Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
31"08'Penkala Piotr3
Sokołowski Julian2
27"29'Samborski Jan2
Zimecki Jakub3
27"17'Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz1
26"44'Sokołowski Julian2
Marcinkowski Mateusz3
25"40'Binasik Antoni3
Birecki Bartosz2
21"42'Szymaczek Piotr3
Krysiak Leon1
19"29'Kuc Krzysztof3
Krysiak Karol0
18"26'Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
17"48'Zimecki Jakub3
Kuc Krzysztof0
16"41'Szymaczek Piotr3
Hernas Nataniel0
35"09'Jankowiak Makary2
Pytlowany Jakub3
31"52'Marciniak Mikołaj2
Zimecki Jakub3
26"56'Dyczkowski Jakub1
Lipski Kajetan3
26"27'Dyczkowski Jakub1
Puzio Kuba3
26"03'Zimecki Jakub1
Dyczkowski Jakub3
25"04'Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan1
22"04'Wierzba Aleksander0
Jankowiak Makary2
20"03'Puzio Kuba1
Ratajczak Krzysztof3
18"54'Lipski Kajetan0
Dobrzyński Wojciech3
18"36'Gogol Jakub3
Woziwodzki Jakub0
32"10'Woziwodzki Filip1
Jarota Filip3
29"19'Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr1
26"00'Kuliński Wojciech2
Janasiewicz Robert3
23"31'Jarota Filip0
Giemza Mikołaj3
17"13'Koch Mateusz0
Janasiewicz Robert3
17"12'Nowak Piotr3
Fordoński Jakub0
15"40'Giemza Mikołaj0
Wierzba Andrzej3
15"34'Woziwodzki Filip3
Janasiewicz Robert0
15"28'Kuliński Wojciech0
Jarota Filip3
15"25'Woziwodzki Filip3
Ostrowski Jakub0
40"54'Osojca Mateusz3
Stein Bartosz1
35"54'Stein Bartosz2
Sokołowski Łukasz3
35"38'Fortecki Piotr2
Szewczyk Mateusz3
33"33'Hemmerling Piotr3
Wierzba Andrzej1
33"09'Osojca Mateusz3
Fortecki Piotr2
33"01'Rewilak Bartosz2
Szewczyk Mateusz3
30"40'Przybitkowski Kamil2
Rewilak Bartosz3
25"44'Szabelski Mateusz1
Forreiter Maciej3
25"29'Szabelski Mateusz3
Kot Gaweł1
25"16'Fortecki Piotr3
Kot Gaweł1
66"56'Szabelski Mateusz2
Sokołowski Łukasz3
34"09'Pych Dawid3
Szabelski Mateusz2
28"24'Hełminiak Piotr3
Kot Gaweł1
27"35'Pych Dawid1
Machno Artur3
25"06'Kot Gaweł1
Pych Dawid3
17"28'Hełminiak Piotr3
Barański Rafał0
16"23'Machno Artur3
Sokołowski Łukasz0
15"21'Barański Rafał0
Sokołowski Łukasz3
15"04'Hełminiak Piotr0
Machno Artur3
'Barański Rafał3
Wysocki TymoteuszW
10"44'Zimecka Weronika0
Sikora Marta3
10"03'Zimecka Weronika0
Jankowiak Kaja3
10"02'Jankowiak Kaja0
Sikora Marta3
9"50'Jankowiak Kaja0
Wiąckiewicz Maria3
8"58'Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
'Wiąckiewicz Maria0
Sikora Marta3
23"19'Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
19"49'Rak Sonia0
Sikora Marta3
18"44'Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
17"41'Sikora Marta0
Patałąg Julia3
15"27'Wiąckiewicz Maria0
Sikora Marta3
13"12'Wiąckiewicz Maria0
Szymańska Amelia3
12"44'Wiąckiewicz Maria0
Rak Sonia3
12"01'Wiąckiewicz Maria0
Patałąg Julia3
11"01'Rak Sonia0
Patałąg Julia3
10"13'Rak Sonia0
Szymańska Amelia3
21"45'Fortecka Anna1
Szymańska Amelia3
19"41'Rak Sonia1
Szymańska Amelia3
18"47'Szymańska Amelia0
Wojciechowska Ewa3
16"58'Fortecka Anna0
Wojciechowska Ewa3
16"23'Szymańska Amelia0
Lubińska Dominika3
15"50'Fortecka Anna0
Lubińska Dominika3
14"59'Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0
14"15'Rak Sonia0
Wojciechowska Ewa3
12"51'Fortecka Anna3
Rak Sonia0
9"30'Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
38"27'Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
15"47'Lubińska Dominika3
Sonik Julia0
15"45'Wojciechowska Ewa3
Sonik Julia0
12"14'Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
11"41'Kaniewska Emilia3
Wojciechowska Ewa0
10"28'Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
Birecki Bartosz61"53'
Marcinkowski Mateusz61"06'
Penkala Piotr59"55'
Krysiak Leon57"02'
Binasik Antoni56"49'
Zimecki Jakub54"33'
Kuc Krzysztof53"52'
Szymaczek Piotr52"39'
Sokołowski Julian52"31'
Samborski Jan51"23'
Zimecki Jakub68"28'
Lipski Kajetan66"58'
Dyczkowski Jakub63"30'
Woziwodzki Jakub57"55'
Gogol Jakub54"18'
Ratajczak Krzysztof50"56'
Pytlowany Jakub49"54'
Puzio Kuba48"46'
Fordoński Aleksander38"53'
Dobrzyński Wojciech36"23'
Woziwodzki Filip59"41'
Jarota Filip58"31'
Giemza Mikołaj57"17'
Janasiewicz Robert47"35'
Nowak Piotr46"22'
Kuliński Wojciech44"16'
Fordoński Jakub35"50'
Wierzba Andrzej32"45'
Sienkiewicz Piotr28"40'
Koch Mateusz25"01'
Osojca Mateusz102"22'
Fortecki Piotr90"20'
Szabelski Mateusz85"25'
Hemmerling Piotr74"13'
Stein Bartosz73"51'
Szewczyk Mateusz69"33'
Sokołowski Łukasz60"16'
Kot Gaweł60"02'
Forreiter Maciej60"00'
Wierzba Andrzej59"01'
Szabelski Mateusz88"17'
Sokołowski Łukasz86"21'
Pych Dawid70"53'
Hełminiak Piotr52"05'
Machno Artur48"25'
Kot Gaweł45"08'
Barański Rafał27"29'
Zimecka Weronika26"50'
Jankowiak Kaja23"57'
Sikora Marta16"31'
Wiąckiewicz Maria16"00'
Sikora Marta63"31'
Szymańska Amelia53"11'
Patałąg Julia52"16'
Rak Sonia47"17'
Wiąckiewicz Maria45"51'
Szymańska Amelia63"18'
Wojciechowska Ewa54"40'
Fortecka Anna51"55'
Rak Sonia45"32'
Lubińska Dominika44"59'
Lubińska Dominika50"24'
Kaniewska Emilia48"43'
Sonik Julia35"03'
Wojciechowska Ewa32"20'

Czas setów: 33 godz. 56 min 57 s

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

415 min 34 s

7"36'
3 set
Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz1
7"26'
1 set
Penkala Piotr0
Hernas Nataniel3
7"16'
1 set
Kuc Krzysztof3
Krysiak Karol0
6"59'
1 set
Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz1
6"28'
4 set
Penkala Piotr3
Sokołowski Julian2
6"22'
2 set
Penkala Piotr3
Sokołowski Julian2
6"10'
1 set
Zimecki Jakub3
Kuc Krzysztof0
5"58'
3 set
Kuc Krzysztof3
Birecki Bartosz0
5"57'
5 set
Samborski Jan2
Zimecki Jakub3
5"36'
2 set
Szymaczek Piotr3
Hernas Nataniel0

335 min 54 s

8"35'
1 set
Dyczkowski Jakub1
Lipski Kajetan3
7"09'
1 set
Woziwodzki Jakub0
Jankowiak Makary3
7"01'
2 set
Zimecki Jakub1
Dyczkowski Jakub3
6"57'
2 set
Wierzba Aleksander0
Jankowiak Makary2
6"45'
2 set
Gogol Jakub3
Woziwodzki Jakub0
6"36'
2 set
Marciniak Mikołaj2
Zimecki Jakub3
6"27'
2 set
Lipski Kajetan0
Dobrzyński Wojciech3
6"22'
3 set
Jankowiak Makary2
Pytlowany Jakub3
6"14'
2 set
Jankowiak Makary2
Pytlowany Jakub3
6"13'
4 set
Jankowiak Makary2
Pytlowany Jakub3

229 min 21 s

10"14'
2 set
Woziwodzki Filip1
Jarota Filip3
7"28'
3 set
Jarota Filip0
Giemza Mikołaj3
7"21'
2 set
Jarota Filip0
Giemza Mikołaj3
6"55'
2 set
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr1
6"42'
2 set
Nowak Piotr3
Fordoński Jakub0
6"16'
3 set
Woziwodzki Filip3
Janasiewicz Robert0
6"15'
1 set
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr1
6"01'
1 set
Woziwodzki Filip1
Jarota Filip3
5"57'
4 set
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr1
5"23'
3 set
Giemza Mikołaj0
Wierzba Andrzej3

460 min 40 s

12"37'
1 set
Osojca Mateusz2
Szabelski Mateusz0
10"08'
3 set
Osojca Mateusz3
Stein Bartosz1
9"44'
3 set
Szabelski Mateusz3
Koch Mateusz0
9"14'
4 set
Osojca Mateusz3
Stein Bartosz1
8"57'
4 set
Hemmerling Piotr3
Wierzba Andrzej1
7"54'
1 set
Osojca Mateusz3
Stein Bartosz1
7"42'
2 set
Osojca Mateusz3
Stein Bartosz1
7"34'
2 set
Hemmerling Piotr3
Wierzba Andrzej1
7"21'
2 set
Osojca Mateusz3
Fortecki Piotr2
7"18'
2 set
Osojca Mateusz2
Szabelski Mateusz0

209 min 19 s

22"31'
1 set
Szabelski Mateusz2
Sokołowski Łukasz3
14"09'
5 set
Szabelski Mateusz2
Sokołowski Łukasz3
9"31'
4 set
Szabelski Mateusz2
Sokołowski Łukasz3
8"45'
4 set
Hełminiak Piotr3
Kot Gaweł1
7"37'
2 set
Szabelski Mateusz2
Sokołowski Łukasz3
7"23'
4 set
Pych Dawid1
Machno Artur3
6"50'
3 set
Szabelski Mateusz2
Sokołowski Łukasz3
6"36'
4 set
Pych Dawid3
Szabelski Mateusz2
6"31'
1 set
Pych Dawid3
Szabelski Mateusz2
6"27'
5 set
Pych Dawid3
Szabelski Mateusz2

41 min 39 s

3"49'
2 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
3"48'
1 set
Zimecka Weronika0
Jankowiak Kaja3
3"30'
1 set
Zimecka Weronika0
Sikora Marta3
3"07'
2 set
Zimecka Weronika0
Jankowiak Kaja3
2"56'
3 set
Zimecka Weronika0
Sikora Marta3
2"50'
2 set
Jankowiak Kaja0
Wiąckiewicz Maria3
2"47'
3 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
2"42'
2 set
Jankowiak Kaja0
Sikora Marta3
2"39'
3 set
Jankowiak Kaja0
Wiąckiewicz Maria3
2"38'
2 set
Zimecka Weronika0
Sikora Marta3

131 min 3 s

8"02'
3 set
Rak Sonia0
Sikora Marta3
7"29'
2 set
Rak Sonia0
Sikora Marta3
6"07'
2 set
Sikora Marta0
Patałąg Julia3
5"59'
2 set
Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
5"37'
1 set
Wiąckiewicz Maria0
Patałąg Julia3
5"24'
1 set
Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
5"23'
2 set
Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
5"09'
3 set
Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
4"36'
2 set
Wiąckiewicz Maria0
Sikora Marta3
4"35'
1 set
Sikora Marta0
Patałąg Julia3

130 min 12 s

6"53'
2 set
Szymańska Amelia0
Wojciechowska Ewa3
6"31'
1 set
Szymańska Amelia0
Lubińska Dominika3
5"35'
3 set
Szymańska Amelia0
Wojciechowska Ewa3
5"28'
2 set
Fortecka Anna0
Wojciechowska Ewa3
5"17'
2 set
Rak Sonia0
Wojciechowska Ewa3
5"10'
4 set
Rak Sonia1
Szymańska Amelia3
5"07'
1 set
Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0
4"42'
3 set
Fortecka Anna0
Wojciechowska Ewa3
4"40'
1 set
Fortecka Anna0
Lubińska Dominika3
4"34'
3 set
Szymańska Amelia0
Lubińska Dominika3

83 min 15 s

7"42'
1 set
Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
6"12'
2 set
Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
5"49'
5 set
Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
5"25'
1 set
Wojciechowska Ewa3
Sonik Julia0
5"25'
3 set
Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
4"53'
3 set
Wojciechowska Ewa3
Sonik Julia0
4"50'
4 set
Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
4"47'
1 set
Lubińska Dominika3
Sonik Julia0
3"51'
2 set
Lubińska Dominika3
Sonik Julia0
3"48'
2 set
Wojciechowska Ewa3
Sonik Julia0

Małych punktów: 7624

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

1707

Szymaczek Piotr139
Krysiak Leon131
Samborski Jan127
Marcinkowski Mateusz122
Zimecki Jakub118
Ratajczak Krzysztof117
Sokołowski Julian116
Hernas Nataniel115
Penkala Piotr113
Birecki Bartosz111

1308

Jankowiak Makary139
Lipski Kajetan127
Pytlowany Jakub122
Gogol Jakub120
Zimecki Jakub110
Dyczkowski Jakub107
Woziwodzki Jakub105
Ratajczak Krzysztof102
Wierzba Aleksander87
Fordoński Aleksander83

857

Woziwodzki Filip111
Jarota Filip106
Nowak Piotr103
Janasiewicz Robert101
Wierzba Andrzej99
Giemza Mikołaj95
Kuliński Wojciech85
Koch Mateusz53
Fordoński Jakub50
Sienkiewicz Piotr27

1493

Fortecki Piotr174
Hemmerling Piotr141
Forreiter Maciej127
Szabelski Mateusz123
Osojca Mateusz117
Stein Bartosz117
Szewczyk Mateusz109
Wierzba Andrzej104
Przybitkowski Kamil103
Kot Gaweł100

622

Pych Dawid122
Machno Artur111
Sokołowski Łukasz99
Szabelski Mateusz98
Hełminiak Piotr90
Kot Gaweł65
Barański Rafał37

247

Sikora Marta99
Wiąckiewicz Maria76
Jankowiak Kaja46
Zimecka Weronika26

524

Sikora Marta139
Patałąg Julia134
Szymańska Amelia115
Rak Sonia85
Wiąckiewicz Maria51

545

Lubińska Dominika134
Szymańska Amelia120
Wojciechowska Ewa116
Fortecka Anna104
Rak Sonia71

321

Lubińska Dominika118
Kaniewska Emilia116
Wojciechowska Ewa49
Sonik Julia38

Wszystkich rozegranych setów: 453

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

104

76

52

86

34

18

31

32

20


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

31

22

16

23

9

6

10

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
9.64'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
10.82'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
10.82'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
11.09'
1 set
Penkala Piotr3
Kopeć Maciej0
11.73'
1 set
Szymaczek Piotr3
Zimecki Jakub0
12.36'
2 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
13.73'
1 set
Kuc Krzysztof0
Ratajczak Krzysztof3
13.82'
3 set
Samborski Jan0
Hernas Nataniel3
13.91'
2 set
Szymaczek Piotr3
Zimecki Jakub0
14.00'
2 set
Binasik Antoni0
Samborski Jan3
8.36'
3 set
Woziwodzki Jakub0
Jankowiak Makary3
12.82'
1 set
Jankowiak Makary3
Zimecki Jakub0
13.09'
3 set
Dobrzyński Wojciech0
Pytlowany Jakub3
14.18'
2 set
Ratajczak Krzysztof0
Pytlowany Jakub3
14.55'
3 set
Jankowiak Makary3
Zimecki Jakub0
14.82'
4 set
Wierzba Aleksander3
Dobrzyński Wojciech1
15.36'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
16.91'
2 set
Puzio Kuba1
Ratajczak Krzysztof3
17.18'
3 set
Wierzba Aleksander3
Dobrzyński Wojciech1
17.36'
3 set
Marciniak Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
12.18'
2 set
Nowak Piotr3
Sienkiewicz Piotr0
12.45'
3 set
Nowak Piotr3
Sienkiewicz Piotr0
12.73'
2 set
Woziwodzki Filip0
Wierzba Andrzej3
15.00'
1 set
Nowak Piotr3
Sienkiewicz Piotr0
15.27'
1 set
Woziwodzki Filip0
Wierzba Andrzej3
15.27'
2 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Jakub3
15.36'
2 set
Wierzba Andrzej3
Fordoński Jakub0
16.00'
1 set
Kuliński Wojciech3
Sienkiewicz Piotr0
16.27'
2 set
Woziwodzki Filip3
Janasiewicz Robert0
16.36'
1 set
Woziwodzki Filip3
Janasiewicz Robert0
14.73'
3 set
Koch Mateusz0
Stein Bartosz3
17.00'
1 set
Szabelski Mateusz3
Koch Mateusz0
18.00'
2 set
Kot Gaweł1
Przybitkowski Kamil3
18.55'
1 set
Hemmerling Piotr3
Hełminiak Piotr0
18.64'
2 set
Fortecki Piotr3
Sokołowski Łukasz1
19.09'
2 set
Osojca Mateusz0
Hemmerling Piotr3
19.82'
4 set
Osojca Mateusz3
Fortecki Piotr2
19.91'
1 set
Koch Mateusz0
Stein Bartosz3
20.18'
1 set
Szabelski Mateusz1
Forreiter Maciej3
20.27'
1 set
Fortecki Piotr3
Sokołowski Łukasz1
18.00'
3 set
Hełminiak Piotr0
Machno Artur3
19.09'
3 set
Pych Dawid3
Szabelski Mateusz2
20.82'
3 set
Machno Artur3
Sokołowski Łukasz0
21.00'
3 set
Barański Rafał0
Sokołowski Łukasz3
21.36'
2 set
Barański Rafał0
Sokołowski Łukasz3
21.55'
2 set
Pych Dawid1
Machno Artur3
23.18'
1 set
Machno Artur3
Sokołowski Łukasz0
24.00'
2 set
Hełminiak Piotr0
Machno Artur3
25.00'
2 set
Pych Dawid3
Szabelski Mateusz2
25.18'
1 set
Kot Gaweł1
Pych Dawid3
10.27'
1 set
Jankowiak Kaja0
Wiąckiewicz Maria3
11.09'
1 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
12.09'
3 set
Zimecka Weronika0
Jankowiak Kaja3
12.55'
3 set
Jankowiak Kaja0
Sikora Marta3
13.36'
1 set
Jankowiak Kaja0
Sikora Marta3
14.36'
2 set
Zimecka Weronika0
Sikora Marta3
14.45'
3 set
Jankowiak Kaja0
Wiąckiewicz Maria3
14.73'
2 set
Jankowiak Kaja0
Sikora Marta3
15.18'
3 set
Zimecka Weronika0
Wiąckiewicz Maria3
15.45'
2 set
Jankowiak Kaja0
Wiąckiewicz Maria3
10.00'
3 set
Rak Sonia0
Szymańska Amelia3
13.18'
1 set
Rak Sonia0
Sikora Marta3
14.91'
1 set
Wiąckiewicz Maria0
Szymańska Amelia3
15.45'
2 set
Wiąckiewicz Maria0
Patałąg Julia3
15.91'
2 set
Rak Sonia0
Patałąg Julia3
16.09'
1 set
Rak Sonia0
Szymańska Amelia3
16.73'
3 set
Wiąckiewicz Maria0
Patałąg Julia3
17.09'
3 set
Rak Sonia0
Patałąg Julia3
18.00'
2 set
Wiąckiewicz Maria0
Rak Sonia3
19.36'
2 set
Rak Sonia0
Szymańska Amelia3
12.82'
2 set
Fortecka Anna0
Lubińska Dominika3
13.36'
2 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
13.82'
3 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
13.91'
3 set
Rak Sonia0
Wojciechowska Ewa3
14.73'
1 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
14.91'
2 set
Fortecka Anna3
Rak Sonia0
16.45'
3 set
Fortecka Anna0
Lubińska Dominika3
16.91'
2 set
Szymańska Amelia0
Lubińska Dominika3
17.09'
3 set
Rak Sonia1
Szymańska Amelia3
18.36'
1 set
Rak Sonia0
Wojciechowska Ewa3
14.09'
3 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
14.45'
2 set
Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0
15.18'
3 set
Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0
16.09'
1 set
Kaniewska Emilia3
Wojciechowska Ewa0
16.18'
2 set
Kaniewska Emilia3
Wojciechowska Ewa0
16.36'
1 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
16.73'
3 set
Lubińska Dominika3
Sonik Julia0
18.00'
1 set
Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0
19.55'
3 set
Kaniewska Emilia3
Wojciechowska Ewa0
20.00'
2 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0

Decyzji sędziowskich: 66 (0,9%)

Stroke 23
34,8%
Let 40
60,6%
Nolet 3
4,5%

OU11OU13OU15OU17GU13GU15GU17
2 4,7%
2-0-0
Penkala Piotr3
Kopeć Maciej0
1 1,9%
0-1-0
Marcinkowski Mateusz0
Krysiak Leon3
1 2%
0-1-0
Szymaczek Piotr3
Hernas Nataniel0
1 1,9%
0-1-0
Ratajczak Krzysztof0
Szymaczek Piotr3
1 1,1%
0-1-0
Samborski Jan2
Zimecki Jakub3
1 2,5%
0-1-0
Marcinkowski Łukasz3
Binasik Antoni0
1 1,5%
0-1-0
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
1 2,4%
1-0-0
Kuc Krzysztof0
Ratajczak Krzysztof3
6 9,1%
1-5-0
Wierzba Aleksander0
Jankowiak Makary2
3 5,7%
0-3-0
Fordoński Aleksander0
Gogol Jakub3
3 6,3%
1-2-0
Marciniak Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
2 2,5%
2-0-0
Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan1
1 2%
1-0-0
Gogol Jakub0
Wierzba Aleksander3
1 1,9%
1-0-0
Lipski Kajetan0
Ratajczak Krzysztof3
1 1,2%
1-0-0
Dyczkowski Jakub1
Lipski Kajetan3
1 2,2%
1-0-0
Dobrzyński Wojciech0
Pytlowany Jakub3
1 1,9%
0-1-0
Koch Mateusz0
Janasiewicz Robert3
1 2%
0-1-0
Giemza Mikołaj0
Wierzba Andrzej3
4 8,9%
2-2-0
Hemmerling Piotr3
Szewczyk Mateusz0
3 3,9%
2-0-1
Szabelski Mateusz1
Forreiter Maciej3
2 4,1%
1-1-0
Szabelski Mateusz3
Koch Mateusz0
1 1,3%
0-1-0
Szabelski Mateusz3
Kot Gaweł1
1 1,9%
1-0-0
Forreiter Maciej0
Wierzba Andrzej3
1 2,2%
0-1-0
Osojca Mateusz0
Hemmerling Piotr3
1 1,6%
1-0-0
Fortecki Piotr3
Sokołowski Łukasz1
1 2,2%
0-1-0
Hełminiak Piotr0
Forreiter Maciej3
1 1,7%
0-1-0
Sikora Marta0
Patałąg Julia3
3 4,1%
0-3-0
Fortecka Anna1
Szymańska Amelia3
3 6%
0-2-1
Rak Sonia0
Wojciechowska Ewa3
2 4,1%
1-1-0
Szymańska Amelia0
Lubińska Dominika3
2 4,3%
1-1-0
Lubińska Dominika3
Wojciechowska Ewa0
1 2,5%
0-1-0
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
5 4,7%
0-5-0
Lubińska Dominika3
Kaniewska Emilia2
3 6,4%
2-0-1
Lubińska Dominika3
Sonik Julia0
2 4%
1-1-0
Wojciechowska Ewa3
Sonik Julia0
1 2,3%
0-1-0
Kaniewska Emilia3
Wojciechowska Ewa0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0