Najdłuższy mecz

OPEN
43"56'Christian Engelhardt2
Weinhold Jan3
43"21'Menzel Jannis2
Mende Oliver3
42"53'Kriz Martin2
McIntyre Lucian3
40"31'Mende Oliver3
Walter Lubos jr.2
38"41'Steenblock Lars2
Schmidt André3
36"57'Steenblock Lars3
Llusiá de Castro Fernando1
35"27'Priebe Jonas0
Hofmann Robert3
35"23'Kriz Martin3
Walter Lubos jr.1
35"21'Lange Erik2
Schober Kei3
35"04'Bauß Katharina3
Muschter Thomas2

Najdłużej na korcie

OPEN
Mende Oliver128"30'
Christian Engelhardt127"19'
Priebe Jonas121"46'
Webering Matthias121"23'
McIntyre Lucian116"51'
Steenblock Lars111"08'
Braunsdorf Olaf102"52'
Schmidt André101"19'
Pal Ayan101"00'
Bauß Katharina98"44'

Czas setów: 24 godz. 25 min 49 s

OPEN

1465 min 49 s

21"11'
1 set
Priebe Jonas0
Hofmann Robert3
18"16'
1 set
Christian Engelhardt2
Weinhold Jan3
12"20'
1 set
Mazur Maciej1
Braunsdorf Olaf3
11"58'
1 set
Kahraß Alexander3
Herzog Klara0
10"56'
1 set
Steenblock Lars3
Webering Matthias0
10"10'
1 set
Mosch Henrik3
Moreno Kopp Anna Karina0
10"08'
5 set
Mende Oliver3
Walter Lubos jr.2
9"51'
1 set
Kriz Martin2
McIntyre Lucian3
9"42'
5 set
Kriz Martin2
McIntyre Lucian3
9"17'
5 set
Menzel Jannis3
Pal Ayan2

Małych punktów: 4671

OPEN

4671

Christian Engelhardt214
Schmidt André189
Bauß Katharina188
Webering Matthias187
Mende Oliver184
Schober Kei183
McIntyre Lucian182
Steenblock Lars179
Priebe Jonas174
Rudolf Heiko172

Wszystkich rozegranych setów: 266

OPEN

266


Wszystkich rozegranych meczów: 72

OPEN

72


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
3.09'
3 set
Christian Engelhardt2
Weinhold Jan3
11.91'
3 set
Samuel Delgado0
Rudolf Heiko3
12.73'
1 set
Steenblock Lars3
Kahraß Alexander0
13.64'
1 set
Samuel Delgado0
Rudolf Heiko3
14.91'
3 set
Kahraß Alexander3
Herzog Klara0
15.91'
2 set
Samuel Delgado0
Rudolf Heiko3
15.91'
3 set
Kriz Martin0
Żak Marcin3
16.00'
3 set
Piergies Krzysztof0
McIntyre Lucian3
16.18'
3 set
Piergies Krzysztof3
Lange Erik2
16.18'
2 set
Tkalec Michael0
Kriz Martin3

Decyzji sędziowskich: 79 (1.7%)

Stroke 39
49.4%
Let 38
48.1%
Nolet 2
2.5%

OPEN
11 16.7%
9-2-0
Mosch Henrik1
Hofmann Robert3
8 15.1%
4-4-0
Mosch Henrik0
Braunsdorf Olaf3
7 11.5%
1-6-0
Kahraß Alexander0
Weinhold Jan3
6 10%
3-3-0
Mosch Henrik3
Moreno Kopp Anna Karina0
5 5.4%
3-2-0
Mende Oliver3
Walter Lubos jr.2
5 5.6%
3-1-1
Webering Matthias3
Rudolf Heiko1
5 10.4%
3-2-0
Schmidt André3
Menzel Jannis0
4 7.1%
3-0-1
McIntyre Lucian3
Pal Ayan0
4 5.8%
3-1-0
Llusiá de Castro Fernando1
McIntyre Lucian3
4 4.5%
0-4-0
Moreno Kopp Anna Karina1
Priebe Jonas3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0