Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11
44"09'Ratigowski Marcin3
Michalczuk Paweł2
40"56'Lezaud Joan3
Stachowski Łukasz1
35"38'Popko Łukasz3
Kowalik Maciej1
32"56'Kowalik Maciej1
Gnitecki Przemysław2
32"45'Kulik Tomasz1
Michałowski Krzysztof2
30"30'Kurek Michał2
Kozłowski Rafał3
28"20'Królewski Edward2
Popko Łukasz1
28"07'Gorzelak Piotr1
Gnitecki Przemysław2
27"06'Nowisz Wojciech1
Lezaud Joan3
25"19'Zagajewski Piotr2
Staszkiewicz Jakub0
38"26'Miler-Podgajna Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
29"25'Budrewicz Monika2
Kaniewska Emilia3
29"13'Świerczyńska Monika2
Kamińska Karolina3
27"03'Prokop Karolina1
Miler-Podgajna Aleksandra3
23"32'Miler-Podgajna Aleksandra3
Kamińska Karolina1
17"13'Prokop Karolina0
Budrewicz Monika3
16"02'Kaniewska Emilia3
Świerczyńska Monika0
14"02'Kędziorek (Nowisz) Martyna3
Czernecka Ulyana0
13"48'Budrewicz Monika3
Kędziorek (Nowisz) Martyna0
33"09'Krysiak Leon3
Penkala Piotr2
20"11'Kuc Krzysztof2
Binasik Antoni0
19"33'Nidziński Jan0
Kuc Krzysztof2
15"02'Sienkiewicz Michał0
Kopeć Maciej2
13"52'Samborski Jan0
Penkala Piotr3
13"31'Kuc Krzysztof2
Birecki Bartosz1
13"16'Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
11"26'Zimecki Jakub3
Samborski Jan0
10"29'Birecki Bartosz2
Krysiak Karol0
10"01'Samborski Jan2
Binasik Antoni0
20"33'Dąbrowski Michał0
Fordoński Aleksander3
18"59'Penkala Piotr1
Puzio Kuba2
15"20'Wiąckiewicz Maria1
Dąbrowski Michał2
14"40'Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander3
13"00'Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
12"54'Zimecki Jakub3
Dąbrowski Michał0
12"02'Penkala Piotr2
Wiąckiewicz Maria0
9"05'Marciniak Mikołaj0
Zimecki Jakub2
8"41'Penkala Piotr2
Marciniak Mikołaj0
36"30'Hrycaj Marcin3
Nowak Piotr2
24"07'Fordoński Aleksander2
Janus Kacper1
21"15'Hrycaj Marcin2
Fordoński Aleksander1
19"39'Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
16"38'Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
16"12'Ostrowski Jakub1
Janus Kacper2
12"49'Sienkiewicz Piotr0
Ostrowski Jakub2
12"24'Nowak Piotr3
Janasiewicz Robert0
10"06'Janasiewicz Robert2
Ostrowski Jakub0
8"42'Janus Kacper0
Fordoński Jakub2
10"41'Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander2
'Wojciechowska EwaW
Sienkiewicz Piotr2
'Puzio Kuba2
Wojciechowska EwaW
18"32'Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0
17"09'Kaźmierowska Pola0
Kaźmierowska Nina3
16"17'Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
12"45'Kaźmierowska Nina0
Wiąckiewicz Maria3
8"31'Kaźmierowska Pola0
Wiąckiewicz Maria3
'Zimecka Weronika0
Kaźmierowska Nina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11
Gnitecki Przemysław115"08'
Kowalik Maciej111"31'
Michalczuk Paweł98"25'
Wojtecki Aleksander91"38'
Popko Łukasz91"03'
Ratigowski Marcin88"28'
Rogalewicz Rafał86"34'
Lezaud Joan84"49'
Banasiak Tomasz80"48'
Prokop Piotr80"01'
Miler Aleksandra72"41'
Kaniewska Emilia69"50'
Kamińska Karolina51"46'
Budrewicz Monika47"38'
Świerczyńska Monika45"55'
Prokop Karolina45"38'
Czernecka Ulyana31"19'
Kędziorek (Nowisz) Martyna30"19'
Kuc Krzysztof55"16'
Penkala Piotr44"17'
Krysiak Leon43"33'
Binasik Antoni42"40'
Samborski Jan37"09'
Birecki Bartosz33"25'
Zimecki Jakub32"25'
Sienkiewicz Michał28"49'
Kopeć Maciej26"28'
Nidziński Jan23"43'
Dąbrowski Michał40"41'
Puzio Kuba40"20'
Penkala Piotr36"17'
Fordoński Aleksander29"30'
Zimecki Jakub28"04'
Wiąckiewicz Maria24"03'
Marciniak Mikołaj14"27'
Hrycaj Marcin62"59'
Nowak Piotr46"09'
Fordoński Aleksander46"08'
Janus Kacper43"00'
Fordoński Jakub38"24'
Janasiewicz Robert35"54'
Ostrowski Jakub34"01'
Sienkiewicz Piotr22"49'
Fordoński Aleksander9"56'
Puzio Kuba9"56'
Kaźmierowska Pola38"17'
Wiąckiewicz Maria32"29'
Zimecka Weronika29"00'
Kaźmierowska Nina25"20'

Czas setów: 40 godz. 47 min 60 s

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11

1701 min 42 s

19"36'
1 set
Lezaud Joan3
Stachowski Łukasz1
15"36'
1 set
Zagajewski Piotr2
Staszkiewicz Jakub0
12"21'
1 set
Stanosz Michał0
Gnitecki Przemysław2
11"19'
2 set
Kowalik Maciej1
Gnitecki Przemysław2
11"13'
3 set
Gorzelak Piotr1
Gnitecki Przemysław2
11"09'
1 set
Rogalewicz Rafał2
Bonecki Piotr0
11"05'
1 set
Kulik Tomasz1
Michałowski Krzysztof2
10"33'
1 set
Popko Łukasz3
Kowalik Maciej1
10"26'
1 set
Wojtecki Aleksander2
Hrycaj Marcin1
10"25'
1 set
Pietrzak Dariusz0
Samociuk Jacek2

197 min 33 s

13"52'
4 set
Miler-Podgajna Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
7"17'
4 set
Prokop Karolina1
Miler-Podgajna Aleksandra3
6"59'
2 set
Miler-Podgajna Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
6"55'
3 set
Miler-Podgajna Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
6"21'
5 set
Budrewicz Monika2
Kaniewska Emilia3
6"17'
2 set
Prokop Karolina0
Budrewicz Monika3
5"57'
5 set
Świerczyńska Monika2
Kamińska Karolina3
5"53'
3 set
Świerczyńska Monika2
Kamińska Karolina3
5"35'
1 set
Miler-Podgajna Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
5"32'
3 set
Budrewicz Monika2
Kaniewska Emilia3

204 min 53 s

15"12'
1 set
Nidziński Jan0
Kuc Krzysztof2
14"13'
1 set
Kuc Krzysztof2
Binasik Antoni0
8"17'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Kopeć Maciej2
6"37'
2 set
Krysiak Leon3
Penkala Piotr2
6"26'
5 set
Krysiak Leon3
Penkala Piotr2
5"49'
2 set
Kuc Krzysztof2
Binasik Antoni0
5"13'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Kopeć Maciej2
4"56'
4 set
Krysiak Leon3
Penkala Piotr2
4"55'
1 set
Samborski Jan2
Binasik Antoni0
4"47'
2 set
Birecki Bartosz2
Krysiak Karol0

106 min 41 s

8"12'
1 set
Dąbrowski Michał0
Fordoński Aleksander3
7"02'
3 set
Penkala Piotr1
Puzio Kuba2
6"51'
1 set
Penkala Piotr2
Wiąckiewicz Maria0
6"41'
2 set
Penkala Piotr1
Puzio Kuba2
4"39'
2 set
Dąbrowski Michał0
Fordoński Aleksander3
4"36'
3 set
Dąbrowski Michał0
Fordoński Aleksander3
4"26'
2 set
Penkala Piotr2
Marciniak Mikołaj0
4"23'
3 set
Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander3
4"22'
2 set
Penkala Piotr2
Wiąckiewicz Maria0
4"20'
1 set
Wiąckiewicz Maria1
Dąbrowski Michał2

164 min 42 s

9"31'
3 set
Hrycaj Marcin3
Nowak Piotr2
8"58'
3 set
Fordoński Aleksander2
Janus Kacper1
7"09'
2 set
Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
7"04'
3 set
Hrycaj Marcin2
Fordoński Aleksander1
6"56'
2 set
Fordoński Aleksander2
Janus Kacper1
6"15'
2 set
Hrycaj Marcin3
Nowak Piotr2
5"54'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Ostrowski Jakub2
5"46'
1 set
Hrycaj Marcin2
Fordoński Aleksander1
5"42'
2 set
Hrycaj Marcin2
Fordoński Aleksander1
5"39'
1 set
Fordoński Aleksander2
Janus Kacper1

9 min 56 s

5"08'
1 set
Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander2
4"48'
2 set
Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander2

62 min 33 s

8"12'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Kaźmierowska Nina3
6"03'
2 set
Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0
5"26'
1 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
5"04'
1 set
Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0
4"44'
3 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
4"09'
3 set
Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0
3"53'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Kaźmierowska Nina3
3"45'
3 set
Kaźmierowska Nina0
Wiąckiewicz Maria3
3"34'
2 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
3"29'
2 set
Kaźmierowska Nina0
Wiąckiewicz Maria3

Małych punktów: 8077

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11

5255

Lezaud Joan163
Popko Łukasz149
Michalczuk Paweł148
Stachowski Łukasz144
Wojtecki Aleksander144
Kowalik Maciej144
Januszewski Krzysztof141
Gnitecki Przemysław141
Nowisz Sławomir139
Grzybowski Michał136

755

Kaniewska Emilia130
Miler Aleksandra128
Kamińska Karolina110
Budrewicz Monika108
Świerczyńska Monika97
Prokop Karolina84
Kędziorek (Nowisz) Martyna61
Czernecka Ulyana37

759

Penkala Piotr105
Krysiak Leon102
Zimecki Jakub90
Kuc Krzysztof82
Binasik Antoni75
Birecki Bartosz74
Samborski Jan64
Kopeć Maciej58
Sienkiewicz Michał50
Krysiak Karol27

405

Puzio Kuba78
Zimecki Jakub69
Penkala Piotr69
Fordoński Aleksander66
Dąbrowski Michał65
Wiąckiewicz Maria38
Marciniak Mikołaj20

590

Hrycaj Marcin109
Nowak Piotr104
Fordoński Aleksander79
Janus Kacper77
Fordoński Jakub74
Ostrowski Jakub63
Janasiewicz Robert60
Sienkiewicz Piotr24

40

Fordoński Aleksander23
Puzio Kuba17

273

Wiąckiewicz Maria99
Kaźmierowska Nina77
Zimecka Weronika57
Kaźmierowska Pola40

Wszystkich rozegranych setów: 469

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11

302

43

47

24

33

2

18


Wszystkich rozegranych meczów: 183

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11

124

11

20

9

12

1

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIOU11OU13OU15OU15 - eliminacjeGU11
13.18'
2 set
Stachowski Łukasz3
Kurek Michał0
13.55'
2 set
Fajfer Tomasz0
Kulik Tomasz2
13.64'
1 set
Nitka Jacek0
Prokop Piotr2
13.64'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Rodak Jan2
13.91'
3 set
Bryła Michał2
Fajfer Tomasz1
14.64'
3 set
Piskórz Tomasz0
Lezaud Joan3
14.64'
1 set
Nitka Jacek0
Sadłoń Przemysław2
14.91'
1 set
Królewski Edward0
Gogłuska Robert2
15.00'
1 set
Bryła Michał2
Fajfer Tomasz1
15.09'
1 set
Popko Łukasz2
Krzywicka Paulina0
15.09'
1 set
Kędziorek (Nowisz) Martyna0
Świerczyńska Monika3
15.27'
3 set
Budrewicz Monika3
Kędziorek (Nowisz) Martyna0
17.36'
1 set
Prokop Karolina3
Czernecka Ulyana0
17.64'
3 set
Kędziorek (Nowisz) Martyna3
Czernecka Ulyana0
17.64'
2 set
Kędziorek (Nowisz) Martyna3
Czernecka Ulyana0
17.64'
1 set
Świerczyńska Monika2
Kamińska Karolina3
17.73'
2 set
Prokop Karolina3
Czernecka Ulyana0
17.82'
3 set
Kędziorek (Nowisz) Martyna0
Świerczyńska Monika3
18.45'
3 set
Kaniewska Emilia3
Świerczyńska Monika0
12.18'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni2
12.36'
1 set
Kopeć Maciej2
Nidziński Jan0
12.55'
2 set
Zimecki Jakub3
Samborski Jan0
12.91'
1 set
Krysiak Karol0
Penkala Piotr2
13.27'
1 set
Kuc Krzysztof0
Krysiak Leon2
14.27'
3 set
Zimecki Jakub3
Samborski Jan0
14.64'
2 set
Birecki Bartosz2
Kopeć Maciej0
14.82'
2 set
Nidziński Jan0
Kuc Krzysztof2
15.36'
2 set
Nagalski Jakub0
Zimecki Jakub2
15.91'
1 set
Birecki Bartosz0
Zimecki Jakub2
13.27'
1 set
Zimecki Jakub3
Dąbrowski Michał0
16.00'
1 set
Penkala Piotr2
Marciniak Mikołaj0
18.55'
3 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
18.55'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Zimecki Jakub2
19.00'
1 set
Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander3
19.45'
1 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
19.73'
2 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
19.91'
3 set
Zimecki Jakub3
Dąbrowski Michał0
20.09'
2 set
Marciniak Mikołaj0
Zimecki Jakub2
21.73'
1 set
Penkala Piotr1
Puzio Kuba2
12.18'
3 set
Nowak Piotr3
Janasiewicz Robert0
14.82'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Nowak Piotr2
15.27'
1 set
Fordoński Aleksander2
Sienkiewicz Piotr0
16.45'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Nowak Piotr2
17.36'
1 set
Nowak Piotr3
Janasiewicz Robert0
17.73'
1 set
Janus Kacper0
Fordoński Jakub2
17.73'
2 set
Fordoński Aleksander2
Sienkiewicz Piotr0
20.27'
2 set
Janasiewicz Robert2
Ostrowski Jakub0
21.18'
2 set
Ostrowski Jakub1
Janus Kacper2
22.45'
2 set
Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
25.67'
1 set
Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander2
26.18'
2 set
Puzio Kuba0
Fordoński Aleksander2
13.45'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Wiąckiewicz Maria3
14.82'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Kaźmierowska Nina3
14.91'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Wiąckiewicz Maria3
16.45'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Wiąckiewicz Maria3
18.00'
1 set
Kaźmierowska Nina0
Wiąckiewicz Maria3
19.00'
2 set
Kaźmierowska Nina0
Wiąckiewicz Maria3
19.45'
2 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
20.45'
3 set
Kaźmierowska Nina0
Wiąckiewicz Maria3
21.18'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Kaźmierowska Nina3
22.64'
3 set
Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0

Decyzji sędziowskich: 128 (1,6%)

Stroke 31
24,2%
Let 96
75%
Nolet 1
0,8%

OPENDAMSKIOU11OU13OU15GU11
11 15,1%
0-11-0
Kowalik Maciej2
Januszewski Krzysztof1
10 16,9%
5-5-0
Ratigowski Marcin2
Prokop Piotr1
8 20,5%
4-4-0
Rodak Jan0
Staszkiewicz Jakub2
7 20%
3-4-0
Sienkiewicz Leszek0
Rodak Jan2
6 7,4%
3-3-0
Popko Łukasz3
Kowalik Maciej1
4 6,8%
0-4-0
Królewski Edward2
Popko Łukasz1
4 6,3%
2-2-0
Nowisz Sławomir2
Stanosz Michał1
3 7,7%
0-3-0
Bojczewski Maciej0
Skorupski Adam2
3 9,4%
0-3-0
Kulik Tomasz2
Samociuk Jacek0
3 7,1%
0-3-0
Czaban Igor2
Bonecki Piotr0
7 6,5%
2-5-0
Miler-Podgajna Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
4 5,8%
0-4-0
Miler-Podgajna Aleksandra3
Kamińska Karolina1
3 4,1%
0-3-0
Prokop Karolina1
Miler-Podgajna Aleksandra3
3 7%
1-2-0
Samborski Jan0
Penkala Piotr3
3 3%
1-2-0
Krysiak Leon3
Penkala Piotr2
2 4,8%
0-2-0
Sienkiewicz Michał0
Kopeć Maciej2
2 4,3%
2-0-0
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
1 3,2%
0-1-0
Kuc Krzysztof0
Krysiak Leon2
2 3,6%
1-1-0
Penkala Piotr1
Puzio Kuba2
1 2%
0-1-0
Dąbrowski Michał0
Fordoński Aleksander3
2 3,9%
1-1-0
Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
1 2%
0-1-0
Hrycaj Marcin2
Fordoński Aleksander1
1 2,3%
0-1-0
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0