Najdłuższy mecz

OPENKobiety
69"17'Atras Przemysław3
Nowisz Wojciech2
64"08'Pełczyński Adam2
Wojnarski Marek3
63"33'Terlecki Jarosław2
Juzwa Łukasz3
60"33'Galant Wojciech3
Krzyżaniak Tomasz2
59"59'Gałecki Tomasz3
Galant Wojciech2
56"16'Grabowski Marcin2
Pyda Andrzej3
53"31'Kischel Julian2
Atras Przemysław3
53"27'Rusek Stanisław3
Jaworski Jakub2
52"39'Szymanowski Marek2
Gałecki Tomasz3
52"22'Kleszcz Piotr3
Florczyk Paweł2
54"44'Krzywicka Paulina2
Witkowska Dominika3
50"44'Dominiak Zuzanna2
Szymaniak Kinga3
46"43'Krzywicka Paulina2
Ryfa Natalia3
42"37'Bartolewska Agata2
Skrzypek Katarzyna3
41"50'Wszołek Karolina3
Buczkowska Ewa2
41"40'Ziomek Sylwia1
Grzechowiak Dorota3
39"42'Wszołek Karolina2
Grzechowiak Dorota3
37"56'Dominiak Zuzanna1
Krzywicka Paulina3
37"54'Rzeszutko Małgorzata2
Zawartka Anna3
35"37'Zarówna Klaudyna3
Kornowska Małgorzata2

Najdłużej na korcie

OPENKobiety
Atras Przemysław243"15'
Gałecki Tomasz239"05'
Nowisz Wojciech228"32'
Galant Wojciech209"45'
Rykowski Rafał204"55'
Grabowski Marcin204"27'
Kotra Michał194"43'
Wojnarski Marek194"12'
Rusek Stanisław193"57'
Przybysz Grzegorz192"19'
Krzywicka Paulina146"29'
Wszołek Karolina139"04'
Dominiak Zuzanna129"00'
Szymaniak Kinga126"03'
Grzechowiak Dorota115"06'
Buczkowska Ewa108"12'
Witkowska Dominika107"26'
Waszkiewicz Magdalena106"10'
Rzeszutko Małgorzata106"06'
Zawartka Anna104"40'

Czas setów: 103 godz 17 min 8 s

OPENKobiety

4660 min 11 s

24"34'
3 set
Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech0
20"49'
4 set
Rusek Stanisław3
Korostyński Damian1
19"25'
5 set
Terlecki Jarosław2
Juzwa Łukasz3
18"11'
2 set
Pełczyński Adam2
Wojnarski Marek3
17"41'
3 set
Nowisz Wojciech3
Kotra Michał0
17"35'
3 set
Szymanowski Marek2
Gałecki Tomasz3
17"16'
4 set
Maciantowicz Maciej1
Kotra Michał3
17"16'
4 set
Atras Przemysław3
Nowisz Wojciech2
16"29'
1 set
Kischel Julian3
Wasilewski Jakub1
16"09'
2 set
Wilczyński Tomasz1
Galant Wojciech3

1536 min 57 s

17"46'
1 set
Ziomek Sylwia1
Grzechowiak Dorota3
15"12'
5 set
Dominiak Zuzanna2
Szymaniak Kinga3
13"49'
1 set
Dominiak Zuzanna1
Krzywicka Paulina3
12"26'
5 set
Krzywicka Paulina2
Witkowska Dominika3
12"16'
3 set
Krzywicka Paulina2
Witkowska Dominika3
11"54'
3 set
Buczkowska Ewa3
Ziomek Sylwia1
10"49'
1 set
Bellinger Karolina0
Kornowska Małgorzata3
10"35'
3 set
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
10"10'
3 set
Rzeszutko Małgorzata3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
10"04'
1 set
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0

Małych punktów: 16486

OPENKobiety

11577

Gałecki Tomasz276
Przybysz Grzegorz265
Kondratowicz Łukasz261
Grabowski Marcin249
Atras Przemysław242
Rykowski Rafał242
Wojnarski Marek241
Terlecki Jarosław239
Kischel Julian237
Galant Wojciech235

4909

Wszołek Karolina212
Krzywicka Paulina209
Dominiak Zuzanna190
Kamińska Magda188
Juzwa Magdalena188
Waszkiewicz Magdalena179
Witkowska Dominika177
Zawartka Anna177
Ryfa Natalia177
Honkisz Agnieszka173

Wszystkich rozegranych setów: 913

OPENKobiety

634

279


Wszystkich rozegranych meczów: 244

OPENKobiety

167

77


Szybkość zdobycia punktów

OPENKobiety
12.45'
1 set
Kozłowski Rafał1
Kurek Michał3
13.45'
3 set
Kozłowski Rafał0
Hibner Jacek3
14.45'
3 set
Smoleń Artur0
Terlecki Jarosław3
14.64'
3 set
Gryz Witold0
Przytuła Michał3
15.27'
4 set
Kurek Michał1
Pyda Andrzej3
16.45'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger0
Maciantowicz Maciej3
16.82'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Filipowski Dariusz0
17.09'
2 set
Bolechała Tomasz3
Florczyk Paweł1
17.27'
3 set
Szymanowski Marek3
Dróżdż Przemysław2
17.36'
3 set
Kapral Dawid1
Przybysz Grzegorz3
13.55'
1 set
Juzwa Magdalena0
Ślipczyńska Alicja3
13.82'
3 set
Łukasik Sylwia3
Honkisz Agnieszka0
13.82'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Witkowska Dominika3
14.64'
2 set
Kornowska Małgorzata3
Skrzypek Katarzyna0
15.18'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Skrzypek Katarzyna0
15.27'
1 set
Skrzypek Katarzyna0
Surdziel Aleksandra3
15.55'
3 set
Juzwa Magdalena0
Ślipczyńska Alicja3
15.55'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Borek Klaudia0
15.82'
2 set
Honkisz Agnieszka3
Kwaśniewska Karolina0
15.82'
2 set
Skrzypek Katarzyna0
Surdziel Aleksandra3

Decyzji sędziowskich: 445 (2.7%)

Stroke 121
27.2%
Let 306
68.8%
Nolet 18
4%

OPENKobiety
27 22.9%
9-18-0
Pełczyński Adam2
Wojnarski Marek3
22 19.3%
5-17-0
Dominiak Kamil2
Kischel Julian3
17 25.8%
11-6-0
Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech0
16 18.8%
5-10-1
Kischel Julian3
Kozik Marcin1
16 19.3%
5-10-1
Maciantowicz Maciej1
Kotra Michał3
15 14.4%
1-14-0
Grabowski Marcin2
Pyda Andrzej3
13 23.6%
4-6-3
Maciantowicz Maciej3
Marszał Adrian0
13 15.5%
5-8-0
Przytuła Michał1
Pełczyński Adam3
10 10%
5-5-0
Rusek Stanisław3
Jaworski Jakub2
10 8.9%
6-4-0
Wojnarski Marek2
Rykowski Rafał3
25 24.3%
9-11-5
Krzywicka Paulina2
Ryfa Natalia3
20 14.6%
1-17-2
Krzywicka Paulina2
Witkowska Dominika3
8 10.5%
4-4-0
Dominiak Zuzanna1
Krzywicka Paulina3
7 10.1%
1-4-2
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
5 5.7%
0-5-0
Zarówna Klaudyna3
Kornowska Małgorzata2
5 6.1%
0-5-0
Waszkiewicz Magdalena1
Lubińska Dominika3
5 7.1%
2-3-0
Waszkiewicz Magdalena1
Bellinger Karolina3
5 7.6%
0-5-0
Szymaniak Kinga0
Zarówna Klaudyna3
2 2.4%
0-2-0
Wszołek Karolina2
Grzechowiak Dorota3
1 1.2%
0-1-0
Buczkowska Ewa2
Borek Klaudia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0