Urodziny Dawida Wilasa B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 5 1
4 Wojnarski MarekPotwierdzony Kietrz 26 2
3 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 23 3
2 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 14 4
5 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 31 5
7 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 57 6
9 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 63 7
10 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 76 8
6 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 50 9
11 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 84 10
8 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań 59 11
17 Kawalec IreneuszPotwierdzony Jagodne 117 12
16 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 116 13
18 Nabzdyk TomaszPotwierdzony Wrocław 122 14
14 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 106 15
15 Chlebowicz PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 111 16
13 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 104 17
22 Czajczyński DanielPotwierdzony Fabianów 174 18
20 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 152 19
21 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 160 20
30 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 250 21
12 Maciejewski AdamPotwierdzony Wrocław 91 22
28 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 241 23
19 Choma DamianWalkover Wrocław 140 24
32 Płaczek MaciejPotwierdzony 320 25
31 Polakowski JanPotwierdzony Wrocław 261 26
34 Zakręta WojciechPotwierdzony 388 27
45 Franuszkiewicz MariuszPotwierdzony Wałbrzych 1958 28
23 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 175 29
39 Mierzejewski MichałWalkover Wrocław 555 32
25 Zalewski JakubWalkover Wrocław 188 32
44 Florczak DawidWalkover Bogatynia 1509 32
33 Kozłowski ŁukaszPotwierdzony Wrocław 330 33
35 Zierkiewicz PiotrPotwierdzony 432 34
24 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 180 35
29 Łukaszewicz CezaryWalkover Wrocław 247 36
41 Czajczyński KrzysztofPotwierdzony Fabianów 668 37
36 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 439 38
38 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 534 39
27 Popiołek PiotrPotwierdzony Wrocław 235 41
40 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 572 42
37 Rzeszotek GrzegorzPotwierdzony Wrocław 528 43
46 Cieliński KamilPotwierdzony Malczyce 2090 44
43 Mazur MaciekPotwierdzony Boleslawiec 1173 45
42 Wilas PawełPotwierdzony Bolesławiec 692 46
26 Lisiewicz ŁukaszWalkover Bolesławiec 233 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 05-02-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Shinnie Chris
Bye
Franuszkiewicz Mariusz
2
  13:11  11:5
Piergies Krzysztof
0
Mazur Maciek
0
  5:11  5:11
Gotówko Damian
2
Bye
Kleczyński Marcin
Żak Marcin
Bye
Popiołek Piotr
0
  12:14  7:11
Rybarczyk Kamil
2
Kozłowski Łukasz
1
  5:11  11:4  10:12
Zalewski Jakub
2
Bye
Wilas Dawid
Kabaciński Maciej
Bye
Lisiewicz Łukasz
W
WALKOVER
Polakowski Jan
2
Czajczyński Daniel
Bye
Bye
Fulneczek Adrian
Szkuta Łukasz
Bye
Łukaszewicz Cezary
0
  9:11  8:11
Chocaj Patryk
2
Mierzejewski Michał
2
  11:6  14:12
Rzeszotek Grzegorz
0
Bye
Przybysz Grzegorz
Wojnarski Marek
Bye
Młyński Oskar
0
  8:11  5:11
Płaczek Maciej
2
Wilas Paweł
0
  4:11  4:11
Wasilewski Jan
2
Bye
Chlebowicz Piotr
Podgórski Bartłomiej
Bye
Florczak Dawid
2
  11:1  11:5
Iwaniec Marcin
0
Czajczyński Krzysztof
0
  10:12  6:11
Choma Damian
2
Bye
Peukert Tomasz
Rogalski Mikołaj
Bye
Cieliński Kamil
0
  5:11  6:11
Kowalewski Jacek
2
Drzazga Robert
0
  9:11  5:11
Kawalec Ireneusz
2
Bye
Śmiałek Maciej
Maciejewski Adam
Bye
Bye
Nabzdyk Tomasz
Zakręta Wojciech
2
  4:11  11:4  11:4
Zierkiewicz Piotr
1
Bye
Spoljar Domagoj
Shinnie Chris
2
  11:3  11:6
Franuszkiewicz Mariusz
0
Gotówko Damian
1
  11:7  5:11  6:11
Kleczyński Marcin
2
Żak Marcin
2
  11:8  13:11
Rybarczyk Kamil
0
Zalewski Jakub
0
  4:11  8:11
Wilas Dawid
2
Kabaciński Maciej
2
  11:9  11:3
Polakowski Jan
0
Czajczyński Daniel
1
  11:3  6:11  7:11
Fulneczek Adrian
2
Szkuta Łukasz
2
  11:7  11:7
Chocaj Patryk
0
Mierzejewski Michał
0
  10:12  14:16
Przybysz Grzegorz
2
Wojnarski Marek
2
  11:3  11:6
Płaczek Maciej
0
Wasilewski Jan
1
  2:11  11:9  5:11
Chlebowicz Piotr
2
Podgórski Bartłomiej
2
  11:2  11:5
Florczak Dawid
0
Choma Damian
0
  5:11  3:11
Peukert Tomasz
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:6  11:9
Kowalewski Jacek
0
Kawalec Ireneusz
2
  11:8  11:8
Śmiałek Maciej
0
Maciejewski Adam
0
  5:11  1:11
Nabzdyk Tomasz
2
Zakręta Wojciech
0
  4:11  4:11
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
2
  11:3  11:4
Kleczyński Marcin
0
Żak Marcin
0
  7:11  7:11
Wilas Dawid
2
Kabaciński Maciej
1
  8:11  11:8  6:11
Fulneczek Adrian
2
Szkuta Łukasz
1
  11:9  5:11  6:11
Przybysz Grzegorz
2
Wojnarski Marek
2
  11:1  11:6
Chlebowicz Piotr
0
Podgórski Bartłomiej
2
  11:6  11:7
Peukert Tomasz
0
Rogalski Mikołaj
2
  11:4  11:7
Kawalec Ireneusz
0
Nabzdyk Tomasz
0
  1:11  5:11
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
2
  11:3  11:8
Wilas Dawid
0
Fulneczek Adrian
1
  9:11  11:8  7:11
Przybysz Grzegorz
2
Wojnarski Marek
2
  11:4  11:4
Podgórski Bartłomiej
0
Rogalski Mikołaj
0
  4:11  5:11
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
3
  11:5  11:4  11:4
Przybysz Grzegorz
0
Wojnarski Marek
3
  7:11  6:11  11:9  11:7  11:2
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
3
  11:7  11:4  11:2
Wojnarski Marek
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Przybysz Grzegorz
3
  14:12  11:5  9:11  8:11  11:7
Spoljar Domagoj
2
Przybysz Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Wilas Dawid
2
  8:11  11:3  11:5
Fulneczek Adrian
1
Podgórski Bartłomiej
1
  13:11  8:11  5:11
Rogalski Mikołaj
2
Wilas Dawid
0
  7:11  8:11
Rogalski Mikołaj
2
Rogalski Mikołaj
Miejsca 7 - 8
Fulneczek Adrian
1
  3:11  11:8  5:11
Podgórski Bartłomiej
2
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 9 - 16
Kleczyński Marcin
0
  9:11  10:12
Żak Marcin
2
Kabaciński Maciej
2
  8:11  11:3  11:5
Szkuta Łukasz
1
Chlebowicz Piotr
1
  8:11  11:8  8:11
Peukert Tomasz
2
Kawalec Ireneusz
2
  4:11  11:6  11:3
Nabzdyk Tomasz
1
Żak Marcin
2
  5:11  11:5  11:7
Kabaciński Maciej
1
Peukert Tomasz
2
  11:8  9:11  12:10
Kawalec Ireneusz
1
Żak Marcin
1
  9:11  11:9  11:13
Peukert Tomasz
2
Peukert Tomasz
Miejsca 11 - 12
Kabaciński Maciej
2
  11:4  11:6
Kawalec Ireneusz
0
Kabaciński Maciej
Miejsca 13 - 16
Kleczyński Marcin
2
  13:11  11:7
Szkuta Łukasz
0
Chlebowicz Piotr
0
  3:11  7:11
Nabzdyk Tomasz
2
Kleczyński Marcin
2
  8:11  11:6  11:8
Nabzdyk Tomasz
1
Kleczyński Marcin
Miejsca 15 - 16
Szkuta Łukasz
2
  11:7  8:11  11:9
Chlebowicz Piotr
1
Szkuta Łukasz
Miejsca 17 - 32
Franuszkiewicz Mariusz
1
  11:2  5:11  4:11
Gotówko Damian
2
Rybarczyk Kamil
2
  2:11  13:11  11:9
Zalewski Jakub
1
Polakowski Jan
0
  5:11  3:11
Czajczyński Daniel
2
Chocaj Patryk
2
  11:8  11:7
Mierzejewski Michał
0
Płaczek Maciej
1
  11:9  7:11  8:11
Wasilewski Jan
2
Florczak Dawid
0
  9:11  6:11
Choma Damian
2
Kowalewski Jacek
0
  8:11  9:11
Śmiałek Maciej
2
Maciejewski Adam
2
  10:12  11:8  11:3
Zakręta Wojciech
1
Gotówko Damian
2
  11:9  11:3
Rybarczyk Kamil
0
Czajczyński Daniel
2
  11:13  11:4  11:6
Chocaj Patryk
1
Wasilewski Jan
2
  7:11  11:9  11:9
Choma Damian
1
Śmiałek Maciej
2
  15:13  11:5
Maciejewski Adam
0
Gotówko Damian
1
  11:6  8:11  8:11
Czajczyński Daniel
2
Wasilewski Jan
0
  10:12  7:11
Śmiałek Maciej
2
Czajczyński Daniel
0
  4:11  1:11
Śmiałek Maciej
2
Śmiałek Maciej
Miejsca 19 - 20
Gotówko Damian
2
  11:1  12:14  11:6
Wasilewski Jan
1
Gotówko Damian
Miejsca 21 - 24
Rybarczyk Kamil
2
  12:10  11:6
Chocaj Patryk
0
Choma Damian
W
WALKOVER
Maciejewski Adam
2
Rybarczyk Kamil
2
WALKOVER
Maciejewski Adam
W
Rybarczyk Kamil
Miejsca 23 - 24
Chocaj Patryk
Bye
Chocaj Patryk
Miejsca 25 - 32
Franuszkiewicz Mariusz
2
WALKOVER
Zalewski Jakub
W
Polakowski Jan
2
WALKOVER
Mierzejewski Michał
W
Płaczek Maciej
2
WALKOVER
Florczak Dawid
W
Kowalewski Jacek
1
  5:11  11:8  6:11
Zakręta Wojciech
2
Franuszkiewicz Mariusz
0
  6:11  9:11
Polakowski Jan
2
Płaczek Maciej
2
  11:9  10:12  11:7
Zakręta Wojciech
1
Polakowski Jan
1
  11:6  4:11  3:11
Płaczek Maciej
2
Płaczek Maciej
Miejsca 27 - 28
Franuszkiewicz Mariusz
0
  12:14  5:11
Zakręta Wojciech
2
Zakręta Wojciech
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Kowalewski Jacek
Bye
Kowalewski Jacek
Kowalewski Jacek
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Piergies Krzysztof
Mazur Maciek
Bye
Bye
Popiołek Piotr
Kozłowski Łukasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Łukaszewicz Cezary
Rzeszotek Grzegorz
Bye
Bye
Młyński Oskar
Wilas Paweł
Bye
Bye
Iwaniec Marcin
Czajczyński Krzysztof
Bye
Bye
Cieliński Kamil
Drzazga Robert
Bye
Bye
Bye
Zierkiewicz Piotr
Bye
Piergies Krzysztof
2
  11:8  11:9
Mazur Maciek
0
Popiołek Piotr
1
  11:5  8:11  5:11
Kozłowski Łukasz
2
Bye
Bye
Łukaszewicz Cezary
2
  11:9  11:7
Rzeszotek Grzegorz
0
Młyński Oskar
2
  11:3  11:4
Wilas Paweł
0
Iwaniec Marcin
0
  1:11  5:11
Czajczyński Krzysztof
2
Cieliński Kamil
0
  9:11  4:11
Drzazga Robert
2
Bye
Zierkiewicz Piotr
Piergies Krzysztof
0
  4:11  6:11
Kozłowski Łukasz
2
Bye
Łukaszewicz Cezary
Młyński Oskar
2
  7:11  11:5  12:10
Czajczyński Krzysztof
1
Drzazga Robert
0
  2:11  9:11
Zierkiewicz Piotr
2
Kozłowski Łukasz
2
WALKOVER
Łukaszewicz Cezary
W
Młyński Oskar
0
  6:11  1:11
Zierkiewicz Piotr
2
Kozłowski Łukasz
2
  13:11  11:9
Zierkiewicz Piotr
0
Kozłowski Łukasz
Miejsca 35 - 36
Bye
Młyński Oskar
Młyński Oskar
Miejsca 37 - 40
Piergies Krzysztof
Bye
Czajczyński Krzysztof
2
  11:4  11:8
Drzazga Robert
0
Piergies Krzysztof
0
  4:11  6:11
Czajczyński Krzysztof
2
Czajczyński Krzysztof
Miejsca 39 - 40
Bye
Drzazga Robert
Drzazga Robert
Miejsca 41 - 48
Mazur Maciek
0
  8:11  3:11
Popiołek Piotr
2
Bye
Rzeszotek Grzegorz
Wilas Paweł
0
  6:11  6:11
Iwaniec Marcin
2
Cieliński Kamil
Bye
Popiołek Piotr
2
  11:2  11:6
Rzeszotek Grzegorz
0
Iwaniec Marcin
2
  11:3  11:2
Cieliński Kamil
0
Popiołek Piotr
2
WALKOVER
Iwaniec Marcin
W
Popiołek Piotr
Miejsca 43 - 44
Rzeszotek Grzegorz
2
  11:4  11:2
Cieliński Kamil
0
Rzeszotek Grzegorz
Miejsca 45 - 48
Mazur Maciek
Bye
Wilas Paweł
Bye
Mazur Maciek
2
  11:3  12:10
Wilas Paweł
0
Mazur Maciek
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 14:14:11 24-02-2018