Najdłuższy mecz

OPENJuniorska
38"40'Więcław Bartłomiej2
Młyński Oskar1
38"14'Królewski Edward3
Żak Marcin2
35"18'Kowalski Piotr2
Więcław Bartłomiej3
31"08'Wilas Dawid1
Przybysz Grzegorz3
30"35'Choma Damian1
Lisiewicz Łukasz3
30"14'Więcław Bartłomiej2
Przybysz Grzegorz3
30"07'Wilas Dawid3
Lisiewicz Łukasz0
29"24'Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
28"42'Wawrzyniak Mariusz3
Szymański Mikołaj1
25"58'Mastalski Marcin1
Saganowski Wojciech3
20"26'Sobiecki Antoni1
Ramza Seweryn3
13"09'Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3
12"44'Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0
11"58'Fułek Wojciech0
Sobiecki Antoni3
11"30'Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
'Dec Oliwia3
Michalczuk KarolinaW
'Dec OliwiaW
Sobiecki Antoni3
'Dec Oliwia0
Iwan Wojciech3
'Sobiecki Antoni3
Michalczuk KarolinaW
'Sobiecki Antoni3
Iwan WojciechW

Najdłużej na korcie

OPENJuniorska
Więcław Bartłomiej116"18'
Wilas Dawid101"01'
Przybysz Grzegorz98"39'
Królewski Edward92"53'
Wawrzyniak Mariusz88"43'
Kowalski Piotr78"41'
Saganowski Wojciech72"45'
Lisiewicz Łukasz68"43'
Drzazga Robert68"11'
Wojnarski Marek60"42'
Ramza Seweryn38"36'
Sobiecki Antoni38"06'
Babijczuk Krzysztof21"18'
Szymański Mikołaj11"33'
Fulek Wojciech9"57'

Czas setów: 12 godz. 26 min 28 s

OPENJuniorska

686 min 43 s

11"56'
2 set
Więcław Bartłomiej2
Młyński Oskar1
11"55'
1 set
Wilas Dawid3
Lisiewicz Łukasz0
11"21'
2 set
Wilas Dawid3
Królewski Edward0
10"35'
5 set
Królewski Edward3
Żak Marcin2
9"48'
3 set
Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
9"38'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
8"46'
4 set
Kowalski Piotr2
Więcław Bartłomiej3
8"34'
2 set
Wilas Dawid3
Lisiewicz Łukasz0
8"18'
3 set
Wilas Dawid1
Przybysz Grzegorz3
8"13'
2 set
Żak Marcin3
Młyński Oskar0

59 min 45 s

5"37'
3 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3
4"48'
3 set
Sobiecki Antoni1
Ramza Seweryn3
4"38'
1 set
Sobiecki Antoni1
Ramza Seweryn3
4"12'
2 set
Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0
4"07'
2 set
Fułek Wojciech0
Sobiecki Antoni3
4"05'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
3"57'
2 set
Sobiecki Antoni1
Ramza Seweryn3
3"46'
3 set
Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0
3"34'
4 set
Sobiecki Antoni1
Ramza Seweryn3
3"14'
1 set
Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0

Małych punktów: 3306

OPENJuniorska

2619

Przybysz Grzegorz182
Więcław Bartłomiej178
Wilas Dawid166
Wawrzyniak Mariusz148
Kowalski Piotr147
Choma Damian146
Królewski Edward142
Wojnarski Marek138
Mierzwa Stanisław130
Drzazga Robert127

687

Szymański Mikołaj165
Ramza Seweryn153
Babijczuk Krzysztof112
Sobiecki Antoni97
Iwan Wojciech67
Fulek Wojciech56
Dec Oliwia31
Michalczuk Karolina6

Wszystkich rozegranych setów: 201

OPENJuniorska

155

46


Wszystkich rozegranych meczów: 61

OPENJuniorska

46

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENJuniorska
0.55'
2 set
Choma Damian3
Mazur Maciej1
0.82'
1 set
Choma Damian3
Mazur Maciej1
1.09'
3 set
Choma Damian3
Mazur Maciej1
11.64'
1 set
Mazur Maciej0
Wojnarski Marek3
13.64'
1 set
Mierzwa Stanisław3
Bąkała Piotr0
14.45'
3 set
Mazur Maciej0
Wojnarski Marek3
14.64'
2 set
Mazur Maciej0
Wojnarski Marek3
15.00'
2 set
Mastalski Marcin0
Przybysz Grzegorz3
16.82'
1 set
Młyński Oskar0
Wojnarski Marek3
16.82'
3 set
Młyński Oskar0
Wojnarski Marek3
14.73'
3 set
Fułek Wojciech0
Sobiecki Antoni3
15.27'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
15.45'
2 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3
16.91'
1 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj3
17.09'
1 set
Fułek Wojciech0
Sobiecki Antoni3
17.55'
3 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
17.64'
1 set
Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0
19.45'
4 set
Sobiecki Antoni1
Ramza Seweryn3
20.55'
3 set
Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0
21.00'
2 set
Sobiecki Antoni3
Babijczuk Krzysztof0

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,1%
0-1-0
Królewski Edward3
Żak Marcin2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0