Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
66"20'Hemmerling Piotr2
Atras Przemysław3
60"33'Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
54"48'Rusek Stanisław3
Kowalski Dominik2
47"49'Marszał Adrian1
Wielgus Maksymilian3
46"40'Wielgus Maksymilian3
Przytuła Michał1
45"03'Nowisz Wojciech2
Marszał Adrian3
43"08'Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj1
42"34'Rykowski Rafał2
Khan Faizan3
42"27'Rykowski Rafał3
Dróżdż Przemysław2
40"54'Dróżdż Przemysław1
Giemza Mikołaj3
42"23'Szewczyk Filip2
Podgórski Bartłomiej3
39"46'Bartolewski Marcin1
Stasiak Wojciech3
39"26'Krzyżaniak Mikołaj3
Stasiak Wojciech2
38"30'Wawrzonkowski Nikodem1
Peukert Tomasz3
37"56'Szewczyk Filip1
Wawrzonkowski Nikodem3
36"15'Piechotka Tomasz2
Dróżdż Przemysław3
35"21'Sienkiewicz Leszek3
Nowak Mariusz1
35"17'Pilch Michał2
Giemza Mikołaj3
32"47'Pilch Michał3
Lasota Andrzej2
29"28'Krzyżaniak Mikołaj3
Kaleta Bogusław1
39"29'Sielska Paulina3
Huseynova Anna2
37"57'Sopińska Patrycja3
Ogorodnik Julia2
36"52'Sopińska Patrycja3
Skarbińska Agnieszka2
34"32'Zawartka Anna3
Grzechowiak Dorota2
34"22'Kirszenstein Patrycja2
Bogdanowicz Katarzyna3
34"15'Witkowska Dominika3
Szymaniak Kinga2
32"25'Bruk Anna2
Owczarek Małgorzata3
31"36'Ryfa Natalia1
Kamińska Magda3
28"49'Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika2
27"38'Owczarek Małgorzata1
Buczkowska Ewa3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Atras Przemysław190"08'
Hemmerling Piotr155"17'
Marszał Adrian149"41'
Wielgus Maksymilian149"38'
Pełczyński Adam146"13'
Pyda Andrzej145"46'
Kotra Mateusz144"02'
Rusek Stanisław127"51'
Popko Łukasz125"19'
Kowalski Dominik122"11'
Wawrzonkowski Nikodem129"03'
Stasiak Wojciech111"03'
Szewczyk Filip92"56'
Wieczorek Maciej87"32'
Dudek Kamil83"27'
Roguski Jakub81"49'
Sienkiewicz Leszek81"28'
Lasota Andrzej71"09'
Biernat Piotr69"03'
Znojkiewicz Rafał68"21'
Sopińska Patrycja113"00'
Sielska Paulina92"12'
Skarbińska Agnieszka89"44'
Bruk Anna89"15'
Bogdanowicz Katarzyna88"22'
Owczarek Małgorzata85"55'
Brzeska Malwina84"38'
Witkowska Dominika81"43'
Ryfa Natalia80"52'
Grzechowiak Dorota77"57'

Czas setów: 55 godz. 0 min 57 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1605 min 42 s

19"46'
4 set
Wielgus Maksymilian3
Przytuła Michał1
19"13'
5 set
Hemmerling Piotr2
Atras Przemysław3
16"43'
5 set
Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
14"17'
5 set
Rykowski Rafał2
Khan Faizan3
13"56'
1 set
Hemmerling Piotr2
Atras Przemysław3
13"25'
4 set
Marszał Adrian1
Wielgus Maksymilian3
12"36'
2 set
Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj1
12"14'
4 set
Kowalski Dominik1
Popko Łukasz3
11"25'
1 set
Pełczyński Adam0
Kotra Mateusz3
11"21'
1 set
Rusek Stanisław3
Kowalski Dominik2

940 min 2 s

12"54'
3 set
Szewczyk Filip1
Wawrzonkowski Nikodem3
11"28'
4 set
Wawrzonkowski Nikodem1
Peukert Tomasz3
10"26'
4 set
Bartolewski Marcin1
Stasiak Wojciech3
10"19'
3 set
Laszuk Marcin0
Wielgus Maksymilian3
10"19'
4 set
Sienkiewicz Leszek3
Nowak Mariusz1
9"27'
3 set
Bartolewski Marcin1
Stasiak Wojciech3
9"02'
4 set
Roguski Jakub1
Kapral Dawid3
8"46'
1 set
Szewczyk Filip2
Podgórski Bartłomiej3
8"26'
2 set
Bartolewski Marcin1
Stasiak Wojciech3
8"26'
1 set
Peukert Tomasz3
Stachurski Jakub0

755 min 13 s

8"13'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Owcarz Katarzyna0
8"10'
5 set
Witkowska Dominika3
Szymaniak Kinga2
7"53'
4 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
7"52'
2 set
Ryfa Natalia1
Kamińska Magda3
7"51'
3 set
Sielska Paulina3
Huseynova Anna2
7"50'
4 set
Kirszenstein Patrycja2
Bogdanowicz Katarzyna3
7"46'
5 set
Kirszenstein Patrycja2
Bogdanowicz Katarzyna3
7"45'
3 set
Sopińska Patrycja3
Ogorodnik Julia2
7"44'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
7"33'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Owcarz Katarzyna0

Małych punktów: 10073

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4216

Hemmerling Piotr206
Atras Przemysław195
Marszał Adrian189
Podgórski Bartłomiej187
Pyda Andrzej166
Poleshchuk Daniel165
Rusek Stanisław163
Khan Faizan161
Popko Łukasz161
Wielgus Maksymilian159

3214

Wawrzonkowski Nikodem190
Bartolewski Marcin187
Wieczorek Maciej170
Roguski Jakub167
Znojkiewicz Rafał160
Dudek Kamil148
Stasiak Wojciech144
Szewczyk Filip141
Kleczyński Marcin123
Lasota Andrzej117

2643

Sopińska Patrycja191
Sielska Paulina184
Witkowska Dominika163
Ryfa Natalia157
Bruk Anna152
Huseynova Anna148
Owczarek Małgorzata147
Skarbińska Agnieszka144
Kamińska Magda141
Brzeska Malwina139

Wszystkich rozegranych setów: 578

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

238

186

154


Wszystkich rozegranych meczów: 156

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

64

51

41


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.45'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Machno Artur0
13.91'
3 set
Hemmerling Piotr3
Przybysz Grzegorz1
14.00'
1 set
Krzyżaniak Mikołaj1
Dróżdż Przemysław3
16.82'
2 set
Krzyżaniak Mikołaj1
Dróżdż Przemysław3
16.91'
3 set
Krzyżaniak Mikołaj0
Marszał Adrian3
17.36'
3 set
Podgórski Bartłomiej2
Popko Łukasz3
18.36'
2 set
Hemmerling Piotr3
Kurek Michał2
19.27'
3 set
Tyma Konrad3
Giemza Mikołaj0
19.45'
2 set
Rewilak Bartosz0
Kowalski Dominik3
19.91'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Peukert Tomasz1
0.45'
1 set
Znojkiewicz Rafał0
Laszuk Marcin3
0.45'
2 set
Dudek Kamil3
Saganowski Wojciech1
1.27'
1 set
Dudek Kamil3
Saganowski Wojciech1
13.73'
3 set
Kleczyński Marcin3
Dobosz Mariusz0
14.27'
3 set
Wieczorek Maciej1
Wielgus Maksymilian3
15.09'
2 set
Lasota Andrzej3
Nowak Mariusz1
15.36'
2 set
Kleczyński Marcin3
Dobosz Mariusz0
15.36'
3 set
Znojkiewicz Rafał0
Laszuk Marcin3
15.55'
1 set
Roguski Jakub3
Filipczak Arkadiusz0
15.55'
3 set
Stachurski Jakub0
Wieczorek Maciej3
12.18'
2 set
Huseynova Anna3
Wilińska Joanna0
13.00'
2 set
Bruk Anna0
Kamińska Magda3
13.18'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Witkowska Dominika3
13.27'
1 set
Brzeska Malwina0
Grzechowiak Dorota3
13.45'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Sielska Paulina3
13.55'
1 set
Bruk Anna0
Kamińska Magda3
14.64'
1 set
Huseynova Anna3
Czerwińska Iwona0
15.00'
3 set
Bruk Anna0
Brzeska Malwina3
15.27'
2 set
Huseynova Anna3
Czerwińska Iwona0
15.55'
3 set
Huseynova Anna3
Czerwińska Iwona0

Decyzji sędziowskich: 188 (1,9%)

Stroke 57
30,3%
Let 98
52,1%
Nolet 33
17,6%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
32 31,1%
10-16-6
Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
24 31,2%
10-10-4
Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj1
20 26%
8-8-4
Wielgus Maksymilian3
Matejski Tomasz1
19 33,3%
7-9-3
Pełczyński Adam0
Kotra Mateusz3
11 13,3%
2-7-2
Marszał Adrian1
Khan Faizan3
11 14,3%
5-4-2
Kowalski Dominik1
Popko Łukasz3
8 9,4%
1-5-2
Rykowski Rafał2
Khan Faizan3
7 9%
2-3-2
Hemmerling Piotr3
Pytlowany Jakub1
5 10,6%
3-1-1
Wielgus Maksymilian0
Poleshchuk Daniel3
5 5,6%
0-4-1
Nowisz Wojciech2
Marszał Adrian3
4 6,9%
2-1-1
Peukert Tomasz3
Stachurski Jakub0
1 1,9%
0-1-0
Dudek Kamil0
Przytuła Michał3
1 2,1%
1-0-0
Bartolewski Marcin3
Saganowski Wojciech0
8 9,4%
3-4-1
Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika2
8 8,8%
0-8-0
Kirszenstein Patrycja2
Bogdanowicz Katarzyna3
7 7,2%
0-6-1
Witkowska Dominika3
Szymaniak Kinga2
2 3,8%
0-2-0
Buczkowska Ewa0
Owcarz Katarzyna3
1 2,1%
0-1-0
Sonik Julia0
Zawartka Anna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0