Najdłuższy mecz

OpenOpen EliminacjeDamska
79"01'Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1
60"51'Rybalchenko Kostiantyn2
Khan Karamatullah3
58"29'Khan Karamatullah3
Spoljar Domagoj2
56"20'Rogalski Mikołaj2
Rewilak Bartosz3
53"08'Gnitecki Przemysław3
Prokop Piotr2
53"00'Nowisz Wojciech1
Khan Karamatullah3
50"59'Stachowski Łukasz3
Pyda Andrzej2
47"38'Khan Faizan3
Kotra Mateusz1
47"23'Kaleta Grzegorz1
Nowisz Wojciech3
46"28'Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech1
49"48'Misiewicz Paweł3
Górski Artur2
46"30'Królewski Edward1
Wysocki Tymoteusz3
43"35'Zawadzki Kordian2
Prokop Piotr3
37"25'Przybitkowski Kamil3
Krzyżaniak Mikołaj2
36"27'Klepacz Tomasz2
Osiniak Bartłomiej3
33"28'Rohun Peter2
Krzyżaniak Mikołaj3
32"24'Banasiak Tomasz3
Pietrzak Dariusz1
32"23'Soszka Stefan3
Włodarczyk Szymon1
32"09'Piskórz Tomasz3
Cieślik Rafał1
31"18'Misiewicz Paweł3
Pietrzak Dariusz1
40"16'Sielska Paulina2
Grzechowiak Dorota3
39"36'Sielska Paulina3
Zawartka Anna2
33"08'Sielska Paulina3
Sypniewska Małgorzata1
29"48'Honkisz Agnieszka2
Grudzień Sandra3
28"33'Zarówna Klaudyna1
Rohunová Denisa3
28"10'Kaniewska Emilia1
Buczkowska Ewa3
25"30'Grudzień Sandra2
Zarówna Klaudyna3
25"30'Kaniewska Emilia0
Grzechowiak Dorota3
25"01'Dominiak Zuzanna3
Kaniewska Emilia1
24"59'Sypniewska Małgorzata1
Ślipczyńska Alicja3

Najdłużej na korcie

OpenOpen EliminacjeDamska
Khan Karamatullah205"24'
Stachowski Łukasz173"22'
Nowisz Wojciech168"38'
Pełczyński Adam156"14'
Pytlowany Jakub152"24'
Spoljar Domagoj150"55'
Matejski Tomasz146"02'
Khan Faizan142"13'
Kotra Mateusz140"27'
Rogalski Mikołaj138"49'
Misiewicz Paweł119"23'
Banasiak Tomasz105"52'
Lepionka Krzysztof105"38'
Lis Ernest96"18'
Pietrzak Dariusz93"11'
Słowikowski Andrzej90"02'
Osiniak Bartłomiej89"46'
Klepacz Tomasz84"32'
Górski Artur81"11'
Krzyżaniak Mikołaj74"40'
Sielska Paulina127"04'
Grzechowiak Dorota87"43'
Zawartka Anna86"07'
Buczkowska Ewa80"59'
Kornowska Małgorzata78"58'
Grudzień Sandra76"46'
Dominiak Zuzanna73"28'
Rzeszutko Małgorzata71"57'
Rohunová Denisa70"54'
Witkowska Dominika70"51'

Czas setów: 58 godz. 37 min 49 s

OpenOpen EliminacjeDamska

1910 min 31 s

24"33'
4 set
Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1
17"55'
2 set
Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1
16"15'
1 set
Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1
15"16'
4 set
Nowisz Wojciech1
Khan Karamatullah3
14"18'
2 set
Nowisz Wojciech1
Khan Karamatullah3
14"17'
5 set
Rogalski Mikołaj2
Rewilak Bartosz3
14"16'
4 set
Stachowski Łukasz3
Pyda Andrzej2
14"05'
2 set
Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech1
13"57'
3 set
Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1
13"27'
3 set
Rybalchenko Kostiantyn2
Khan Karamatullah3

957 min 17 s

14"21'
5 set
Zawadzki Kordian2
Prokop Piotr3
12"44'
4 set
Królewski Edward1
Wysocki Tymoteusz3
11"07'
3 set
Królewski Edward1
Wysocki Tymoteusz3
10"55'
3 set
Lis Ernest3
Misiewicz Paweł0
10"52'
5 set
Misiewicz Paweł3
Górski Artur2
10"32'
4 set
Przybitkowski Kamil3
Krzyżaniak Mikołaj2
10"09'
2 set
Misiewicz Paweł3
Górski Artur2
10"03'
1 set
Królewski Edward1
Wysocki Tymoteusz3
9"01'
3 set
Cieślik Rafał0
Wilas Dawid3
9"00'
3 set
Pietrzak Dariusz0
Piskórz Tomasz3

650 min 1 s

12"42'
1 set
Tarkowska Julia0
Buczkowska Ewa3
9"37'
5 set
Sielska Paulina2
Grzechowiak Dorota3
9"14'
5 set
Sielska Paulina3
Zawartka Anna2
9"09'
4 set
Sielska Paulina3
Zawartka Anna2
8"56'
1 set
Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
8"33'
3 set
Sielska Paulina3
Sypniewska Małgorzata1
8"28'
3 set
Sielska Paulina0
Kornowska Małgorzata3
7"26'
2 set
Kornowska Małgorzata0
Rohunová Denisa3
7"25'
4 set
Kaniewska Emilia1
Buczkowska Ewa3
7"22'
2 set
Sielska Paulina0
Kornowska Małgorzata3

Małych punktów: 9836

OpenOpen EliminacjeDamska

4713

Khan Karamatullah233
Spoljar Domagoj217
Matejski Tomasz212
Pytlowany Jakub195
Kotra Mateusz184
Stachowski Łukasz183
Khan Faizan183
Nowisz Wojciech175
Pyda Andrzej175
Popko Łukasz173

3036

Osiniak Bartłomiej185
Misiewicz Paweł173
Lepionka Krzysztof167
Lis Ernest159
Banasiak Tomasz159
Słowikowski Andrzej153
Krzyżaniak Mikołaj126
Klepacz Tomasz124
Król Rafał123
Pietrzak Dariusz118

2087

Sielska Paulina180
Dominiak Zuzanna168
Grzechowiak Dorota133
Kamińska Magda133
Witkowska Dominika129
Ślipczyńska Alicja128
Zawartka Anna127
Grudzień Sandra125
Buczkowska Ewa115
Tarkowska Julia115

Wszystkich rozegranych setów: 558

OpenOpen EliminacjeDamska

258

175

125


Wszystkich rozegranych meczów: 152

OpenOpen EliminacjeDamska

68

48

36


Szybkość zdobycia punktów

OpenOpen EliminacjeDamska
15.09'
3 set
Rewilak Bartosz0
Kotra Mateusz3
16.18'
4 set
Spoljar Domagoj3
Szymczak Marcin1
16.27'
2 set
Stachowski Łukasz3
Rewilak Bartosz0
16.45'
3 set
Przybitkowski Kamil0
Rybalchenko Kostiantyn3
17.18'
3 set
Khan Karamatullah3
Kurek Michał1
17.73'
2 set
Daniluk Rafał0
Khan Kaleemullah3
19.00'
3 set
Pyda Andrzej3
Kurek Michał0
19.27'
1 set
Matejski Tomasz2
Pytlowany Jakub3
19.91'
1 set
Khan Karamatullah3
Kurek Michał1
19.91'
4 set
Khan Karamatullah3
Kurek Michał1
0.64'
5 set
Osiniak Bartłomiej2
Król Rafał3
0.82'
2 set
Osiniak Bartłomiej2
Król Rafał3
1.09'
4 set
Osiniak Bartłomiej2
Król Rafał3
1.36'
3 set
Osiniak Bartłomiej2
Król Rafał3
11.00'
2 set
Khan Karamatullah3
Rohun Peter0
11.09'
1 set
Dunikowski Piotr0
Przybitkowski Kamil3
14.09'
2 set
Dunikowski Piotr0
Przybitkowski Kamil3
14.64'
3 set
Dunikowski Piotr0
Przybitkowski Kamil3
14.82'
3 set
Pilch Michał3
Dunikowski Paweł0
15.00'
1 set
Osiniak Bartłomiej0
Szymczak Marcin3
12.45'
2 set
Sikora Magdalena0
Tarkowska Julia3
12.64'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Bargenda Iwona0
13.45'
3 set
Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
15.00'
1 set
Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
16.91'
4 set
Grudzień Sandra2
Zarówna Klaudyna3
17.00'
2 set
Grudzień Sandra2
Zarówna Klaudyna3
17.00'
2 set
Tarkowska Julia3
Maskiewicz Małgorzata1
17.09'
2 set
Sielska Paulina3
Sikora Magdalena0
17.55'
2 set
Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
17.73'
1 set
Prokop Karolina0
Maskiewicz Małgorzata3

Decyzji sędziowskich: 186 (1,9%)

Stroke 67
36%
Let 109
58,6%
Nolet 10
5,4%

OpenOpen EliminacjeDamska
31 33,3%
7-20-4
Kaleta Grzegorz3
Andrzejczak Karol1
25 22,9%
7-18-0
Rybalchenko Kostiantyn2
Khan Karamatullah3
11 12,5%
6-3-2
Stachowski Łukasz3
Pełczyński Adam1
9 8,7%
0-9-0
Khan Karamatullah3
Spoljar Domagoj2
6 6%
2-4-0
Stachowski Łukasz3
Pyda Andrzej2
6 8,8%
6-0-0
Khan Faizan3
Kotra Mateusz1
5 7,4%
1-4-0
Andrzejczak Karol3
Wilas Dawid0
5 5%
4-1-0
Khan Faizan2
Khan Karamatullah3
5 5,3%
0-5-0
Spoljar Domagoj3
Khan Kaleemullah2
4 5%
0-4-0
Kaleta Grzegorz1
Matejski Tomasz3
7 10,9%
4-3-0
Lis Ernest3
Misiewicz Paweł0
7 9,7%
2-5-0
Słowikowski Andrzej1
Banasiak Tomasz3
3 4,3%
0-3-0
Królewski Edward3
Banasiak Tomasz1
2 2,1%
0-2-0
Klepacz Tomasz2
Osiniak Bartłomiej3
1 2,3%
1-0-0
Osiniak Bartłomiej0
Szymczak Marcin3
1 1%
1-0-0
Przybitkowski Kamil3
Krzyżaniak Mikołaj2
10 16,1%
8-2-0
Kaniewska Emilia0
Grzechowiak Dorota3
7 14,9%
4-3-0
Dominiak Zuzanna3
Zawartka Anna0
6 10%
0-6-0
Kornowska Małgorzata0
Rohunová Denisa3
5 8,6%
3-2-0
Honkisz Agnieszka1
Ślipczyńska Alicja3
5 6,7%
2-3-0
Tarkowska Julia3
Maskiewicz Małgorzata1
4 10%
1-2-1
Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
3 4,9%
1-2-0
Dominiak Zuzanna0
Witkowska Dominika3
2 2,8%
0-2-0
Sypniewska Małgorzata1
Ślipczyńska Alicja3
2 4%
0-2-0
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
1 2,7%
1-0-0
Dominiak Zuzanna3
Bargenda Iwona0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0