Najdłuższy mecz

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17
16"28'Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
16"14'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
13"28'Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
13"18'Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
12"32'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
10"37'Ziąbska Melania0
Góra Jagoda3
'Gałwa AleksandraW
Zimecka Weronika3
'Gałwa AleksandraW
Góra Zuzanna3
'Gałwa AleksandraW
Góra Jagoda3
'Gałwa AleksandraW
Ziąbska Melania3
29"13'Rak Sonia3
Góra Jagoda2
16"57'Grzechowiak Natasza3
Gałwa Aleksandra0
15"06'Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
14"27'Grzechowiak Natasza0
Góra Jagoda3
14"27'Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
10"43'Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
37"37'Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
17"09'Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
15"59'Rak Sonia3
Polacka Magdalena0
12"02'Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
10"30'Ciszewska Alicja0
Górecka Aleksandra3
7"42'Rak Sonia3
Ciszewska Alicja0
31"24'Solawa Jakub2
Ptaszek Mateusz3
27"03'Solawa Jakub3
Stawarski Michał1
26"59'Solawa Jakub3
Żemojcin Jan2
23"41'Zdrojewski Tymon1
Żemojcin Jan3
23"17'Zdrojewski Antoni1
Żemojcin Jan3
23"07'Kacprzak Jakub1
Żemojcin Jan3
23"03'Stawarski Michał3
Żemojcin Jan0
19"55'Zdrojewski Tymon3
Kacprzak Jakub1
19"42'Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3
19"33'Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz3
33"17'Stawarski Michał2
Solawa Jakub3
28"52'Sienkiewicz Michał3
Stolecki Filip2
24"41'Sienkiewicz Michał0
Krysiak Karol3
24"39'Krysiak Leon3
Samborski Jan1
24"21'Kazanowski Nikodem1
Dzido Tymoteusz3
22"38'Dzido Tymoteusz3
Stolecki Filip1
21"15'Dzido Tymoteusz1
Samborski Jan3
20"11'Olech Antoni3
Zdrojewski Tymon0
19"45'Zdrojewski Tymon1
Solawa Jakub3
17"01'Spadło Milan3
Olech Antoni0
34"49'Moncznik Mikołaj3
Marcinkowski Łukasz2
30"46'Marcinkowski Mateusz1
Moncznik Mikołaj3
30"45'Hernas Nataniel3
Lipski Kajetan2
29"36'Hernas Nataniel1
Dobrzyński Wojciech3
28"25'Krawczyk Tobiasz1
Szymaczek Piotr3
27"26'Woziwodzki Jakub0
Szymaczek Piotr3
24"08'Lipski Kajetan2
Marcinkowski Łukasz3
22"25'Krysiak Leon1
Marcinkowski Mateusz3
22"19'Krawczyk Tobiasz0
Krysiak Leon3
21"13'Krysiak Leon3
Kozik Aleksander0
35"21'Sikorski Marcin1
Giemza Mikołaj3
23"01'Sikorski Marcin3
Dyczkowski Jakub0
19"09'Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian0
17"12'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
14"07'Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
12"37'Makowski Maksymilian0
Giemza Mikołaj3
38"38'Felbór Tytus2
Trojanowicz Jakub3
36"01'Dyczkowski Jakub1
Marcinkowski Mateusz3
35"46'Dobrzyński Wojciech3
Marcinkowski Mateusz2
34"16'Szymaczek Piotr1
Sikorski Marcin3
33"26'Krawczyk Tobiasz1
Dobrzyński Wojciech3
26"50'Dobrzyński Wojciech1
Sikorski Marcin3
23"04'Sikorski Marcin3
Felbór Tytus0
20"37'Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian0
20"21'Nowak Piotr3
Trojanowicz Jakub0
20"11'Szymaczek Piotr3
Dyczkowski Jakub0

Najdłużej na korcie

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17
Zimecka Weronika36"01'
Góra Zuzanna34"19'
Góra Jagoda33"46'
Ziąbska Melania29"26'
Góra Jagoda49"02'
Rak Sonia46"31'
Grzechowiak Natasza37"32'
Gałwa Aleksandra34"45'
Górecka Aleksandra56"02'
Rak Sonia52"32'
Polacka Magdalena38"21'
Ciszewska Alicja23"07'
Żemojcin Jan122"41'
Solawa Jakub108"04'
Ptaszek Mateusz102"16'
Stawarski Michał94"30'
Zdrojewski Tymon90"58'
Zdrojewski Antoni85"40'
Kacprzak Jakub81"49'
Sienkiewicz Michał70"24'
Dzido Tymoteusz68"05'
Krysiak Karol58"22'
Solawa Jakub56"38'
Stawarski Michał53"43'
Samborski Jan51"07'
Stolecki Filip47"26'
Krysiak Leon46"17'
Zdrojewski Tymon44"31'
Olech Antoni43"01'
Moncznik Mikołaj83"01'
Szymaczek Piotr80"03'
Krawczyk Tobiasz76"16'
Dobrzyński Wojciech68"28'
Marcinkowski Łukasz65"30'
Krysiak Leon63"46'
Marcinkowski Mateusz61"31'
Hernas Nataniel60"47'
Samborski Jan59"57'
Woziwodzki Jakub58"05'
Sikorski Marcin65"16'
Giemza Mikołaj52"17'
Dyczkowski Jakub45"21'
Makowski Maksymilian39"58'
Sikorski Marcin90"35'
Dobrzyński Wojciech90"17'
Felbór Tytus74"12'
Marcinkowski Mateusz73"17'
Szymaczek Piotr70"42'
Trojanowicz Jakub65"09'
Dyczkowski Jakub64"05'
Krawczyk Tobiasz53"06'
Stolecki Leon47"22'
Makowski Maksymilian47"06'

Czas setów: 30 godz. 38 min 3 s

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17

66 min 46 s

6"04'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
5"32'
1 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
4"18'
3 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
4"00'
3 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
3"57'
3 set
Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
3"49'
1 set
Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
3"43'
2 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
3"34'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
3"32'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
3"22'
2 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3

83 min 55 s

6"36'
3 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda2
6"34'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Gałwa Aleksandra0
5"45'
5 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda2
4"59'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
4"49'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
4"45'
2 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda2
4"22'
1 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda2
4"17'
4 set
Rak Sonia3
Góra Jagoda2
4"06'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Góra Jagoda3
4"05'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Góra Jagoda3

85 min 1 s

7"47'
4 set
Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
7"08'
3 set
Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
6"47'
2 set
Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
5"50'
1 set
Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
5"22'
5 set
Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
5"21'
2 set
Rak Sonia3
Polacka Magdalena0
5"15'
3 set
Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
5"11'
1 set
Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
4"59'
2 set
Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
4"43'
1 set
Rak Sonia3
Polacka Magdalena0

342 min 59 s

10"00'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Żemojcin Jan1
8"12'
4 set
Solawa Jakub3
Żemojcin Jan2
7"52'
1 set
Stawarski Michał3
Żemojcin Jan0
6"59'
1 set
Zdrojewski Tymon1
Żemojcin Jan3
6"57'
4 set
Solawa Jakub3
Stawarski Michał1
6"52'
2 set
Stawarski Michał3
Żemojcin Jan0
6"25'
2 set
Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3
6"21'
1 set
Solawa Jakub3
Stawarski Michał1
6"16'
3 set
Zdrojewski Tymon0
Ptaszek Mateusz3
6"02'
3 set
Stawarski Michał0
Ptaszek Mateusz3

301 min 42 s

7"53'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Karol3
7"24'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Karol3
7"23'
4 set
Stawarski Michał2
Solawa Jakub3
7"16'
3 set
Kazanowski Nikodem1
Dzido Tymoteusz3
6"44'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Karol3
6"23'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Stolecki Filip2
6"21'
1 set
Olech Antoni3
Zdrojewski Tymon0
6"12'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Stolecki Filip2
6"02'
2 set
Stawarski Michał2
Solawa Jakub3
5"56'
3 set
Olech Antoni3
Zdrojewski Tymon0

446 min 42 s

9"38'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Sienkiewicz Michał0
9"09'
1 set
Woziwodzki Jakub0
Szymaczek Piotr3
8"54'
3 set
Woziwodzki Jakub0
Szymaczek Piotr3
8"42'
4 set
Marcinkowski Mateusz1
Moncznik Mikołaj3
8"11'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Marcinkowski Łukasz2
7"19'
3 set
Hernas Nataniel1
Dobrzyński Wojciech3
7"07'
1 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech0
7"05'
3 set
Krawczyk Tobiasz0
Krysiak Leon3
7"02'
1 set
Krysiak Leon3
Kozik Aleksander0
6"58'
1 set
Krawczyk Tobiasz0
Krysiak Leon3

101 min 26 s

9"18'
4 set
Sikorski Marcin1
Giemza Mikołaj3
8"47'
2 set
Sikorski Marcin1
Giemza Mikołaj3
7"51'
3 set
Sikorski Marcin1
Giemza Mikołaj3
7"06'
2 set
Sikorski Marcin3
Dyczkowski Jakub0
6"51'
3 set
Sikorski Marcin3
Dyczkowski Jakub0
5"37'
1 set
Sikorski Marcin3
Dyczkowski Jakub0
5"37'
1 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
5"08'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian0
4"59'
2 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
4"49'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian0

409 min 32 s

9"40'
4 set
Felbór Tytus2
Trojanowicz Jakub3
9"16'
4 set
Dyczkowski Jakub1
Marcinkowski Mateusz3
9"14'
4 set
Szymaczek Piotr1
Sikorski Marcin3
9"14'
4 set
Dobrzyński Wojciech1
Sikorski Marcin3
8"43'
3 set
Szymaczek Piotr1
Sikorski Marcin3
8"40'
3 set
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian0
8"26'
1 set
Krawczyk Tobiasz1
Dobrzyński Wojciech3
8"16'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Marcinkowski Mateusz3
8"11'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Marcinkowski Mateusz3
8"10'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Marcinkowski Mateusz2

Małych punktów: 6514

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17

270

Góra Jagoda99
Zimecka Weronika84
Ziąbska Melania53
Góra Zuzanna34

353

Rak Sonia119
Góra Jagoda114
Grzechowiak Natasza73
Gałwa Aleksandra47

308

Górecka Aleksandra117
Rak Sonia113
Polacka Magdalena72
Ciszewska Alicja6

1280

Solawa Jakub232
Ptaszek Mateusz222
Żemojcin Jan214
Stawarski Michał193
Zdrojewski Tymon157
Kacprzak Jakub134
Zdrojewski Antoni128

1124

Dzido Tymoteusz139
Sienkiewicz Michał125
Krysiak Karol115
Solawa Jakub111
Krysiak Leon106
Stolecki Filip103
Samborski Jan99
Stawarski Michał91
Zdrojewski Tymon73
Olech Antoni69

1530

Krawczyk Tobiasz149
Moncznik Mikołaj144
Szymaczek Piotr142
Krysiak Leon129
Dobrzyński Wojciech128
Marcinkowski Łukasz112
Hernas Nataniel111
Lipski Kajetan110
Samborski Jan107
Kozik Aleksander101

316

Giemza Mikołaj105
Sikorski Marcin96
Dyczkowski Jakub68
Makowski Maksymilian47

1333

Dobrzyński Wojciech159
Felbór Tytus133
Sikorski Marcin133
Szymaczek Piotr132
Trojanowicz Jakub104
Nowak Piotr100
Marcinkowski Mateusz94
Stolecki Leon92
Dyczkowski Jakub86
Krawczyk Tobiasz83

Wszystkich rozegranych setów: 387

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17

18

20

20

73

66

92

19

79


Wszystkich rozegranych meczów: 114

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17

6

6

6

21

19

27

6

23


Szybkość zdobycia punktów

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17
15.27'
1 set
Ziąbska Melania0
Góra Jagoda3
16.18'
1 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
16.36'
2 set
Ziąbska Melania0
Góra Jagoda3
16.82'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
17.27'
1 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
17.73'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
18.00'
2 set
Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
18.27'
3 set
Ziąbska Melania0
Góra Jagoda3
18.36'
2 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
19.27'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
13.64'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
16.18'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
16.45'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Góra Jagoda3
16.82'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
18.82'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
18.91'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
19.36'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Gałwa Aleksandra0
20.55'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
20.82'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
21.82'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Gałwa Aleksandra0
9.73'
3 set
Rak Sonia3
Ciszewska Alicja0
10.00'
1 set
Ciszewska Alicja0
Górecka Aleksandra3
10.36'
2 set
Rak Sonia3
Ciszewska Alicja0
11.91'
3 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
12.91'
1 set
Rak Sonia3
Ciszewska Alicja0
13.64'
2 set
Ciszewska Alicja0
Górecka Aleksandra3
13.82'
2 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
18.45'
3 set
Ciszewska Alicja0
Górecka Aleksandra3
19.18'
3 set
Rak Sonia3
Polacka Magdalena0
25.27'
1 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
0.82'
1 set
Kacprzak Jakub0
Ptaszek Mateusz3
13.73'
5 set
Solawa Jakub3
Żemojcin Jan2
16.09'
2 set
Kacprzak Jakub0
Stawarski Michał3
16.82'
1 set
Solawa Jakub3
Kacprzak Jakub0
17.91'
2 set
Zdrojewski Antoni0
Kacprzak Jakub3
18.00'
1 set
Solawa Jakub3
Żemojcin Jan2
18.09'
3 set
Solawa Jakub3
Zdrojewski Tymon0
18.18'
2 set
Solawa Jakub3
Kacprzak Jakub0
18.27'
2 set
Zdrojewski Tymon0
Stawarski Michał3
18.36'
3 set
Kacprzak Jakub0
Stawarski Michał3
0.18'
3 set
Spadło Milan0
Stolecki Filip3
0.36'
2 set
Spadło Milan0
Stolecki Filip3
14.18'
1 set
Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
15.27'
2 set
Krysiak Karol3
Zdrojewski Tymon0
15.27'
4 set
Zdrojewski Tymon1
Solawa Jakub3
16.45'
4 set
Dzido Tymoteusz1
Samborski Jan3
17.18'
2 set
Kazanowski Nikodem1
Dzido Tymoteusz3
17.55'
4 set
Sienkiewicz Michał3
Stolecki Filip2
18.00'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Stawarski Michał0
18.09'
3 set
Krysiak Karol3
Zdrojewski Tymon0
9.27'
5 set
Lipski Kajetan2
Marcinkowski Łukasz3
12.91'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
13.09'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Wojcieszek Wojciech0
13.18'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Wojcieszek Wojciech0
14.09'
3 set
Kozik Aleksander3
Wojcieszek Wojciech0
14.27'
3 set
Krawczyk Tobiasz3
Wojcieszek Wojciech0
14.36'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
14.36'
2 set
Kozik Aleksander3
Wojcieszek Wojciech0
14.82'
3 set
Krawczyk Tobiasz3
Dzido Tymoteusz0
15.18'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Wojcieszek Wojciech0
18.18'
2 set
Makowski Maksymilian0
Giemza Mikołaj3
19.18'
3 set
Makowski Maksymilian0
Giemza Mikołaj3
19.27'
1 set
Makowski Maksymilian0
Giemza Mikołaj3
19.36'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
19.64'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
22.64'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
24.55'
3 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
24.73'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian0
25.45'
1 set
Sikorski Marcin1
Giemza Mikołaj3
26.27'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian0
11.82'
2 set
Kolenda Łukasz0
Stolecki Leon3
12.00'
3 set
Kolenda Łukasz0
Stolecki Leon3
13.27'
4 set
Marcinkowski Łukasz1
Trojanowicz Jakub3
15.36'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Kolenda Łukasz0
15.82'
1 set
Kolenda Łukasz0
Stolecki Leon3
16.27'
1 set
Różak Axel0
Felbór Tytus3
16.45'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian0
16.45'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Różak Axel0
16.64'
2 set
Szymaczek Piotr3
Stolecki Leon0
17.73'
1 set
Felbór Tytus3
Stolecki Leon0

Decyzji sędziowskich: 92 (1,4%)

Stroke 50
54,3%
Let 37
40,2%
Nolet 5
5,4%

GU13GU15GU17OU11OU13OU15OU19OU17
1 2,1%
1-0-0
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
1 2,3%
0-1-0
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
6 12%
4-2-0
Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
1 1%
0-1-0
Rak Sonia2
Górecka Aleksandra3
2 2,5%
0-1-1
Solawa Jakub3
Stawarski Michał1
2 3,8%
1-1-0
Kacprzak Jakub0
Ptaszek Mateusz3
2 3,6%
1-1-0
Stawarski Michał3
Żemojcin Jan0
1 2,1%
1-0-0
Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz3
1 1,9%
1-0-0
Ptaszek Mateusz3
Żemojcin Jan1
1 1,1%
0-1-0
Solawa Jakub3
Żemojcin Jan2
6 6,9%
4-1-1
Sienkiewicz Michał3
Stolecki Filip2
2 2%
1-1-0
Stawarski Michał2
Solawa Jakub3
2 2,9%
2-0-0
Dzido Tymoteusz3
Stolecki Filip1
2 3%
2-0-0
Krysiak Leon3
Samborski Jan1
1 2,1%
1-0-0
Olech Antoni0
Stawarski Michał3
8 8,2%
5-3-0
Moncznik Mikołaj3
Marcinkowski Łukasz2
2 3,4%
2-0-0
Woziwodzki Jakub3
Marcinkowski Mateusz0
1 1,9%
0-1-0
Dobrzyński Wojciech3
Marcinkowski Łukasz0
10 13,9%
7-3-0
Sikorski Marcin1
Giemza Mikołaj3
3 7,1%
1-1-1
Makowski Maksymilian0
Giemza Mikołaj3
2 3,4%
2-0-0
Sikorski Marcin3
Dyczkowski Jakub0
2 4,8%
2-0-0
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
15 25,4%
0-15-0
Marcinkowski Mateusz0
Nowak Piotr3
6 12,5%
3-2-1
Nowak Piotr3
Trojanowicz Jakub0
4 7,3%
4-0-0
Sikorski Marcin3
Felbór Tytus0
3 6,1%
2-0-1
Sikorski Marcin0
Nowak Piotr3
2 3,1%
1-1-0
Kolenda Łukasz1
Różak Axel3
2 2,4%
1-1-0
Krawczyk Tobiasz1
Dobrzyński Wojciech3
1 1,3%
1-0-0
Dyczkowski Jakub1
Marcinkowski Mateusz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0