Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU17
51"10'Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
41"05'Florek Krzysztof2
Lubińska Dominika3
39"08'Mierzejewski Michał1
Florczak Dawid3
38"23'Szymański Mikołaj3
Pałac Maciej2
36"19'Mróz Jacek2
Kowalewski Jacek3
35"55'Florek Krzysztof3
Durkalec Michał2
33"11'Żak Marcin2
Rogalski Mikołaj3
32"52'Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid1
29"59'Żak Marcin3
Michalczuk Paweł1
29"48'Kowalewski Konrad3
Młyński Oskar2
22"23'Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
14"30'Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
13"13'Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
12"31'Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
'Maskiewicz Małgorzata3
Mierzejewska NataliaW
'Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska NataliaW
23"15'Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
17"59'Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
13"04'Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
13"02'Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia0
11"23'Karliński Grzegorz2
Pietrzak Maja0
9"30'Mierzejewska Natalia0
Bilewicz Michał2
7"37'Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
6"51'Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
5"37'Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
'Bilewicz Michał2
Chlastawa Aleksander0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17
Choma Damian103"30'
Florczak Dawid101"17'
Kowalewski Jacek100"32'
Lisiewicz Łukasz98"15'
Kowalewski Konrad97"01'
Wasilewski Jan92"04'
Chlebowicz Piotr91"52'
Gotówko Damian91"24'
Żak Marcin87"02'
Mierzejewski Michał85"31'
Lubińska Dominika40"43'
Maskiewicz Małgorzata23"17'
Kirszenstein Patrycja22"40'
Mierzejewska Natalia16"50'
Karliński Grzegorz57"33'
Bilewicz Michał43"34'
Pietrzak Maja35"34'
Sobiecki Antoni30"04'
Mierzejewska Natalia26"49'

Czas setów: 19 godz 10 min 52 s

OPENDAMSKAOU17

1002 min 20 s

11"19'
3 set
Gotówko Damian0
Wasilewski Jan3
10"27'
1 set
Chlebowicz Piotr3
Kirszenstein Patrycja1
10"20'
1 set
Mierzejewski Michał1
Florczak Dawid3
9"51'
2 set
Żak Marcin3
Michalczuk Paweł1
9"45'
2 set
Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
9"39'
1 set
Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid1
9"35'
4 set
Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
9"07'
5 set
Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
8"31'
2 set
Chlebowicz Piotr3
Wasilewski Jan0
8"29'
1 set
Iwaniec Marcin1
Kowalewski Jacek3

51 min 45 s

6"24'
3 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
5"41'
2 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
4"52'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
4"50'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
4"46'
2 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
4"45'
1 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
3"57'
1 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
3"32'
3 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
3"32'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
3"14'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3

96 min 47 s

7"17'
1 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
6"50'
2 set
Karliński Grzegorz2
Pietrzak Maja0
6"34'
1 set
Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia0
5"44'
2 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
5"33'
3 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
5"28'
2 set
Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia0
4"59'
3 set
Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
4"43'
1 set
Mierzejewska Natalia0
Bilewicz Michał2
4"34'
2 set
Mierzejewska Natalia0
Bilewicz Michał2
4"29'
2 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1

Małych punktów: 4933

OPENDAMSKAOU17

3620

Kowalewski Jacek178
Florczak Dawid174
Lisiewicz Łukasz172
Choma Damian172
Pierzgalski Marcin171
Kowalewski Konrad168
Florek Krzysztof166
Gotówko Damian165
Żak Marcin163
Michalczuk Paweł158

196

Lubińska Dominika101
Maskiewicz Małgorzata49
Kirszenstein Patrycja30
Mierzejewska Natalia16

1117

Karliński Grzegorz195
Bilewicz Michał186
Szymański Mikołaj156
Słabicki Mateusz149
Mierzejewska Natalia148
Sobiecki Antoni138
Chlastawa Aleksander76
Pietrzak Maja69

Wszystkich rozegranych setów: 276

OPENDAMSKAOU17

199

12

65


Wszystkich rozegranych meczów: 86

OPENDAMSKAOU17

54

4

28


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17
0.27'
2 set
Szymański Mikołaj1
Maskiewicz Małgorzata3
0.45'
1 set
Szymański Mikołaj1
Maskiewicz Małgorzata3
0.55'
1 set
Pierzgalski Marcin1
Wasilewski Jan3
11.27'
3 set
Mierzejewski Michał3
Kruk Mateusz0
13.91'
1 set
Pałac Maciej0
Wasilewski Jan3
14.18'
4 set
Chlebowicz Piotr3
Kirszenstein Patrycja1
14.55'
1 set
Młyński Oskar3
Kruk Mateusz0
14.55'
2 set
Młyński Oskar3
Pałac Maciej0
15.45'
3 set
Michalczuk Paweł3
Choma Damian0
15.82'
2 set
Młyński Oskar3
Kruk Mateusz0
16.91'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
16.91'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
17.64'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
19.27'
3 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
19.27'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
21.55'
1 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
22.46'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
25.91'
1 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
26.00'
2 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
26.36'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
13.55'
1 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
14.91'
2 set
Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
15.09'
1 set
Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
15.73'
1 set
Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
16.00'
2 set
Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
17.45'
2 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
18.91'
1 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
20.36'
4 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
21.36'
2 set
Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
21.64'
3 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1

Decyzji sędziowskich: 23 (0.6%)

Stroke 11
47.8%
Let 11
47.8%
Nolet 1
4.3%

OPENOU17
3 4.7%
2-1-0
Iwaniec Marcin0
Florczak Dawid3
3 4.2%
1-2-0
Szymański Mikołaj1
Maskiewicz Małgorzata3
3 5.7%
2-1-0
Kruk Mateusz0
Saganowski Wojciech3
2 5.4%
1-1-0
Szymański Mikołaj3
Kirszenstein PatrycjaW
2 3.8%
1-1-0
Michalczuk Paweł3
Choma Damian0
2 2.9%
2-0-0
Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid1
1 1.3%
0-1-0
Pierzgalski Marcin1
Lisiewicz Łukasz3
1 1.1%
0-1-0
Mierzejewski Michał1
Florczak Dawid3
1 1.9%
0-1-0
Florczak Dawid0
Choma Damian3
1 1.9%
1-0-0
Kowalewski Jacek0
Choma Damian3
1 2.6%
0-0-1
Mierzejewska Natalia0
Bilewicz Michał2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0