Najdłuższy mecz

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7
30"06'Grodzka Wiktoria2
Góra Zuzanna3
25"08'Tuleja Maria1
Łukawska Natalia3
17"13'Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia0
16"46'Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
15"39'Kozłowska Ewa3
Przywara Bianka0
15"09'Kozłowska Ewa3
Piekałkiewicz Nina0
14"46'Przywara Bianka3
Piekałkiewicz Nina0
13"55'Przywara Bianka0
Łukawska Natalia3
13"51'Kozłowska Ewa0
Grodzka Wiktoria3
13"18'Kozłowska Ewa0
Góra Zuzanna3
35"38'Pawelczyk Miłosz2
Szczepanik Maciej3
22"55'Tuleja Maria3
Rutkowski Hubert1
22"46'Dunal Mikołaj1
Tuleja Maria3
22"42'Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz3
21"49'Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
18"23'Cziba Karol0
Szczepanik Maciej3
16"21'Pawelczyk Miłosz3
Cziba Karol0
14"41'Makowski Bartosz3
Tuleja Maria0
14"10'Makowski Bartosz3
Rutkowski Hubert0
12"54'Pawelczyk Miłosz3
Lisonek Tymon0
16"43'Szczepanik Maciej3
Tuleja Maria0
15"43'Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3
15"42'Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
14"29'Szczepanik Maciej3
Pawelczyk Miłosz0
18"01'Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
12"17'Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0
'Dunal Mikołaj3
Cziba KarolW
30"19'Malinowska Martyna2
Góra Zuzanna3
17"57'Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
15"13'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
13"05'Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
11"06'Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
10"11'Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
32"47'Gerwatowski Jakub3
Rutkowski Hubert2
31"23'Hibner Michał3
Bińczak Adam2
24"31'Kozicki Michał3
Sobiecki Antoni2
19"30'Hibner Michał3
Brożek Adam0
19"00'Kozicki Michał1
Bińczak Adam3
18"21'Olech Antoni0
Sadowski Jakub3
16"25'Kubrowski Maciej3
Brożek Adam0
16"00'Bińczak Adam3
Bujak Maciej0
14"43'Brożek Adam3
Rutkowski Hubert0
14"13'Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej0
37"08'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
33"14'Zimecka Weronika2
Otrząsek Tola3
27"08'Gałwa Aleksandra1
Filipkowska Alicja3
26"31'Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika1
22"19'Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
21"29'Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
19"02'Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3
16"11'Filipkowska Alicja3
Trojanowicz Aleksandra0
14"53'Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
31"42'Otrząsek Tola2
Filipkowska Alicja3
27"29'Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
24"08'Góra Jagoda1
Otrząsek Tola3
17"03'Góra Jagoda0
Gałwa Aleksandra3
18"09'Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
34"10'Zimecki Jakub3
Kozik Aleksander2
28"46'Zimecki Jakub3
Stolecki Filip1
19"53'Kozik Aleksander0
Stolecki Filip3
19"43'Hernas Nataniel3
Stolecki Filip0
18"05'Kozik Aleksander3
Dzido Tymoteusz0
17"53'Kozik Aleksander0
Hernas Nataniel3
17"31'Zimecki Jakub0
Hernas Nataniel3
16"44'Stolecki Filip3
Dzido Tymoteusz0
15"10'Zimecki Jakub3
Dzido Tymoteusz0
14"09'Hernas Nataniel3
Dzido Tymoteusz0
58"35'Dakowska Martyna3
Filipkowska Alicja0
29"46'Dakowska Martyna3
Góra Jagoda1
17"00'Filipkowska Alicja0
Góra Jagoda3
16"27'Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3
14"18'Sęk Wiktoria0
Patałąg Julia3
13"51'Sęk Wiktoria0
Filipkowska Alicja3
12"49'Sęk Wiktoria0
Góra Jagoda3
12"21'Patałąg Julia3
Filipkowska Alicja0
11"58'Sęk Wiktoria0
Dakowska Martyna3
11"44'Kłosińska Zofia0
Filipkowska Alicja3
47"54'Pol Kamil3
Świątkowski Jakub1
40"17'Pol Jakub3
Brzozowski Maciej2
39"08'Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub1
37"24'Dobrzyński Wojciech3
Lipski Kajetan2
36"19'Moncznik Mikołaj2
Dobrzyński Wojciech3
26"52'Smółka Antoni1
Brzozowski Maciej3
23"50'Pol Jakub1
Moncznik Mikołaj3
23"04'Pol Jakub2
Pol Kamil3
19"40'Moncznik Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
19"34'Pol Kamil3
Zimecki Jakub0
42"55'Pol Jakub3
Świątkowski Jakub2
32"37'Moncznik Mikołaj2
Stolecki Leon3
28"33'Pol Jakub1
Moncznik Mikołaj3
24"02'Moncznik Mikołaj3
Świątkowski Jakub1
18"02'Pol Kamil3
Jachimowicz Maciej0
17"09'Pol Jakub0
Stolecki Leon3
16"43'Świątkowski Jakub0
Stolecki Leon3
15"57'Sztaba Mikołaj3
Jachimowicz Maciej0
15"18'Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil0
34"00'Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
26"40'Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1
24"34'Stolecki Leon3
Pol Kamil1
18"27'Sztaba Mikołaj0
Moncznik Mikołaj3
35"29'Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2

Najdłużej na korcie

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7
Łukawska Natalia75"09'
Kozłowska Ewa73"57'
Grodzka Wiktoria71"26'
Góra Zuzanna69"19'
Tuleja Maria69"02'
Przywara Bianka65"48'
Piekałkiewicz Nina58"43'
Szczepanik Maciej56"15'
Dunal Mikołaj53"40'
Pawelczyk Miłosz53"39'
Tuleja Maria47"01'
Rutkowski Hubert45"47'
Makowski Bartosz41"16'
Cziba Karol39"51'
Lisonek Tymon30"59'
Tuleja Maria25"09'
Makowski Bartosz24"55'
Szczepanik Maciej24"24'
Pawelczyk Miłosz24"10'
Rutkowski Hubert27"11'
Cziba Karol16"00'
Lisonek Tymon11"11'
Malinowska Martyna45"00'
Góra Zuzanna44"53'
Zimecka Weronika38"21'
Otrząsek Tola32"00'
Hibner Michał55"03'
Bińczak Adam54"03'
Kozicki Michał51"40'
Sadowski Jakub46"43'
Gerwatowski Jakub44"29'
Rutkowski Hubert43"32'
Brożek Adam42"02'
Sobiecki Antoni41"39'
Piorun Filip39"47'
Bujak Maciej36"00'
Tomczyk Aleksandra68"27'
Góra Jagoda67"59'
Zimecka Weronika64"51'
Otrząsek Tola59"51'
Filipkowska Alicja36"47'
Gałwa Aleksandra36"32'
Trojanowicz Aleksandra25"09'
Filipkowska Alicja46"15'
Otrząsek Tola43"33'
Gałwa Aleksandra34"55'
Góra Jagoda32"13'
Tomczyk Aleksandra15"19'
Trojanowicz Aleksandra15"19'
Zimecki Jakub77"40'
Kozik Aleksander71"49'
Stolecki Filip71"40'
Hernas Nataniel57"25'
Dzido Tymoteusz52"38'
Dakowska Martyna110"33'
Filipkowska Alicja100"14'
Góra Jagoda63"13'
Patałąg Julia49"56'
Sęk Wiktoria49"54'
Kłosińska Zofia39"58'
Pol Kamil92"21'
Brzozowski Maciej81"29'
Lipski Kajetan78"15'
Pol Jakub77"24'
Świątkowski Jakub76"21'
Dobrzyński Wojciech72"59'
Woziwodzki Jakub67"19'
Moncznik Mikołaj66"22'
Zimecki Jakub42"35'
Smółka Antoni36"18'
Pol Jakub74"48'
Moncznik Mikołaj70"30'
Świątkowski Jakub70"19'
Stolecki Leon55"39'
Pol Kamil26"59'
Jachimowicz Maciej26"32'
Sztaba Mikołaj24"09'
Pol Kamil48"06'
Sztaba Mikołaj43"53'
Stolecki Leon42"37'
Moncznik Mikołaj38"24'
Jachimowicz Maciej28"33'
Pol Jakub28"33'

Czas setów: 35 godz 29 min 55 s

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7

241 min 42 s

6"32'
1 set
Tuleja Maria1
Łukawska Natalia3
5"44'
1 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia0
5"19'
5 set
Grodzka Wiktoria2
Góra Zuzanna3
5"11'
2 set
Przywara Bianka0
Łukawska Natalia3
4"59'
3 set
Kozłowska Ewa3
Piekałkiewicz Nina0
4"58'
2 set
Tuleja Maria1
Łukawska Natalia3
4"55'
2 set
Kozłowska Ewa0
Grodzka Wiktoria3
4"54'
3 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3
4"52'
3 set
Grodzka Wiktoria2
Góra Zuzanna3
4"46'
2 set
Tuleja Maria0
Kozłowska Ewa3

184 min 14 s

7"29'
1 set
Cziba Karol0
Szczepanik Maciej3
7"07'
5 set
Pawelczyk Miłosz2
Szczepanik Maciej3
6"16'
3 set
Pawelczyk Miłosz2
Szczepanik Maciej3
5"53'
1 set
Pawelczyk Miłosz2
Szczepanik Maciej3
5"34'
4 set
Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
5"29'
1 set
Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz3
5"28'
4 set
Pawelczyk Miłosz2
Szczepanik Maciej3
5"26'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Cziba Karol0
5"11'
3 set
Pawelczyk Miłosz3
Cziba Karol0
5"00'
1 set
Makowski Bartosz3
Tuleja Maria0

49 min 19 s

5"26'
1 set
Szczepanik Maciej3
Tuleja Maria0
5"20'
1 set
Szczepanik Maciej3
Pawelczyk Miłosz0
4"46'
1 set
Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3
4"19'
3 set
Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3
4"15'
2 set
Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
4"12'
1 set
Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
3"48'
3 set
Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
3"45'
3 set
Szczepanik Maciej3
Tuleja Maria0
3"43'
2 set
Szczepanik Maciej3
Tuleja Maria0
3"35'
2 set
Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3

27 min 11 s

6"05'
3 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
5"38'
2 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
4"17'
1 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
4"09'
2 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0
3"49'
1 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0
3"13'
3 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0

80 min 7 s

6"26'
4 set
Malinowska Martyna2
Góra Zuzanna3
6"01'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
6"01'
5 set
Malinowska Martyna2
Góra Zuzanna3
5"18'
1 set
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
5"01'
2 set
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
4"59'
3 set
Malinowska Martyna2
Góra Zuzanna3
4"37'
3 set
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
4"16'
2 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
3"58'
2 set
Malinowska Martyna2
Góra Zuzanna3
3"28'
1 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3

257 min 9 s

6"56'
3 set
Gerwatowski Jakub3
Rutkowski Hubert2
6"41'
1 set
Kubrowski Maciej3
Brożek Adam0
6"33'
1 set
Hibner Michał3
Brożek Adam0
6"33'
4 set
Gerwatowski Jakub3
Rutkowski Hubert2
5"49'
3 set
Bińczak Adam3
Bujak Maciej0
5"48'
2 set
Olech Antoni0
Sadowski Jakub3
5"33'
3 set
Hibner Michał3
Bińczak Adam2
5"24'
5 set
Hibner Michał3
Bińczak Adam2
5"20'
1 set
Kozicki Michał1
Bińczak Adam3
5"18'
3 set
Hibner Michał3
Brożek Adam0

179 min 48 s

9"43'
1 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
7"02'
3 set
Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
6"45'
5 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
6"45'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Filipkowska Alicja3
6"26'
2 set
Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
6"20'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
6"16'
3 set
Gałwa Aleksandra1
Filipkowska Alicja3
6"11'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda2
6"10'
1 set
Gałwa Aleksandra1
Filipkowska Alicja3
6"07'
1 set
Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3

78 min 28 s

6"22'
4 set
Otrząsek Tola2
Filipkowska Alicja3
6"02'
3 set
Otrząsek Tola2
Filipkowska Alicja3
5"25'
4 set
Góra Jagoda1
Otrząsek Tola3
5"21'
3 set
Góra Jagoda1
Otrząsek Tola3
5"15'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
5"09'
1 set
Góra Jagoda0
Gałwa Aleksandra3
4"44'
1 set
Otrząsek Tola2
Filipkowska Alicja3
4"40'
5 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
4"31'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
4"27'
2 set
Góra Jagoda0
Gałwa Aleksandra3

15 min 19 s

6"14'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
4"58'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
4"07'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0

165 min 36 s

8"10'
3 set
Hernas Nataniel3
Stolecki Filip0
7"28'
2 set
Zimecki Jakub3
Stolecki Filip1
6"55'
3 set
Zimecki Jakub3
Stolecki Filip1
6"08'
2 set
Kozik Aleksander0
Stolecki Filip3
6"08'
5 set
Zimecki Jakub3
Kozik Aleksander2
6"07'
3 set
Zimecki Jakub0
Hernas Nataniel3
5"45'
1 set
Stolecki Filip3
Dzido Tymoteusz0
5"44'
1 set
Zimecki Jakub3
Kozik Aleksander2
5"20'
3 set
Kozik Aleksander3
Dzido Tymoteusz0
5"19'
3 set
Kozik Aleksander0
Hernas Nataniel3

206 min 54 s

46"27'
1 set
Dakowska Martyna3
Filipkowska Alicja0
8"52'
4 set
Dakowska Martyna3
Góra Jagoda1
5"52'
1 set
Sęk Wiktoria0
Patałąg Julia3
5"35'
3 set
Filipkowska Alicja0
Góra Jagoda3
5"18'
2 set
Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3
5"10'
1 set
Dakowska Martyna3
Góra Jagoda1
5"06'
3 set
Dakowska Martyna3
Góra Jagoda1
4"50'
2 set
Filipkowska Alicja0
Góra Jagoda3
4"50'
2 set
Dakowska Martyna3
Góra Jagoda1
4"44'
3 set
Dakowska Martyna3
Filipkowska Alicja0

354 min 37 s

27"56'
3 set
Pol Kamil3
Świątkowski Jakub1
10"40'
1 set
Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub1
9"21'
3 set
Moncznik Mikołaj2
Dobrzyński Wojciech3
9"12'
2 set
Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub1
8"30'
3 set
Pol Jakub3
Brzozowski Maciej2
8"24'
5 set
Dobrzyński Wojciech3
Lipski Kajetan2
7"57'
2 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
7"50'
1 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
7"08'
3 set
Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub1
7"03'
4 set
Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub1

174 min 28 s

11"14'
5 set
Pol Jakub3
Świątkowski Jakub2
8"55'
4 set
Pol Jakub3
Świątkowski Jakub2
7"16'
2 set
Pol Jakub1
Moncznik Mikołaj3
6"25'
2 set
Świątkowski Jakub0
Stolecki Leon3
6"09'
3 set
Pol Jakub1
Moncznik Mikołaj3
6"09'
1 set
Pol Jakub0
Stolecki Leon3
6"06'
1 set
Pol Jakub3
Świątkowski Jakub2
6"00'
1 set
Pol Kamil3
Jachimowicz Maciej0
5"59'
1 set
Pol Jakub1
Moncznik Mikołaj3
5"48'
5 set
Moncznik Mikołaj2
Stolecki Leon3

86 min 30 s

7"02'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1
6"16'
3 set
Stolecki Leon3
Pol Kamil1
6"16'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
6"08'
5 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
6"03'
3 set
Sztaba Mikołaj0
Moncznik Mikołaj3
5"59'
2 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
5"50'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
5"30'
1 set
Sztaba Mikołaj0
Moncznik Mikołaj3
5"17'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1
5"13'
4 set
Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1

28 min 33 s

6"25'
1 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
6"16'
5 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
5"34'
2 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
5"23'
4 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
4"55'
3 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2

Małych punktów: 7700

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7

1018

Góra Zuzanna220
Grodzka Wiktoria219
Kozłowska Ewa155
Łukawska Natalia142
Tuleja Maria138
Przywara Bianka108
Piekałkiewicz Nina36

748

Szczepanik Maciej120
Dunal Mikołaj118
Pawelczyk Miłosz114
Makowski Bartosz107
Tuleja Maria100
Rutkowski Hubert80
Cziba Karol71
Lisonek Tymon38

192

Szczepanik Maciej66
Makowski Bartosz50
Pawelczyk Miłosz40
Tuleja Maria36

114

Rutkowski Hubert71
Cziba Karol30
Lisonek Tymon13

339

Otrząsek Tola99
Zimecka Weronika92
Góra Zuzanna75
Malinowska Martyna73

1062

Sadowski Jakub132
Piorun Filip119
Bińczak Adam119
Hibner Michał105
Kozicki Michał104
Sobiecki Antoni86
Kubrowski Maciej79
Brożek Adam77
Gerwatowski Jakub72
Rutkowski Hubert61

599

Góra Jagoda112
Tomczyk Aleksandra111
Otrząsek Tola110
Zimecka Weronika94
Filipkowska Alicja77
Gałwa Aleksandra64
Trojanowicz Aleksandra31

315

Filipkowska Alicja94
Otrząsek Tola89
Gałwa Aleksandra75
Góra Jagoda57

50

Tomczyk Aleksandra33
Trojanowicz Aleksandra17

560

Hernas Nataniel134
Zimecki Jakub134
Stolecki Filip113
Kozik Aleksander110
Dzido Tymoteusz69

667

Patałąg Julia165
Dakowska Martyna158
Góra Jagoda134
Filipkowska Alicja115
Sęk Wiktoria72
Kłosińska Zofia23

1095

Pol Jakub162
Pol Kamil139
Dobrzyński Wojciech130
Lipski Kajetan126
Brzozowski Maciej118
Moncznik Mikołaj98
Woziwodzki Jakub96
Zimecki Jakub86
Świątkowski Jakub77
Smółka Antoni49

569

Moncznik Mikołaj119
Stolecki Leon112
Pol Jakub102
Świątkowski Jakub100
Sztaba Mikołaj66
Pol Kamil42
Jachimowicz Maciej28

277

Moncznik Mikołaj75
Pol Kamil72
Stolecki Leon68
Sztaba Mikołaj62

95

Pol Jakub49
Jachimowicz Maciej46

Wszystkich rozegranych setów: 460

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7

66

42

12

6

20

65

33

17

3

33

46

63

33

16

5


Wszystkich rozegranych meczów: 134

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7

21

12

4

2

6

19

9

4

1

10

15

17

9

4

1


Szybkość zdobycia punktów

GU11OU11OU11 1-4OU11 5-8GU13OU13GU15GU15 1-4GU15 5-7OU15GU17OU17OU19OU19 1-4OU19 5-7
10.27'
1 set
Tuleja Maria3
Piekałkiewicz Nina0
11.00'
1 set
Piekałkiewicz Nina0
Grodzka Wiktoria3
11.64'
1 set
Piekałkiewicz Nina0
Góra Zuzanna3
12.64'
1 set
Tuleja Maria3
Przywara Bianka0
13.18'
1 set
Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
13.45'
3 set
Tuleja Maria3
Piekałkiewicz Nina0
13.64'
2 set
Tuleja Maria0
Grodzka Wiktoria3
14.09'
3 set
Tuleja Maria0
Grodzka Wiktoria3
14.18'
2 set
Przywara Bianka0
Grodzka Wiktoria3
14.55'
1 set
Kozłowska Ewa0
Grodzka Wiktoria3
14.18'
3 set
Cziba Karol3
Lisonek Tymon0
14.82'
1 set
Makowski Bartosz3
Rutkowski Hubert0
15.91'
1 set
Lisonek Tymon0
Szczepanik Maciej3
16.73'
2 set
Cziba Karol3
Lisonek Tymon0
16.73'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Lisonek Tymon0
17.55'
3 set
Makowski Bartosz3
Tuleja Maria0
17.55'
1 set
Pawelczyk Miłosz3
Lisonek Tymon0
17.73'
3 set
Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
18.09'
1 set
Pawelczyk Miłosz3
Cziba Karol0
19.00'
2 set
Makowski Bartosz3
Tuleja Maria0
14.91'
3 set
Szczepanik Maciej3
Pawelczyk Miłosz0
18.73'
2 set
Szczepanik Maciej3
Pawelczyk Miłosz0
19.55'
2 set
Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3
20.27'
2 set
Szczepanik Maciej3
Tuleja Maria0
20.45'
3 set
Szczepanik Maciej3
Tuleja Maria0
20.73'
3 set
Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
22.91'
1 set
Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
23.18'
2 set
Tuleja Maria0
Makowski Bartosz3
23.55'
3 set
Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3
26.00'
1 set
Makowski Bartosz0
Pawelczyk Miłosz3
17.55'
3 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0
20.82'
1 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0
22.53'
2 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
22.64'
2 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon0
23.36'
1 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
26.00'
2 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
30.42'
3 set
Cziba Karol0
Rutkowski Hubert3
12.73'
1 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
13.73'
3 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
14.09'
2 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
15.82'
3 set
Góra Zuzanna0
Otrząsek Tola3
15.91'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
17.82'
2 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
18.00'
1 set
Malinowska Martyna2
Góra Zuzanna3
18.36'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
18.64'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
18.73'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
11.27'
1 set
Piorun Filip3
Rutkowski Hubert0
12.00'
2 set
Piorun Filip3
Rutkowski Hubert0
12.18'
3 set
Piorun Filip3
Rutkowski Hubert0
12.82'
1 set
Kozicki Michał0
Olech Antoni3
13.82'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Kozicki Michał3
14.45'
4 set
Kozicki Michał1
Bińczak Adam3
14.73'
2 set
Kozicki Michał0
Olech Antoni3
15.27'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Kozicki Michał3
15.45'
2 set
Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej0
16.09'
3 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
17.45'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
20.45'
3 set
Filipkowska Alicja3
Trojanowicz Aleksandra0
20.82'
1 set
Filipkowska Alicja3
Trojanowicz Aleksandra0
21.00'
3 set
Zimecka Weronika2
Otrząsek Tola3
21.36'
2 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
21.82'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
23.73'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika1
24.09'
3 set
Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3
25.64'
3 set
Zimecka Weronika0
Góra Jagoda3
26.09'
2 set
Zimecka Weronika2
Otrząsek Tola3
16.18'
4 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
19.55'
2 set
Góra Jagoda1
Otrząsek Tola3
20.00'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
21.00'
5 set
Otrząsek Tola2
Filipkowska Alicja3
21.91'
1 set
Góra Jagoda1
Otrząsek Tola3
22.91'
2 set
Otrząsek Tola2
Filipkowska Alicja3
23.18'
3 set
Góra Jagoda0
Gałwa Aleksandra3
24.27'
2 set
Góra Jagoda0
Gałwa Aleksandra3
24.64'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
25.45'
5 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
22.45'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
27.09'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
34.00'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
15.09'
3 set
Hernas Nataniel3
Dzido Tymoteusz0
17.45'
1 set
Zimecki Jakub0
Hernas Nataniel3
18.64'
3 set
Stolecki Filip3
Dzido Tymoteusz0
22.00'
2 set
Hernas Nataniel3
Stolecki Filip0
22.36'
1 set
Hernas Nataniel3
Dzido Tymoteusz0
22.45'
2 set
Zimecki Jakub3
Dzido Tymoteusz0
22.55'
1 set
Zimecki Jakub3
Dzido Tymoteusz0
23.64'
3 set
Zimecki Jakub3
Dzido Tymoteusz0
24.64'
2 set
Hernas Nataniel3
Dzido Tymoteusz0
24.73'
2 set
Kozik Aleksander0
Hernas Nataniel3
9.91'
1 set
Kłosińska Zofia0
Góra Jagoda3
11.45'
2 set
Patałąg Julia3
Kłosińska Zofia0
11.82'
1 set
Patałąg Julia3
Kłosińska Zofia0
12.09'
3 set
Patałąg Julia3
Kłosińska Zofia0
12.82'
3 set
Kłosińska Zofia0
Góra Jagoda3
13.18'
3 set
Sęk Wiktoria3
Kłosińska Zofia0
13.45'
3 set
Patałąg Julia3
Góra Jagoda0
13.64'
2 set
Dakowska Martyna3
Kłosińska Zofia0
13.82'
2 set
Sęk Wiktoria3
Kłosińska Zofia0
13.91'
1 set
Patałąg Julia3
Filipkowska Alicja0
10.64'
2 set
Malec Tymoteusz0
Pol Jakub3
10.73'
3 set
Malec Tymoteusz0
Pol Jakub3
11.45'
1 set
Malec Tymoteusz0
Pol Jakub3
14.64'
1 set
Zimecki Jakub3
Malec Tymoteusz0
16.55'
1 set
Zimecki Jakub3
Smółka Antoni0
17.27'
2 set
Pol Kamil3
Świątkowski Jakub1
18.64'
2 set
Pol Kamil0
Dobrzyński Wojciech3
19.91'
1 set
Brzozowski Maciej0
Lipski Kajetan3
21.18'
1 set
Pol Kamil0
Dobrzyński Wojciech3
21.18'
1 set
Pol Jakub1
Moncznik Mikołaj3
17.36'
1 set
Świątkowski Jakub0
Stolecki Leon3
17.55'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Jachimowicz Maciej0
19.18'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil0
19.82'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil0
20.91'
2 set
Pol Kamil3
Jachimowicz Maciej0
21.09'
2 set
Pol Jakub0
Stolecki Leon3
22.00'
2 set
Sztaba Mikołaj3
Jachimowicz Maciej0
23.73'
3 set
Moncznik Mikołaj2
Stolecki Leon3
24.45'
3 set
Pol Jakub0
Stolecki Leon3
25.09'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Jachimowicz Maciej0
19.45'
4 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
22.55'
4 set
Stolecki Leon3
Pol Kamil1
24.82'
2 set
Sztaba Mikołaj0
Moncznik Mikołaj3
26.00'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1
26.82'
1 set
Stolecki Leon3
Pol Kamil1
27.27'
2 set
Stolecki Leon3
Pol Kamil1
28.45'
4 set
Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1
28.82'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Stolecki Leon1
30.00'
1 set
Sztaba Mikołaj0
Moncznik Mikołaj3
31.82'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil2
26.82'
3 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
29.36'
4 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
30.36'
2 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
32.08'
1 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2
34.18'
5 set
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2

Decyzji sędziowskich: 11 (0.1%)

Stroke 8
72.7%
Let 2
18.2%
Nolet 1
9.1%

OU11GU13GU15 1-4OU17OU19OU19 5-7
1 1.8%
0-0-1
Pawelczyk Miłosz3
Cziba Karol0
1 1.7%
1-0-0
Zimecka Weronika0
Otrząsek Tola3
1 1.3%
1-0-0
Góra Jagoda1
Otrząsek Tola3
1 1.1%
1-0-0
Pol Jakub3
Brzozowski Maciej2
3 6.8%
1-2-0
Sztaba Mikołaj3
Pol Kamil0
4 4.2%
4-0-0
Pol Jakub3
Jachimowicz Maciej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0