Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11
70"44'Nowisz Wojciech2
Hemmerling Piotr3
58"29'Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
43"50'Spoljar Domagoj3
Rykowski Rafał2
28"45'Wryk Maciej2
Górski Artur1
28"33'Nowisz Wojciech3
Spoljar Domagoj0
25"21'Pieńkowski Krzysztof0
Pełczyński Adam3
25"17'Spoljar Domagoj2
Rubczyński Szczepan1
24"15'Misiewicz Paweł1
Kocieł Paweł2
24"14'Derecki Łukasz0
Martynowski Michał2
23"13'Spoljar Domagoj0
Pełczyński Adam3
20"51'Mozer Sebastian2
Wójcik Michał1
16"25'Synówka Maciej2
Banasiak Tomasz0
13"41'Wójcik Michał0
Banasiak Tomasz2
11"45'Plencler Janusz0
Banasiak Tomasz2
10"45'Wójcik Michał0
Plencler Janusz2
10"00'Kawecki Tomasz0
Kocieł Paweł2
8"54'Dymel Krzysztof2
Plencler Janusz0
'Wójcik Michał2
Kawecki TomaszW
'Banasiak Tomasz2
Kawecki TomaszW
'Plencler Janusz2
Kawecki TomaszW
43"36'Buczkowska Ewa3
Honkisz Agnieszka2
31"12'Sypniewska Małgorzata1
Honkisz Agnieszka3
31"11'Bruk Anna2
Kaniewska Emilia3
26"00'Ring Aleksandra3
Kaniewska Emilia2
22"26'Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
22"20'Prokop Karolina3
Dąbrowska Małgorzata1
21"12'Sypniewska Małgorzata3
Bruk Anna1
14"30'Kaniewska Emilia0
Honkisz Agnieszka3
11"44'Prokop Karolina0
Buczkowska Ewa3
11"24'Ring Aleksandra0
Buczkowska Ewa3
17"39'Lohmann Mateusz3
Campbell Bruno0
17"08'Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno0
16"52'Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
16"16'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
10"53'Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
10"45'Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
35"00'Winter Alex2
Mozer Dominik3
31"02'Lohmann Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
26"25'Gnitecki Aleksander1
Winter Alex3
23"13'Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno1
17"33'Mozer Dominik3
Campbell Bruno0
15"58'Lohmann Szymon3
Kazanowski Nikodem0
15"29'Winter Alex0
Kazanowski Nikodem3
14"15'Jakubiec Antoni3
Mozer Dominik0
13"58'Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
13"24'Jakubiec Antoni3
Lohmann Mateusz0
29"53'Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa2
23"02'Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
22"58'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
21"26'Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
21"19'Pietrzyk Wiktoria1
Łukawska Natalia3
19"37'Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
17"36'Pietrzyk Wiktoria0
Malinowska Martyna3
12"37'Kuratczyk Ewa0
Malinowska Martyna3
12"28'Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
11"10'Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11
Hemmerling Piotr157"35'
Nowisz Wojciech121"11'
Pełczyński Adam117"43'
Spoljar Domagoj115"17'
Rykowski Rafał85"55'
Rubczyński Szczepan82"48'
Martynowski Michał76"07'
Misiewicz Paweł76"01'
Pieńkowski Krzysztof75"58'
Mikuła Grzegorz72"23'
Wójcik Michał38"54'
Banasiak Tomasz37"02'
Plencler Janusz26"50'
Mozer Sebastian17"01'
Synówka Maciej14"52'
Kocieł Paweł8"27'
Kawecki Tomasz8"27'
Dymel Krzysztof7"21'
Honkisz Agnieszka74"52'
Rzeszutko Małgorzata61"22'
Kaniewska Emilia56"32'
Buczkowska Ewa55"54'
Bruk Anna51"26'
Prokop Karolina45"17'
Ring Aleksandra36"40'
Dąbrowska Małgorzata34"27'
Lohmann Mateusz42"03'
Campbell Bruno39"41'
Gnitecki Aleksander38"32'
Lohmann Szymon30"44'
Winter Alex60"18'
Mozer Dominik52"26'
Kazanowski Nikodem49"55'
Gnitecki Aleksander47"35'
Lohmann Mateusz45"44'
Campbell Bruno40"34'
Lohmann Szymon34"15'
Jakubiec Antek31"49'
Pietrzyk Wiktoria76"21'
Kuratczyk Ewa65"42'
Wilk Alicja64"55'
Łukawska Natalia57"53'
Malinowska Martyna41"49'

Czas setów: 30 godz. 12 min 55 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11

1115 min 5 s

23"39'
4 set
Nowisz Wojciech2
Hemmerling Piotr3
15"58'
5 set
Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
14"13'
3 set
Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
13"33'
3 set
Nowisz Wojciech3
Spoljar Domagoj0
13"29'
5 set
Spoljar Domagoj3
Rykowski Rafał2
12"46'
1 set
Derecki Łukasz0
Martynowski Michał2
12"45'
1 set
Misiewicz Paweł0
Hrycaj Marcin2
12"04'
3 set
Nowisz Wojciech2
Hemmerling Piotr3
11"47'
1 set
Martynowski Michał0
Mikuła Grzegorz2
11"47'
3 set
Pieńkowski Krzysztof1
Szymczak Marcin2

79 min 27 s

9"15'
2 set
Synówka Maciej2
Banasiak Tomasz0
6"25'
2 set
Wójcik Michał0
Banasiak Tomasz2
6"09'
1 set
Mozer Sebastian2
Wójcik Michał1
5"52'
1 set
Wójcik Michał0
Banasiak Tomasz2
5"40'
2 set
Mozer Sebastian2
Wójcik Michał1
5"37'
1 set
Synówka Maciej2
Banasiak Tomasz0
5"31'
1 set
Plencler Janusz0
Banasiak Tomasz2
5"12'
3 set
Mozer Sebastian2
Wójcik Michał1
4"59'
1 set
Wójcik Michał0
Plencler Janusz2
4"37'
2 set
Wójcik Michał0
Plencler Janusz2

208 min 15 s

9"13'
4 set
Buczkowska Ewa3
Honkisz Agnieszka2
8"33'
3 set
Sypniewska Małgorzata1
Honkisz Agnieszka3
7"48'
5 set
Bruk Anna2
Kaniewska Emilia3
7"45'
1 set
Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
7"41'
1 set
Buczkowska Ewa3
Honkisz Agnieszka2
7"41'
5 set
Buczkowska Ewa3
Honkisz Agnieszka2
6"30'
3 set
Buczkowska Ewa3
Honkisz Agnieszka2
6"23'
2 set
Prokop Karolina0
Sypniewska Małgorzata3
6"19'
1 set
Sypniewska Małgorzata1
Honkisz Agnieszka3
6"14'
2 set
Buczkowska Ewa3
Honkisz Agnieszka2

75 min 30 s

6"53'
2 set
Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno0
5"30'
2 set
Lohmann Mateusz3
Campbell Bruno0
5"27'
3 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
5"05'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"55'
1 set
Lohmann Mateusz3
Campbell Bruno0
4"53'
1 set
Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno0
4"50'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"37'
3 set
Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno0
4"26'
1 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
4"25'
2 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0

181 min 18 s

6"57'
3 set
Winter Alex2
Mozer Dominik3
6"57'
2 set
Gnitecki Aleksander1
Winter Alex3
6"39'
3 set
Lohmann Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
6"37'
4 set
Lohmann Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
6"21'
1 set
Mozer Dominik3
Campbell Bruno0
6"16'
1 set
Lohmann Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
5"58'
1 set
Winter Alex2
Mozer Dominik3
5"36'
2 set
Winter Alex2
Mozer Dominik3
5"15'
3 set
Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno1
5"12'
2 set
Lohmann Mateusz1
Kazanowski Nikodem3

153 min 20 s

9"12'
1 set
Pietrzyk Wiktoria0
Malinowska Martyna3
7"36'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
7"32'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa2
6"47'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
6"18'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
5"00'
4 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
4"46'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa2
4"44'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
4"41'
5 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa2
4"37'
1 set
Pietrzyk Wiktoria1
Łukawska Natalia3

Małych punktów: 5863

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11

3247

Hemmerling Piotr169
Nowisz Wojciech161
Pełczyński Adam156
Rykowski Rafał144
Spoljar Domagoj141
Rubczyński Szczepan123
Jaworski Jakub116
Pieńkowski Krzysztof108
Misiewicz Paweł108
Martynowski Michał105

267

Banasiak Tomasz66
Wójcik Michał53
Plencler Janusz38
Mozer Sebastian32
Synówka Maciej28
Kocieł Paweł22
Dymel Krzysztof22
Kawecki Tomasz6

773

Honkisz Agnieszka126
Buczkowska Ewa120
Kaniewska Emilia116
Rzeszutko Małgorzata112
Bruk Anna98
Ring Aleksandra90
Prokop Karolina61
Dąbrowska Małgorzata50

276

Lohmann Szymon99
Lohmann Mateusz85
Gnitecki Aleksander54
Campbell Bruno38

683

Winter Alex106
Jakubiec Antek99
Kazanowski Nikodem95
Mozer Dominik94
Gnitecki Aleksander87
Lohmann Mateusz78
Lohmann Szymon77
Campbell Bruno47

617

Malinowska Martyna132
Łukawska Natalia132
Pietrzyk Wiktoria131
Kuratczyk Ewa125
Wilk Alicja97

Wszystkich rozegranych setów: 339

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11

184

15

45

18

41

36


Wszystkich rozegranych meczów: 125

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11

78

7

12

6

12

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11
0.45'
1 set
Prokop Piotr2
Grzeczyński Michał0
0.55'
2 set
Prokop Piotr2
Grzeczyński Michał0
12.09'
1 set
Pieńkowski Krzysztof1
Szymczak Marcin2
12.09'
2 set
Jaworski Jakub2
Mikuła Grzegorz0
15.27'
2 set
Sanz Blanco Enrique0
Martynowski Michał2
15.64'
2 set
Górski Artur0
Hrycaj Marcin2
15.64'
2 set
Górski Artur2
Mozer Sebastian1
15.82'
2 set
Wryk Maciej0
Bakuła Wojciech2
17.45'
2 set
Król Rafał0
Lis Ernest2
17.55'
1 set
Bakuła Wojciech2
Mozer Sebastian0
16.09'
2 set
Dymel Krzysztof2
Plencler Janusz0
22.82'
1 set
Kawecki Tomasz0
Kocieł Paweł2
23.27'
2 set
Kawecki Tomasz0
Kocieł Paweł2
23.82'
2 set
Plencler Janusz0
Banasiak Tomasz2
24.00'
1 set
Dymel Krzysztof2
Plencler Janusz0
25.18'
2 set
Wójcik Michał0
Plencler Janusz2
27.18'
1 set
Wójcik Michał0
Plencler Janusz2
28.36'
3 set
Mozer Sebastian2
Wójcik Michał1
28.38'
1 set
Mozer Sebastian2
Wójcik Michał1
30.09'
1 set
Plencler Janusz0
Banasiak Tomasz2
12.00'
2 set
Dąbrowska Małgorzata0
Ring Aleksandra3
12.91'
3 set
Prokop Karolina0
Buczkowska Ewa3
13.00'
1 set
Dąbrowska Małgorzata0
Ring Aleksandra3
15.27'
3 set
Dąbrowska Małgorzata0
Bruk Anna3
15.73'
3 set
Dąbrowska Małgorzata0
Ring Aleksandra3
16.00'
4 set
Sypniewska Małgorzata3
Bruk Anna1
16.09'
1 set
Ring Aleksandra0
Buczkowska Ewa3
16.36'
1 set
Prokop Karolina0
Buczkowska Ewa3
16.64'
3 set
Ring Aleksandra0
Buczkowska Ewa3
16.82'
3 set
Bruk Anna2
Kaniewska Emilia3
13.18'
1 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
14.55'
3 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
14.73'
3 set
Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
15.09'
2 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
16.45'
2 set
Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
19.09'
1 set
Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
20.00'
3 set
Lohmann Mateusz3
Campbell Bruno0
20.45'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
24.09'
2 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
24.18'
1 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
14.73'
1 set
Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
15.82'
1 set
Jakubiec Antoni3
Lohmann Szymon0
16.45'
1 set
Jakubiec Antoni3
Lohmann Mateusz0
16.64'
4 set
Gnitecki Aleksander3
Campbell Bruno1
17.00'
2 set
Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
18.00'
3 set
Lohmann Mateusz3
Campbell Bruno0
18.09'
2 set
Jakubiec Antoni3
Lohmann Szymon0
18.09'
3 set
Mozer Dominik3
Campbell Bruno0
18.45'
1 set
Jakubiec Antoni3
Mozer Dominik0
18.64'
2 set
Lohmann Mateusz3
Campbell Bruno0
11.64'
1 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
12.00'
3 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
12.82'
2 set
Pietrzyk Wiktoria0
Malinowska Martyna3
15.27'
1 set
Kuratczyk Ewa0
Malinowska Martyna3
15.82'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Malinowska Martyna3
16.09'
4 set
Pietrzyk Wiktoria1
Łukawska Natalia3
16.18'
2 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
16.82'
3 set
Pietrzyk Wiktoria0
Malinowska Martyna3
17.18'
2 set
Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
18.09'
3 set
Kuratczyk Ewa0
Malinowska Martyna3

Decyzji sędziowskich: 40 (0,7%)

Stroke 8
20%
Let 30
75%
Nolet 2
5%

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU11
4 6,7%
1-2-1
Wryk Maciej2
Górski Artur1
3 7,1%
2-1-0
Derecki Łukasz0
Martynowski Michał2
3 4,9%
0-3-0
Kocieł Paweł1
Lis Ernest2
2 1,9%
0-2-0
Nowisz Wojciech2
Hemmerling Piotr3
2 3,3%
0-2-0
Rubczyński Szczepan2
Kwiatkowski Grzegorz1
1 2,5%
1-0-0
Król Rafał2
Sienkiewicz Leszek0
1 2,9%
0-1-0
Kwiatkowski Grzegorz2
Sienkiewicz Leszek0
1 1,6%
1-0-0
Rykowski Rafał1
Jaworski Jakub2
1 2,6%
0-0-1
Synówka Maciej0
Lis Ernest2
5 16,7%
1-4-0
Dymel Krzysztof2
Plencler Janusz0
1 2,9%
0-1-0
Plencler Janusz0
Banasiak Tomasz2
3 5,6%
1-2-0
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
1 2,7%
0-1-0
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
6 7,8%
1-5-0
Lohmann Mateusz1
Kazanowski Nikodem3
2 2,6%
0-2-0
Gnitecki Aleksander1
Winter Alex3
1 2,2%
0-1-0
Jakubiec Antoni3
Lohmann Szymon0
2 2,1%
0-2-0
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa2
1 1,4%
0-1-0
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0