Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13
38"08'Kotra Michał3
Mazurkiewicz Filip1
35"45'Stypa Maciej1
Godula Maciej2
33"59'Krzyżaniak Mikołaj2
Stypa Maciej1
33"37'Kaleta Grzegorz1
Rewilak Bartosz3
29"08'Smoleń Artur1
Stachowiak Jarosław2
28"56'Styczeń Artur2
Korostyński Damian1
27"39'Diduch Michał1
Krzywak Sławomir2
27"37'Pytlowany Jakub0
Kaleta Grzegorz2
27"07'Pytlowany Jakub2
Rohun Peter1
25"18'Pietras Krzysztof1
Mazurkiewicz Filip2
18"10'Zasępa Aleksandra1
Góra Jagoda2
15"55'Osika Kamila2
Radwańska Klaudia1
11"41'Czekaj Natalia2
Zasępa Aleksandra0
10"50'Socha Małgorzata2
Osika Kamila0
9"44'Socha Małgorzata2
Radwańska Klaudia0
9"02'Socha Małgorzata2
Góra Jagoda0
8"25'Osika Kamila0
Góra Jagoda2
8"18'Radwańska Klaudia0
Góra Jagoda2
8"13'Czekaj Natalia2
Osika Kamila0
7"26'Czekaj Natalia2
Radwańska Klaudia0
27"13'Sulich Filip3
Burmer Roch2
25"15'Sałata Artur0
Góra Jagoda2
20"20'Brożek Marta0
Sulich Filip2
17"42'Janik Stanisław0
Burmer Roch2
16"52'Góra Jagoda3
Dzido Tymoteusz0
13"55'Brożek Marta0
Sałata Artur2
12"49'Sałata Artur2
Janik Stanisław0
12"26'Janik Stanisław2
Góra Zuzanna0
10"11'Burmer Roch0
Dzido Tymoteusz2
7"51'Dzido Tymoteusz2
Góra Zuzanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13
Godula Maciej122"51'
Stypa Maciej99"06'
Laszuk Marcin93"32'
Krzywak Sławomir93"18'
Kaleta Grzegorz90"21'
Mazurkiewicz Filip89"49'
Pytlowany Jakub87"22'
Diduch Michał86"35'
Kotra Michał84"54'
Korostyński Damian82"14'
Góra Jagoda46"00'
Zasępa Aleksandra43"53'
Osika Kamila42"48'
Radwańska Klaudia40"20'
Socha Małgorzata37"28'
Czekaj Natalia34"41'
Sałata Artur49"53'
Burmer Roch48"05'
Sulich Filip47"20'
Góra Jagoda44"10'
Janik Stanisław41"17'
Brożek Marta38"19'
Dzido Tymoteusz29"15'
Góra Zuzanna25"23'

Czas setów: 27 godz. 11 min 22 s

OPENDAMSKAOU13

1346 min 56 s

16"37'
1 set
Smoleń Artur0
Pytlowany Jakub2
15"20'
1 set
Kowalski Tomasz0
Godula Maciej3
15"05'
2 set
Pytlowany Jakub0
Kaleta Grzegorz2
13"54'
1 set
Duraj Wojciech0
Kotra Michał2
13"10'
1 set
Smaga Marek2
Oberkiewicz Jędrzej0
12"32'
1 set
Stypa Maciej1
Godula Maciej2
12"27'
3 set
Pietras Krzysztof1
Mazurkiewicz Filip2
12"04'
3 set
Styczeń Artur2
Korostyński Damian1
11"49'
2 set
Stypa Maciej1
Godula Maciej2
11"49'
2 set
Laszuk Marcin2
Dróżdż Przemysław0

122 min 35 s

8"10'
1 set
Zasępa Aleksandra1
Góra Jagoda2
6"06'
2 set
Czekaj Natalia2
Zasępa Aleksandra0
5"28'
2 set
Socha Małgorzata2
Osika Kamila0
4"42'
2 set
Socha Małgorzata2
Radwańska Klaudia0
4"35'
1 set
Osika Kamila2
Radwańska Klaudia1
4"32'
3 set
Osika Kamila2
Radwańska Klaudia1
4"24'
2 set
Osika Kamila0
Góra Jagoda2
4"20'
2 set
Radwańska Klaudia0
Góra Jagoda2
4"20'
2 set
Zasępa Aleksandra1
Góra Jagoda2
4"14'
1 set
Czekaj Natalia2
Zasępa Aleksandra0

161 min 51 s

21"00'
1 set
Sałata Artur0
Góra Jagoda2
14"15'
1 set
Brożek Marta0
Sulich Filip2
13"28'
1 set
Janik Stanisław0
Burmer Roch2
9"46'
1 set
Brożek Marta0
Sałata Artur2
8"46'
1 set
Janik Stanisław2
Góra Zuzanna0
7"23'
1 set
Sałata Artur2
Janik Stanisław0
5"15'
4 set
Sulich Filip3
Burmer Roch2
5"13'
1 set
Góra Jagoda3
Dzido Tymoteusz0
5"09'
1 set
Burmer Roch0
Dzido Tymoteusz2
4"55'
2 set
Sałata Artur2
Janik Stanisław0

Małych punktów: 5063

OPENDAMSKAOU13

4078

Godula Maciej177
Krzywak Sławomir153
Kotra Michał143
Laszuk Marcin140
Stypa Maciej134
Smaga Marek133
Rohun Peter132
Kaleta Grzegorz130
Pytlowany Jakub121
Mazurkiewicz Filip120

519

Czekaj Natalia112
Zasępa Aleksandra107
Góra Jagoda94
Socha Małgorzata78
Osika Kamila69
Radwańska Klaudia59

466

Sulich Filip78
Burmer Roch78
Góra Jagoda77
Dzido Tymoteusz60
Brożek Marta53
Sałata Artur52
Janik Stanisław43
Góra Zuzanna25

Wszystkich rozegranych setów: 295

OPENDAMSKAOU13

235

32

28


Wszystkich rozegranych meczów: 126

OPENDAMSKAOU13

99

15

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13
0.36'
3 set
Kaleta Grzegorz3
Mazurkiewicz Filip0
13.18'
2 set
Oberkiewicz Jędrzej2
Kapuściński Paweł0
14.09'
1 set
Bochniarz Władysław1
Dróżdż Przemysław2
14.09'
2 set
Smaga Marek2
Kozakiewicz Tomasz0
14.27'
1 set
Rdest Kamil0
Krzywak Sławomir2
14.55'
2 set
Czekaj Tomasz2
Latała Przemysław0
15.18'
2 set
Głowacki Michał3
Latała Przemysław0
15.45'
1 set
Braun Jan2
Kozakiewicz Tomasz0
15.55'
1 set
Habas Krzysztof2
Stypa Marcin0
15.64'
2 set
Hawrylak Maciej0
Pytlowany Jakub2
13.18'
1 set
Radwańska Klaudia0
Zasępa Aleksandra2
13.27'
1 set
Socha Małgorzata0
Czekaj Natalia2
14.18'
2 set
Radwańska Klaudia0
Zasępa Aleksandra2
14.55'
2 set
Czekaj Natalia2
Radwańska Klaudia0
15.55'
1 set
Czekaj Natalia2
Góra Jagoda0
16.09'
2 set
Socha Małgorzata0
Czekaj Natalia2
16.27'
1 set
Czekaj Natalia2
Osika Kamila0
16.27'
1 set
Osika Kamila0
Zasępa Aleksandra2
16.27'
1 set
Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra2
16.45'
2 set
Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra2
16.00'
1 set
Sulich Filip0
Góra Jagoda2
16.09'
2 set
Brożek Marta2
Góra Zuzanna0
16.18'
2 set
Sulich Filip0
Góra Jagoda2
16.91'
2 set
Dzido Tymoteusz2
Góra Zuzanna0
17.27'
2 set
Brożek Marta0
Sałata Artur2
18.36'
2 set
Janik Stanisław2
Góra Zuzanna0
18.45'
2 set
Janik Stanisław0
Burmer Roch2
18.82'
1 set
Brożek Marta2
Góra Zuzanna0
19.00'
5 set
Sulich Filip3
Burmer Roch2
19.82'
2 set
Burmer Roch0
Dzido Tymoteusz2

Decyzji sędziowskich: 32 (0,6%)

Stroke 6
18,8%
Let 24
75%
Nolet 2
6,3%

OPENDAMSKAOU13
7 17,9%
2-4-1
Czekaj Tomasz0
Duraj Wojciech3
6 8,6%
1-4-1
Smoleń Artur1
Stachowiak Jarosław2
4 13,3%
1-3-0
Diduch Michał0
Kaleta Grzegorz2
3 5%
1-2-0
Braun Jan2
Hawrylak Maciej1
2 6,3%
0-2-0
Hawrylak Maciej0
Pytlowany Jakub2
2 5,7%
0-2-0
Kaleta Grzegorz2
Stachowiak Jarosław0
2 5%
0-2-0
Nikoniuk Marcin2
Kozakiewicz Tomasz0
1 2,1%
0-1-0
Bochniarz Władysław1
Dróżdż Przemysław2
1 1,9%
0-1-0
Godula Maciej2
Habas Krzysztof1
1 2,6%
0-1-0
Smaga Marek2
Oberkiewicz Jędrzej0
1 3%
0-1-0
Czekaj Natalia2
Osika Kamila0
1 2,9%
1-0-0
Brożek Marta0
Sałata Artur2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0