Najdłuższy mecz

OPEN
35"16'Działowski Michał2
Kot Gaweł3
28"07'Działowski Michał2
Leszczyński Stanisław1
27"14'Działowski Michał1
Dymel Krzysztof3
24"06'Grzelakowski Marek2
Zając Rafał1
23"20'Karolak Łukasz1
Kortas Andrzej2
22"17'Karpeta Sebastian1
Biczak Tomasz2
21"48'Karpeta Sebastian2
Otto Jan1
21"37'Fordoński Jakub2
Wolski Oskar1
21"36'Karpeta Sebastian2
Kobylarz Dominik1
21"34'Kortas Andrzej1
Kocieł Paweł2

Najdłużej na korcie

OPEN
Działowski Michał94"22'
Biczak Tomasz78"06'
Kot Gaweł77"35'
Karpeta Sebastian77"29'
Dymel Krzysztof76"44'
Kortas Andrzej76"08'
Grzelakowski Marek73"21'
Fordoński Jakub71"45'
Karolak Łukasz68"53'
Zając Rafał68"06'

Czas setów: 15 godz 47 min 50 s

OPEN

947 min 50 s

12"27'
2 set
Działowski Michał2
Leszczyński Stanisław1
10"54'
1 set
Kocieł Paweł0
Kot Gaweł2
10"15'
3 set
Kaczyński Jakub2
Łopaciuk Piotr1
9"57'
1 set
Karolak Łukasz2
Kowieski Adam0
9"36'
2 set
Fordoński Aleksander2
Nowisz Sławomir0
9"11'
3 set
Karpeta Sebastian1
Biczak Tomasz2
9"08'
1 set
Kobylarz Dominik0
Leszczyński Stanisław2
9"08'
1 set
Kortas Andrzej2
Sztyber Jakub0
8"46'
2 set
Leszczyński Stanisław0
Grzelakowski Marek2
8"38'
2 set
Karpeta Sebastian0
Kortas Andrzej2

Małych punktów: 3276

OPEN

3276

Działowski Michał161
Fordoński Jakub141
Kot Gaweł136
Otto Jan134
Biczak Tomasz132
Zając Rafał128
Dymel Krzysztof128
Kortas Andrzej127
Wolski Oskar114
Karpeta Sebastian113

Wszystkich rozegranych setów: 185

OPEN

185


Wszystkich rozegranych meczów: 78

OPEN

78


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
12.91'
1 set
Kaczyński Jakub2
Łopaciuk Piotr1
13.36'
1 set
Wolski Oskar2
Trela Artur0
13.82'
1 set
Łopaciuk Piotr2
Nitka Jacek0
13.91'
2 set
Wierzbicki Paweł2
Nitka Jacek0
14.18'
1 set
Kowieski Adam0
Kocieł Paweł2
15.00'
2 set
Trela Artur0
Janiszewski Bartosz2
15.45'
1 set
Zając Rafał2
Łabuś Marcin0
15.91'
1 set
Wierzbicki Paweł2
Nitka Jacek0
16.00'
2 set
Wolski Oskar2
Trela Artur0
16.82'
2 set
Czarzasty Piotr1
Biczak Tomasz2

Decyzji sędziowskich: 24 (0.8%)

Stroke 7
29.2%
Let 16
66.7%
Nolet 1
4.2%

OPEN
7 8.5%
2-4-1
Działowski Michał1
Dymel Krzysztof3
6 15.4%
2-4-0
Kobylarz Dominik0
Leszczyński Stanisław2
3 5%
0-3-0
Karpeta Sebastian2
Kobylarz Dominik1
3 10.7%
2-1-0
Skonieczny Mateusz0
Kot Gaweł2
2 5.1%
1-1-0
Kobylarz Dominik2
Sztyber Jakub0
1 1.8%
0-1-0
Karpeta Sebastian2
Otto Jan1
1 1.7%
0-1-0
Kot Gaweł0
Fordoński Jakub3
1 2.8%
0-1-0
Grzelakowski Marek2
Czarzasty Piotr0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0