Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)
30"42'Hibner Maciej1
Rybarczyk Kamil2
28"33'Gajos Jakub1
Tarsalewski Rafał2
27"49'Walaszczyk Rafał2
Łukasiewicz Maciej1
27"47'Krzyżaniak Tomasz2
Kaźmierczak Kacper0
25"33'Dudek Piotr2
Janiszewski Paweł1
25"03'Tarsalewski Rafał2
Łukasiewicz Maciej1
24"06'Krzyżaniak Tomasz0
Słaboszewski Bartłomiej2
23"55'Borkiet Adrian2
Pardyka Paweł1
23"43'Woldanowski Michał2
Zielak Jarosław1
22"09'Piesiak Adrian1
Krakowski Krzysztof2
15"25'Filipczak Aneta1
Stępniewska Sylwia2
12"19'Kubis Kasia0
Ciszewska Alicja2
11"04'Ciszewska Alicja0
Woch Paulina2
8"15'Otto Malwina0
Krzywicka Paulina2
8"13'Stępniewska Sylwia2
Kubis Kasia0
7"25'Krzywicka Paulina2
Filipczak Aneta0
7"01'Ciszewska Alicja0
Otto Malwina2
6"59'Woch Paulina2
Stępniewska Sylwia0
6"58'Krzywicka Paulina2
Woch Paulina0
17"44'Ciszewski Olek2
Kubis Kasia1
17"40'Ciszewski Olek1
Ciszewska Alicja2
15"03'Kubis Kasia1
Ciszewska Alicja2
11"15'Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz2
11"12'Kubis Kasia0
Kolenda Łukasz2
9"23'Ciszewski Olek0
Kolenda Łukasz2
9"09'Ciszewski Olek0
Przybyłek Jakub2
9"08'Ciszewska Alicja0
Kolenda Łukasz2
8"10'Kubis Kasia0
Przybyłek Jakub2
7"34'Ciszewska Alicja0
Przybyłek Jakub2
30"59'Zielak Jarosław2
Firfas Rafał1
24"27'Kaczmarek Nikodem1
Sycz Paweł2
23"14'Wyrzykowski Robert1
Kucharski Marcin2
21"34'Hibner Maciej2
Kaczmarek Nikodem1
19"57'Hibner Maciej2
Zielak Jarosław0
17"15'Wyrzykowski Robert2
Langner Eugeniusz1
17"01'Gajos Jakub0
Hibner Maciej2
16"26'Firfas Rafał2
Przybyłek Paweł0
15"11'Hibner Maciej2
Kucharski Marcin0
14"40'Dahmen Dietmar0
Wasik Piotr2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)
Kaźmierczak Kacper91"07'
Słaboszewski Bartłomiej87"15'
Dudek Piotr85"09'
Nyk Bogusław83"28'
Tarsalewski Rafał78"38'
Kowalski Tomasz78"07'
Pardyka Paweł76"20'
Rybarczyk Kamil75"01'
Krzyżaniak Tomasz73"05'
Hibner Maciej73"04'
Stępniewska Sylwia27"18'
Ciszewska Alicja27"07'
Woch Paulina21"58'
Krzywicka Paulina21"23'
Filipczak Aneta20"40'
Kubis Kasia19"09'
Otto Malwina14"01'
Ciszewski Olek45"30'
Kubis Kasia43"01'
Ciszewska Alicja41"54'
Kolenda Łukasz34"18'
Przybyłek Jakub31"23'
Hibner Maciej73"40'
Zielak Jarosław67"28'
Firfas Rafał59"56'
Kaczmarek Nikodem58"01'
Dahmen Dietmar52"27'
Wasik Piotr52"18'
Kucharski Marcin51"29'
Wyrzykowski Robert45"05'
Makaro Przemysław42"10'
Sycz Paweł39"35'

Czas setów: 35 godz. 57 min 56 s

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)

1596 min 8 s

17"14'
1 set
Krzyżaniak Tomasz2
Kaźmierczak Kacper0
13"53'
1 set
Drygalski Rafał2
Wójcikowski Kamil0
12"08'
1 set
Kowalski Tomasz2
Milczarski Łukasz0
11"38'
2 set
Krzyżaniak Tomasz0
Słaboszewski Bartłomiej2
10"56'
1 set
Krzyżaniak Tomasz0
Słaboszewski Bartłomiej2
10"34'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Drygalski Rafał0
10"33'
3 set
Hibner Maciej1
Rybarczyk Kamil2
10"30'
2 set
Hibner Maciej1
Rybarczyk Kamil2
10"28'
2 set
Woldanowski Michał2
Zielak Jarosław1
10"14'
3 set
Gajos Jakub1
Tarsalewski Rafał2

75 min 48 s

6"33'
2 set
Kubis Kasia0
Ciszewska Alicja2
6"33'
1 set
Ciszewska Alicja0
Woch Paulina2
5"33'
2 set
Filipczak Aneta1
Stępniewska Sylwia2
4"36'
2 set
Otto Malwina0
Krzywicka Paulina2
4"31'
1 set
Kubis Kasia0
Ciszewska Alicja2
4"30'
2 set
Stępniewska Sylwia2
Kubis Kasia0
4"24'
3 set
Filipczak Aneta1
Stępniewska Sylwia2
3"53'
1 set
Krzywicka Paulina2
Filipczak Aneta0
3"38'
2 set
Ciszewska Alicja0
Woch Paulina2
3"35'
1 set
Stępniewska Sylwia2
Kubis Kasia0

98 min 3 s

6"20'
1 set
Ciszewski Olek1
Ciszewska Alicja2
5"56'
2 set
Kubis Kasia0
Kolenda Łukasz2
5"32'
2 set
Kubis Kasia1
Ciszewska Alicja2
5"11'
2 set
Ciszewski Olek2
Kubis Kasia1
5"04'
1 set
Ciszewska Alicja0
Kolenda Łukasz2
5"03'
2 set
Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz2
4"57'
1 set
Ciszewski Olek2
Kubis Kasia1
4"40'
1 set
Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz2
4"32'
3 set
Ciszewski Olek1
Ciszewska Alicja2
4"24'
2 set
Ciszewski Olek1
Ciszewska Alicja2

387 min 57 s

12"16'
1 set
Hibner Maciej2
Zielak Jarosław0
12"07'
2 set
Zielak Jarosław2
Firfas Rafał1
10"40'
1 set
Zielak Jarosław2
Firfas Rafał1
9"48'
2 set
Kaczmarek Nikodem1
Sycz Paweł2
9"31'
3 set
Hibner Maciej2
Kaczmarek Nikodem1
9"14'
1 set
Gajos Jakub0
Hibner Maciej2
8"01'
1 set
Firfas Rafał2
Przybyłek Paweł0
7"49'
2 set
Wyrzykowski Robert1
Kucharski Marcin2
7"11'
2 set
Hibner Maciej2
Kucharski Marcin0
6"50'
2 set
Wasik Piotr2
Olszewski Zbigniew0

Małych punktów: 7211

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)

5275

Kowalski Tomasz143
Dudek Piotr141
Nyk Bogusław135
Khan Kaleemullah135
Krzywicka Paulina132
Kaźmierczak Kacper130
Gwóźdź Marcin128
Słaboszewski Bartłomiej126
Borkiet Adrian122
Janiszewski Paweł120

302

Krzywicka Paulina66
Stępniewska Sylwia55
Woch Paulina48
Ciszewska Alicja36
Filipczak Aneta33
Otto Malwina33
Kubis Kasia31

393

Kolenda Łukasz91
Przybyłek Jakub80
Ciszewski Olek80
Ciszewska Alicja79
Kubis Kasia63

1241

Hibner Maciej121
Kaczmarek Nikodem102
Dahmen Dietmar100
Wasik Piotr94
Firfas Rafał89
Zielak Jarosław88
Walaszczyk Rafał77
Wyrzykowski Robert76
Kucharski Marcin72
Sycz Paweł68

Wszystkich rozegranych setów: 422

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)

309

19

23

71


Wszystkich rozegranych meczów: 191

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)

139

9

10

33


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKAELITE (40+)
11.64'
2 set
Szczurtek Piotr0
Makowski Marcin2
11.64'
2 set
Urbaniak Marcin0
Lewandowski Szymon2
12.18'
1 set
Urbaniak Marcin0
Lewandowski Szymon2
12.27'
1 set
Rybarczyk Kamil2
Ciszewski Olek0
12.64'
1 set
Łukasiewicz Maciej2
Langner Eugeniusz0
13.55'
2 set
Kubis Kasia0
Nowak Zbigniew2
13.82'
2 set
Agier Michał0
Nyk Bogusław2
14.36'
2 set
Stępniewska Sylwia0
Kucharski Marcin2
14.36'
2 set
Stępniewska Sylwia0
Łukasiewicz Maciej2
14.45'
1 set
Krzywicka Paulina2
Trepczyński Kamil0
12.73'
2 set
Ciszewska Alicja0
Otto Malwina2
13.45'
2 set
Woch Paulina2
Stępniewska Sylwia0
14.09'
1 set
Krzywicka Paulina2
Woch Paulina0
18.36'
1 set
Woch Paulina2
Stępniewska Sylwia0
18.36'
2 set
Krzywicka Paulina2
Woch Paulina0
18.55'
2 set
Krzywicka Paulina2
Filipczak Aneta0
18.73'
1 set
Filipczak Aneta1
Stępniewska Sylwia2
19.27'
1 set
Ciszewska Alicja0
Otto Malwina2
19.36'
1 set
Otto Malwina0
Krzywicka Paulina2
19.55'
1 set
Stępniewska Sylwia2
Kubis Kasia0
12.18'
1 set
Ciszewska Alicja0
Przybyłek Jakub2
14.18'
2 set
Ciszewska Alicja0
Kolenda Łukasz2
17.55'
1 set
Kubis Kasia0
Kolenda Łukasz2
18.64'
1 set
Kubis Kasia1
Ciszewska Alicja2
18.91'
3 set
Kubis Kasia1
Ciszewska Alicja2
19.09'
1 set
Kubis Kasia0
Przybyłek Jakub2
19.36'
2 set
Kubis Kasia0
Przybyłek Jakub2
19.82'
1 set
Ciszewski Olek0
Kolenda Łukasz2
20.55'
2 set
Ciszewski Olek0
Przybyłek Jakub2
22.55'
2 set
Ciszewski Olek0
Kolenda Łukasz2
13.55'
2 set
Kaczmarek Nikodem2
Langner Eugeniusz0
16.09'
1 set
Kucharski Marcin2
Kośliński Sebastian0
17.45'
1 set
Makaro Przemysław0
Hibner Maciej2
18.36'
2 set
Makaro Przemysław0
Hibner Maciej2
19.18'
1 set
Olszewski Zbigniew0
Firfas Rafał2
19.55'
1 set
Kaczmarek Nikodem2
Langner Eugeniusz0
19.73'
1 set
Walaszczyk Rafał2
Makaro Przemysław0
20.09'
2 set
Pardyka Paweł2
Pur Tomasz0
20.09'
2 set
Kucharski Marcin2
Kośliński Sebastian0
20.18'
2 set
Drygalski Rafał2
Pur Tomasz0

Decyzji sędziowskich: 41 (0.6%)

Stroke 15
36.6%
Let 23
56.1%
Nolet 3
7.3%

OPENDAMSKAELITE (40+)
6 11.5%
5-0-1
Trepczyński Kamil2
Woldanowski Michał1
6 16.2%
1-5-0
Drygalski Rafał2
Milczarski Łukasz0
5 7.5%
2-3-0
Nyk Bogusław2
Stawicki Andrzej1
4 8.7%
4-0-0
Khan Kaleemullah2
Dudek Piotr1
3 8.3%
0-3-0
Sycz Paweł0
Słaboszewski Bartłomiej2
2 6.5%
1-1-0
Pardyka Paweł2
Piesiak Adrian0
2 5%
0-1-1
Kucharski Marcin2
Sycz Paweł0
1 3.8%
1-0-0
Rybarczyk Kamil2
Borkiet Adrian0
1 2.9%
1-0-0
Kaźmierczak Kacper0
Sycz Paweł2
1 2.6%
0-1-0
Wyrzykowski Robert0
Kucharski Marcin2
1 1.9%
0-1-0
Filipczak Aneta1
Stępniewska Sylwia2
6 10.5%
0-6-0
Wyrzykowski Robert1
Kucharski Marcin2
1 1.9%
0-0-1
Zielak Jarosław2
Firfas Rafał1
1 3.2%
0-1-0
Kucharski Marcin2
Kośliński Sebastian0
1 2.4%
0-1-0
Wasik Piotr2
Olszewski Zbigniew0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0