Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17
50"59'Daniluk Rafał3
Busłowski Leszek2
48"45'Multan Grzegorz2
Ratigowski Marcin3
48"43'Królewski Edward3
Piskórz Tomasz2
40"03'Gnitecki Przemysław1
Popko Łukasz3
38"56'Ratigowski Marcin1
Gnitecki Przemysław3
31"47'Gnitecki Przemysław1
Soszka Stefan3
30"51'Soszka Stefan3
Daniluk Rafał0
29"08'Królewski Edward1
Popko Łukasz3
25"47'Ratigowski Marcin2
Królewski Edward1
25"21'Szymczak Marcin3
Soszka Stefan0
24"58'Khmialeuskaya Volha3
Obukowicz Monika1
20"10'Popko Kinga1
Gawryluk Monika2
16"55'Sikora Magdalena1
Gawryluk Monika2
16"38'Sawicka Anna0
Królewska Elżbieta3
16"36'Khmialeuskaya Volha3
Sawicka Anna0
15"54'Sikora Magdalena1
Kozak Agata2
15"15'Kozak Agata1
Popko Aleksandra2
13"34'Królewska Elżbieta0
Obukowicz Monika3
11"06'Rynkowska Magdalena2
Sawicka Katarzyna0
10"36'Kuczmierowska Joanna0
Rynkowska Magdalena2
17"58'Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip1
10"58'Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej2
10"08'Kosiorek Jakub0
Kuźmicki Jeremiasz2
7"48'Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"23'Wawiernia Filip0
Kuźmicki Jeremiasz2
6"05'Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
15"44'Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
10"16'Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz2
9"50'Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
8"36'Kuźmicki Nataniel0
Jackowski Franciszek2
8"23'Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
7"56'Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
7"16'Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"06'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
7"01'Kuźmicki Nataniel2
Kragiel Cyprian Błażej0
6"32'Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
14"39'Tomczyk Konrad2
Jatel Filip1
14"32'Jatel Filip2
Rynkowska Magdalena0
14"20'Jatel Filip2
Popko Aleksandra1
11"06'Tomczyk Konrad2
Krutul Dawid0
10"53'Rynkowska Magdalena2
Sawicka Katarzyna0
9"11'Jatel Filip0
Krutul Dawid2
9"08'Jatel Filip2
Sawicka Katarzyna0
8"46'Sawicka Katarzyna0
Popko Aleksandra2
8"03'Krutul Dawid2
Popko Aleksandra0
7"59'Krutul Dawid2
Rynkowska Magdalena0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17
Gnitecki Przemysław126"19'
Ratigowski Marcin116"40'
Popko Łukasz115"13'
Królewski Edward113"55'
Daniluk Rafał109"02'
Soszka Stefan101"48'
Multan Grzegorz98"32'
Szymczak Marcin93"24'
Zieliński Marcin89"36'
Piskórz Tomasz89"20'
Khmialeuskaya Volha51"18'
Sawicka Anna46"38'
Gawryluk Monika45"45'
Obukowicz Monika43"32'
Kozak Agata40"36'
Królewska Elżbieta40"33'
Popko Kinga39"21'
Sikora Magdalena34"27'
Popko Aleksandra33"52'
Soszka Aleksandra31"55'
Kosiorek Jakub36"47'
Wawiernia Filip29"00'
Kuźmicki Jeremiasz24"39'
Kragiel Cyprian Błażej24"26'
Jackowski Franciszek37"57'
Jeleniewski Bartosz36"57'
Kuźmicki Nataniel32"48'
Popko Aleksandra32"09'
Kragiel Cyprian Błażej27"23'
Jatel Filip56"43'
Rynkowska Magdalena43"02'
Krutul Dawid42"20'
Tomczyk Konrad41"53'
Popko Aleksandra41"30'
Sawicka Katarzyna38"18'

Czas setów: 31 godz. 26 min 37 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17

1342 min 51 s

12"51'
2 set
Ratigowski Marcin2
Królewski Edward1
12"46'
4 set
Gnitecki Przemysław1
Popko Łukasz3
12"25'
3 set
Ratigowski Marcin1
Gnitecki Przemysław3
10"28'
4 set
Królewski Edward3
Piskórz Tomasz2
10"27'
4 set
Daniluk Rafał3
Busłowski Leszek2
9"53'
2 set
Soszka Stefan3
Daniluk Rafał0
9"38'
5 set
Królewski Edward3
Piskórz Tomasz2
9"37'
4 set
Multan Grzegorz2
Ratigowski Marcin3
9"37'
2 set
Piekarski Michał0
Zieliński Marcin2
9"31'
4 set
Ratigowski Marcin1
Gnitecki Przemysław3

270 min 50 s

6"20'
1 set
Rynkowska Magdalena2
Sawicka Katarzyna0
5"53'
3 set
Khmialeuskaya Volha3
Obukowicz Monika1
5"49'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Sawicka Anna2
5"44'
3 set
Kozak Agata1
Popko Aleksandra2
5"43'
2 set
Khmialeuskaya Volha3
Sawicka Anna0
5"37'
3 set
Popko Kinga1
Gawryluk Monika2
5"29'
1 set
Sikora Magdalena1
Gawryluk Monika2
5"29'
1 set
Popko Kinga1
Gawryluk Monika2
5"26'
2 set
Popko Kinga1
Gawryluk Monika2
5"10'
3 set
Sawicka Anna0
Królewska Elżbieta3

57 min 26 s

6"11'
1 set
Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip1
5"55'
2 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej2
5"21'
2 set
Kosiorek Jakub0
Kuźmicki Jeremiasz2
5"19'
2 set
Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip1
4"56'
1 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"34'
1 set
Kosiorek Jakub0
Kuźmicki Jeremiasz2
4"31'
3 set
Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip1
3"51'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"49'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"38'
2 set
Wawiernia Filip0
Kuźmicki Jeremiasz2

83 min 37 s

7"51'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
6"25'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz2
5"17'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
5"04'
2 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2
4"49'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
4"30'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
4"27'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"15'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Jackowski Franciszek2
4"13'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Jackowski Franciszek2
3"57'
1 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra2

131 min 53 s

7"36'
2 set
Jatel Filip2
Rynkowska Magdalena0
5"51'
1 set
Jatel Filip2
Rynkowska Magdalena0
5"23'
1 set
Tomczyk Konrad2
Krutul Dawid0
5"06'
1 set
Jatel Filip2
Popko Aleksandra1
5"03'
2 set
Jatel Filip2
Sawicka Katarzyna0
4"52'
2 set
Tomczyk Konrad2
Jatel Filip1
4"50'
2 set
Tomczyk Konrad2
Krutul Dawid0
4"39'
2 set
Rynkowska Magdalena2
Sawicka Katarzyna0
4"36'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Popko Aleksandra2
4"34'
3 set
Tomczyk Konrad2
Jatel Filip1

Małych punktów: 6739

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17

4532

Popko Łukasz169
Daniluk Rafał159
Soszka Stefan156
Gnitecki Przemysław152
Królewski Edward148
Ratigowski Marcin145
Haiduchenia Valentin144
Aksiucik Paweł141
Piskórz Tomasz141
Szymczak Marcin137

1089

Khmialeuskaya Volha117
Obukowicz Monika105
Królewska Elżbieta94
Kozak Agata87
Sawicka Anna86
Popko Kinga85
Gawryluk Monika84
Popko Aleksandra74
Soszka Aleksandra69
Tyszkiewicz Ewelina64

222

Kuźmicki Jeremiasz66
Kosiorek Jakub55
Kragiel Cyprian Błażej54
Wawiernia Filip47

364

Popko Aleksandra91
Jackowski Franciszek88
Jeleniewski Bartosz86
Kuźmicki Nataniel72
Kragiel Cyprian Błażej27

532

Tomczyk Konrad118
Jatel Filip112
Krutul Dawid104
Popko Aleksandra89
Rynkowska Magdalena69
Sawicka Katarzyna40

Wszystkich rozegranych setów: 397

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17

266

65

13

21

32


Wszystkich rozegranych meczów: 170

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17

111

28

6

10

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR OU17
11.27'
1 set
Purta Dariusz0
Piskórz Tomasz2
11.64'
1 set
Kawecki Tomasz2
Sikora Magdalena0
12.45'
2 set
Yarmak Pavel2
Popko Aleksandra0
13.36'
1 set
Bycul Michał2
Soszka Aleksandra0
13.36'
3 set
Bołtryk Tomasz2
Popko Kinga1
13.55'
1 set
Ginter Jakub0
Hibner Jacek2
13.73'
2 set
Ginter Jakub2
Kułak Paweł0
13.91'
2 set
Popko Kinga0
Yarmak Pavel2
14.18'
1 set
Sawicka Katarzyna0
Busłowski Leszek2
14.45'
1 set
Czaban Łukasz2
Kułak Paweł0
12.36'
2 set
Obukowicz Monika2
Rynkowska Magdalena0
12.82'
2 set
Rynkowska Magdalena0
Soszka Aleksandra2
13.36'
2 set
Kuczmierowska Joanna0
Królewska Elżbieta2
13.91'
2 set
Obukowicz Monika2
Popko Aleksandra0
14.64'
1 set
Kozak Agata2
Tyszkiewicz Ewelina0
14.91'
1 set
Obukowicz Monika2
Rynkowska Magdalena0
15.55'
2 set
Khmialeuskaya Volha2
Sikora Magdalena0
16.00'
2 set
Sawicka Katarzyna0
Tyszkiewicz Ewelina2
16.73'
2 set
Kozak Agata1
Popko Aleksandra2
16.73'
1 set
Popko Kinga2
Kuczmierowska Joanna0
15.82'
1 set
Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
16.45'
2 set
Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
18.73'
1 set
Wawiernia Filip0
Kuźmicki Jeremiasz2
19.82'
2 set
Wawiernia Filip0
Kuźmicki Jeremiasz2
20.82'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
21.00'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
24.64'
3 set
Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip1
24.91'
1 set
Kosiorek Jakub0
Kuźmicki Jeremiasz2
26.91'
1 set
Kosiorek Jakub0
Kragiel Cyprian Błażej2
29.00'
2 set
Kosiorek Jakub2
Wawiernia Filip1
0.36'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
14.82'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
16.00'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz2
16.18'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
16.91'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Kragiel Cyprian Błażej0
18.09'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
18.36'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
18.64'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
19.18'
2 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
20.18'
2 set
Kuźmicki Nataniel2
Kragiel Cyprian Błażej0
13.00'
1 set
Tomczyk Konrad2
Sawicka Katarzyna0
14.73'
2 set
Tomczyk Konrad2
Popko Aleksandra0
15.36'
1 set
Tomczyk Konrad2
Rynkowska Magdalena0
17.09'
2 set
Tomczyk Konrad2
Sawicka Katarzyna0
17.45'
2 set
Rynkowska Magdalena0
Popko Aleksandra2
17.73'
1 set
Tomczyk Konrad2
Popko Aleksandra0
18.00'
2 set
Jatel Filip2
Popko Aleksandra1
19.00'
1 set
Rynkowska Magdalena2
Sawicka Katarzyna0
19.45'
2 set
Sawicka Katarzyna0
Popko Aleksandra2
20.00'
1 set
Jatel Filip2
Sawicka Katarzyna0

Decyzji sędziowskich: 7 (0.1%)

Stroke 5
71.4%
Let 2
28.6%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
1 1.6%
0-1-0
Purta Maciej2
Titov Andrei1
1 1.4%
1-0-0
Gnitecki Przemysław1
Popko Łukasz3
1 1.9%
1-0-0
Czaban Igor1
Haiduchenia Valentin2
1 2.9%
0-1-0
Andrzejczyk Adrian0
Aksiucik Paweł2
1 1.9%
1-0-0
Soszka Aleksandra1
Kozak Agata2
1 1.7%
1-0-0
Szymczak Marcin3
Soszka Stefan0
1 1.5%
1-0-0
Khmialeuskaya Volha3
Obukowicz Monika1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0