Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
33"34'Michalak Paweł1
Gidziński Andrzej2
32"22'Wyskiel Maciej1
Kroll Adam2
30"34'Dudek Piotr2
Stasiak Wojciech1
30"10'Gajos Jakub2
Ladziński Michał1
28"53'Kapuściński Bartosz1
Przybitkowski Kamil3
28"06'Kowalski Dominik0
Khan Kaleemullah3
25"43'Furman Wojciech2
Kotkiewicz Remigiusz1
25"36'Supeł Tomasz2
Krawczyk Jan1
25"11'Kurek Michał3
Karp Adam2
24"53'Kabaciński Maciej0
Hemmerling Piotr3
30"57'Sopińska Patrycja1
Buczkowska Ewa3
27"30'Krzywicka Paulina3
Waszkiewicz Magdalena1
25"10'Sopińska Patrycja3
Skarbińska Agnieszka1
24"04'Waszkiewicz Magdalena3
Owczarek Małgorzata0
22"59'Krzywicka Paulina3
Buczkowska Ewa1
21"14'Kabacińska Julita2
Cielecka Justyna1
18"49'Skarbińska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
18"32'Owczarek Małgorzata2
Kabacińska Julita1
18"17'Buczkowska Ewa3
Kabacińska Julita0
17"34'Łukasik Małgorzata1
Szumska Aleksandra2
27"22'Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
'Sikora MagdalenaW
Klemba Katarzyna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
Kroll Adam98"44'
Wyskiel Maciej98"23'
Chomicki Piotr93"03'
Khan Kaleemullah91"17'
Kabaciński Maciej91"17'
Stasiak Wojciech90"34'
Gidziński Andrzej88"12'
Rybaczewski Gaspar87"30'
Jóźwiak Paweł86"23'
Paczesny Bartosz86"19'
Sopińska Patrycja70"34'
Buczkowska Ewa69"43'
Kabacińska Julita65"45'
Krzywicka Paulina64"42'
Waszkiewicz Magdalena62"42'
Skarbińska Agnieszka61"53'
Owczarek Małgorzata49"12'
Wilińska Joanna46"20'
Cielecka Justyna46"05'
Szumska Aleksandra42"38'
Filipczak Aneta20"57'
Brzozowska Ewa20"57'

Czas setów: 39 godz 39 min 10 s

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

1980 min 16 s

12"43'
3 set
Dudek Piotr2
Stasiak Wojciech1
12"20'
3 set
Wyskiel Maciej1
Kroll Adam2
12"00'
1 set
Michalak Paweł1
Gidziński Andrzej2
11"16'
1 set
Gajos Jakub2
Ladziński Michał1
11"04'
2 set
Chomicki Piotr2
Paczesny Bartosz0
10"52'
2 set
Sobiecki Mateusz0
Stasiak Wojciech2
10"21'
1 set
Sikorski Marcin0
Hemmerling Piotr2
10"18'
1 set
Sokołowski Andrzej2
Ornowski Marcin0
10"14'
2 set
Paczesny Bartosz2
Słaboszewski Bartłomiej0
10"06'
2 set
Furman Wojciech2
Kotkiewicz Remigiusz1

377 min 57 s

10"27'
1 set
Sopińska Patrycja1
Buczkowska Ewa3
8"21'
2 set
Kabacińska Julita2
Cielecka Justyna1
8"10'
1 set
Stępniewska Sylwia0
Czerwińska Iwona2
8"08'
2 set
Waszkiewicz Magdalena3
Owczarek Małgorzata0
7"59'
2 set
Sopińska Patrycja3
Skarbińska Agnieszka1
7"14'
3 set
Krzywicka Paulina3
Waszkiewicz Magdalena1
7"01'
3 set
Skarbińska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
6"56'
1 set
Wilińska Joanna2
Skarbińska Agnieszka0
6"52'
2 set
Krzywicka Paulina3
Buczkowska Ewa1
6"31'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Owczarek Małgorzata0

20 min 57 s

5"59'
4 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
5"04'
1 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
4"14'
2 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
3"21'
3 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
2"19'
5 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2

Małych punktów: 8141

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

6586

Kurek Michał177
Hemmerling Piotr168
Khan Kaleemullah156
Florczyk Paweł156
Przybitkowski Kamil156
Karp Adam153
Supeł Tomasz147
Chomicki Piotr142
Sikorski Marcin138
Cichosz Jan138

1476

Krzywicka Paulina143
Buczkowska Ewa133
Waszkiewicz Magdalena126
Sopińska Patrycja114
Kabacińska Julita106
Skarbińska Agnieszka103
Owczarek Małgorzata98
Cielecka Justyna88
Wilińska Joanna82
Michnowska Katarzyna80

79

Brzozowska Ewa44
Filipczak Aneta35

Wszystkich rozegranych setów: 466

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

378

83

5


Wszystkich rozegranych meczów: 196

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

163

32

1


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
12.82'
2 set
Janiszewski Michał2
Lipiński Tomasz0
13.55'
2 set
Bakulski Michał2
Rudnicki Michał0
13.64'
1 set
Khan Kaleemullah2
Ornowski Marcin0
13.64'
3 set
Kurek Michał3
Khan Kaleemullah1
14.00'
2 set
Khan Kaleemullah2
Ornowski Marcin0
14.00'
1 set
Wiśniewski Sławomir0
Kotkiewicz Remigiusz2
14.00'
3 set
Niklas Jakub2
Wiśniewski Sławomir1
14.45'
1 set
Furman Wojciech0
Florczyk Paweł2
14.55'
2 set
Siegert Grzegorz0
Sikorski Marcin2
14.55'
2 set
Jóźwiak Paweł0
Paczesny Bartosz2
13.64'
1 set
Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
13.64'
2 set
Klemba Katarzyna0
Buczkowska Ewa2
14.18'
1 set
Klemba Katarzyna0
Buczkowska Ewa2
14.91'
2 set
Wilińska Joanna0
Owczarek Małgorzata2
14.91'
1 set
Waszkiewicz Magdalena2
Stępniewska Sylwia0
16.09'
2 set
Krzywicka Paulina2
Brzozowska Ewa0
16.64'
1 set
Krzywicka Paulina2
Brzozowska Ewa0
17.36'
1 set
Brzozowska Ewa0
Michnowska Katarzyna2
17.91'
1 set
Brzozowska Ewa0
Stępniewska Sylwia2
18.09'
1 set
Klemba Katarzyna0
Cielecka Justyna2
12.64'
5 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
18.27'
3 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
23.09'
2 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
27.64'
1 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2
29.92'
4 set
Brzozowska Ewa3
Filipczak Aneta2

Decyzji sędziowskich: 12 (0.2%)

Stroke 0
0%
Let 12
100%
Nolet 0
0%

OPEN
5 12.5%
0-5-0
Rakocki Marcin2
Wiśniewski Wojciech0
2 4.7%
0-2-0
Sobiecki Mateusz0
Stasiak Wojciech2
2 4.9%
0-2-0
Chalimoniuk Łukasz2
Sobiecki Mateusz0
1 2.6%
0-1-0
Ochociński Krzysztof2
Kita Marcin0
1 3.4%
0-1-0
Jóźwiak Paweł0
Paczesny Bartosz2
1 2.7%
0-1-0
Stasiak Wojciech2
Grochowski Patryk0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0