
2 set
Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2
5"37'
2 set
Kuźmicki Nataniel2
Jackowski Franciszek0
5"28'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Kuźmicki Jeremiasz0
5"22'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz0
Jackowski Franciszek2
5"20'
2 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
5"05'
3 set
Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2

Małych punktów: 6807

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

4267

Gnitecki Przemysław186
Daniluk Rafał184
Piechotka Tomasz180
Soszka Stefan158
Popko Łukasz154
Wojszel Paweł139
Szymczak Marcin135
Multan Grzegorz128
Bakuła Wojciech125
Suchowierski Tomasz116

1340

Kulbatskaya Iryna134
Dąbrowska Iwona102
Michnowska Katarzyna98
Klim Anna93
Wilińska Joanna82
Kęsicka Karolina81
Obukowicz Monika78
Popko Aleksandra78
Popko Kinga72
Sawicka Anna71

264

Krutul Dawid78
Popko Aleksandra76
Jatel Filip68
Tomczyk Konrad42

554

Popko Aleksandra124
Jeleniewski Bartosz113
Jackowski Franciszek111
Kuźmicki Nataniel101
Kuźmicki Jeremiasz77
Kragiel Cyprian Błażej28

382

Jackowski Franciszek102
Popko Aleksandra93
Jeleniewski Bartosz92
Kuźmicki Jeremiasz68
Kragiel Cyprian Błażej27

Wszystkich rozegranych setów: 402

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

249

82

14

34

23


Wszystkich rozegranych meczów: 158

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

93

36

4

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15
11.36'
3 set
Soszka Aleksandra1
Wilińska Joanna2
12.27'
3 set
Apoń Dawid2
Soszka Aleksandra1
12.64'
2 set
Jatel Filip0
Ginter Jakub3
13.27'
2 set
Popko Aleksandra0
Królewski Edward3
13.55'
3 set
Popko Aleksandra0
Królewski Edward3
13.91'
1 set
Titov Andrei2
Bycul Michał0
13.91'
3 set
Jatel Filip0
Ginter Jakub3
14.09'
2 set
Krutul Paweł0
Trela Paweł2
14.09'
2 set
Tomczyk Konrad0
Trela Paweł2
14.36'
1 set
Suchowierski Tomasz0
Hrycaj Marcin2
0.36'
1 set
Królewska Elżbieta2
Kozak Agata0
0.45'
3 set
Kulbatskaya Iryna3
Nowak Joanna0
0.45'
2 set
Królewska Elżbieta2
Kozak Agata0
9.27'
2 set
Apoń Julia0
Han Lidziya2
10.73'
2 set
Obukowicz Monika2
Zdrodowska Małgorzata0
11.27'
1 set
Apoń Julia0
Han Lidziya2
11.36'
2 set
Popko Aleksandra2
Marszałkowska-Redo Elżbieta0
13.55'
1 set
Marszałkowska-Redo Elżbieta2
Apoń Julia0
13.82'
2 set
Apoń Julia0
Soszka Aleksandra2
13.91'
2 set
Dąbrowska Iwona0
Kulbatskaya Iryna3
17.36'
2 set
Jatel Filip3
Popko Aleksandra0
18.73'
4 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
20.09'
3 set
Jatel Filip3
Popko Aleksandra0
20.18'
1 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
21.45'
2 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3
22.73'
1 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3
23.18'
1 set
Tomczyk Konrad3
Popko Aleksandra1
24.73'
2 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
26.18'
3 set
Jatel Filip1
Krutul Dawid3
26.80'
3 set
Krutul Dawid3
Popko Aleksandra0
14.00'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
14.36'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
16.09'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
17.00'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
17.09'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Kragiel Cyprian Błażej0
17.55'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Popko Aleksandra2
18.27'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
18.45'
3 set
Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
19.09'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
19.82'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2

Decyzji sędziowskich: 11 (0.2%)

Stroke 4
36.4%
Let 7
63.6%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAJUNIOR OU17
9 11.8%
4-5-0
Multan Grzegorz1
Gnitecki Przemysław3
1 1.1%
0-1-0
Michnowska Katarzyna2
Dąbrowska Iwona3
1 1.3%
0-1-0
Jatel Filip1
Krutul Dawid3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0