Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
40"16'Dorniak Radosław3
Muszer Tomasz2
40"13'Breguła Maciej1
Horzela Szymon3
39"01'Dawid Krzysztof2
Laszuk Marcin3
38"56'Miliński Krystian3
Dorniak Radosław2
33"34'Prokopiak Tomasz2
Sowa Marek3
33"18'Dawid Krzysztof3
Sowa Marek1
29"20'Sowa Marek3
Miliński Krystian2
25"04'Pyrsz Tomasz1
Dawid Krzysztof3
22"49'Kała Sebastian2
Oberkiewicz Jędrzej1
22"12'Serafin Tomasz1
Prokopiak Tomasz3
28"44'Widera Rafał1
Fuchs Adam3
18"08'Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
14"56'Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3
'Oberkiewicz Jędrzej3
Makowski MaksymilianW
'Kała Sebastian3
Makowski PawełW
45"10'Jarzembowska Maria3
Marcyniuk Beata2
29"30'Jarzembowska Maria3
Cerlich Małgorzata2
28"32'Wilińska Joanna2
Patałąg Sandra3
20"06'Blicharska Małgorzata1
Jarzembowska Maria3
18"36'Marcyniuk Beata3
Kwaśniak Izabela0
17"45'Patałąg Sandra0
Cerlich Małgorzata3
14"21'Marcyniuk Beata3
Patałąg Sandra0
12"45'Blicharska Małgorzata2
Socha Małgorzata0
12"30'Blicharska Małgorzata0
Kwaśniak Izabela2
10"35'Kwaśniak Izabela0
Wilińska Joanna2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Dorniak Radosław99"18'
Dawid Krzysztof98"58'
Sowa Marek91"28'
Miliński Krystian83"19'
Laszuk Marcin77"03'
Horzela Szymon68"49'
Muszer Tomasz68"32'
Prokopiak Tomasz62"41'
Breguła Maciej62"18'
Oberkiewicz Jędrzej52"32'
Widera Rafał43"19'
Fuchs Adam39"32'
Szczerba Marcin15"59'
Pyrsz Tomasz12"12'
Jarzembowska Maria73"39'
Marcyniuk Beata62"54'
Patałąg Sandra45"58'
Cerlich Małgorzata45"45'
Wilińska Joanna35"54'
Blicharska Małgorzata34"54'
Kwaśniak Izabela34"09'
Socha Małgorzata25"41'

Czas setów: 12 godz. 15 min 22 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

500 min 24 s

10"42'
3 set
Breguła Maciej1
Horzela Szymon3
9"58'
3 set
Kała Sebastian2
Oberkiewicz Jędrzej1
9"51'
4 set
Dawid Krzysztof3
Sowa Marek1
9"44'
4 set
Dawid Krzysztof2
Laszuk Marcin3
9"11'
2 set
Breguła Maciej1
Horzela Szymon3
9"01'
2 set
Dawid Krzysztof2
Laszuk Marcin3
8"42'
2 set
Breguła Maciej1
Muszer Tomasz2
8"36'
1 set
Dorniak Radosław3
Muszer Tomasz2
8"20'
1 set
Dawid Krzysztof3
Sowa Marek1
8"07'
4 set
Miliński Krystian3
Dorniak Radosław2

55 min 31 s

13"16'
3 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
6"45'
1 set
Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
6"31'
2 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
4"43'
3 set
Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3
4"39'
3 set
Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
4"35'
2 set
Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
4"25'
1 set
Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3
3"47'
4 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
3"46'
1 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
3"04'
2 set
Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3

179 min 27 s

8"30'
3 set
Jarzembowska Maria3
Marcyniuk Beata2
7"55'
5 set
Jarzembowska Maria3
Marcyniuk Beata2
7"45'
2 set
Jarzembowska Maria3
Marcyniuk Beata2
7"10'
4 set
Jarzembowska Maria3
Cerlich Małgorzata2
6"42'
2 set
Blicharska Małgorzata2
Socha Małgorzata0
6"42'
1 set
Patałąg Sandra0
Cerlich Małgorzata3
6"41'
1 set
Marcyniuk Beata3
Kwaśniak Izabela0
6"36'
4 set
Jarzembowska Maria3
Marcyniuk Beata2
6"04'
2 set
Blicharska Małgorzata0
Kwaśniak Izabela2
5"42'
5 set
Wilińska Joanna2
Patałąg Sandra3

Małych punktów: 2475

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1658

Sowa Marek163
Dorniak Radosław158
Dawid Krzysztof156
Laszuk Marcin152
Miliński Krystian146
Muszer Tomasz123
Prokopiak Tomasz111
Pyrsz Tomasz94
Horzela Szymon86
Breguła Maciej80

182

Widera Rafał59
Fuchs Adam56
Szczerba Marcin34
Pyrsz Tomasz33

635

Jarzembowska Maria134
Marcyniuk Beata120
Cerlich Małgorzata102
Wilińska Joanna80
Patałąg Sandra61
Blicharska Małgorzata53
Kwaśniak Izabela51
Socha Małgorzata34

Wszystkich rozegranych setów: 142

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

93

10

39


Wszystkich rozegranych meczów: 44

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

29

3

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
1.36'
1 set
Szczerba Marcin1
Kopeć Michał2
15.27'
1 set
Sowa Marek3
Oberkiewicz Jędrzej0
15.55'
3 set
Dawid Krzysztof3
Stypa Maciej0
16.64'
2 set
Stypa Maciej3
Kała Sebastian0
16.91'
1 set
Serafin Tomasz1
Prokopiak Tomasz3
17.27'
1 set
Pyrsz Tomasz0
Muszer Tomasz2
18.00'
2 set
Sowa Marek3
Miliński Krystian2
18.18'
1 set
Kała Sebastian0
Kopeć Michał2
18.91'
4 set
Pyrsz Tomasz1
Dawid Krzysztof3
19.09'
3 set
Sowa Marek3
Oberkiewicz Jędrzej0
16.73'
2 set
Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3
18.92'
4 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
20.55'
1 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
24.09'
1 set
Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3
25.00'
2 set
Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
25.36'
3 set
Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
25.73'
3 set
Fuchs Adam0
Pyrsz Tomasz3
33.75'
1 set
Widera Rafał0
Szczerba Marcin3
35.55'
2 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
66.33'
3 set
Widera Rafał1
Fuchs Adam3
10.36'
3 set
Socha Małgorzata0
Cerlich Małgorzata3
11.91'
2 set
Blicharska Małgorzata1
Jarzembowska Maria3
12.91'
3 set
Wilińska Joanna2
Patałąg Sandra3
16.09'
3 set
Marcyniuk Beata3
Patałąg Sandra0
16.18'
2 set
Wilińska Joanna2
Patałąg Sandra3
16.55'
2 set
Socha Małgorzata0
Cerlich Małgorzata3
16.73'
1 set
Socha Małgorzata0
Cerlich Małgorzata3
17.18'
3 set
Blicharska Małgorzata1
Jarzembowska Maria3
17.18'
4 set
Blicharska Małgorzata1
Jarzembowska Maria3
17.45'
2 set
Wilińska Joanna2
Socha Małgorzata0

Decyzji sędziowskich: 12 (0,5%)

Stroke 6
50%
Let 6
50%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
9 8,6%
4-5-0
Miliński Krystian3
Dorniak Radosław2
1 2,8%
1-0-0
Pyrsz Tomasz2
Serafin Tomasz0
2 4,3%
1-1-0
Marcyniuk Beata3
Patałąg Sandra0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0