Najdłuższy mecz

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
21"10'Wilk Alicja0
Ptaszek Mateusz2
14"18'Lohmann Szymon2
Ptaszek Mateusz0
9"54'Lohmann Mateusz0
Czaplicki Mikołaj2
9"03'Solawa Jakub2
Lohmann Mateusz0
8"19'Grobel Michał2
Solawa Jakub0
7"57'Zdrojewski Antoni0
Lohmann Szymon2
7"46'Wilk Alicja0
Zdrojewski Antoni2
7"10'Wilk Alicja0
Lohmann Szymon2
6"57'Grobel Michał2
Czaplicki Mikołaj0
6"19'Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz2
32"26'Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
31"51'Stawarski Michał3
Anisiewicz Igor2
31"16'Lohmann Mateusz2
Czaplicki Mikołaj3
29"35'Lohmann Szymon2
Stawarski Michał3
24"27'Majek Wiktor Jan1
Zdrojewski Tymon3
23"30'Michniewicz Franciszek1
Jakubiec Antoni3
22"54'Kmita Jan1
Lohmann Szymon3
22"01'Samborski Jan3
Lohmann Mateusz0
21"20'Majek Wiktor Jan3
Zdrojewski Antoni1
20"42'Maciejewski Szymon2
Kmita Jan3
13"54'Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0
'Sieradzan WojciechW
Chlastawa Aleksander3
'Michniewicz FranciszekW
Szymański Mikołaj3
40"36'Kozik Aleksander3
Krawczyk Tobiasz2
36"48'Marcinkowski Mateusz3
Zimecki Jakub1
36"04'Krawczyk Tobiasz3
Samborski Jan1
30"50'Samborski Jan1
Zimecki Jakub3
29"53'Krysiak Leon3
Zimecki Jakub1
26"27'Kuc Krzysztof1
Jakubiec Antoni3
24"34'Kazanowski Nikodem1
Szymański Mikołaj3
23"44'Kazanowski Nikodem3
Chlastawa Aleksander1
23"00'Kozik Aleksander0
Marcinkowski Łukasz3
22"29'Krysiak Karol3
Jakubiec Antoni0
34"45'Fordoński Aleksander3
Woziwodzki Jakub2
29"16'Kosow Karol1
Dyczkowski Jakub3
28"53'Fordoński Aleksander3
Szymaczek Piotr1
25"00'Grzegorczyk Mateusz1
Kosow Karol3
23"23'Krysiak Leon3
Durkalec Michał1
23"16'Lipski Kajetan3
Krysiak Leon1
21"45'Woziwodzki Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
21"22'Dyczkowski Jakub0
Durkalec Michał3
20"35'Klimowicz Dawid0
Szymaczek Piotr3
20"06'Klimowicz Dawid3
Kozik Aleksander0
50"41'Korsak Mikołaj2
Giemza Mikołaj3
38"56'Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
38"19'Dobrzyński Wojciech3
Trojanowicz Jakub2
38"17'Korsak Mikołaj3
Kuliński Wojciech2
24"35'Dyczkowski Jakub3
Durkalec Michał1
19"40'Giemza Mikołaj0
Jarota Filip3
19"36'Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
17"19'Dybioch Leon0
Trojanowicz Jakub3
16"38'Dobrzyński Wojciech0
Giemza Mikołaj3
16"01'Dyczkowski Jakub0
Korsak Mikołaj3
36"21'Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
33"17'Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz1
19"16'Fordoński Jakub0
Szabelski Mateusz3
16"56'Szabelski Mateusz0
Przybitkowski Kamil3
15"47'Forreiter Maciej0
Przybitkowski Kamil3
12"18'Fordoński Jakub0
Przybitkowski Kamil3
24"34'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania1
15"05'Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
12"59'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
12"12'Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
11"55'Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0
11"01'Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
10"56'Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
9"45'Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
8"57'Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
8"40'Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
25"47'Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
24"35'Tomczyk Aleksandra1
Góra Jagoda3
23"50'Wilk Joanna2
Ziąbska Melania3
22"47'Grzechowiak Natasza0
Gałwa Aleksandra3
19"24'Grzechowiak Natasza0
Tomczyk Aleksandra3
16"53'Zimecka Weronika3
Urbańska Weronika0
15"06'Grzechowiak Natasza3
Zimecka Weronika0
14"14'Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0
12"12'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
11"55'Urbańska Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
28"38'Wiąckiewicz Maria2
Grzechowiak Natasza3
23"36'Sikora Marta1
Lubińska Dominika3
21"51'Rak Sonia3
Góra Jagoda1
20"59'Ołdyńska Emilia1
Sędziak Maja3
17"46'Rak Sonia0
Sikora Marta3
12"50'Góra Jagoda0
Lubińska Dominika3
11"00'Grzechowiak Natasza3
Sędziak Maja0
10"55'Sikora Marta3
Wiąckiewicz Maria0
10"53'Ołdyńska Emilia0
Wiąckiewicz Maria3
8"40'Lubińska Dominika3
Sędziak Maja0
30"34'Burak Aleksandra2
Rak Sonia3
26"14'Ołdyńska Emilia2
Sędziak Maja3
21"10'Rak Sonia3
Hyżyk Aleksandra1
20"30'Burak Julia3
Górecka Aleksandra1
19"17'Sikora Marta3
Lubińska Dominika0
18"27'Sędziak Maja1
Teper Ada3
17"14'Polacka Magdalena3
Teper Ada0
16"01'Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
13"29'Sikora Marta3
Burak Aleksandra0
13"13'Górecka Aleksandra3
Hyżyk Aleksandra0

Najdłużej na korcie

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
Ptaszek Mateusz38"00'
Wilk Alicja32"44'
Lohmann Szymon26"17'
Lohmann Mateusz20"36'
Solawa Jakub19"34'
Zdrojewski Antoni19"31'
Czaplicki Mikołaj19"12'
Grobel Michał18"14'
Stawarski Michał75"19'
Lohmann Mateusz70"14'
Michniewicz Franciszek67"29'
Anisiewicz Igor65"10'
Krysiak Karol62"54'
Lohmann Szymon60"48'
Czaplicki Mikołaj56"03'
Majek Wiktor Jan55"46'
Samborski Jan55"40'
Zdrojewski Tymon54"25'
Krysiak Karol10"43'
Anisiewicz Igor10"43'
Krawczyk Tobiasz95"02'
Zimecki Jakub90"52'
Kozik Aleksander79"50'
Kazanowski Nikodem71"01'
Marcinkowski Mateusz67"56'
Samborski Jan67"12'
Krysiak Karol63"28'
Kuc Krzysztof61"17'
Krysiak Leon60"13'
Jakubiec Antek59"26'
Fordoński Aleksander79"52'
Woziwodzki Jakub75"40'
Dyczkowski Jakub74"07'
Klimowicz Dawid68"03'
Kosow Karol63"18'
Szymaczek Piotr59"28'
Lipski Kajetan56"11'
Grzegorczyk Mateusz50"22'
Durkalec Michał48"07'
Dobrzyński Wojciech47"30'
Korsak Mikołaj87"23'
Dobrzyński Wojciech73"56'
Giemza Mikołaj72"26'
Dyczkowski Jakub69"22'
Trojanowicz Jakub58"44'
Dybioch Leon58"05'
Kuliński Wojciech56"06'
Durkalec Michał43"43'
Jarota Filip39"14'
Szewczak Michał25"04'
Forreiter Maciej70"29'
Szabelski Mateusz55"51'
Fordoński Jakub55"39'
Przybitkowski Kamil36"41'
Zimecka Weronika52"15'
Ziąbska Melania45"33'
Góra Zuzanna37"31'
Otrząsek Tola35"57'
Wilk Alicja31"16'
Gałwa Aleksandra48"33'
Góra Jagoda48"22'
Grzechowiak Natasza48"05'
Tomczyk Aleksandra45"53'
Wilk Joanna39"09'
Ziąbska Melania36"29'
Zimecka Weronika35"53'
Urbańska Weronika35"42'
Rak Sonia40"18'
Wiąckiewicz Maria39"32'
Sikora Marta39"07'
Lubińska Dominika34"27'
Ołdyńska Emilia32"53'
Sędziak Maja31"59'
Grzechowiak Natasza-1514491'
Góra Jagoda-1514587'
Rak Sonia62"24'
Sędziak Maja44"32'
Burak Aleksandra42"31'
Sikora Marta40"02'
Lubińska Dominika38"27'
Polacka Magdalena37"10'
Górecka Aleksandra36"13'
Hyżyk Aleksandra36"04'
Burak Julia30"33'
Teper Ada30"04'

Czas setów: 41 godz. 58 min 41 s

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

97 min 4 s

18"21'
1 set
Wilk Alicja0
Ptaszek Mateusz2
7"26'
1 set
Lohmann Szymon2
Ptaszek Mateusz0
5"22'
2 set
Lohmann Szymon2
Ptaszek Mateusz0
4"29'
1 set
Lohmann Mateusz0
Czaplicki Mikołaj2
4"20'
2 set
Grobel Michał2
Solawa Jakub0
4"17'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Lohmann Szymon2
4"13'
2 set
Lohmann Mateusz0
Czaplicki Mikołaj2
3"40'
2 set
Wilk Alicja0
Lohmann Szymon2
3"40'
2 set
Solawa Jakub2
Lohmann Mateusz0
3"38'
1 set
Wilk Alicja0
Zdrojewski Antoni2

459 min 30 s

14"16'
1 set
Samborski Jan3
Lohmann Mateusz0
8"41'
1 set
Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
7"55'
3 set
Lohmann Mateusz2
Czaplicki Mikołaj3
7"52'
1 set
Kmita Jan1
Lohmann Szymon3
7"50'
1 set
Lohmann Mateusz2
Czaplicki Mikołaj3
7"50'
5 set
Lohmann Szymon2
Stawarski Michał3
7"20'
3 set
Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
6"32'
2 set
Majek Wiktor Jan1
Zdrojewski Tymon3
6"11'
4 set
Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
6"01'
1 set
Ptaszek Mateusz0
Anisiewicz Igor3

10 min 43 s

4"49'
2 set
Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0
3"05'
3 set
Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0
2"49'
1 set
Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0

513 min 2 s

12"12'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Samborski Jan1
11"33'
2 set
Marcinkowski Mateusz3
Zimecki Jakub1
9"53'
2 set
Krysiak Karol3
Jakubiec Antoni0
8"49'
3 set
Kozik Aleksander3
Krawczyk Tobiasz2
8"26'
2 set
Kozik Aleksander0
Marcinkowski Łukasz3
8"18'
4 set
Kuc Krzysztof1
Jakubiec Antoni3
7"33'
4 set
Samborski Jan1
Zimecki Jakub3
7"30'
2 set
Kozik Aleksander3
Krawczyk Tobiasz2
7"27'
4 set
Kozik Aleksander3
Krawczyk Tobiasz2
7"25'
4 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub1

396 min 3 s

8"53'
3 set
Woziwodzki Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
8"04'
3 set
Fordoński Aleksander3
Woziwodzki Jakub2
7"57'
4 set
Grzegorczyk Mateusz1
Kosow Karol3
7"54'
3 set
Kosow Karol1
Dyczkowski Jakub3
7"30'
3 set
Fordoński Aleksander3
Szymaczek Piotr1
7"19'
4 set
Grzegorczyk Mateusz1
Klimowicz Dawid3
7"03'
3 set
Klimowicz Dawid0
Szymaczek Piotr3
7"01'
4 set
Fordoński Aleksander3
Szymaczek Piotr1
6"53'
2 set
Kosow Karol1
Dyczkowski Jakub3
6"38'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Durkalec Michał3

302 min 21 s

10"58'
2 set
Korsak Mikołaj2
Giemza Mikołaj3
10"19'
4 set
Korsak Mikołaj2
Giemza Mikołaj3
9"40'
5 set
Korsak Mikołaj2
Giemza Mikołaj3
9"37'
4 set
Korsak Mikołaj3
Kuliński Wojciech2
8"03'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
7"54'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Trojanowicz Jakub2
7"27'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
7"06'
5 set
Dobrzyński Wojciech3
Trojanowicz Jakub2
6"49'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Trojanowicz Jakub2
6"26'
1 set
Dybioch Leon0
Kuliński Wojciech3

109 min 20 s

8"57'
1 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz1
7"11'
4 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz1
6"59'
2 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
6"55'
3 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
6"37'
4 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
6"10'
2 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz1
6"08'
3 set
Szabelski Mateusz0
Przybitkowski Kamil3
6"05'
3 set
Forreiter Maciej0
Przybitkowski Kamil3
5"37'
5 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
5"30'
3 set
Fordoński Jakub0
Szabelski Mateusz3

101 min 16 s

8"04'
1 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania1
5"09'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
4"34'
1 set
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
4"17'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania1
4"06'
2 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
3"57'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania1
3"50'
2 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
3"41'
2 set
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
3"35'
4 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania1
3"28'
2 set
Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0

169 min 3 s

9"07'
1 set
Tomczyk Aleksandra1
Góra Jagoda3
7"52'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Gałwa Aleksandra3
7"24'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
6"54'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Gałwa Aleksandra3
6"32'
3 set
Zimecka Weronika3
Urbańska Weronika0
6"12'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Tomczyk Aleksandra3
5"33'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Tomczyk Aleksandra3
4"53'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Gałwa Aleksandra3
4"45'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Zimecka Weronika0
4"30'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3

147 min 41 s

6"16'
4 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda1
5"51'
3 set
Rak Sonia0
Sikora Marta3
5"40'
2 set
Wiąckiewicz Maria2
Grzechowiak Natasza3
5"00'
4 set
Wiąckiewicz Maria2
Grzechowiak Natasza3
4"56'
3 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda1
4"55'
1 set
Sikora Marta1
Lubińska Dominika3
4"54'
2 set
Rak Sonia0
Sikora Marta3
4"31'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Góra Jagoda3
4"31'
1 set
Ołdyńska Emilia1
Sędziak Maja3
4"26'
3 set
Sikora Marta1
Lubińska Dominika3

212 min 38 s

5"56'
3 set
Burak Julia3
Górecka Aleksandra1
5"50'
4 set
Burak Aleksandra2
Rak Sonia3
5"46'
3 set
Burak Aleksandra2
Rak Sonia3
5"44'
2 set
Polacka Magdalena3
Teper Ada0
5"34'
2 set
Sikora Marta3
Lubińska Dominika0
5"15'
3 set
Sikora Marta3
Lubińska Dominika0
5"11'
3 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
5"10'
1 set
Sikora Marta3
Lubińska Dominika0
4"58'
1 set
Burak Aleksandra2
Rak Sonia3
4"48'
2 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3

Małych punktów: 9541

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

355

Grobel Michał66
Lohmann Szymon66
Ptaszek Mateusz59
Solawa Jakub53
Zdrojewski Antoni39
Czaplicki Mikołaj35
Lohmann Mateusz20
Wilk Alicja17

1763

Lohmann Szymon136
Samborski Jan132
Anisiewicz Igor132
Krysiak Karol129
Kmita Jan122
Jakubiec Antek118
Michniewicz Franciszek117
Stawarski Michał117
Maciejewski Szymon115
Zdrojewski Tymon104

48

Krysiak Karol33
Anisiewicz Igor15

1846

Kozik Aleksander149
Zimecki Jakub146
Krysiak Leon142
Marcinkowski Mateusz138
Krawczyk Tobiasz135
Krysiak Karol134
Samborski Jan132
Kuc Krzysztof122
Kazanowski Nikodem118
Celm Maksymilian117

1402

Fordoński Aleksander152
Lipski Kajetan143
Woziwodzki Jakub130
Klimowicz Dawid123
Dobrzyński Wojciech118
Krysiak Leon112
Kosow Karol99
Szymaczek Piotr99
Dyczkowski Jakub98
Zimecki Jakub90

1006

Korsak Mikołaj140
Dobrzyński Wojciech133
Dybioch Leon105
Dyczkowski Jakub103
Jarota Filip99
Durkalec Michał97
Kuliński Wojciech96
Trojanowicz Jakub95
Giemza Mikołaj93
Szewczak Michał28

347

Forreiter Maciej108
Przybitkowski Kamil99
Szabelski Mateusz76
Fordoński Jakub64

456

Otrząsek Tola132
Zimecka Weronika123
Ziąbska Melania108
Góra Zuzanna72
Wilk Alicja21

671

Góra Jagoda112
Gałwa Aleksandra100
Tomczyk Aleksandra88
Grzechowiak Natasza87
Zimecka Weronika84
Wilk Joanna69
Ziąbska Melania66
Urbańska Weronika65

678

Lubińska Dominika109
Grzechowiak Natasza100
Rak Sonia98
Sikora Marta93
Wiąckiewicz Maria88
Góra Jagoda79
Ołdyńska Emilia59
Sędziak Maja52

969

Rak Sonia144
Sikora Marta132
Sędziak Maja101
Lubińska Dominika89
Burak Aleksandra86
Burak Julia83
Hyżyk Aleksandra79
Górecka Aleksandra74
Teper Ada71
Polacka Magdalena56

Wszystkich rozegranych setów: 580

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

24

110

3

109

84

59

21

31

40

41

58


Wszystkich rozegranych meczów: 176

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

12

32

1

32

25

17

6

10

12

12

17


Szybkość zdobycia punktów

OU9OU11OU13 - EliminacjeOU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
9.55'
2 set
Wilk Alicja0
Ptaszek Mateusz2
11.09'
2 set
Solawa Jakub2
Czaplicki Mikołaj0
11.55'
1 set
Grobel Michał2
Lohmann Mateusz0
11.91'
1 set
Wilk Alicja0
Lohmann Szymon2
12.09'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz2
14.09'
2 set
Grobel Michał2
Czaplicki Mikołaj0
15.18'
2 set
Grobel Michał2
Lohmann Mateusz0
15.45'
1 set
Solawa Jakub2
Czaplicki Mikołaj0
15.73'
2 set
Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz2
16.64'
1 set
Grobel Michał2
Czaplicki Mikołaj0
10.73'
2 set
Samborski Jan3
Lohmann Mateusz0
11.27'
3 set
Czaplicki Mikołaj0
Jakubiec Antoni3
12.82'
3 set
Maciejewski Szymon2
Kmita Jan3
13.09'
2 set
Zdrojewski Antoni0
Krysiak Karol3
13.09'
2 set
Kmita Jan0
Ptaszek Mateusz3
13.36'
2 set
Michniewicz Franciszek3
Maciejewski Szymon0
13.36'
3 set
Zdrojewski Antoni0
Maciejewski Szymon3
13.64'
2 set
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
13.64'
3 set
Samborski Jan3
Lohmann Mateusz0
13.73'
3 set
Lohmann Szymon2
Stawarski Michał3
15.36'
1 set
Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0
16.82'
3 set
Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0
26.27'
2 set
Krysiak Karol3
Anisiewicz Igor0
11.45'
3 set
Jakubiec Antoni0
Krysiak Leon3
11.55'
2 set
Jakubiec Antoni0
Krysiak Leon3
12.64'
3 set
Zimecki Jakub3
Winter Alex0
13.09'
1 set
Chlastawa Aleksander1
Winter Alex3
13.18'
1 set
Jakubiec Antoni0
Krysiak Leon3
14.36'
2 set
Zimecki Jakub3
Winter Alex0
14.73'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Szymański Mikołaj0
15.27'
2 set
Winter Alex0
Jakubiec Antoni3
15.45'
2 set
Szopiak Jakub0
Samborski Jan3
15.73'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Szymański Mikołaj0
10.00'
1 set
Kusiak Damian0
Krysiak Leon3
11.18'
2 set
Kusiak Damian0
Krysiak Leon3
11.36'
2 set
Słabicki Mateusz0
Dobrzyński Wojciech3
12.55'
3 set
Kusiak Damian0
Krysiak Leon3
13.45'
1 set
Słabicki Mateusz0
Dobrzyński Wojciech3
13.91'
1 set
Zimecki Jakub3
Kusiak Damian0
13.91'
1 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech0
14.09'
2 set
Lipski Kajetan3
Zimecki Jakub0
15.00'
3 set
Zimecki Jakub3
Kusiak Damian0
15.18'
1 set
Grzegorczyk Mateusz0
Fordoński Aleksander3
1.27'
4 set
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
15.36'
3 set
Durkalec Michał3
Różak Axel0
16.82'
2 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
17.91'
1 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
17.91'
3 set
Dybioch Leon0
Kuliński Wojciech3
18.18'
3 set
Trojanowicz Jakub0
Jarota Filip3
18.27'
3 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
18.91'
3 set
Kuliński Wojciech0
Jarota Filip3
19.00'
2 set
Dybioch Leon0
Kuliński Wojciech3
19.64'
2 set
Trojanowicz Jakub0
Jarota Filip3
15.18'
1 set
Fordoński Jakub0
Przybitkowski Kamil3
18.09'
1 set
Forreiter Maciej0
Przybitkowski Kamil3
18.45'
2 set
Fordoński Jakub0
Przybitkowski Kamil3
19.18'
2 set
Forreiter Maciej0
Przybitkowski Kamil3
20.09'
2 set
Szabelski Mateusz0
Przybitkowski Kamil3
20.36'
3 set
Fordoński Jakub0
Przybitkowski Kamil3
22.09'
1 set
Szabelski Mateusz0
Przybitkowski Kamil3
24.45'
1 set
Fordoński Jakub0
Szabelski Mateusz3
24.73'
1 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
25.09'
3 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz1
8.91'
1 set
Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
10.82'
3 set
Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
11.09'
2 set
Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
11.27'
2 set
Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
11.27'
1 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
12.45'
3 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
13.64'
3 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
14.09'
3 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
15.00'
1 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
15.36'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
13.73'
1 set
Góra Jagoda3
Ziąbska Melania0
14.45'
2 set
Góra Jagoda3
Ziąbska Melania0
14.55'
3 set
Wilk Joanna0
Gałwa Aleksandra3
14.73'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
14.91'
1 set
Urbańska Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
15.36'
1 set
Wilk Joanna0
Gałwa Aleksandra3
16.09'
2 set
Urbańska Weronika0
Tomczyk Aleksandra3
16.36'
2 set
Tomczyk Aleksandra1
Góra Jagoda3
17.00'
2 set
Zimecka Weronika3
Urbańska Weronika0
17.09'
3 set
Wilk Joanna2
Ziąbska Melania3
10.91'
1 set
Ołdyńska Emilia0
Rak Sonia3
11.64'
1 set
Sikora Marta3
Wiąckiewicz Maria0
11.91'
3 set
Ołdyńska Emilia0
Rak Sonia3
12.64'
3 set
Sikora Marta3
Wiąckiewicz Maria0
12.73'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Sędziak Maja0
13.36'
1 set
Lubińska Dominika3
Sędziak Maja0
13.64'
3 set
Lubińska Dominika3
Sędziak Maja0
13.82'
2 set
Lubińska Dominika3
Sędziak Maja0
14.45'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Sędziak Maja0
15.27'
2 set
Ołdyńska Emilia0
Rak Sonia3
8.91'
2 set
Burak Aleksandra3
Polacka Magdalena0
9.91'
1 set
Polacka Magdalena0
Burak Julia3
10.00'
1 set
Sikora Marta3
Ołdyńska Emilia0
10.09'
3 set
Sikora Marta3
Ołdyńska Emilia0
10.73'
2 set
Sikora Marta3
Ołdyńska Emilia0
11.00'
3 set
Polacka Magdalena0
Hyżyk Aleksandra3
11.91'
2 set
Sikora Marta3
Burak Julia0
12.00'
2 set
Polacka Magdalena0
Hyżyk Aleksandra3
12.18'
2 set
Sędziak Maja0
Rak Sonia3
12.18'
2 set
Polacka Magdalena0
Burak Julia3

Decyzji sędziowskich: 96 (1%)

Stroke 13
13,5%
Let 82
85,4%
Nolet 1
1%

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
6 9,5%
2-4-0
Ptaszek Mateusz0
Anisiewicz Igor3
3 5,7%
1-2-0
Grobel Michał3
Stawarski Michał0
2 4,3%
1-1-0
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
1 2%
0-1-0
Anisiewicz Igor0
Jakubiec Antoni3
1 1,1%
0-1-0
Lohmann Mateusz2
Czaplicki Mikołaj3
1 1,3%
0-1-0
Maciejewski Szymon2
Kmita Jan3
1 2,3%
0-0-1
Lohmann Szymon3
Lohmann Mateusz0
1 1,4%
0-1-0
Majek Wiktor Jan3
Zdrojewski Antoni1
1 1,1%
0-1-0
Stawarski Michał3
Anisiewicz Igor2
50 44,2%
1-49-0
Celm Maksymilian3
Winter Alex1
4 5,1%
1-3-0
Kazanowski Nikodem3
Chlastawa Aleksander1
3 4,2%
0-3-0
Kazanowski Nikodem1
Szopiak Jakub3
1 2,6%
0-1-0
Zimecki Jakub3
Winter Alex0
1 2%
1-0-0
Kuc Krzysztof0
Krawczyk Tobiasz3
1 2,9%
0-1-0
Jakubiec Antoni0
Krysiak Leon3
1 2%
0-1-0
Celm Maksymilian0
Marcinkowski Mateusz3
1 1,4%
0-1-0
Krawczyk Tobiasz3
Samborski Jan1
1 1,5%
0-1-0
Celm Maksymilian1
Krysiak Karol3
1 2,3%
1-0-0
Winter Alex0
Jakubiec Antoni3
2 3,1%
1-1-0
Woziwodzki Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
1 2,1%
0-1-0
Woziwodzki Jakub3
Kozik Aleksander0
1 1%
0-1-0
Korsak Mikołaj2
Giemza Mikołaj3
1 1,3%
0-1-0
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
1 1,5%
1-0-0
Dyczkowski Jakub3
Durkalec Michał1
1 2,6%
0-1-0
Fordoński Jakub0
Przybitkowski Kamil3
1 1,3%
0-1-0
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania1
1 2,1%
1-0-0
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
2 3,8%
1-1-0
Grzechowiak Natasza3
Zimecka Weronika0
1 1,8%
0-1-0
Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0
1 1,4%
1-0-0
Rak Sonia3
Góra Jagoda1
2 4,8%
0-2-0
Polacka Magdalena0
Hyżyk Aleksandra3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0