United Sport & Street Wear Challenge - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 31 1
2 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 63 2
4 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 106 3
3 Michalczuk PawełPotwierdzony Białystok 105 4
13 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 212 5
5 Chlebowicz PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 119 6
11 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 180 7
8 Pierzgalski MarcinPotwierdzony Wrocław 154 8
10 Choma DamianPotwierdzony Wrocław 172 9
7 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 151 10
25 Florczak DawidPotwierdzony Bogatynia 1476 11
18 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 828 12
14 Kęsicki PawełPotwierdzony 355 13
6 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 142 14
21 Mierzejewski MichałPotwierdzony Wrocław 937 15
23 Lubińska DominikaWalkover Poznań 1167 16
29 Florek KrzysztofPotwierdzony Dobrzykowice 17
17 Kowalewski KonradPotwierdzony Czenica 646 18
22 Durkalec MichałPotwierdzony Wrocław 1039 19
16 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 432 20
12 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 186 21
28 Juszkowski MichałWalkover Wrocław 22
26 Kruk MateuszPotwierdzony Bolesławiec 1510 23
15 Zierkiewicz PiotrWalkover 427 24
27 Maskiewicz MałgorzataPotwierdzony Wrocław 2087 25
19 Szymański MikołajPotwierdzony Bolesławiec 867 26
24 Kirszenstein PatrycjaWalkover Wałbrzych 1178 28
20 Pałac MaciejPotwierdzony Kamienna Góra 925 29
9 Mróz JacekWalkover Wrocław 155 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rogalski Mikołaj
Bye
Zierkiewicz Piotr
0
  8:11  6:11  15:17
Kęsicki Paweł
3
Durkalec Michał
0
  7:11  9:11  12:14
Lisiewicz Łukasz
3
Mróz Jacek
2
  11:9  12:10  10:12  9:11  9:11
Kowalewski Jacek
3
Pierzgalski Marcin
3
  11:9  11:9  12:10
Maskiewicz Małgorzata
0
Florek Krzysztof
2
  10:12  11:13  11:8  11:9  10:12
Lubińska Dominika
3
Juszkowski Michał
1
  4:11  12:10  2:11  4:11
Iwaniec Marcin
3
Bye
Żak Marcin
Michalczuk Paweł
3
  11:6  11:3  11:4
Szymański Mikołaj
0
Choma Damian
3
  11:9  11:9  4:11  8:11  12:10
Kowalewski Konrad
2
Pałac Maciej
0
  0:11  3:11  11:13
Wasilewski Jan
3
Młyński Oskar
0
  4:11  10:12  4:11
Gotówko Damian
3
Chlebowicz Piotr
3
  7:11  11:6  11:3  11:4
Kirszenstein Patrycja
1
Mierzejewski Michał
3
  11:3  11:4  11:1
Kruk Mateusz
0
Saganowski Wojciech
1
  3:11  6:11  11:8  7:11
Florczak Dawid
3
Bye
Wilas Dawid
Rogalski Mikołaj
3
  11:5  11:9  11:6
Kęsicki Paweł
0
Lisiewicz Łukasz
3
  8:11  11:4  11:7  11:5
Kowalewski Jacek
1
Pierzgalski Marcin
3
  9:11  8:11  11:6  11:5  11:3
Lubińska Dominika
2
Iwaniec Marcin
1
  6:11  4:11  11:8  2:11
Żak Marcin
3
Michalczuk Paweł
3
  11:8  11:9  11:1
Choma Damian
0
Wasilewski Jan
3
  11:8  11:8  13:11
Gotówko Damian
0
Chlebowicz Piotr
3
  11:7  11:7  11:6
Mierzejewski Michał
0
Florczak Dawid
1
  10:12  3:11  11:9  6:11
Wilas Dawid
3
Rogalski Mikołaj
3
  11:5  11:7  11:9
Lisiewicz Łukasz
0
Pierzgalski Marcin
1
  11:9  4:11  4:11  7:11
Żak Marcin
3
Michalczuk Paweł
3
  11:5  11:9  11:4
Wasilewski Jan
0
Chlebowicz Piotr
0
  9:11  1:11  9:11
Wilas Dawid
3
Rogalski Mikołaj
3
  10:12  11:4  9:11  11:7  11:5
Żak Marcin
2
Michalczuk Paweł
0
  10:12  6:11  2:11
Wilas Dawid
3
Rogalski Mikołaj
3
  11:8  7:11  11:4  11:6
Wilas Dawid
1
Rogalski Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Żak Marcin
3
  11:9  16:14  3:11  11:7
Michalczuk Paweł
1
Żak Marcin
Miejsca 5 - 8
Lisiewicz Łukasz
3
  5:11  11:3  11:7  14:12
Pierzgalski Marcin
1
Wasilewski Jan
0
  5:11  9:11  7:11
Chlebowicz Piotr
3
Lisiewicz Łukasz
3
  11:6  11:9  11:4
Chlebowicz Piotr
0
Lisiewicz Łukasz
Miejsca 7 - 8
Pierzgalski Marcin
1
  8:11  2:11  11:9  7:11
Wasilewski Jan
3
Wasilewski Jan
Miejsca 9 - 16
Kęsicki Paweł
0
  6:11  5:11  6:11
Kowalewski Jacek
3
Lubińska Dominika
W
WALKOVER
Iwaniec Marcin
3
Choma Damian
3
  8:11  12:10  11:6  11:8
Gotówko Damian
1
Mierzejewski Michał
1
  17:15  9:11  9:11  9:11
Florczak Dawid
3
Kowalewski Jacek
3
  13:11  11:7  10:12  11:4
Iwaniec Marcin
1
Choma Damian
3
  11:8  11:7  11:4
Florczak Dawid
0
Kowalewski Jacek
0
  6:11  5:11  9:11
Choma Damian
3
Choma Damian
Miejsca 11 - 12
Iwaniec Marcin
0
  9:11  6:11  12:14
Florczak Dawid
3
Florczak Dawid
Miejsca 13 - 16
Kęsicki Paweł
Bye
Gotówko Damian
3
  4:11  12:10  11:5  12:10
Mierzejewski Michał
1
Kęsicki Paweł
3
  3:11  11:6  11:7  11:6
Gotówko Damian
1
Kęsicki Paweł
Miejsca 15 - 16
Bye
Mierzejewski Michał
Mierzejewski Michał
Miejsca 17 - 32
Bye
Zierkiewicz Piotr
Durkalec Michał
3
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Maskiewicz Małgorzata
0
  4:11  4:11  6:11
Florek Krzysztof
3
Juszkowski Michał
Bye
Szymański Mikołaj
0
  7:11  4:11  7:11
Kowalewski Konrad
3
Pałac Maciej
0
  4:11  2:11  4:11
Młyński Oskar
3
Kirszenstein Patrycja
2
  12:14  11:9  5:11  11:9  5:11
Kruk Mateusz
3
Saganowski Wojciech
Bye
Zierkiewicz Piotr
W
WALKOVER
Durkalec Michał
3
Florek Krzysztof
3
  11:5  11:1  11:8
Juszkowski Michał
0
Kowalewski Konrad
3
  13:11  9:11  7:11  11:9  11:7
Młyński Oskar
2
Kruk Mateusz
0
  4:11  7:11  8:11
Saganowski Wojciech
3
Durkalec Michał
2
  11:5  8:11  11:9  6:11  6:11
Florek Krzysztof
3
Kowalewski Konrad
3
  11:9  12:10  11:8
Saganowski Wojciech
0
Florek Krzysztof
3
WALKOVER
Kowalewski Konrad
W
Florek Krzysztof
Miejsca 19 - 20
Durkalec Michał
3
WALKOVER
Saganowski Wojciech
W
Durkalec Michał
Miejsca 21 - 24
Bye
Juszkowski Michał
Młyński Oskar
3
  11:3  11:6  11:8
Kruk Mateusz
0
Juszkowski Michał
W
WALKOVER
Młyński Oskar
3
Młyński Oskar
Miejsca 23 - 24
Bye
Kruk Mateusz
Kruk Mateusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Maskiewicz Małgorzata
Bye
Szymański Mikołaj
3
  11:7  11:13  9:11  11:9  12:10
Pałac Maciej
2
Kirszenstein Patrycja
Bye
Bye
Maskiewicz Małgorzata
Szymański Mikołaj
3
WALKOVER
Kirszenstein Patrycja
W
Maskiewicz Małgorzata
3
  6:11  11:8  11:6  11:6
Szymański Mikołaj
1
Maskiewicz Małgorzata
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Pałac Maciej
Bye
Bye
Pałac Maciej
Pałac Maciej
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 17:07:03 24-04-2018