Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAGU11OU13OU17
49"35'Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj2
42"07'Spoljar Domagoj2
Przybysz Grzegorz3
29"50'Fulneczek Adrian2
Czajczyński Daniel1
29"41'Wasilewski Jan2
Płaczek Maciej1
29"31'Fulneczek Adrian2
Kabaciński Maciej1
27"51'Wasilewski Jan1
Chlebowicz Piotr2
26"23'Kozłowski Łukasz1
Zalewski Jakub2
26"14'Zakręta Wojciech2
Zierkiewicz Piotr1
25"34'Peukert Tomasz2
Żak Marcin1
25"31'Wasilewski Jan2
Choma Damian1
29"30'Wasilewska Kinga3
Maskiewicz Małgorzata ?1
29"10'Bogdanowicz Katarzyna1
Wasilewska Kinga3
20"51'Czarzasta Agnieszka3
Sawicka Agnieszka0
18"17'Wasilewska Kinga0
Czarzasta Agnieszka3
18"07'Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka0
14"47'Wilanowska Barbara0
Sawicka Agnieszka3
14"28'Kozłowska Beata0
Wilanowska Barbara3
13"03'Kozłowska Beata0
Czarzasta Agnieszka3
'Wilanowska Barbara3
Bogdanowicz KatarzynaW
'Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
'Jaworska Urszula0
Mierzejewska Natalia2
'Jaworska Urszula1
Pietrzak Maja2
'Jaworska Urszula2
Borkowska Julia0
'Borkowska Julia0
Mierzejewska Natalia2
'Borkowska Julia0
Pietrzak Maja2
27"13'Nuckowska Maja3
Jednoróg Michał2
23"44'Babijczuk Krzysztof3
Lisowski Mateusz1
22"39'Jednoróg Michał2
Pietrzak Maja1
18"07'Zapiór Natalia2
Kawulok Stanisław1
14"51'Lisowski Mateusz3
Gnatowski Pascal0
14"49'Pietrzak Maja1
Zapiór Natalia2
14"33'Jednoróg Michał2
Kawulok Stanisław1
13"59'Zapiór Natalia0
Jaworska Urszula2
13"06'Jednoróg Michał2
Zapiór Natalia1
12"30'Kawulok Stanisław0
Jaworska Urszula2
27"03'Karliński Grzegorz3
Zaleski Ksawery2
23"46'Zaleski Ksawery3
Pasowicz Maja0
18"11'Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
16"51'Zaleski Ksawery2
Bilewicz Michał3
9"20'Pasowicz Maja0
Bilewicz Michał3
8"42'Karliński Grzegorz3
Pasowicz Maja0
'Jankowski MaksymilianW
Bilewicz Michał3
'Karliński Grzegorz2
Jankowski MaksymilianW
'Pasowicz Maja2
Jankowski MaksymilianW
'Zaleski Ksawery2
Jankowski MaksymilianW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU17
Fulneczek Adrian109"50'
Spoljar Domagoj107"17'
Wasilewski Jan106"08'
Przybysz Grzegorz99"42'
Zakręta Wojciech91"34'
Płaczek Maciej87"53'
Wojnarski Marek87"10'
Gotówko Damian82"50'
Peukert Tomasz82"35'
Żak Marcin79"56'
Wasilewska Kinga65"05'
Sawicka Agnieszka45"26'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka44"15'
Maskiewicz Małgorzata39"46'
Bogdanowicz Katarzyna24"54'
Wilanowska Barbara24"01'
Kozłowska Beata22"25'
Jednoróg Michał75"46'
Zapiór Natalia59"52'
Kawulok Stanisław58"30'
Pietrzak Maja54"45'
Nuckowska Maja40"52'
Lisowski Mateusz39"31'
Babijczuk Krzysztof36"35'
Jaworska Urszula36"02'
Gnatowski Pascal30"21'
Zaleski Ksawery50"54'
Karliński Grzegorz47"29'
Bilewicz Michał40"32'
Pasowicz Maja27"41'

Czas setów: 29 godz. 53 min 6 s

OPENDAMSKAOU13OU17

1360 min 45 s

15"11'
3 set
Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj2
13"56'
1 set
Zakręta Wojciech2
Zierkiewicz Piotr1
13"45'
3 set
Fulneczek Adrian2
Czajczyński Daniel1
11"52'
3 set
Kozłowski Łukasz1
Zalewski Jakub2
11"38'
2 set
Mierzejewski Michał2
Rzeszotek Grzegorz0
10"44'
3 set
Wasilewski Jan2
Płaczek Maciej1
10"25'
1 set
Śmiałek Maciej2
Kowalewski Jacek0
10"24'
3 set
Fulneczek Adrian2
Kabaciński Maciej1
10"06'
1 set
Śmiałek Maciej2
Maciejewski Adam0
9"59'
5 set
Spoljar Domagoj2
Przybysz Grzegorz3

132 min 56 s

6"45'
4 set
Wasilewska Kinga3
Maskiewicz Małgorzata ?1
6"42'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wasilewska Kinga3
6"35'
3 set
Czarzasta Agnieszka3
Sawicka Agnieszka0
6"28'
2 set
Czarzasta Agnieszka3
Sawicka Agnieszka0
6"27'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wasilewska Kinga3
6"13'
1 set
Wasilewska Kinga3
Maskiewicz Małgorzata ?1
6"08'
2 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka0
6"03'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Wasilewska Kinga3
6"01'
3 set
Wasilewska Kinga3
Maskiewicz Małgorzata ?1
5"55'
2 set
Wasilewska Kinga3
Maskiewicz Małgorzata ?1

216 min 7 s

8"37'
2 set
Jednoróg Michał2
Pietrzak Maja1
7"32'
2 set
Kawulok Stanisław0
Jaworska Urszula2
7"26'
2 set
Zapiór Natalia2
Kawulok Stanisław1
6"14'
1 set
Zapiór Natalia0
Jaworska Urszula2
6"04'
5 set
Nuckowska Maja3
Jednoróg Michał2
5"44'
2 set
Babijczuk Krzysztof3
Lisowski Mateusz1
5"42'
1 set
Jednoróg Michał2
Pietrzak Maja1
5"39'
2 set
Jednoróg Michał2
Zapiór Natalia1
5"36'
1 set
Pietrzak Maja2
Kawulok Stanisław0
5"13'
3 set
Jednoróg Michał2
Pietrzak Maja1

83 min 18 s

9"11'
2 set
Karliński Grzegorz3
Zaleski Ksawery2
6"57'
3 set
Zaleski Ksawery2
Bilewicz Michał3
5"35'
4 set
Karliński Grzegorz3
Zaleski Ksawery2
5"12'
5 set
Zaleski Ksawery2
Bilewicz Michał3
4"38'
3 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
4"36'
5 set
Karliński Grzegorz3
Zaleski Ksawery2
4"28'
3 set
Karliński Grzegorz3
Zaleski Ksawery2
4"24'
1 set
Zaleski Ksawery3
Pasowicz Maja0
4"16'
4 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
3"53'
3 set
Pasowicz Maja0
Bilewicz Michał3

Małych punktów: 6326

OPENDAMSKAGU11OU13OU17

4252

Przybysz Grzegorz155
Spoljar Domagoj152
Gotówko Damian151
Zakręta Wojciech140
Wasilewski Jan138
Shinnie Chris132
Peukert Tomasz130
Wojnarski Marek125
Kabaciński Maciej122
Kawalec Ireneusz120

447

Wasilewska Kinga104
Czarzasta-Gotówko Agnieszka99
Sawicka Agnieszka72
Maskiewicz Małgorzata65
Wilanowska Barbara47
Kozłowska Beata32
Bogdanowicz Katarzyna28

206

Mierzejewska Natalia66
Jaworska Urszula61
Pietrzak Maja57
Borkowska Julia22

1033

Jednoróg Michał188
Pietrzak Maja126
Kawulok Stanisław124
Zapiór Natalia121
Babijczuk Krzysztof113
Lisowski Mateusz99
Jaworska Urszula96
Nuckowska Maja92
Gnatowski Pascal74

388

Karliński Grzegorz127
Zaleski Ksawery123
Bilewicz Michał110
Pasowicz Maja28

Wszystkich rozegranych setów: 358

OPENDAMSKAGU11OU13OU17

244

26

13

52

23


Wszystkich rozegranych meczów: 140

OPENDAMSKAGU11OU13OU17

102

8

6

18

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU17
12.45'
1 set
Czajczyński Krzysztof2
Iwaniec Marcin0
12.73'
1 set
Drzazga Robert0
Zierkiewicz Piotr2
14.73'
1 set
Florczak Dawid2
Iwaniec Marcin0
15.27'
2 set
Wilas Paweł0
Młyński Oskar2
15.36'
1 set
Florczak Dawid0
Podgórski Bartłomiej2
15.64'
2 set
Młyński Oskar0
Zierkiewicz Piotr2
15.64'
2 set
Czajczyński Krzysztof2
Iwaniec Marcin0
16.09'
2 set
Iwaniec Marcin2
Cieliński Kamil0
16.09'
2 set
Rzeszotek Grzegorz2
Cieliński Kamil0
16.55'
1 set
Wilas Paweł0
Młyński Oskar2
8.73'
1 set
Kozłowska Beata0
Czarzasta Agnieszka3
18.73'
1 set
Kozłowska Beata0
Wilanowska Barbara3
19.64'
2 set
Wilanowska Barbara0
Sawicka Agnieszka3
20.09'
2 set
Kozłowska Beata0
Wilanowska Barbara3
20.36'
3 set
Wilanowska Barbara0
Sawicka Agnieszka3
21.09'
3 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka0
23.82'
2 set
Kozłowska Beata0
Czarzasta Agnieszka3
25.09'
3 set
Kozłowska Beata0
Wilanowska Barbara3
25.82'
3 set
Kozłowska Beata0
Czarzasta Agnieszka3
26.18'
1 set
Wasilewska Kinga0
Czarzasta Agnieszka3
0.36'
2 set
Pietrzak Maja2
Jaworska Urszula1
0.45'
1 set
Pietrzak Maja2
Jaworska Urszula1
13.18'
2 set
Pietrzak Maja0
Babijczuk Krzysztof3
14.82'
2 set
Gnatowski Pascal3
Kawulok Stanisław0
14.91'
3 set
Pietrzak Maja0
Babijczuk Krzysztof3
15.18'
3 set
Jednoróg Michał2
Zapiór Natalia1
15.27'
2 set
Nuckowska Maja0
Babijczuk Krzysztof3
16.09'
1 set
Zapiór Natalia0
Lisowski Mateusz3
16.36'
3 set
Gnatowski Pascal3
Kawulok Stanisław0
16.64'
2 set
Zapiór Natalia0
Lisowski Mateusz3
0.45'
4 set
Zaleski Ksawery2
Bilewicz Michał3
0.45'
1 set
Zaleski Ksawery2
Bilewicz Michał3
1.64'
1 set
Karliński Grzegorz3
Pasowicz Maja0
2.00'
1 set
Karliński Grzegorz3
Zaleski Ksawery2
11.55'
1 set
Pasowicz Maja0
Bilewicz Michał3
15.09'
3 set
Zaleski Ksawery3
Pasowicz Maja0
16.91'
2 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
17.00'
2 set
Pasowicz Maja0
Bilewicz Michał3
18.82'
1 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
19.45'
2 set
Zaleski Ksawery3
Pasowicz Maja0

Decyzji sędziowskich: 31 (0,5%)

Stroke 12
38,7%
Let 19
61,3%
Nolet 0
0%

OPENOU13
4 9,5%
4-0-0
Żak Marcin2
Kleczyński Marcin0
4 6,6%
0-4-0
Peukert Tomasz2
Chlebowicz Piotr1
4 7,7%
1-3-0
Fulneczek Adrian1
Podgórski Bartłomiej2
3 5,7%
2-1-0
Mierzejewski Michał0
Przybysz Grzegorz2
2 5,7%
0-2-0
Kawalec Ireneusz0
Rogalski Mikołaj2
2 3,9%
2-0-0
Gotówko Damian1
Kleczyński Marcin2
2 6,7%
2-0-0
Popiołek Piotr2
Rzeszotek Grzegorz0
2 3,8%
0-2-0
Kozłowski Łukasz2
Popiołek Piotr1
1 2,9%
0-1-0
Wilas Paweł0
Iwaniec Marcin2
1 2,7%
0-1-0
Mazur Maciej2
Wilas Paweł0
1 2%
0-1-0
Kawulok Stanisław0
Jaworska Urszula2
1 1,9%
0-1-0
Lisowski Mateusz3
Gnatowski Pascal0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0