Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAou 13ou 15
29"2'Martynowski Michał1
Kowal Michał2
28"1'Wójcik Michał1
Dunal Paweł2
27"10'Khan Kaleemullah3
Dróżdż Przemysław0
26"55'Figarski Jan1
Pilch Michał2
24"20'Sieradzan Michał1
Wójcik Michał2
22"37'Kowal Michał2
Cieślik Rafał1
22"23'Misiuda Karol1
Pawlik Artur2
20"0'Khan Kaleemullah2
Giemza Mikołaj1
19"21'Michałowski Krzysztof2
Głowacki Michał0
18"52'Kumański Łukasz2
Krysiak Grzegorz1
20"50'Wójs Katarzyna0
Zasępa Aleksandra3
20"40'Socha Małgorzata1
Stępniewska Sylwia3
17"1'Wójs Katarzyna3
Stępniewska Sylwia1
15"58'Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
13"13'Świetlik Martyna0
Stępniewska Sylwia3
13"11'Socha Małgorzata0
Wójs Katarzyna3
10"47'Socha Małgorzata3
Świetlik Martyna0
10"35'Stępniewska Sylwia0
Zasępa Aleksandra3
9"51'Wójs Katarzyna3
Świetlik Martyna0
8"53'Świetlik Martyna0
Zasępa Aleksandra3
24"15'Fiut Natalia3
Kotur Leonard1
20"0'Bilski Piotr2
Kotur Leonard0
20"0'Przywara Bianka0
Walczyszyn Michał3
19"7'Dziopa Wojcicech1
Bińczak Adam3
18"11'Fiut Natalia1
Walczyszyn Michał3
13"4'Spadło Milan3
Fiut Natalia0
13"2'Walczyszyn Michał0
Bińczak Adam3
11"28'Spadło Milan3
Bińczak Adam0
10"46'Spadło Milan3
Bilski Piotr0
10"13'Bilski Piotr0
Dziopa Wojcicech3
34"49'Marczewski Wojciech3
Bieńka Kacper1
28"7'Jóźwik Wiktor2
Marczewski Wojciech3
28"1'Spadło Milan3
Olesiński Stanisław2
20"34'Spadło Milan1
Krysiak Karol3
17"3'Marczewski Wojciech1
Olesiński Stanisław3
12"45'Wiatrowski Miłosz0
Jóźwik Wiktor3
12"2'Olesiński Stanisław3
Huiskens Max0
10"21'Krysiak Karol3
Huiskens Max0
10"20'Nowak Aleksander0
Huiskens Max3
10"17'Jóźwik Wiktor0
Spadło Milan3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAou 13ou 15
Wójcik Michał74"31'
Kowal Michał73"52'
Giemza Mikołaj72"23'
Dunal Paweł68"54'
Pilch Michał61"1'
Khan Kaleemullah59"52'
Martynowski Michał58"17'
Cieślik Rafał58"0'
Tutaj Maciej56"46'
Kumański Łukasz53"44'
Stępniewska Sylwia53"11'
Socha Małgorzata50"48'
Wójs Katarzyna48"39'
Zasępa Aleksandra47"13'
Świetlik Martyna39"15'
Fiut Natalia45"15'
Walczyszyn Michał35"39'
Bińczak Adam35"4'
Dziopa Wojcicech32"54'
Spadło Milan29"54'
Bilski Piotr19"20'
Kotur Leonard18"8'
Przywara Bianka16"56'
Marczewski Wojciech68"14'
Jóźwik Wiktor49"52'
Olesiński Stanisław48"44'
Spadło Milan47"25'
Bieńka Kacper42"55'
Krysiak Karol32"40'
Huiskens Max30"12'
Nowak Aleksander24"10'
Wiatrowski Miłosz10"18'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAou 13ou 15

1030 min
51 s



17 h 10 min 51 s

617 min 28 s

10"37'
2 set
Khan Kaleemullah3
Dróżdż Przemysław0
10"15'
3 set
Martynowski Michał1
Kowal Michał2
10"8'
2 set
Wójcik Michał1
Dunal Paweł2
9"32'
2 set
Figarski Jan1
Pilch Michał2
9"27'
2 set
Pilch Michał1
Giemza Mikołaj3
8"57'
1 set
Dunal Paweł0
Karpeta Sebastian2
8"42'
2 set
Martynowski Michał1
Kowal Michał2
8"31'
1 set
Wójcik Michał1
Dunal Paweł2
8"19'
1 set
Giemza Mikołaj2
Kumański Łukasz0
8"6'
1 set
Figarski Jan1
Pilch Michał2

119 min 33 s

7"55'
1 set
Wójs Katarzyna0
Zasępa Aleksandra3
5"31'
1 set
Świetlik Martyna0
Stępniewska Sylwia3
5"3'
2 set
Wójs Katarzyna0
Zasępa Aleksandra3
4"59'
4 set
Socha Małgorzata1
Stępniewska Sylwia3
4"51'
2 set
Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
4"22'
3 set
Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
4"18'
1 set
Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
4"17'
1 set
Wójs Katarzyna3
Stępniewska Sylwia1
4"10'
1 set
Socha Małgorzata1
Stępniewska Sylwia3
4"6'
1 set
Socha Małgorzata3
Świetlik Martyna0

116 min 35 s

5"54'
1 set
Fiut Natalia3
Kotur Leonard1
5"48'
1 set
Spadło Milan3
Fiut Natalia0
5"11'
3 set
Fiut Natalia3
Kotur Leonard1
5"6'
2 set
Dziopa Wojcicech1
Bińczak Adam3
4"34'
3 set
Fiut Natalia1
Walczyszyn Michał3
4"32'
3 set
Dziopa Wojcicech1
Bińczak Adam3
4"29'
2 set
Fiut Natalia1
Walczyszyn Michał3
4"28'
2 set
Przywara Bianka0
Dziopa Wojcicech2
4"21'
2 set
Spadło Milan3
Bińczak Adam0
4"20'
3 set
Walczyszyn Michał0
Bińczak Adam3

177 min 15 s

8"22'
4 set
Marczewski Wojciech3
Bieńka Kacper1
8"11'
3 set
Marczewski Wojciech3
Bieńka Kacper1
6"51'
1 set
Jóźwik Wiktor2
Marczewski Wojciech3
6"49'
2 set
Marczewski Wojciech3
Bieńka Kacper1
6"23'
4 set
Spadło Milan3
Olesiński Stanisław2
6"11'
1 set
Marczewski Wojciech3
Bieńka Kacper1
5"1'
1 set
Spadło Milan1
Krysiak Karol3
4"52'
4 set
Marczewski Wojciech1
Olesiński Stanisław3
4"49'
2 set
Spadło Milan1
Krysiak Karol3
4"45'
2 set
Jóźwik Wiktor2
Marczewski Wojciech3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAou 13ou 15

4303

2446

Giemza Mikołaj138
Khan Kaleemullah119
Misiewicz Paweł111
Dróżdż Przemysław 109
Kumański Łukasz107
Pawlik Artur106
Rochecki Jan105
Tutaj Maciej102
Głowacki Michał101
Kowal Michał101

520

Zasępa Aleksandra133
Wójs Katarzyna125
Stępniewska Sylwia109
Socha Małgorzata102
Świetlik Martyna51

597

Spadło Milan99
Fiut Natalia98
Walczyszyn Michał85
Bińczak Adam79
Dziopa Wojcicech77
Przywara Bianka58
Kotur Leonard54
Bilski Piotr47

740

Marczewski Wojciech121
Olesiński Stanisław114
Spadło Milan107
Jóźwik Wiktor98
Krysiak Karol96
Bieńka Kacper78
Huiskens Max63
Nowak Aleksander42
Wiatrowski Miłosz21

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAou 13ou 15

95

60

10

12

13

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAou 13ou 15

253

140

32

37

44

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAou 13ou 15
0.82'
2 set
Michałowski Krzysztof2
Głowacki Michał0
13.55'
2 set
Figarski Jan2
Mochocki Grzegorz0
14.09'
2 set
Michałowski Krzysztof2
Sieradzan Wojciech0
17.36'
2 set
Urbański Krzysztof2
Misiewicz Paweł1
18.09'
1 set
Cieślik Rafał2
Misiuda Karol0
18.27'
2 set
Wójcik Michał0
Głowacki Michał2
18.36'
2 set
Pawelczyk Krzysztof0
Urbański Krzysztof2
18.82'
2 set
Wójcik Michał0
Krzywicki Paweł2
18.91'
2 set
Cieślik Rafał2
Urbański Krzysztof0
19.00'
1 set
Supeł Tomasz0
Dróżdż Przemysław2
12.09'
1 set
Świetlik Martyna0
Zasępa Aleksandra3
12.64'
1 set
Wójs Katarzyna3
Świetlik Martyna0
13.27'
3 set
Świetlik Martyna0
Zasępa Aleksandra3
14.36'
2 set
Wójs Katarzyna3
Stępniewska Sylwia1
14.73'
2 set
Stępniewska Sylwia0
Zasępa Aleksandra3
14.91'
2 set
Wójs Katarzyna3
Świetlik Martyna0
15.91'
2 set
Socha Małgorzata0
Wójs Katarzyna3
15.91'
2 set
Socha Małgorzata3
Świetlik Martyna0
16.45'
1 set
Stępniewska Sylwia0
Zasępa Aleksandra3
16.55'
2 set
Świetlik Martyna0
Zasępa Aleksandra3
11.82'
1 set
Przywara Bianka0
Dziopa Wojcicech2
12.09'
3 set
Spadło Milan3
Bińczak Adam0
12.73'
3 set
Spadło Milan3
Fiut Natalia0
13.18'
3 set
Spadło Milan3
Bilski Piotr0
13.82'
1 set
Walczyszyn Michał0
Bińczak Adam3
14.45'
1 set
Bilski Piotr0
Dziopa Wojcicech3
14.55'
2 set
Walczyszyn Michał0
Bińczak Adam3
14.64'
1 set
Spadło Milan3
Bińczak Adam0
16.27'
4 set
Fiut Natalia3
Kotur Leonard1
16.82'
3 set
Bilski Piotr0
Dziopa Wojcicech3
12.18'
1 set
Jóźwik Wiktor0
Spadło Milan3
13.00'
1 set
Bieńka Kacper3
Nowak Aleksander0
13.18'
1 set
Wiatrowski Miłosz0
Jóźwik Wiktor3
13.18'
2 set
Marczewski Wojciech1
Olesiński Stanisław3
13.36'
1 set
Krysiak Karol2
Bieńka Kacper0
13.64'
2 set
Jóźwik Wiktor0
Spadło Milan3
14.36'
3 set
Nowak Aleksander0
Huiskens Max3
14.82'
2 set
Olesiński Stanisław3
Huiskens Max0
14.91'
1 set
Krysiak Karol3
Huiskens Max0
15.09'
2 set
Bieńka Kacper3
Nowak Aleksander0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0