Najdłuższy mecz

OPEN
33"16'Szymański Paweł3
Kopeć Łukasz1
29"51'Milczarski Rafał2
Działowski Michał1
24"39'Wolski Oskar1
Szymański Paweł2
24"33'Milczarski Rafał1
Sznajder Rob2
24"20'Skonieczny Mateusz2
Karolak Łukasz1
24"06'Grochocki Tomasz2
Bartnikowski Piotr1
23"50'Sznajder Rob0
Szymański Paweł3
22"08'Wojtecki Piotr1
Sztyber Jakub2
21"53'Sznajder Rob2
Skonieczny Mateusz1
21"20'Kopeć Łukasz2
Hyams Martin1

Najdłużej na korcie

OPEN
Sznajder Rob107"25'
Milczarski Rafał91"27'
Szymański Paweł88"54'
Kopeć Łukasz72"14'
Karolak Łukasz67"08'
Działowski Michał66"47'
Wolski Oskar65"51'
Bartnikowski Piotr62"40'
Skonieczny Mateusz61"30'
Leszczyński Stanisław60"19'

Czas setów: 11 godz. 25 min 34 s

OPEN

685 min 34 s

18"10'
3 set
Sznajder Rob3
Kocieł PawełW
10"52'
1 set
Wolski Oskar2
Działowski Michał0
10"14'
3 set
Grochocki Tomasz2
Bartnikowski Piotr1
10"03'
2 set
Zając Rafał0
Kopeć Łukasz2
9"59'
2 set
Sznajder Rob3
Kocieł PawełW
9"42'
3 set
Milczarski Rafał2
Działowski Michał1
9"15'
2 set
Milczarski Rafał2
Działowski Michał1
8"54'
3 set
Wolski Oskar1
Szymański Paweł2
8"43'
1 set
Szymański Paweł3
Kopeć Łukasz1
8"38'
3 set
Skonieczny Mateusz2
Karolak Łukasz1

Małych punktów: 2068

OPEN

2068

Szymański Paweł143
Sznajder Rob134
Milczarski Rafał128
Karolak Łukasz115
Leszczyński Stanisław107
Kopeć Łukasz106
Bartnikowski Piotr106
Wolski Oskar103
Hyams Martin91
Skonieczny Mateusz90

Wszystkich rozegranych setów: 121

OPEN

121


Wszystkich rozegranych meczów: 49

OPEN

49


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
12.82'
1 set
Sosnowiec Adam0
Timofiejuk Adam2
13.45'
1 set
Leszczyński Stanisław2
Timofiejuk Adam0
14.27'
1 set
Kaczyński Emil2
Sasinowski Artur0
16.64'
2 set
Karolak Łukasz2
Zając Rafał1
18.64'
2 set
Sosnowiec Adam0
Timofiejuk Adam2
19.27'
3 set
Wolski Oskar2
Zając Rafał1
19.36'
2 set
Sasinowski Artur0
Szymański Paweł2
20.00'
2 set
Kraszewski Bartosz0
Skonieczny Mateusz2
20.09'
3 set
Bartnikowski Piotr2
Kulikowski Sebastian1
20.18'
1 set
Nitka Jacek0
Sosnowiec Adam2

Decyzji sędziowskich: 14 (0,7%)

Stroke 7
50%
Let 7
50%
Nolet 0
0%

OPEN
4 6,8%
3-1-0
Leszczyński Stanisław2
Nitka Jacek1
2 5,9%
2-0-0
Timofiejuk Adam0
Kobylarz Dominik2
2 3,5%
0-2-0
Milczarski Rafał2
Działowski Michał1
2 4,4%
2-0-0
Sznajder Rob2
Leszczyński Stanisław1
1 1,8%
0-1-0
Skonieczny Mateusz2
Karolak Łukasz1
1 3,3%
0-1-0
Kraszewski Bartosz0
Skonieczny Mateusz2
1 1,9%
0-1-0
Milczarski Rafał1
Sznajder Rob2
1 2,8%
0-1-0
Leszczyński Stanisław2
Timofiejuk Adam0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0