Alleluja w Squash Korona - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 37 1
5 Giemza MikołajPotwierdzony Piekoszów 60 2
3 Dróżdż PrzemysławPotwierdzony Sanok 52 3
2 Pilch MichałPotwierdzony Skawina 43 4
4 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 54 5
8 Głowacki MichałPotwierdzony Staszów 129 6
10 Kowal MichałPotwierdzony Kielce 150 7
6 Cieślik RafałBrak informacji Lublin 110 8
11 Rochecki JanPotwierdzony Rzeszów 242 9
17 Kumański ŁukaszPotwierdzony Kielce 769 10
12 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 268 11
18 Figarski JanPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 780 12
16 Urbański KrzysztofBrak informacji Woźniki 522 13
25 Pawelczyk KrzysztofPotwierdzony Kielce 1156 14
26 Sieradzan WojciechPotwierdzony Kielce 1287 15
9 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 149 16
29 Tutaj MaciejPotwierdzony Rzeszów 17
21 Karpeta SebastianPotwierdzony 901 18
7 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 114 19
14 Dunal PawełPotwierdzony Miechów 508 20
15 Krzywicki PawełPotwierdzony Lublin 514 21
23 Wójcik MichałPotwierdzony Kielce 1117 22
24 Pawlik ArturPotwierdzony Kielce 1128 23
27 Mochocki GrzegorzPotwierdzony Kielce 2278 24
19 Sieradzan MichałPotwierdzony Kielce 816 25
20 Krysiak GrzegorzPotwierdzony Masłów 893 26
28 Misiuda KarolBrak informacji Kielce 27
30 Przywara AndrzejWalkover Kielce 32
13 Leżuch GrzegorzWalkover Kielce 371 32
22 Obara AdamWalkover Łączna 1101 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-03-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Dunal Paweł
0
  10:12  7:11
Rochecki Jan
2
Misiewicz Paweł
2
  11:6  11:6
Sieradzan Michał
0
Wójcik Michał
0
  5:11  1:11
Głowacki Michał
2
Cieślik Rafał
2
  11:1  11:2
Misiuda Karol
0
Urbański Krzysztof
2
  11:7  11:8
Pawlik Artur
0
Supeł Tomasz
2
  12:10  11:7
Karpeta Sebastian
0
Obara Adam
W
WALKOVER
Dróżdż Przemysław
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:5  11:7
Krzywicki Paweł
0
Sieradzan Wojciech
2
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
W
Kumański Łukasz
2
  11:9  6:11  11:7
Krysiak Grzegorz
1
Tutaj Maciej
1
  0:11  11:2  3:11
Giemza Mikołaj
2
Martynowski Michał
1
  5:11  11:9  9:11
Kowal Michał
2
Przywara Andrzej
W
WALKOVER
Pawelczyk Krzysztof
2
Figarski Jan
2
  11:7  11:1
Mochocki Grzegorz
0
Bye
Pilch Michał
Khan Kaleemullah
2
  11:7  11:7
Rochecki Jan
0
Misiewicz Paweł
1
  5:11  11:5  9:11
Głowacki Michał
2
Cieślik Rafał
2
  11:7  11:4
Urbański Krzysztof
0
Supeł Tomasz
0
  2:11  3:11
Dróżdż Przemysław
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:4  11:0
Sieradzan Wojciech
0
Kumański Łukasz
0
  15:17  6:11
Giemza Mikołaj
2
Kowal Michał
2
  11:7  11:6
Pawelczyk Krzysztof
0
Figarski Jan
1
  11:7  10:12  4:11
Pilch Michał
2
Khan Kaleemullah
2
  11:8  11:5
Głowacki Michał
0
Cieślik Rafał
1
  3:11  11:5  1:11
Dróżdż Przemysław
2
Michałowski Krzysztof
0
  5:11  6:11
Giemza Mikołaj
2
Kowal Michał
0
  4:11  5:11
Pilch Michał
2
Khan Kaleemullah
3
  11:8  12:10  11:9
Dróżdż Przemysław
0
Giemza Mikołaj
3
  11:6  11:8  3:11  11:2
Pilch Michał
1
Khan Kaleemullah
3
  8:11  11:2  11:8  11:7
Giemza Mikołaj
1
Khan Kaleemullah
Miejsca 3 - 4
Dróżdż Przemysław
3
  11:2  11:4  11:8
Pilch Michał
0
Dróżdż Przemysław
Miejsca 5 - 8
Głowacki Michał
2
  11:9  11:5
Cieślik Rafał
0
Michałowski Krzysztof
2
  11:4  11:7
Kowal Michał
0
Głowacki Michał
0
  10:12  7:11
Michałowski Krzysztof
2
Michałowski Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Cieślik Rafał
1
  4:11  11:6  9:11
Kowal Michał
2
Kowal Michał
Miejsca 9 - 16
Rochecki Jan
2
  11:3  13:11
Misiewicz Paweł
0
Urbański Krzysztof
0
  4:11  7:11
Supeł Tomasz
2
Sieradzan Wojciech
0
  4:11  7:11
Kumański Łukasz
2
Pawelczyk Krzysztof
0
  15:17  8:11
Figarski Jan
2
Rochecki Jan
2
  11:3  11:7
Supeł Tomasz
0
Kumański Łukasz
2
  11:7  11:6
Figarski Jan
0
Rochecki Jan
2
  11:5  11:9
Kumański Łukasz
0
Rochecki Jan
Miejsca 11 - 12
Supeł Tomasz
2
  11:7  11:6
Figarski Jan
0
Supeł Tomasz
Miejsca 13 - 16
Misiewicz Paweł
1
  7:11  11:2  7:11
Urbański Krzysztof
2
Sieradzan Wojciech
0
  10:12  9:11
Pawelczyk Krzysztof
2
Urbański Krzysztof
2
  12:10  11:4
Pawelczyk Krzysztof
0
Urbański Krzysztof
Miejsca 15 - 16
Misiewicz Paweł
1
  6:11  11:6  8:11
Sieradzan Wojciech
2
Sieradzan Wojciech
Miejsca 17 - 32
Bye
Dunal Paweł
Sieradzan Michał
1
  11:7  11:13  7:11
Wójcik Michał
2
Misiuda Karol
1
  4:11  11:8  12:14
Pawlik Artur
2
Karpeta Sebastian
Bye
Krzywicki Paweł
Bye
Krysiak Grzegorz
0
  6:11  7:11
Tutaj Maciej
2
Martynowski Michał
Bye
Mochocki Grzegorz
Bye
Dunal Paweł
2
  11:7  9:11  11:5
Wójcik Michał
1
Pawlik Artur
0
  6:11  5:11
Karpeta Sebastian
2
Krzywicki Paweł
0
  2:11  9:11
Tutaj Maciej
2
Martynowski Michał
2
  11:7  11:8
Mochocki Grzegorz
0
Dunal Paweł
0
  7:11  7:11
Karpeta Sebastian
2
Tutaj Maciej
2
  11:5  11:6
Martynowski Michał
0
Karpeta Sebastian
0
  9:11  4:11
Tutaj Maciej
2
Tutaj Maciej
Miejsca 19 - 20
Dunal Paweł
1
  11:5  8:11  5:11
Martynowski Michał
2
Martynowski Michał
Miejsca 21 - 24
Wójcik Michał
2
  12:10  11:7
Pawlik Artur
0
Krzywicki Paweł
2
  12:10  11:5
Mochocki Grzegorz
0
Wójcik Michał
0
  8:11  2:11
Krzywicki Paweł
2
Krzywicki Paweł
Miejsca 23 - 24
Pawlik Artur
2
  11:8  8:11  11:8
Mochocki Grzegorz
1
Pawlik Artur
Miejsca 25 - 32
Bye
Sieradzan Michał
Misiuda Karol
Bye
Bye
Krysiak Grzegorz
Bye
Bye
Sieradzan Michał
2
  11:4  11:1
Misiuda Karol
0
Krysiak Grzegorz
Bye
Sieradzan Michał
2
  11:8  11:9
Krysiak Grzegorz
0
Sieradzan Michał
Miejsca 27 - 28
Misiuda Karol
Bye
Misiuda Karol
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:21:03 23-04-2018