Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17
54"10'Kotra Michał3
Kotra Mateusz2
38"56'Kotra Mateusz3
Rewilak Bartosz2
36"56'Laszuk Marcin3
Fulneczek Adrian1
35"21'Kozik Mateusz0
Janik Adrian2
33"55'Rusek Stanisław1
Kotra Michał3
33"15'Żak Marcin2
Styczeń Artur1
29"21'Buchman Piotr1
Wojszel Paweł2
28"29'Laszuk Marcin3
Rewilak Bartosz2
28"01'Tarach Radosław1
Rewilak Bartosz3
25"50'Godula Maciej2
Stypa Maciej1
27"12'Madejska Justyna2
Woźniak Kinga3
19"32'Zasępa Aleksandra3
Wójs Katarzyna1
19"31'Góra Jagoda3
Zasępa Aleksandra0
18"26'Ogorodnik Julia3
Patałąg Sandra0
17"55'Madejska Justyna2
Wenc Dominika1
17"26'Ogorodnik Julia0
Patałąg Julia3
17"17'Kirszenstein Patrycja1
Holewa Karolina2
15"04'Racia Katarzyna1
Osika Kamila2
14"08'Kirszenstein Patrycja0
Ogorodnik Julia2
13"47'Patałąg Julia3
Zasępa Aleksandra0
23"39'Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
15"19'Świetlik Martyna3
Miśtak Agata0
13"37'Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
12"21'Knapczyk Maria0
Wenc Dominika3
'Zawodni Hanna0
Knapczyk Maria0
'Zawodni Hanna0
Miśtak Agata0
18"11'Mazurkiewicz Jan1
Burmer Roch2
14"10'Piorun Filip3
Bińczak Adam2
12"37'Góra Jagoda3
Burmer Roch0
12"32'Piorun Filip2
Góra Zuzanna0
8"50'Góra Zuzanna0
Mazurkiewicz Jan2
8"24'Kawalec Oliwier0
Bińczak Adam2
7"05'Bujak Maciej2
Kawalec Oliwier0
6"37'Bujak Maciej0
Góra Jagoda2
5"43'Mazurkiewicz Jan2
Kawalec Oliwier0
'Góra Zuzanna3
Bujak Maciej0
9"37'Góra Zuzanna2
Tyrała Oskar0
25"21'Dziewałtowski Karol3
Sałata Artur1
22"26'Dziewałtowski Karol0
Morys Szymon3
15"59'Mroziński Mateusz1
Stoch Mateusz2
12"05'Stoch Mateusz0
Sałata Artur2
11"31'Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
9"26'Dziewałtowski Karol2
Mroziński Mateusz0
'Morys Szymon0
Dzido Tymoteusz3
18"54'Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2
'Zawodni Hanna2
Knapczyk MariaW
'Miśtak Agata2
Knapczyk Maria1
30"06'Grzech-Leśniak Zuzanna2
Szaruga Nikodem1
20"09'Morys Szymon2
Mroziński Mateusz0
18"21'Morys Szymon3
Pierwoch Jakub0
16"43'Mroziński Mateusz2
Hupert Stanisław1
14"53'Grzech-Leśniak Zuzanna0
Engelman Jan3
9"50'Hupert Stanisław0
Pierwoch Jakub2
'Mroziński Mateusz3
Szaruga Nikodem0
'Engelman Jan3
Morys Szymon0
'Grzech-Leśniak Zuzanna0
Pierwoch Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17
Kotra Mateusz115"38'
Kotra Michał104"16'
Rewilak Bartosz100"09'
Laszuk Marcin95"36'
Beymart Artem82"26'
Tarach Radosław81"20'
Wycisło Wojciech79"07'
Korostyński Damian74"09'
Macałka Mateusz73"52'
Patałąg Piotr70"00'
Ogorodnik Julia52"52'
Madejska Justyna51"19'
Zasępa Aleksandra51"13'
Góra Jagoda50"50'
Woźniak Kinga48"20'
Kirszenstein Patrycja45"01'
Holewa Karolina44"16'
Patałąg Julia41"45'
Patałąg Sandra40"02'
Osika Kamila37"03'
Miśtak Agata24"42'
Knapczyk Maria21"39'
Racia Katarzyna19"39'
Zawodni Hanna19"39'
Świetlik Martyna12"25'
Wenc Dominika9"22'
Burmer Roch35"43'
Bińczak Adam30"41'
Mazurkiewicz Jan28"00'
Piorun Filip23"36'
Kawalec Oliwier19"31'
Góra Zuzanna18"30'
Góra Jagoda14"36'
Bujak Maciej12"07'
Góra Zuzanna8"20'
Tyrała Oskar8"20'
Dziewałtowski Karol44"32'
Sałata Artur40"38'
Stoch Mateusz24"04'
Mroziński Mateusz21"51'
Morys Szymon15"23'
Dzido Tymoteusz9"16'
Miśtak Agata16"26'
Zawodni Hanna16"26'
Grzech-Leśniak Zuzanna41"16'
Mroziński Mateusz35"35'
Morys Szymon33"28'
Szaruga Nikodem26"58'
Hupert Stanisław23"23'
Pierwoch Jakub21"16'
Engelman Jan14"18'

Czas setów: 32 godz. 25 min 55 s

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17

1298 min 35 s

32"48'
1 set
Kozik Mateusz0
Janik Adrian2
19"35'
5 set
Kotra Michał3
Kotra Mateusz2
14"49'
3 set
Braun Jan1
Patałąg Piotr2
12"22'
3 set
Laszuk Marcin3
Fulneczek Adrian1
11"47'
1 set
Korostyński Damian1
Pytlowany Jakub2
10"51'
3 set
Żak Marcin2
Styczeń Artur1
10"08'
2 set
Godula Maciej2
Figarski Jan0
10"04'
2 set
Pilch Michał0
Laszuk Marcin2
10"01'
3 set
Korostyński Damian2
Wycisło Wojciech1
10"00'
2 set
Wilk Artur0
Patałąg Piotr2

301 min 30 s

10"09'
1 set
Racia Katarzyna0
Holewa Karolina3
6"24'
3 set
Góra Jagoda3
Zasępa Aleksandra0
6"18'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Ogorodnik Julia2
6"17'
1 set
Woźniak Kinga0
Góra Jagoda2
6"11'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Ogorodnik Julia2
6"08'
2 set
Góra Jagoda3
Zasępa Aleksandra0
5"52'
1 set
Świetlik Martyna0
Patałąg Sandra2
5"50'
1 set
Ogorodnik Julia0
Patałąg Julia3
5"37'
3 set
Kirszenstein Patrycja1
Holewa Karolina2
5"23'
2 set
Patałąg Sandra0
Wójs Katarzyna2

53 min 43 s

6"08'
2 set
Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
5"20'
3 set
Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
4"51'
3 set
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
4"28'
3 set
Świetlik Martyna3
Miśtak Agata0
4"21'
1 set
Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
4"13'
1 set
Świetlik Martyna3
Miśtak Agata0
3"50'
4 set
Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
3"46'
2 set
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
3"44'
2 set
Świetlik Martyna3
Miśtak Agata0
3"40'
1 set
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2

91 min 22 s

6"02'
4 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam2
5"56'
5 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam2
5"43'
2 set
Burmer Roch3
Bińczak Adam0
5"36'
2 set
Piorun Filip2
Góra Zuzanna0
5"29'
2 set
Mazurkiewicz Jan1
Burmer Roch2
5"27'
1 set
Piorun Filip2
Góra Zuzanna0
5"26'
1 set
Burmer Roch3
Bińczak Adam0
4"51'
3 set
Mazurkiewicz Jan1
Burmer Roch2
4"47'
1 set
Góra Zuzanna0
Mazurkiewicz Jan2
4"43'
1 set
Mazurkiewicz Jan1
Burmer Roch2

8 min 20 s

5"27'
1 set
Góra Zuzanna2
Tyrała Oskar0
2"53'
2 set
Góra Zuzanna2
Tyrała Oskar0

77 min 52 s

7"02'
2 set
Dziewałtowski Karol3
Sałata Artur1
6"18'
1 set
Dziewałtowski Karol0
Morys Szymon3
5"47'
4 set
Dziewałtowski Karol3
Sałata Artur1
5"27'
2 set
Mroziński Mateusz1
Stoch Mateusz2
5"25'
1 set
Stoch Mateusz0
Sałata Artur2
4"58'
2 set
Stoch Mateusz0
Sałata Artur2
4"43'
1 set
Dziewałtowski Karol3
Sałata Artur1
4"42'
3 set
Dziewałtowski Karol0
Morys Szymon3
4"23'
2 set
Dziewałtowski Karol0
Morys Szymon3
4"21'
2 set
Dziewałtowski Karol2
Mroziński Mateusz0

16 min 26 s

6"10'
1 set
Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2
6"00'
3 set
Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2
4"16'
2 set
Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2

98 min 7 s

18"49'
1 set
Grzech-Leśniak Zuzanna2
Szaruga Nikodem1
15"33'
1 set
Morys Szymon2
Mroziński Mateusz0
6"22'
1 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Engelman Jan3
5"59'
3 set
Mroziński Mateusz2
Hupert Stanisław1
5"54'
1 set
Morys Szymon3
Pierwoch Jakub0
4"59'
2 set
Mroziński Mateusz2
Hupert Stanisław1
4"41'
2 set
Grzech-Leśniak Zuzanna2
Szaruga Nikodem1
4"38'
1 set
Mroziński Mateusz2
Hupert Stanisław1
4"26'
2 set
Morys Szymon2
Mroziński Mateusz0
4"22'
3 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Engelman Jan3

Małych punktów: 6676

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17

3780

Kotra Mateusz179
Kotra Michał169
Rewilak Bartosz168
Laszuk Marcin145
Tarach Radosław123
Suchocki Dominik123
Korostyński Damian120
Beymart Artem115
Macałka Mateusz113
Wycisło Wojciech111

1209

Patałąg Julia121
Ogorodnik Julia106
Góra Jagoda105
Kirszenstein Patrycja103
Madejska Justyna99
Woźniak Kinga98
Zasępa Aleksandra96
Holewa Karolina89
Patałąg Sandra82
Wójs Katarzyna71

236

Miśtak Agata50
Racia Katarzyna43
Knapczyk Maria43
Zawodni Hanna34
Wenc Dominika33
Świetlik Martyna33

562

Piorun Filip94
Bińczak Adam93
Góra Jagoda88
Burmer Roch77
Góra Zuzanna71
Mazurkiewicz Jan71
Bujak Maciej49
Kawalec Oliwier19

34

Góra Zuzanna22
Tyrała Oskar12

344

Dziewałtowski Karol82
Dzido Tymoteusz66
Sałata Artur60
Morys Szymon55
Stoch Mateusz42
Mroziński Mateusz39

109

Miśtak Agata58
Zawodni Hanna26
Knapczyk Maria25

402

Mroziński Mateusz69
Engelman Jan66
Pierwoch Jakub66
Morys Szymon61
Grzech-Leśniak Zuzanna54
Szaruga Nikodem50
Hupert Stanisław36

Wszystkich rozegranych setów: 386

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17

217

71

13

32

2

20

6

25


Wszystkich rozegranych meczów: 149

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17

85

27

6

12

1

7

2

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU15DAMSKA 17-19OU17
0.18'
3 set
Giemza Mikołaj3
Patałąg Piotr0
0.27'
3 set
Suchocki Dominik3
Rewera Karol0
0.45'
3 set
Godula Maciej0
Macałka Mateusz3
0.55'
2 set
Korostyński Damian0
Kaleta Bogusław2
0.82'
1 set
Korostyński Damian0
Kaleta Bogusław2
12.45'
1 set
Piela Zygmunt0
Patałąg Piotr2
13.27'
2 set
Kozik Mateusz0
Janik Adrian2
14.91'
3 set
Kotra Michał3
Laszuk Marcin0
15.55'
2 set
Kotra Mateusz3
Żuchowicz Maciej0
16.36'
2 set
Kotra Michał3
Laszuk Marcin0
11.64'
2 set
Osika Kamila0
Patałąg Julia3
13.27'
2 set
Zasępa Aleksandra2
Socha Małgorzata0
14.00'
1 set
Świetlik Martyna0
Kirszenstein Patrycja3
15.18'
1 set
Ogorodnik Julia3
Góra Jagoda0
16.00'
1 set
Patałąg Sandra2
Madejska Justyna0
16.09'
1 set
Zasępa Aleksandra3
Wójs Katarzyna1
16.36'
3 set
Świetlik Martyna0
Kirszenstein Patrycja3
16.45'
2 set
Świetlik Martyna0
Kirszenstein Patrycja3
17.00'
3 set
Madejska Justyna2
Woźniak Kinga3
17.00'
5 set
Madejska Justyna2
Woźniak Kinga3
14.73'
1 set
Knapczyk Maria0
Wenc Dominika3
16.55'
2 set
Knapczyk Maria0
Wenc Dominika3
19.82'
3 set
Knapczyk Maria0
Wenc Dominika3
20.00'
1 set
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
20.36'
2 set
Świetlik Martyna3
Miśtak Agata0
20.55'
2 set
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
20.91'
4 set
Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
22.38'
3 set
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
23.00'
1 set
Świetlik Martyna3
Miśtak Agata0
23.73'
1 set
Racia Katarzyna3
Zawodni Hanna1
0.91'
2 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam2
0.91'
1 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam2
1.15'
3 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam2
1.36'
3 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam2
13.18'
1 set
Bujak Maciej0
Góra Jagoda2
13.27'
3 set
Góra Jagoda3
Burmer Roch0
14.55'
2 set
Góra Zuzanna0
Mazurkiewicz Jan2
14.55'
2 set
Bujak Maciej0
Góra Jagoda2
14.82'
2 set
Mazurkiewicz Jan2
Kawalec Oliwier0
15.18'
1 set
Mazurkiewicz Jan2
Kawalec Oliwier0
15.73'
2 set
Góra Zuzanna2
Tyrała Oskar0
29.73'
1 set
Góra Zuzanna2
Tyrała Oskar0
13.91'
2 set
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
14.09'
3 set
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
18.82'
3 set
Dziewałtowski Karol3
Sałata Artur1
20.82'
1 set
Dziewałtowski Karol2
Mroziński Mateusz0
22.27'
3 set
Mroziński Mateusz1
Stoch Mateusz2
22.55'
1 set
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
22.64'
1 set
Mroziński Mateusz1
Stoch Mateusz2
23.73'
2 set
Dziewałtowski Karol2
Mroziński Mateusz0
23.91'
2 set
Dziewałtowski Karol0
Morys Szymon3
25.15'
2 set
Mroziński Mateusz1
Stoch Mateusz2
23.27'
2 set
Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2
32.73'
3 set
Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2
33.64'
1 set
Zawodni Hanna1
Miśtak Agata2
18.91'
3 set
Grzech-Leśniak Zuzanna2
Szaruga Nikodem1
19.45'
1 set
Hupert Stanisław0
Pierwoch Jakub2
19.45'
2 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Engelman Jan3
19.91'
3 set
Morys Szymon3
Pierwoch Jakub0
21.45'
2 set
Morys Szymon3
Pierwoch Jakub0
23.00'
2 set
Hupert Stanisław0
Pierwoch Jakub2
23.82'
3 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Engelman Jan3
24.18'
2 set
Morys Szymon2
Mroziński Mateusz0
25.27'
1 set
Mroziński Mateusz2
Hupert Stanisław1
25.55'
2 set
Grzech-Leśniak Zuzanna2
Szaruga Nikodem1

Decyzji sędziowskich: 24 (0,4%)

Stroke 6
25%
Let 14
58,3%
Nolet 4
16,7%

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeOU13OU13 - EliminacjeOU17
3 5,3%
0-3-0
Duraj Wojciech2
Macheta Adam1
3 8,8%
0-3-0
Rewera Karol2
Buchman Piotr0
2 3,8%
1-1-0
Sieradzan Michał1
Wilk Artur2
2 5,1%
1-1-0
Wojszel PawełW
Kusina Aleksander2
1 4%
0-1-0
Szewczyk Filip2
Sieradzan Michał0
1 2,9%
1-0-0
Beymart Artem2
Kralka Wiktor0
1 2,6%
0-1-0
Rusek Stanisław2
Macałka Mateusz0
1 2,7%
1-0-0
Rewera Karol2
Sieradzan Michał0
1 2,1%
0-0-1
Wenc Dominika0
Góra Jagoda3
1 1,7%
0-1-0
Knapczyk Maria1
Miśtak Agata2
1 2%
0-1-0
Piorun Filip2
Góra Zuzanna0
1 2,9%
0-0-1
Góra Zuzanna2
Tyrała Oskar0
4 13,3%
2-0-2
Hupert Stanisław0
Pierwoch Jakub2
2 7,1%
0-2-0
Morys Szymon2
Mroziński Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0