Najdłuższy mecz

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19
30"28'Szymańska Amelia2
Sikora Marta3
24"48'Jankowiak Kaja1
Szymańska Amelia3
24"11'Szymańska Amelia1
Patałąg Julia3
18"20'Sikora Marta0
Patałąg Julia3
15"10'Sęk Wiktoria0
Szymańska Amelia3
14"48'Rak Sonia0
Szymańska Amelia3
14"32'Jankowiak Kaja0
Patałąg Julia3
13"49'Jankowiak Kaja0
Rak Sonia3
13"10'Rak Sonia0
Sikora Marta3
12"37'Sęk Wiktoria3
Jankowiak Kaja0
35"19'Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
32"48'Samborski Jan2
Kozik Aleksander3
31"58'Wójtowicz Szymon2
Wójtowicz Tymon3
21"42'Hernas Nataniel0
Szymaczek Piotr3
20"50'Sienkiewicz Michał1
Promiński Dawid3
18"55'Celm Maksymilian1
Zoła Antoni3
18"54'Sienkiewicz Michał1
Zimecki Jakub3
18"19'Kozik Aleksander3
Zimecki Jakub0
18"11'Birecki Bartosz0
Zimecki Jakub3
18"09'Kozik Aleksander0
Marcinkowski Łukasz3
35"09'Wierzba Aleksander3
Jankowiak Makary2
32"09'Kozik Aleksander1
Hernas Nataniel3
27"06'Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
24"17'Ratajczak Krzysztof3
Sikorski Marcin2
24"15'Szymańska Amelia1
Kozik Aleksander3
22"40'Dyczkowski Jakub3
Klimowicz Dawid1
20"23'Klimowicz Dawid1
Sokołowski Julian3
19"36'Felbór Tytus0
Jankowiak Makary3
17"58'Dobrzyński Wojciech0
Woziwodzki Jakub3
17"44'Szymańska Amelia3
Górecki Mateusz0
25"39'Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
20"58'Szymańska Amelia3
Celm Franciszek1
16"42'Zimecki Jakub0
Sikorski Marcin3
14"00'Celm Maksymilian3
Wiśniewski Jan0
12"36'Górecki Mateusz3
Celm Maksymilian0
11"53'Wiśniewski Jan0
Klimowicz Dawid3
'Zimecki JakubW
Celm Franciszek3
'Wiśniewski Jan3
Zimecki JakubW
32"51'Wierzba Aleksander3
Jarota Filip2
27"00'Wierzba Andrzej3
Korsak Mikołaj1
26"50'Pożarowski Michał2
Kuliński Wojciech3
26"30'Jarota Filip3
Nowak Piotr0
25"22'Sikorski Marcin1
Sokołowski Julian3
25"14'Grochowski Patryk3
Kuliński Wojciech1
23"58'Pożarowski Michał3
Sikorski Marcin1
22"36'Sokołowski Julian1
Grochowski Patryk3
17"22'Fordoński Jakub3
Janasiewicz Robert0
17"13'Korsak Mikołaj3
Jarota Filip0
14"26'Sokołowski Julian3
Rak Sonia0
38"00'Korsak Mikołaj3
Wierzba Andrzej2
28"05'Sonik Julia1
Kraczkowski Damian3
27"23'Forreiter Maciej3
Przybitkowski Kamil1
25"54'Przybitkowski Kamil3
Sokołowski Łukasz0
25"18'Szabelski Mateusz0
Forreiter Maciej3
24"33'Sonik Julia0
Korsak Mikołaj3
23"30'Sokołowski Łukasz3
Jarota Filip0
22"40'Sokołowski Łukasz3
Szabelski Mateusz0
22"14'Kraczkowski Damian1
Kot Gaweł3
18"50'Kot Gaweł3
Kuliński Wojciech1
42"52'Hełminiak Piotr2
Szabelski Mateusz3
41"05'Szabelski Mateusz2
Przybitkowski Kamil3
37"53'Sokołowski Łukasz2
Przybitkowski Kamil3
34"43'Szabelski Mateusz3
Adamczak Jakub2
30"04'Adamczak Jakub3
Sokołowski Łukasz2
20"26'Sonik Julia0
Kot Gaweł3
18"40'Hełminiak Piotr3
Barański Rafał0
18"05'Kot Gaweł0
Przybitkowski Kamil3
18"05'Sokołowski Łukasz3
Sonik Julia0
14"04'Barański Rafał0
Adamczak Jakub3

Najdłużej na korcie

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19
Szymańska Amelia92"04'
Patałąg Julia68"10'
Sikora Marta67"23'
Jankowiak Kaja65"11'
Rak Sonia55"16'
Sęk Wiktoria51"12'
Marcinkowski Łukasz64"41'
Marcinkowski Mateusz64"15'
Kozik Aleksander63"50'
Samborski Jan58"11'
Zimecki Jakub57"21'
Wójtowicz Tymon53"10'
Wójtowicz Szymon50"05'
Zoła Antoni47"46'
Birecki Bartosz47"22'
Hernas Nataniel41"48'
Hernas Nataniel74"08'
Wierzba Aleksander65"50'
Jankowiak Makary65"27'
Szymańska Amelia60"22'
Ratajczak Krzysztof56"48'
Klimowicz Dawid56"21'
Sokołowski Julian50"57'
Górecki Mateusz47"28'
Dobrzyński Wojciech47"26'
Kozik Aleksander47"23'
Celm Maksymilian46"42'
Celm Franciszek41"43'
Wiśniewski Jan22"03'
Szymańska Amelia18"04'
Zimecki Jakub13"57'
Sikorski Marcin13"57'
Górecki Mateusz10"40'
Klimowicz Dawid9"40'
Jarota Filip75"31'
Korsak Mikołaj54"01'
Kuliński Wojciech53"40'
Wierzba Andrzej52"46'
Grochowski Patryk50"59'
Sokołowski Julian48"41'
Sikorski Marcin48"36'
Pożarowski Michał48"22'
Fordoński Jakub48"15'
Wierzba Aleksander46"49'
Sokołowski Julian12"23'
Rak Sonia12"23'
Przybitkowski Kamil70"02'
Wierzba Andrzej68"45'
Sokołowski Łukasz61"44'
Sonik Julia55"06'
Korsak Mikołaj51"42'
Szabelski Mateusz49"34'
Kraczkowski Damian47"56'
Kot Gaweł47"07'
Forreiter Maciej43"46'
Grochowski Patryk41"28'
Szabelski Mateusz96"16'
Przybitkowski Kamil78"35'
Sokołowski Łukasz70"49'
Adamczak Jakub62"34'
Hełminiak Piotr52"51'
Sonik Julia44"25'
Barański Rafał37"59'
Kot Gaweł33"21'

Czas setów: 31 godz. 17 min 41 s

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19

199 min 38 s

7"57'
1 set
Szymańska Amelia1
Patałąg Julia3
6"47'
1 set
Jankowiak Kaja1
Szymańska Amelia3
6"38'
4 set
Szymańska Amelia2
Sikora Marta3
6"15'
3 set
Sikora Marta0
Patałąg Julia3
5"57'
4 set
Jankowiak Kaja1
Szymańska Amelia3
5"37'
4 set
Szymańska Amelia1
Patałąg Julia3
5"33'
1 set
Sikora Marta0
Patałąg Julia3
5"02'
2 set
Sęk Wiktoria0
Szymańska Amelia3
4"59'
1 set
Sęk Wiktoria3
Jankowiak Kaja0
4"55'
3 set
Szymańska Amelia2
Sikora Marta3

353 min 14 s

10"22'
2 set
Hernas Nataniel0
Szymaczek Piotr3
7"30'
4 set
Wójtowicz Szymon2
Wójtowicz Tymon3
7"02'
5 set
Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
6"31'
1 set
Kozik Aleksander0
Marcinkowski Łukasz3
6"13'
3 set
Kozik Aleksander3
Zimecki Jakub0
6"09'
3 set
Samborski Jan2
Kozik Aleksander3
6"06'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
6"04'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
5"53'
2 set
Birecki Bartosz0
Zimecki Jakub3
5"49'
3 set
Birecki Bartosz0
Zimecki Jakub3

385 min 28 s

14"47'
1 set
Kozik Aleksander1
Hernas Nataniel3
8"07'
3 set
Wierzba Aleksander3
Jankowiak Makary2
7"55'
2 set
Szymańska Amelia3
Górecki Mateusz0
6"39'
2 set
Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
6"37'
1 set
Hernas Nataniel0
Jankowiak Makary3
6"17'
2 set
Wierzba Aleksander3
Jankowiak Makary2
6"05'
3 set
Szymańska Amelia0
Sokołowski Julian3
5"42'
3 set
Szymańska Amelia1
Kozik Aleksander3
5"37'
4 set
Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
5"34'
1 set
Dobrzyński Wojciech0
Woziwodzki Jakub3

88 min 23 s

5"28'
2 set
Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
5"14'
3 set
Szymańska Amelia3
Celm Franciszek1
4"58'
5 set
Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
4"52'
2 set
Zimecki Jakub0
Sikorski Marcin3
4"45'
1 set
Zimecki Jakub0
Sikorski Marcin3
4"37'
1 set
Celm Maksymilian3
Wiśniewski Jan0
4"34'
1 set
Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
4"33'
3 set
Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
4"28'
4 set
Szymańska Amelia3
Celm Franciszek1
4"20'
3 set
Zimecki Jakub0
Sikorski Marcin3

301 min 14 s

8"14'
2 set
Jarota Filip3
Nowak Piotr0
8"00'
1 set
Sikorski Marcin1
Sokołowski Julian3
7"18'
3 set
Wierzba Andrzej3
Korsak Mikołaj1
7"16'
1 set
Jarota Filip3
Nowak Piotr0
7"11'
3 set
Jarota Filip3
Nowak Piotr0
6"57'
3 set
Pożarowski Michał3
Sikorski Marcin1
6"23'
5 set
Wierzba Aleksander3
Jarota Filip2
6"22'
4 set
Wierzba Aleksander3
Jarota Filip2
6"03'
3 set
Fordoński Jakub3
Janasiewicz Robert0
5"53'
3 set
Korsak Mikołaj3
Jarota Filip0

12 min 23 s

4"46'
1 set
Sokołowski Julian3
Rak Sonia0
4"28'
2 set
Sokołowski Julian3
Rak Sonia0
3"09'
3 set
Sokołowski Julian3
Rak Sonia0

298 min 56 s

9"31'
3 set
Szabelski Mateusz0
Forreiter Maciej3
9"01'
2 set
Sonik Julia0
Korsak Mikołaj3
8"39'
5 set
Korsak Mikołaj3
Wierzba Andrzej2
8"15'
1 set
Sokołowski Łukasz3
Jarota Filip0
7"58'
2 set
Przybitkowski Kamil3
Sokołowski Łukasz0
7"52'
3 set
Korsak Mikołaj3
Wierzba Andrzej2
7"46'
1 set
Sokołowski Łukasz3
Szabelski Mateusz0
7"33'
3 set
Forreiter Maciej3
Przybitkowski Kamil1
7"32'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Sokołowski Łukasz0
7"25'
3 set
Sokołowski Łukasz3
Jarota Filip0

238 min 25 s

10"24'
1 set
Sonik Julia0
Kot Gaweł3
8"29'
4 set
Hełminiak Piotr2
Szabelski Mateusz3
8"22'
3 set
Hełminiak Piotr2
Szabelski Mateusz3
8"04'
4 set
Szabelski Mateusz2
Przybitkowski Kamil3
8"00'
5 set
Sokołowski Łukasz2
Przybitkowski Kamil3
7"21'
1 set
Hełminiak Piotr2
Szabelski Mateusz3
7"17'
1 set
Szabelski Mateusz3
Adamczak Jakub2
7"09'
3 set
Kot Gaweł0
Przybitkowski Kamil3
6"51'
3 set
Szabelski Mateusz2
Przybitkowski Kamil3
6"43'
4 set
Sokołowski Łukasz2
Przybitkowski Kamil3

Małych punktów: 7216

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19

810

Szymańska Amelia184
Patałąg Julia173
Sikora Marta171
Rak Sonia121
Jankowiak Kaja82
Sęk Wiktoria79

1440

Kozik Aleksander136
Marcinkowski Łukasz133
Marcinkowski Mateusz130
Samborski Jan117
Zimecki Jakub112
Szymaczek Piotr109
Zoła Antoni108
Hernas Nataniel96
Promiński Dawid91
Sienkiewicz Michał90

1483

Wierzba Aleksander149
Jankowiak Makary142
Ratajczak Krzysztof125
Szymańska Amelia114
Hernas Nataniel111
Klimowicz Dawid105
Sokołowski Julian96
Dobrzyński Wojciech94
Fordoński Aleksander91
Sikorski Marcin89

372

Celm Maksymilian94
Celm Franciszek79
Szymańska Amelia42
Wiśniewski Jan35
Górecki Mateusz33
Klimowicz Dawid33
Sikorski Marcin33
Zimecki Jakub23

1141

Wierzba Andrzej141
Jarota Filip127
Korsak Mikołaj126
Fordoński Jakub111
Kuliński Wojciech102
Grochowski Patryk102
Wierzba Aleksander89
Sokołowski Julian82
Pożarowski Michał78
Sikorski Marcin69

52

Sokołowski Julian33
Rak Sonia19

1140

Wierzba Andrzej142
Kot Gaweł134
Korsak Mikołaj117
Przybitkowski Kamil113
Sokołowski Łukasz97
Sonik Julia90
Forreiter Maciej88
Szabelski Mateusz83
Kraczkowski Damian81
Grochowski Patryk80

778

Szabelski Mateusz136
Przybitkowski Kamil136
Sokołowski Łukasz117
Adamczak Jakub114
Kot Gaweł86
Hełminiak Piotr75
Barański Rafał71
Sonik Julia43

Wszystkich rozegranych setów: 422

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19

49

84

87

21

69

3

63

46


Wszystkich rozegranych meczów: 124

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19

15

25

26

6

20

1

19

12


Szybkość zdobycia punktów

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU15 - eliminacjeOU17OU19
12.27'
2 set
Sęk Wiktoria0
Patałąg Julia3
13.00'
3 set
Sęk Wiktoria3
Jankowiak Kaja0
13.64'
3 set
Sęk Wiktoria0
Rak Sonia3
13.91'
3 set
Jankowiak Kaja0
Sikora Marta3
14.45'
2 set
Sikora Marta0
Patałąg Julia3
15.00'
3 set
Sęk Wiktoria0
Sikora Marta3
15.18'
2 set
Sęk Wiktoria0
Sikora Marta3
15.45'
1 set
Sęk Wiktoria0
Rak Sonia3
15.55'
3 set
Sęk Wiktoria0
Patałąg Julia3
15.64'
1 set
Rak Sonia0
Sikora Marta3
12.73'
3 set
Wójtowicz Tymon0
Zoła Antoni3
12.91'
3 set
Wójtowicz Tymon0
Sienkiewicz Michał3
14.36'
2 set
Birecki Bartosz3
Wójtowicz Tymon0
14.64'
1 set
Wójtowicz Szymon0
Celm Maksymilian3
14.64'
4 set
Sienkiewicz Michał1
Zimecki Jakub3
15.27'
2 set
Celm Maksymilian0
Kozik Aleksander3
15.64'
1 set
Celm Maksymilian0
Kozik Aleksander3
16.00'
3 set
Birecki Bartosz3
Wójtowicz Tymon0
16.09'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Zoła Antoni0
16.18'
3 set
Marcinkowski Mateusz0
Szymaczek Piotr3
12.55'
1 set
Sikorski Marcin3
Górecki Mateusz0
14.00'
1 set
Sokołowski Julian0
Fordoński Aleksander3
14.09'
3 set
Klimowicz Dawid0
Wierzba Aleksander3
14.36'
3 set
Jankowiak Makary3
Górecki Mateusz0
15.73'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Szymańska Amelia0
15.73'
2 set
Klimowicz Dawid0
Wierzba Aleksander3
15.91'
3 set
Sikorski Marcin0
Felbór Tytus3
16.64'
2 set
Jankowiak Makary3
Górecki Mateusz0
17.09'
2 set
Ratajczak Krzysztof3
Sokołowski Julian0
17.18'
3 set
Fordoński Aleksander3
Hernas Nataniel0
16.18'
3 set
Wiśniewski Jan0
Klimowicz Dawid3
16.73'
1 set
Wiśniewski Jan0
Klimowicz Dawid3
18.09'
1 set
Górecki Mateusz3
Celm Maksymilian0
19.00'
2 set
Górecki Mateusz3
Celm Maksymilian0
19.82'
2 set
Wiśniewski Jan0
Klimowicz Dawid3
20.00'
2 set
Celm Maksymilian3
Wiśniewski Jan0
21.09'
3 set
Górecki Mateusz3
Celm Maksymilian0
22.27'
2 set
Szymańska Amelia3
Celm Franciszek1
22.36'
3 set
Celm Maksymilian3
Wiśniewski Jan0
22.36'
4 set
Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
10.82'
3 set
Wierzba Andrzej3
Pożarowski Michał0
12.18'
2 set
Wierzba Andrzej3
Pożarowski Michał0
13.36'
3 set
Sikorski Marcin0
Korsak Mikołaj3
13.36'
2 set
Wierzba Aleksander3
Sienkiewicz Piotr0
13.64'
1 set
Fordoński Jakub3
Sienkiewicz Piotr0
13.73'
1 set
Sikorski Marcin0
Korsak Mikołaj3
14.55'
1 set
Korsak Mikołaj3
Janasiewicz Robert0
15.18'
1 set
Wierzba Andrzej3
Pożarowski Michał0
15.27'
2 set
Fordoński Jakub3
Sienkiewicz Piotr0
15.55'
2 set
Janasiewicz Robert3
Sokołowski Julian0
17.18'
3 set
Sokołowski Julian3
Rak Sonia0
24.36'
2 set
Sokołowski Julian3
Rak Sonia0
26.00'
1 set
Sokołowski Julian3
Rak Sonia0
11.55'
3 set
Kuliński Wojciech0
Wierzba Andrzej3
13.82'
1 set
Kot Gaweł3
Kuliński Wojciech1
13.91'
3 set
Przybitkowski Kamil0
Wierzba Andrzej3
14.73'
2 set
Szabelski Mateusz3
Kraczkowski Damian0
15.36'
2 set
Kuliński Wojciech0
Wierzba Andrzej3
15.55'
1 set
Szabelski Mateusz3
Kraczkowski Damian0
18.91'
4 set
Kot Gaweł3
Kuliński Wojciech1
20.55'
2 set
Jarota Filip0
Wierzba Andrzej3
20.73'
3 set
Szabelski Mateusz3
Kraczkowski Damian0
21.00'
2 set
Sonik Julia1
Kraczkowski Damian3
15.82'
1 set
Adamczak Jakub3
Sokołowski Łukasz2
16.82'
2 set
Barański Rafał0
Adamczak Jakub3
17.00'
1 set
Sonik Julia0
Barański Rafał3
17.45'
2 set
Sonik Julia0
Barański Rafał3
18.09'
2 set
Adamczak Jakub3
Sokołowski Łukasz2
20.00'
2 set
Sonik Julia0
Kot Gaweł3
20.64'
3 set
Sonik Julia0
Kot Gaweł3
21.45'
1 set
Sokołowski Łukasz3
Sonik Julia0
21.82'
1 set
Barański Rafał0
Adamczak Jakub3
22.18'
3 set
Barański Rafał0
Adamczak Jakub3

Decyzji sędziowskich: 30 (0,4%)

Stroke 11
36,7%
Let 14
46,7%
Nolet 5
16,7%

GU13OU11OU13OU13 - eliminacjeOU15OU17
1 2%
0-1-0
Rak Sonia0
Sikora Marta3
2 4,4%
1-1-0
Wójtowicz Szymon0
Celm Maksymilian3
2 2,5%
2-0-0
Sienkiewicz Michał1
Promiński Dawid3
1 1%
0-1-0
Marcinkowski Łukasz3
Marcinkowski Mateusz2
6 6,3%
2-2-2
Wierzba Aleksander3
Jankowiak Makary2
2 2,2%
0-2-0
Ratajczak Krzysztof3
Sikorski Marcin2
2 4,4%
1-0-1
Sikorski Marcin0
Felbór Tytus3
1 2,4%
0-1-0
Felbór Tytus0
Jankowiak Makary3
1 1,2%
0-1-0
Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
1 1,8%
1-0-0
Zimecki Jakub0
Sikorski Marcin3
1 1,1%
0-1-0
Celm Maksymilian3
Celm Franciszek2
4 4,3%
2-2-0
Wierzba Aleksander3
Jarota Filip2
2 2,9%
0-2-0
Sikorski Marcin1
Sokołowski Julian3
1 2,4%
1-0-0
Korsak Mikołaj3
Janasiewicz Robert0
2 2,9%
1-0-1
Kraczkowski Damian1
Kot Gaweł3
1 1,3%
0-0-1
Forreiter Maciej3
Przybitkowski Kamil1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0