Najdłuższy mecz

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17
24"10'Lisonek Tymon1
Kliś Mikołaj3
21"54'Święch Dawid1
Kliś Mikołaj3
15"12'Zdrojewski Antoni3
Święch Dawid0
12"41'Lisonek Tymon0
Święch Dawid3
12"28'Zdrojewski Antoni0
Lohmann Mateusz3
11"24'Lisonek Tymon0
Lohmann Mateusz3
10"22'Lohmann Mateusz3
Święch Dawid0
9"34'Zdrojewski Antoni3
Lisonek Tymon0
'Zdrojewski Antoni3
Kliś Mikołaj0
'Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
43"32'Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz2
35"11'Żemojcin Jan2
Lohmann Mateusz3
27"53'Ładny Daniel1
Szczepanik Maciej3
26"12'Lohmann Mateusz1
Solawa Jakub3
22"28'Gerwatowski Jakub2
Charzewski-Woś Fryderyk3
22"22'Solawa Jakub0
Lohmann Szymon3
22"02'Zdrojewski Tymon1
Żemojcin Jan3
20"45'Kononow Maximilian3
Gerwatowski Jakub1
20"27'Ładny Daniel1
Zdrojewski Antoni3
19"06'Gnitecki Aleksander3
Zdrojewski Antoni0
33"46'Michniewicz Franciszek3
Stolecki Filip2
33"34'Hyżyk Mikołaj3
Sadowski Jakub2
33"13'Jakubiec Antoni2
Samborski Jan3
31"19'Hyżyk Mikołaj3
Szukała Adam2
30"47'Hyżyk Mikołaj2
Fojtuch Oliwier3
28"51'Szymański Mikołaj3
Krysiak Karol2
27"00'Juźwiak Maksymilian3
Nogawka Maciej1
26"45'Samborski Jan3
Krysiak Karol0
25"07'Nogawka Maciej3
Piorun Filip1
23"27'Szukała Adam1
Wojciechowski Filip Krzysztof3
42"49'Figarski Jan1
Szymaczek Piotr3
40"01'Krawczyk Tobiasz2
Fordoński Aleksander3
38"23'Kuc Krzysztof2
Szcześniak Jan3
36"49'Dzido Tymoteusz3
Morys Szymon2
35"39'Hernas Nataniel3
Marcinkowski Mateusz2
34"37'Fordoński Aleksander1
Szymaczek Piotr3
33"22'Szcześniak Jan2
Świątkowski Jakub3
31"59'Figarski Jan3
Hernas Nataniel1
31"07'Krysiak Leon1
Krawczyk Tobiasz3
28"18'Figarski Jan3
Krawczyk Tobiasz1
43"00'Kuliński Wojciech2
Dobrzyński Wojciech3
42"48'Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid3
41"58'Dyczkowski Jakub2
Janasiewicz Robert3
41"53'Dybioch Leon2
Trojanowicz Jakub3
37"10'Pytlowany Jakub1
Nowak Piotr3
33"56'Pol Kamil2
Janasiewicz Robert3
33"31'Sikorski Marcin3
Lipski Kajetan1
31"51'Dyczkowski Jakub3
Stolecki Leon1
31"02'Klimowicz Dawid3
Ostrowski Jakub1
29"27'Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
51"03'Przybitkowski Kamil3
Giemza Mikołaj1
44"38'Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
27"09'Przybitkowski Kamil1
Wielgus Maksymilian3
24"51'Hrycaj Marcin0
Giemza Mikołaj3
23"20'Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
17"42'Sztaba Mikołaj0
Hrycaj Marcin3
17"06'Przybitkowski Kamil3
Sztaba Mikołaj0
16"22'Forreiter Maciej0
Wielgus Maksymilian3
14"39'Sztaba Mikołaj3
Różak Axel0
12"49'Fordoński Jakub3
Różak Axel0
27"51'Przywara Bianka2
Matowicka Maja3
27"46'Tuleja Maria2
Przywara Bianka3
24"21'Tuleja Maria2
Matowicka Maja3
15"18'Kuratczyk Ewa3
Matowicka Maja0
13"45'Tuleja Maria0
Kuratczyk Ewa3
11"52'Przywara Bianka0
Kuratczyk Ewa3
25"23'Wilk Alicja3
Tuleja Maria1
24"38'Kozłowska Ewa1
Łukawska Natalia3
23"48'Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
19"10'Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja0
18"41'Czerkas Anna3
Malinowska Martyna0
18"21'Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
17"41'Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
15"54'Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
15"43'Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
14"14'Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
21"14'Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
19"57'Maziuk Maja3
Zimecka Weronika0
18"08'Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
17"59'Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
17"20'Góra Jagoda3
Maziuk Maja0
14"55'Zimecka Weronika3
Trojanowicz Aleksandra0
14"41'Wilk Joanna0
Zimecka Weronika3
13"53'Trojanowicz Aleksandra0
Otrząsek Tola3
13"37'Urbańska Weronika0
Maziuk Maja3
13"27'Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
25"49'Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
20"58'Grzechowiak Natasza1
Rak Sonia3
19"30'Parafiniuk Zofia1
Filipkowska Alicja3
17"36'Gałwa Aleksandra0
Grzechowiak Natasza3
16"36'Popko Aleksandra0
Sikora Marta3
16"02'Gałwa Aleksandra0
Szymańska Amelia3
13"26'Popko Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
13"06'Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
12"06'Sikora Marta3
Szymańska Amelia0
11"33'Sikora Marta3
Rak Sonia0
29"49'Dakowska Martyna1
Burak Aleksandra3
27"11'Patałąg Julia1
Lubińska Dominika3
21"02'Burak Aleksandra1
Lubińska Dominika3
17"01'Górecka Aleksandra3
Polacka Magdalena0
15"35'Dakowska Martyna3
Górecka Aleksandra0
14"58'Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3
12"47'Lubińska Dominika3
Sęk Wiktoria0
11"55'Ciszewska Alicja0
Patałąg Julia3
11"37'Sęk Wiktoria0
Górecka Aleksandra3
11"35'Polacka Magdalena0
Burak Aleksandra3

Najdłużej na korcie

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17
Święch Dawid49"21'
Lisonek Tymon46"49'
Kliś Mikołaj36"51'
Zdrojewski Antoni33"07'
Lohmann Mateusz27"02'
Stawarski Michał76"01'
Ptaszek Mateusz66"14'
Lohmann Mateusz65"16'
Żemojcin Jan65"15'
Solawa Jakub64"40'
Ładny Daniel64"01'
Zdrojewski Tymon56"08'
Zdrojewski Antoni54"47'
Szczepanik Maciej53"35'
Gnitecki Aleksander51"06'
Hyżyk Mikołaj107"06'
Stolecki Filip87"21'
Szukała Adam80"00'
Szymański Mikołaj78"12'
Krysiak Karol78"05'
Piorun Filip77"16'
Samborski Jan76"27'
Fojtuch Oliwier75"00'
Nogawka Maciej74"28'
Michniewicz Franciszek73"22'
Figarski Jan126"06'
Krawczyk Tobiasz99"35'
Szymaczek Piotr98"38'
Fordoński Aleksander93"07'
Szcześniak Jan92"46'
Marcinkowski Mateusz90"27'
Świątkowski Jakub82"09'
Woziwodzki Jakub81"29'
Hernas Nataniel78"49'
Morys Szymon76"16'
Klimowicz Dawid95"41'
Trojanowicz Jakub94"39'
Dybioch Leon93"19'
Dobrzyński Wojciech90"39'
Nowak Piotr89"53'
Sikorski Marcin89"31'
Dyczkowski Jakub88"16'
Janasiewicz Robert85"24'
Pytlowany Jakub83"36'
Kuliński Wojciech83"22'
Przybitkowski Kamil82"15'
Fordoński Jakub67"17'
Giemza Mikołaj67"09'
Hrycaj Marcin56"29'
Forreiter Maciej50"39'
Wielgus Maksymilian44"24'
Sztaba Mikołaj41"14'
Różak Axel30"41'
Matowicka Maja52"44'
Tuleja Maria50"05'
Przywara Bianka49"46'
Kuratczyk Ewa32"09'
Kozłowska Ewa61"49'
Tuleja Maria60"05'
Malinowska Martyna49"39'
Wilk Alicja48"26'
Łukawska Natalia45"17'
Czerkas Anna42"07'
Mierzejewska Natalia26"44'
Kuratczyk Ewa14"04'
Góra Zuzanna12"47'
Maziuk Maja56"22'
Wilk Joanna42"53'
Trojanowicz Aleksandra41"09'
Otrząsek Tola41"05'
Zimecka Weronika40"18'
Góra Jagoda40"17'
Tomczyk Aleksandra39"35'
Ziąbska Melania29"05'
Urbańska Weronika27"02'
Niedoba Julia17"53'
Gałwa Aleksandra49"40'
Parafiniuk Zofia48"52'
Filipkowska Alicja37"28'
Grzechowiak Natasza37"20'
Rak Sonia36"24'
Szymańska Amelia33"34'
Sikora Marta32"19'
Popko Aleksandra31"03'
Burak Aleksandra50"24'
Dakowska Martyna49"07'
Lubińska Dominika48"56'
Patałąg Julia43"54'
Górecka Aleksandra35"35'
Polacka Magdalena29"39'
Sęk Wiktoria25"36'
Ciszewska Alicja23"17'

Czas setów: 66 godz. 22 min 13 s

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17

96 min 35 s

7"25'
2 set
Zdrojewski Antoni3
Święch Dawid0
7"04'
2 set
Lisonek Tymon1
Kliś Mikołaj3
5"03'
2 set
Święch Dawid1
Kliś Mikołaj3
4"32'
3 set
Lisonek Tymon1
Kliś Mikołaj3
4"25'
1 set
Lisonek Tymon1
Kliś Mikołaj3
4"23'
3 set
Święch Dawid1
Kliś Mikołaj3
4"05'
4 set
Lisonek Tymon1
Kliś Mikołaj3
3"52'
2 set
Lisonek Tymon0
Święch Dawid3
3"51'
4 set
Święch Dawid1
Kliś Mikołaj3
3"42'
3 set
Zdrojewski Antoni0
Lohmann Mateusz3

450 min 32 s

9"01'
2 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz2
8"47'
1 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz2
8"08'
3 set
Lohmann Mateusz1
Solawa Jakub3
7"53'
3 set
Ładny Daniel1
Szczepanik Maciej3
7"14'
2 set
Żemojcin Jan2
Lohmann Mateusz3
6"52'
3 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz2
6"34'
2 set
Solawa Jakub0
Lohmann Szymon3
6"30'
3 set
Gnitecki Aleksander3
Zdrojewski Antoni0
6"27'
4 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz2
6"20'
3 set
Solawa Jakub0
Lohmann Szymon3

877 min 18 s

10"07'
3 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
9"10'
1 set
Michniewicz Franciszek3
Stolecki Filip2
8"06'
1 set
Fojtuch Oliwier3
Olech Antoni0
7"31'
1 set
Niedoba Patryk1
Piorun Filip3
7"22'
1 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
7"04'
4 set
Nogawka Maciej3
Piorun Filip1
6"55'
1 set
Stolecki Filip3
Anisiewicz Igor0
6"55'
3 set
Jakubiec Antoni3
Michniewicz Franciszek0
6"49'
3 set
Jakubiec Antoni2
Samborski Jan3
6"42'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Sadowski Jakub2

808 min 58 s

15"41'
1 set
Figarski Jan1
Szymaczek Piotr3
10"57'
4 set
Fordoński Aleksander1
Szymaczek Piotr3
10"40'
3 set
Marcinkowski Mateusz0
Woziwodzki Jakub3
9"49'
2 set
Figarski Jan1
Szymaczek Piotr3
9"35'
1 set
Krysiak Leon3
Szcześniak Jan0
9"33'
1 set
Figarski Jan0
Woziwodzki Jakub3
9"27'
3 set
Figarski Jan0
Woziwodzki Jakub3
8"57'
3 set
Fordoński Aleksander1
Szymaczek Piotr3
8"07'
1 set
Kuc Krzysztof2
Szcześniak Jan3
8"06'
1 set
Figarski Jan3
Krawczyk Tobiasz1

737 min 57 s

12"16'
1 set
Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
10"43'
2 set
Klimowicz Dawid3
Ostrowski Jakub1
10"28'
4 set
Kuliński Wojciech2
Dobrzyński Wojciech3
10"01'
3 set
Pytlowany Jakub1
Nowak Piotr3
9"40'
2 set
Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
9"35'
5 set
Dybioch Leon2
Trojanowicz Jakub3
8"45'
5 set
Kuliński Wojciech2
Dobrzyński Wojciech3
8"30'
5 set
Dyczkowski Jakub2
Janasiewicz Robert3
8"16'
5 set
Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid3
8"11'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Stolecki Leon1

220 min 4 s

13"39'
2 set
Przybitkowski Kamil3
Giemza Mikołaj1
11"03'
2 set
Hrycaj Marcin0
Giemza Mikołaj3
11"02'
3 set
Przybitkowski Kamil3
Giemza Mikołaj1
10"35'
1 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
10"30'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Giemza Mikołaj1
10"29'
4 set
Przybitkowski Kamil3
Giemza Mikołaj1
8"31'
4 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
7"53'
2 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub2
7"40'
1 set
Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
6"34'
3 set
Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0

92 min 22 s

4"53'
2 set
Tuleja Maria2
Matowicka Maja3
4"51'
3 set
Kuratczyk Ewa3
Matowicka Maja0
4"50'
5 set
Przywara Bianka2
Matowicka Maja3
4"43'
2 set
Tuleja Maria2
Przywara Bianka3
4"41'
1 set
Przywara Bianka2
Matowicka Maja3
4"39'
1 set
Kuratczyk Ewa3
Matowicka Maja0
4"25'
2 set
Przywara Bianka0
Kuratczyk Ewa3
4"15'
5 set
Tuleja Maria2
Przywara Bianka3
4"13'
1 set
Tuleja Maria2
Przywara Bianka3
3"59'
4 set
Tuleja Maria2
Matowicka Maja3

195 min 38 s

8"46'
1 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
7"34'
1 set
Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
7"17'
2 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
6"53'
4 set
Kozłowska Ewa1
Łukawska Natalia3
6"22'
1 set
Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
6"08'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja0
5"57'
3 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
5"47'
3 set
Czerkas Anna3
Malinowska Martyna0
5"34'
3 set
Wilk Alicja3
Tuleja Maria1
5"25'
3 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3

196 min 15 s

8"16'
1 set
Maziuk Maja3
Zimecka Weronika0
5"58'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
5"50'
1 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
5"46'
1 set
Góra Jagoda3
Maziuk Maja0
5"29'
1 set
Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
5"02'
3 set
Urbańska Weronika0
Maziuk Maja3
4"53'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
4"51'
2 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
4"48'
2 set
Trojanowicz Aleksandra0
Otrząsek Tola3
4"48'
2 set
Maziuk Maja3
Zimecka Weronika0

153 min 20 s

7"31'
4 set
Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
5"55'
1 set
Grzechowiak Natasza1
Rak Sonia3
5"01'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Grzechowiak Natasza3
5"01'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Szymańska Amelia3
4"56'
3 set
Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
4"49'
1 set
Popko Aleksandra0
Sikora Marta3
4"43'
1 set
Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
4"42'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Grzechowiak Natasza3
4"42'
2 set
Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
4"37'
3 set
Sikora Marta3
Rak Sonia0

153 min 14 s

7"48'
3 set
Patałąg Julia1
Lubińska Dominika3
7"06'
3 set
Dakowska Martyna1
Burak Aleksandra3
6"07'
3 set
Dakowska Martyna3
Górecka Aleksandra0
6"03'
3 set
Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3
5"51'
1 set
Dakowska Martyna1
Burak Aleksandra3
5"49'
2 set
Dakowska Martyna1
Burak Aleksandra3
5"38'
4 set
Dakowska Martyna1
Burak Aleksandra3
5"26'
4 set
Patałąg Julia1
Lubińska Dominika3
5"09'
2 set
Górecka Aleksandra3
Polacka Magdalena0
4"59'
3 set
Burak Aleksandra1
Lubińska Dominika3

Małych punktów: 14382

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17

498

Lohmann Mateusz132
Zdrojewski Antoni110
Kliś Mikołaj102
Święch Dawid89
Lisonek Tymon65

1766

Ptaszek Mateusz150
Lohmann Mateusz147
Stawarski Michał143
Lohmann Szymon134
Ładny Daniel121
Gnitecki Aleksander116
Żemojcin Jan115
Zdrojewski Tymon114
Solawa Jakub111
Zdrojewski Antoni105

3268

Hyżyk Mikołaj206
Juźwiak Maksymilian165
Szymański Mikołaj163
Fojtuch Oliwier163
Krysiak Karol159
Stolecki Filip155
Nogawka Maciej153
Sadowski Jakub153
Szukała Adam153
Samborski Jan150

2702

Figarski Jan181
Marcinkowski Mateusz169
Fordoński Aleksander164
Świątkowski Jakub163
Krawczyk Tobiasz155
Szcześniak Jan154
Kuc Krzysztof145
Hernas Nataniel141
Szymaczek Piotr140
Gogol Jakub132

2301

Dybioch Leon168
Nowak Piotr148
Klimowicz Dawid141
Ostrowski Jakub139
Pytlowany Jakub137
Kuliński Wojciech137
Felbór Tytus134
Dobrzyński Wojciech133
Sikorski Marcin132
Lipski Kajetan129

616

Wielgus Maksymilian105
Przybitkowski Kamil99
Fordoński Jakub95
Hrycaj Marcin83
Giemza Mikołaj73
Sztaba Mikołaj70
Forreiter Maciej65
Różak Axel26

420

Matowicka Maja122
Tuleja Maria103
Kuratczyk Ewa100
Przywara Bianka95

757

Czerkas Anna105
Mierzejewska Natalia99
Kozłowska Ewa92
Łukawska Natalia89
Wilk Alicja89
Malinowska Martyna87
Tuleja Maria78
Góra Zuzanna75
Kuratczyk Ewa43

800

Maziuk Maja117
Góra Jagoda108
Trojanowicz Aleksandra100
Wilk Joanna88
Tomczyk Aleksandra87
Urbańska Weronika84
Zimecka Weronika84
Otrząsek Tola80
Ziąbska Melania28
Toboła Hanna13

660

Sikora Marta100
Gałwa Aleksandra89
Popko Aleksandra87
Parafiniuk Zofia86
Rak Sonia82
Grzechowiak Natasza78
Szymańska Amelia74
Filipkowska Alicja64

594

Lubińska Dominika120
Burak Aleksandra104
Patałąg Julia99
Dakowska Martyna79
Górecka Aleksandra74
Polacka Magdalena64
Sęk Wiktoria44
Ciszewska Alicja10

Wszystkich rozegranych setów: 878

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17

32

108

203

163

134

37

24

47

52

39

39


Wszystkich rozegranych meczów: 262

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17

10

32

61

48

38

11

6

15

17

12

12


Szybkość zdobycia punktów

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU9GU11GU13GU15GU17
12.09'
3 set
Zdrojewski Antoni3
Lisonek Tymon0
12.36'
3 set
Lohmann Mateusz3
Święch Dawid0
13.73'
2 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Mateusz3
14.00'
3 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Mateusz3
15.00'
1 set
Lohmann Mateusz3
Święch Dawid0
15.36'
2 set
Zdrojewski Antoni3
Lisonek Tymon0
15.45'
2 set
Lohmann Mateusz3
Święch Dawid0
15.91'
1 set
Zdrojewski Antoni3
Lisonek Tymon0
17.45'
3 set
Lisonek Tymon0
Święch Dawid3
17.91'
1 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Mateusz3
11.09'
3 set
Kliś Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
11.18'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Lohmann Szymon3
11.55'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Czaplicki Mikołaj0
12.00'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Lohmann Szymon3
13.09'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Lohmann Szymon3
13.36'
3 set
Kononow Maximilian0
Czaplicki Mikołaj3
13.36'
2 set
Gerwatowski Jakub2
Charzewski-Woś Fryderyk3
13.55'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Czaplicki Mikołaj0
13.55'
3 set
Solawa Jakub3
Zdrojewski Antoni0
13.91'
1 set
Lohmann Szymon3
Szczepanik Maciej0
11.18'
2 set
Bogusz Filip0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
11.18'
3 set
Fojtuch Oliwier3
Kawalec Oliwier0
11.45'
3 set
Bogusz Filip0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
11.73'
3 set
Grot Mateusz0
Sadowski Jakub3
12.09'
3 set
Kolarz Szymon3
Bujak Maciej0
12.55'
3 set
Sobiecki Antoni0
Krysiak Karol3
12.64'
2 set
Grot Mateusz0
Sadowski Jakub3
12.73'
2 set
Kolarz Szymon3
Bujak Maciej0
13.00'
1 set
Nogawka Maciej3
Kawalec Oliwier0
13.27'
3 set
Piorun Filip0
Krysiak Karol3
11.55'
1 set
Krysiak Leon3
Dziopa Wojciech0
12.00'
1 set
Sieradzan Wojciech0
Marcinkowski Mateusz3
12.64'
1 set
Lewkowicz Igor0
Świątkowski Jakub3
13.64'
2 set
Krysiak Leon3
Celm Maksymilian0
13.73'
3 set
Lewkowicz Igor0
Gogol Jakub3
13.73'
3 set
Kotowski Stanisław0
Nagalski Jakub3
13.82'
3 set
Kuc Krzysztof3
Kotowski Stanisław0
14.18'
1 set
Kozik Aleksander0
Szymaczek Piotr3
14.18'
2 set
Lewkowicz Igor0
Świątkowski Jakub3
14.18'
1 set
Lewkowicz Igor0
Gogol Jakub3
4.18'
2 set
Pol Jakub0
Lipski Kajetan3
12.09'
3 set
Jagiełka Łukasz0
Dybioch Leon3
12.73'
2 set
Jagiełka Łukasz0
Dybioch Leon3
14.36'
3 set
Zawadzki Kacper0
Kuliński Wojciech3
14.64'
2 set
Pol Kamil3
Jagiełka Łukasz0
15.09'
1 set
Jagiełka Łukasz0
Dybioch Leon3
15.45'
1 set
Ostrowski Jakub3
Zawadzki Kacper0
15.45'
2 set
Zawadzki Kacper0
Kuliński Wojciech3
15.91'
3 set
Pol Kamil3
Jagiełka Łukasz0
15.91'
1 set
Pol Jakub3
Grajczyk Krzysztof0
14.64'
3 set
Wielgus Maksymilian3
Różak Axel0
15.36'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Różak Axel0
15.64'
2 set
Fordoński Jakub3
Różak Axel0
15.64'
1 set
Wielgus Maksymilian3
Różak Axel0
18.09'
2 set
Wielgus Maksymilian3
Różak Axel0
19.18'
3 set
Fordoński Jakub3
Różak Axel0
19.64'
2 set
Forreiter Maciej0
Wielgus Maksymilian3
19.91'
1 set
Fordoński Jakub3
Różak Axel0
22.18'
1 set
Forreiter Maciej0
Wielgus Maksymilian3
22.91'
2 set
Sztaba Mikołaj3
Różak Axel0
11.64'
3 set
Przywara Bianka0
Kuratczyk Ewa3
13.36'
1 set
Przywara Bianka0
Kuratczyk Ewa3
17.00'
1 set
Tuleja Maria0
Kuratczyk Ewa3
17.27'
2 set
Przywara Bianka2
Matowicka Maja3
18.00'
1 set
Tuleja Maria2
Matowicka Maja3
18.00'
5 set
Tuleja Maria2
Matowicka Maja3
18.82'
2 set
Tuleja Maria0
Kuratczyk Ewa3
19.00'
4 set
Tuleja Maria2
Przywara Bianka3
19.18'
3 set
Tuleja Maria0
Kuratczyk Ewa3
19.45'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Matowicka Maja0
9.91'
2 set
Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
10.64'
1 set
Czerkas Anna3
Kuratczyk Ewa0
11.00'
3 set
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna2
11.55'
2 set
Czerkas Anna3
Łukawska Natalia0
11.91'
2 set
Kozłowska Ewa0
Mierzejewska Natalia3
12.73'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Czerkas Anna0
13.55'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna2
13.82'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Czerkas Anna0
14.91'
3 set
Czerkas Anna3
Łukawska Natalia0
15.27'
3 set
Góra Zuzanna3
Tuleja Maria0
11.82'
2 set
Toboła Hanna0
Urbańska Weronika3
12.09'
2 set
Trojanowicz Aleksandra3
Toboła Hanna0
13.00'
2 set
Urbańska Weronika3
Niedoba Julia0
14.00'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
14.09'
3 set
Urbańska Weronika3
Niedoba Julia0
14.91'
2 set
Wilk Joanna3
Ziąbska Melania0
14.91'
1 set
Trojanowicz Aleksandra3
Toboła Hanna0
15.55'
2 set
Urbańska Weronika0
Maziuk Maja3
15.73'
1 set
Urbańska Weronika0
Maziuk Maja3
16.00'
1 set
Urbańska Weronika3
Niedoba Julia0
1.09'
1 set
Popko Aleksandra3
Grzechowiak Natasza0
12.18'
1 set
Sikora Marta3
Szymańska Amelia0
12.55'
2 set
Sikora Marta3
Rak Sonia0
14.64'
2 set
Popko Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
14.73'
3 set
Szymańska Amelia3
Filipkowska Alicja0
14.91'
1 set
Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
15.18'
4 set
Grzechowiak Natasza1
Rak Sonia3
15.45'
1 set
Sikora Marta3
Rak Sonia0
16.09'
3 set
Popko Aleksandra3
Grzechowiak Natasza0
17.55'
2 set
Sikora Marta3
Szymańska Amelia0
10.82'
2 set
Ciszewska Alicja0
Sęk Wiktoria3
12.36'
1 set
Ciszewska Alicja0
Sęk Wiktoria3
12.55'
3 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
12.64'
2 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
12.73'
3 set
Ciszewska Alicja0
Sęk Wiktoria3
13.18'
1 set
Polacka Magdalena0
Burak Aleksandra3
13.27'
1 set
Sęk Wiktoria0
Górecka Aleksandra3
14.18'
1 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
15.00'
2 set
Polacka Magdalena0
Burak Aleksandra3
15.09'
1 set
Lubińska Dominika3
Sęk Wiktoria0

Decyzji sędziowskich: 331 (2,3%)

Stroke 170
51,4%
Let 141
42,6%
Nolet 20
6%

BU9BU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU15GU17
1 2,6%
1-0-0
Zdrojewski Antoni3
Lisonek Tymon0
4 3,6%
1-3-0
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz2
4 5,1%
1-3-0
Lohmann Mateusz1
Solawa Jakub3
3 7,1%
1-2-0
Kliś Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
2 4,9%
0-2-0
Kubrowski Maciej0
Stawarski Michał3
2 4,5%
0-2-0
Lohmann Szymon3
Szczepanik Maciej0
2 3,2%
0-2-0
Solawa Jakub0
Lohmann Szymon3
1 1,9%
0-1-0
Zdrojewski Tymon0
Stawarski Michał3
1 1,5%
0-1-0
Charzewski-Woś Fryderyk1
Kliś Mikołaj3
1 1,9%
1-0-0
Lohmann Szymon3
Stawarski Michał0
1 2%
1-0-0
Solawa Jakub3
Zdrojewski Antoni0
11 12,2%
5-6-0
Michniewicz Franciszek3
Stolecki Filip2
6 12,5%
6-0-0
Hyżyk Mikołaj0
Szopiak Jakub3
6 6%
3-3-0
Hyżyk Mikołaj3
Szukała Adam2
5 7,6%
4-1-0
Szopiak Jakub1
Stolecki Filip3
4 6,9%
1-3-0
Michniewicz Franciszek3
Szymański Mikołaj0
4 5,1%
2-2-0
Szymański Mikołaj3
Krysiak Karol2
4 7,8%
1-2-1
Samborski Jan3
Stolecki Filip0
3 5,9%
1-1-1
Stolecki Filip3
Anisiewicz Igor0
3 4,2%
2-1-0
Niedoba Patryk1
Piorun Filip3
2 3,8%
2-0-0
Juźwiak Maksymilian3
Winter Alex0
17 19,8%
5-4-8
Figarski Jan1
Szymaczek Piotr3
9 11,1%
4-5-0
Krysiak Leon1
Krawczyk Tobiasz3
7 11,7%
5-2-0
Woziwodzki Jakub3
Moncznik Mikołaj0
7 7,4%
2-2-3
Szcześniak Jan2
Świątkowski Jakub3
4 8,2%
0-4-0
Woziwodzki Jakub0
Gogol Jakub3
4 5,5%
3-0-1
Figarski Jan3
Hernas Nataniel1
4 6,7%
0-4-0
Kozik Aleksander0
Sieradzan Wojciech3
3 3,5%
3-0-0
Fordoński Aleksander1
Szymaczek Piotr3
3 3,4%
2-1-0
Hernas Nataniel3
Marcinkowski Mateusz2
3 4,8%
1-2-0
Figarski Jan3
Krawczyk Tobiasz1
14 13,5%
8-6-0
Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid3
10 16,1%
6-4-0
Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
10 11,8%
8-1-1
Sikorski Marcin3
Lipski Kajetan1
7 6,3%
3-4-0
Dybioch Leon2
Trojanowicz Jakub3
6 8,7%
5-1-0
Felbór Tytus3
Trojanowicz Jakub1
5 10%
4-1-0
Pytlowany Jakub3
Kuliński Wojciech0
5 7,9%
2-3-0
Kuliński Wojciech3
Trojanowicz Jakub1
4 8,7%
4-0-0
Klimowicz Dawid0
Nowak Piotr3
4 7,3%
2-2-0
Klimowicz Dawid3
Stolecki Leon0
4 5,7%
2-2-0
Zawadzki Kacper1
Pol Jakub3
19 21,1%
12-6-1
Przybitkowski Kamil3
Giemza Mikołaj1
5 9,4%
1-3-1
Hrycaj Marcin0
Giemza Mikołaj3
3 5,7%
2-0-1
Przybitkowski Kamil3
Sztaba Mikołaj0
3 4,8%
1-2-0
Przybitkowski Kamil1
Wielgus Maksymilian3
3 5,6%
1-1-1
Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub0
2 4%
2-0-0
Sztaba Mikołaj0
Hrycaj Marcin3
1 2,3%
1-0-0
Fordoński Jakub3
Różak Axel0
25 27,8%
0-25-0
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja0
3 5,7%
3-0-0
Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
1 1,2%
1-0-0
Kozłowska Ewa1
Łukawska Natalia3
1 1,8%
0-1-0
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
1 2,9%
1-0-0
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna2
3 6%
3-0-0
Góra Jagoda3
Maziuk Maja0
1 1,8%
1-0-0
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola0
3 6%
3-0-0
Popko Aleksandra3
Grzechowiak Natasza0
1 1,8%
0-1-0
Popko Aleksandra0
Sikora Marta3
1 1,8%
1-0-0
Szymańska Amelia3
Filipkowska Alicja0
2 2,6%
2-0-0
Dakowska Martyna1
Burak Aleksandra3
1 2,4%
1-0-0
Polacka Magdalena0
Burak Aleksandra3
1 1,4%
0-0-1
Burak Aleksandra1
Lubińska Dominika3
1 1,3%
1-0-0
Patałąg Julia1
Lubińska Dominika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0