Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
29"55'Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
25"22'Zdrojewski Tymon3
Kacprzak Jakub1
19"21'Ptaszek Mateusz0
Michniewicz Franciszek3
18"03'Solawa Jakub3
Stawarski Michał0
17"48'Zdrojewski Tymon0
Lohmann Mateusz3
17"47'Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
17"33'Ptaszek Mateusz3
Solawa Jakub0
17"13'Michniewicz Franciszek3
Lohmann Mateusz0
15"46'Michniewicz Franciszek3
Lohmann Szymon0
14"46'Kacprzak Jakub3
Zdrojewski Antoni0
39"48'Stolecki Filip2
Anisiewicz Igor3
39"18'Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem2
31"43'Szopiak Jakub3
Binasik Antoni1
23"52'Kazanowski Nikodem1
Michniewicz Franciszek3
23"02'Anisiewicz Igor1
Jakubiec Antoni3
21"51'Jakubiec Antoni0
Zimecki Jakub3
21"42'Jakubiec Antoni3
Szopiak Jakub0
21"32'Stolecki Filip3
Solawa Jakub1
20"59'Binasik Antoni3
Michniewicz Franciszek0
18"55'Zimecki Jakub3
Sienkiewicz Michał0
35"24'Celm Maksymilian1
Durkalec Michał3
26"05'Górecki Mateusz3
Makowski Maksymilian1
21"02'Durkalec Michał3
Makowski Maksymilian0
20"21'Celm Maksymilian0
Górecki Mateusz3
19"51'Górecki Mateusz0
Durkalec Michał3
16"25'Celm Maksymilian0
Makowski Maksymilian3
'Nagalski JakubW
Makowski Maksymilian3
'Nagalski JakubW
Górecki Mateusz3
'Nagalski JakubW
Durkalec Michał3
'Nagalski JakubW
Celm Maksymilian3
42"25'Durkalec Michał2
Makowski Maksymilian3
40"05'Stolecki Leon2
Dyczkowski Jakub3
35"36'Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid3
27"39'Felbór Tytus3
Trojanowicz Jakub1
26"56'Lubińska Dominika2
Trojanowicz Jakub3
25"37'Nowak Piotr3
Kuliński Wojciech0
24"42'Klimowicz Dawid3
Makowski Maksymilian0
22"57'Trojanowicz Jakub1
Kuliński Wojciech3
21"57'Górecki Mateusz0
Durkalec Michał3
19"22'Klimowicz Dawid0
Kuliński Wojciech3
30"29'Kuliński Wojciech1
Szabelski Mateusz3
30"10'Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub1
28"38'Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz0
25"38'Forreiter Maciej3
Kuliński Wojciech1
24"55'Forreiter Maciej3
Dyczkowski Jakub1
22"03'Sienkiewicz Piotr1
Kuliński Wojciech3
19"19'Kuliński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
15"09'Dyczkowski Jakub0
Szabelski Mateusz3
13"00'Sienkiewicz Piotr0
Szabelski Mateusz3
11"02'Forreiter Maciej3
Sienkiewicz Piotr0
24"24'Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
18"58'Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
18"21'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
16"19'Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
13"33'Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
9"25'Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
29"02'Zimecka Weronika3
Urbańska Weronika2
25"23'Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
23"03'Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika1
21"56'Otrząsek Tola1
Góra Jagoda3
19"56'Góra Jagoda0
Tomczyk Aleksandra3
13"39'Parafiniuk Zofia0
Tomczyk Aleksandra3
11"28'Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
10"57'Tomczyk Aleksandra3
Malinowska Martyna0
10"31'Otrząsek Tola3
Malinowska Martyna0
'Malinowska Martyna3
Duszyńska OliwiaW
31"51'Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
23"15'Tomczyk Aleksandra3
Sikora Marta2
16"22'Grzechowiak Natasza3
Olejnik Dagna0
14"20'Grzechowiak Natasza0
Tomczyk Aleksandra3
13"33'Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
13"21'Grzechowiak Natasza3
Parafiniuk Zofia0
13"18'Tomczyk Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
13"15'Olejnik Dagna0
Parafiniuk Zofia3
12"02'Rak Sonia3
Parafiniuk Zofia0
11"14'Tomczyk Aleksandra3
Olejnik Dagna0
67"24'Buczkowska Marta3
Rogalska Julia1
28"18'Rak Sonia3
Górecka Aleksandra1
27"45'Rak Sonia2
Lubińska Dominika3
27"17'Buczkowska Marta1
Górecka Aleksandra3
22"47'Polacka Magdalena1
Górecka Aleksandra3
22"27'Rak Sonia3
Buczkowska Marta1
20"48'Polacka Magdalena3
Rogalska Julia1
15"56'Lubińska Dominika3
Górecka Aleksandra0
14"42'Buczkowska Marta3
Polacka Magdalena0
14"27'Rogalska Julia0
Górecka Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
Solawa Jakub61"57'
Zdrojewski Tymon46"52'
Michniewicz Franciszek42"19'
Ptaszek Mateusz41"36'
Lohmann Mateusz41"30'
Lohmann Szymon36"02'
Kacprzak Jakub34"26'
Stawarski Michał28"50'
Zdrojewski Antoni22"00'
Anisiewicz Igor95"25'
Szopiak Jakub65"30'
Kazanowski Nikodem64"30'
Binasik Antoni57"21'
Jakubiec Antek55"33'
Stolecki Filip51"26'
Michniewicz Franciszek48"45'
Zimecki Jakub47"09'
Sienkiewicz Michał39"18'
Solawa Jakub29"37'
Durkalec Michał68"00'
Celm Maksymilian60"40'
Górecki Mateusz56"53'
Makowski Maksymilian55"03'
Durkalec Michał83"52'
Klimowicz Dawid77"04'
Dyczkowski Jakub75"04'
Dybioch Leon72"03'
Makowski Maksymilian69"49'
Trojanowicz Jakub61"54'
Felbór Tytus60"36'
Stolecki Leon59"20'
Kuliński Wojciech57"43'
Lubińska Dominika54"13'
Kuliński Wojciech82"57'
Dyczkowski Jakub76"27'
Forreiter Maciej76"22'
Szabelski Mateusz76"07'
Sienkiewicz Piotr65"41'
Góra Zuzanna45"52'
Zimecka Weronika45"44'
Malinowska Martyna43"38'
Otrząsek Tola29"52'
Zimecka Weronika61"55'
Góra Jagoda43"47'
Otrząsek Tola43"15'
Tomczyk Aleksandra36"46'
Urbańska Weronika32"42'
Parafiniuk Zofia32"08'
Malinowska Martyna15"03'
Tomczyk Aleksandra69"49'
Rak Sonia51"36'
Grzechowiak Natasza46"33'
Parafiniuk Zofia40"16'
Olejnik Dagna38"44'
Sikora Marta14"58'
Buczkowska Marta128"40'
Rogalska Julia109"45'
Górecka Aleksandra91"32'
Rak Sonia83"10'
Polacka Magdalena66"23'
Lubińska Dominika60"56'

Czas setów: 29 godz. 36 min 51 s

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

177 min 46 s

8"41'
1 set
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
6"57'
2 set
Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
6"41'
3 set
Solawa Jakub3
Stawarski Michał0
6"37'
4 set
Zdrojewski Tymon3
Kacprzak Jakub1
6"08'
1 set
Ptaszek Mateusz0
Michniewicz Franciszek3
6"05'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Solawa Jakub0
5"42'
2 set
Michniewicz Franciszek3
Lohmann Mateusz0
5"31'
3 set
Zdrojewski Tymon3
Kacprzak Jakub1
5"30'
3 set
Zdrojewski Tymon0
Lohmann Mateusz3
5"30'
2 set
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3

277 min 17 s

9"57'
1 set
Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem2
9"31'
1 set
Jakubiec Antoni0
Zimecki Jakub3
9"08'
2 set
Szopiak Jakub3
Binasik Antoni1
8"44'
1 set
Jakubiec Antoni3
Szopiak Jakub0
7"26'
4 set
Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem2
7"00'
4 set
Stolecki Filip2
Anisiewicz Igor3
6"51'
3 set
Stolecki Filip2
Anisiewicz Igor3
6"44'
1 set
Kazanowski Nikodem1
Michniewicz Franciszek3
6"40'
2 set
Jakubiec Antoni3
Szopiak Jakub0
6"29'
5 set
Stolecki Filip2
Anisiewicz Igor3

120 min 18 s

9"04'
4 set
Celm Maksymilian1
Durkalec Michał3
8"57'
3 set
Durkalec Michał3
Makowski Maksymilian0
8"44'
3 set
Celm Maksymilian1
Durkalec Michał3
6"57'
1 set
Celm Maksymilian1
Durkalec Michał3
6"44'
2 set
Górecki Mateusz0
Durkalec Michał3
6"18'
1 set
Celm Maksymilian0
Górecki Mateusz3
6"15'
2 set
Celm Maksymilian1
Durkalec Michał3
6"14'
3 set
Górecki Mateusz0
Durkalec Michał3
5"55'
3 set
Górecki Mateusz3
Makowski Maksymilian1
5"42'
2 set
Górecki Mateusz3
Makowski Maksymilian1

396 min 11 s

12"48'
1 set
Klimowicz Dawid3
Makowski Maksymilian0
10"59'
3 set
Stolecki Leon2
Dyczkowski Jakub3
10"56'
1 set
Nowak Piotr3
Kuliński Wojciech0
10"28'
3 set
Durkalec Michał2
Makowski Maksymilian3
8"55'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Lubińska Dominika1
8"42'
2 set
Durkalec Michał2
Makowski Maksymilian3
8"15'
3 set
Górecki Mateusz0
Durkalec Michał3
7"42'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Dybioch Leon3
7"37'
2 set
Nowak Piotr3
Kuliński Wojciech0
7"28'
5 set
Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid3

188 min 47 s

10"08'
1 set
Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub1
9"22'
1 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz0
8"55'
4 set
Kuliński Wojciech1
Szabelski Mateusz3
8"50'
3 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz0
8"11'
1 set
Kuliński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
7"24'
2 set
Forreiter Maciej3
Szabelski Mateusz0
7"10'
2 set
Kuliński Wojciech1
Szabelski Mateusz3
6"33'
2 set
Forreiter Maciej3
Kuliński Wojciech1
6"25'
4 set
Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub1
6"18'
3 set
Forreiter Maciej3
Dyczkowski Jakub1

82 min 33 s

8"34'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
8"16'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
6"05'
1 set
Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
5"34'
1 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
5"26'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
5"20'
2 set
Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
5"10'
3 set
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
4"54'
4 set
Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
4"42'
2 set
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
4"13'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0

132 min 48 s

7"15'
3 set
Otrząsek Tola1
Góra Jagoda3
6"52'
2 set
Góra Jagoda0
Tomczyk Aleksandra3
5"42'
1 set
Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
5"42'
3 set
Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
5"31'
3 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika1
5"28'
2 set
Zimecka Weronika3
Urbańska Weronika2
5"23'
3 set
Góra Jagoda0
Tomczyk Aleksandra3
5"04'
5 set
Zimecka Weronika3
Urbańska Weronika2
5"01'
2 set
Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
4"51'
2 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika1

130 min 58 s

8"26'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Olejnik Dagna0
5"43'
4 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
5"12'
2 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
5"10'
1 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
4"57'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
4"41'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
4"40'
5 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
4"38'
3 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
4"13'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Tomczyk Aleksandra3
4"02'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Sikora Marta2

270 min 13 s

52"41'
1 set
Buczkowska Marta3
Rogalska Julia1
8"48'
4 set
Buczkowska Marta1
Górecka Aleksandra3
7"00'
3 set
Rak Sonia3
Górecka Aleksandra1
6"58'
2 set
Rak Sonia3
Górecka Aleksandra1
6"44'
3 set
Lubińska Dominika3
Górecka Aleksandra0
6"35'
4 set
Rak Sonia3
Górecka Aleksandra1
6"28'
1 set
Polacka Magdalena1
Górecka Aleksandra3
5"37'
3 set
Buczkowska Marta1
Górecka Aleksandra3
5"21'
3 set
Rak Sonia3
Buczkowska Marta1
5"19'
2 set
Polacka Magdalena3
Rogalska Julia1

Małych punktów: 6058

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

617

Solawa Jakub114
Michniewicz Franciszek99
Ptaszek Mateusz81
Kacprzak Jakub66
Lohmann Mateusz65
Zdrojewski Tymon63
Stawarski Michał60
Lohmann Szymon47
Zdrojewski Antoni22

961

Anisiewicz Igor146
Szopiak Jakub118
Binasik Antoni104
Zimecki Jakub101
Jakubiec Antek100
Stolecki Filip92
Sienkiewicz Michał88
Kazanowski Nikodem85
Michniewicz Franciszek79
Solawa Jakub48

359

Durkalec Michał108
Górecki Mateusz97
Makowski Maksymilian86
Celm Maksymilian68

1296

Durkalec Michał134
Klimowicz Dawid132
Dybioch Leon127
Dyczkowski Jakub123
Felbór Tytus115
Trojanowicz Jakub113
Nowak Piotr100
Lubińska Dominika99
Makowski Maksymilian95
Stolecki Leon90

581

Forreiter Maciej148
Szabelski Mateusz128
Kuliński Wojciech123
Dyczkowski Jakub100
Sienkiewicz Piotr82

307

Zimecka Weronika101
Otrząsek Tola91
Góra Zuzanna68
Malinowska Martyna47

539

Zimecka Weronika127
Otrząsek Tola100
Tomczyk Aleksandra100
Góra Jagoda98
Urbańska Weronika54
Parafiniuk Zofia49
Malinowska Martyna11

542

Tomczyk Aleksandra183
Rak Sonia146
Grzechowiak Natasza90
Parafiniuk Zofia64
Sikora Marta30
Olejnik Dagna29

856

Rak Sonia189
Lubińska Dominika178
Górecka Aleksandra165
Buczkowska Marta140
Polacka Magdalena103
Rogalska Julia81

Wszystkich rozegranych setów: 364

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

38

53

20

77

35

19

32

37

53


Wszystkich rozegranych meczów: 106

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

12

15

6

22

10

6

9

11

15


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
14.82'
3 set
Solawa Jakub3
Zdrojewski Antoni0
15.91'
1 set
Solawa Jakub3
Zdrojewski Antoni0
16.73'
2 set
Michniewicz Franciszek3
Lohmann Szymon0
17.27'
1 set
Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
18.00'
3 set
Michniewicz Franciszek3
Lohmann Mateusz0
18.36'
3 set
Michniewicz Franciszek3
Lohmann Szymon0
18.55'
3 set
Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz3
18.91'
1 set
Solawa Jakub3
Stawarski Michał0
19.73'
2 set
Solawa Jakub3
Zdrojewski Antoni0
20.00'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Solawa Jakub0
15.55'
2 set
Solawa Jakub0
Szopiak Jakub3
15.64'
1 set
Solawa Jakub0
Szopiak Jakub3
16.09'
3 set
Michniewicz Franciszek0
Sienkiewicz Michał3
17.45'
3 set
Jakubiec Antoni3
Szopiak Jakub0
18.09'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Zimecki Jakub3
18.09'
4 set
Anisiewicz Igor1
Jakubiec Antoni3
18.73'
3 set
Solawa Jakub0
Szopiak Jakub3
20.18'
2 set
Anisiewicz Igor1
Jakubiec Antoni3
20.27'
3 set
Szopiak Jakub0
Sienkiewicz Michał3
20.73'
2 set
Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem2
21.09'
3 set
Celm Maksymilian0
Makowski Maksymilian3
21.91'
1 set
Górecki Mateusz0
Durkalec Michał3
22.00'
1 set
Celm Maksymilian0
Makowski Maksymilian3
24.55'
2 set
Celm Maksymilian0
Makowski Maksymilian3
29.09'
2 set
Celm Maksymilian0
Górecki Mateusz3
29.09'
4 set
Górecki Mateusz3
Makowski Maksymilian1
29.64'
2 set
Durkalec Michał3
Makowski Maksymilian0
30.73'
1 set
Durkalec Michał3
Makowski Maksymilian0
30.73'
3 set
Celm Maksymilian0
Górecki Mateusz3
31.00'
1 set
Górecki Mateusz3
Makowski Maksymilian1
0.18'
4 set
Dyczkowski Jakub3
Lubińska Dominika1
0.36'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Lubińska Dominika1
15.00'
3 set
Zawadzki Kacper0
Lubińska Dominika3
16.36'
1 set
Lubińska Dominika0
Klimowicz Dawid3
16.82'
1 set
Zawadzki Kacper0
Makowski Maksymilian3
17.27'
2 set
Felbór Tytus3
Durkalec Michał0
17.64'
1 set
Lubińska Dominika2
Trojanowicz Jakub3
17.82'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Lubińska Dominika1
18.18'
2 set
Trojanowicz Jakub1
Kuliński Wojciech3
18.27'
3 set
Lubińska Dominika2
Trojanowicz Jakub3
15.09'
1 set
Forreiter Maciej3
Sienkiewicz Piotr0
16.55'
3 set
Forreiter Maciej3
Sienkiewicz Piotr0
17.36'
2 set
Forreiter Maciej3
Sienkiewicz Piotr0
18.55'
2 set
Sienkiewicz Piotr1
Kuliński Wojciech3
19.55'
2 set
Kuliński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
19.64'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Szabelski Mateusz3
20.09'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Szabelski Mateusz3
20.64'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Szabelski Mateusz3
21.36'
3 set
Sienkiewicz Piotr0
Szabelski Mateusz3
23.64'
1 set
Forreiter Maciej3
Kuliński Wojciech1
10.45'
2 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
11.18'
3 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
12.27'
1 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
13.27'
3 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
13.91'
2 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
16.27'
2 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
17.27'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
17.64'
1 set
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
20.36'
3 set
Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
23.00'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
12.55'
3 set
Otrząsek Tola3
Malinowska Martyna0
12.64'
1 set
Otrząsek Tola3
Malinowska Martyna0
13.45'
2 set
Otrząsek Tola3
Malinowska Martyna0
13.73'
1 set
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
13.91'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Malinowska Martyna0
14.18'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Malinowska Martyna0
15.36'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Malinowska Martyna0
15.36'
1 set
Otrząsek Tola1
Góra Jagoda3
17.45'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Tomczyk Aleksandra3
18.45'
4 set
Otrząsek Tola1
Góra Jagoda3
4.27'
5 set
Tomczyk Aleksandra3
Sikora Marta2
8.91'
3 set
Rak Sonia3
Olejnik Dagna0
11.27'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
12.00'
1 set
Rak Sonia3
Olejnik Dagna0
13.00'
2 set
Rak Sonia3
Olejnik Dagna0
13.82'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Olejnik Dagna0
13.82'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Olejnik Dagna0
14.64'
2 set
Rak Sonia3
Parafiniuk Zofia0
14.73'
4 set
Tomczyk Aleksandra3
Sikora Marta2
14.91'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
9.45'
1 set
Rak Sonia3
Rogalska Julia0
10.45'
2 set
Lubińska Dominika3
Polacka Magdalena0
12.73'
3 set
Lubińska Dominika3
Rogalska Julia0
12.91'
1 set
Buczkowska Marta0
Lubińska Dominika3
13.36'
2 set
Rak Sonia3
Rogalska Julia0
14.27'
1 set
Lubińska Dominika3
Rogalska Julia0
14.91'
1 set
Lubińska Dominika3
Górecka Aleksandra0
15.91'
2 set
Lubińska Dominika3
Rogalska Julia0
16.00'
4 set
Polacka Magdalena3
Rogalska Julia1
16.09'
1 set
Lubińska Dominika3
Polacka Magdalena0

Decyzji sędziowskich: 548 (8,3%)

Stroke 4
0,7%
Let 544
99,3%
Nolet 0
0%

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU17
3 5,8%
1-2-0
Michniewicz Franciszek3
Lohmann Mateusz0
3 5,9%
1-2-0
Zdrojewski Tymon0
Lohmann Mateusz3
2 2,9%
0-2-0
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
438 82,6%
0-438-0
Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem2
85 50,9%
0-85-0
Szopiak Jakub3
Binasik Antoni1
1 2%
0-1-0
Szopiak Jakub0
Sienkiewicz Michał3
3 5,8%
1-2-0
Durkalec Michał3
Makowski Maksymilian0
2 2,5%
1-1-0
Celm Maksymilian1
Durkalec Michał3
1 2,5%
0-1-0
Nowak Piotr3
Felbór Tytus0
1 2%
0-1-0
Lubińska Dominika0
Klimowicz Dawid3
2 3%
0-2-0
Forreiter Maciej3
Kuliński Wojciech1
2 3,2%
0-2-0
Zimecka Weronika3
Otrząsek Tola0
1 2,6%
0-1-0
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
2 3,4%
0-2-0
Góra Jagoda0
Tomczyk Aleksandra3
1 2,4%
0-1-0
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
1 2,3%
0-1-0
Rak Sonia3
Rogalska Julia0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0