Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
38"41'Sznajder Rob1
Ratka Łukasz3
28"43'Cyran Dariusz0
Szymański Paweł3
22"56'Sznajder Rob0
Cyran Dariusz3
22"28'Zielak Jarosław1
Sznajder Rob2
22"08'Cierzuch Bartosz2
Pozo Angel Garcia del1
22"07'Kołodziejczyk Marcin2
Pozo Angel Garcia del1
21"34'Zielak Jarosław1
Wolski Oskar2
21"16'Cyran Dariusz2
Wolski Oskar1
18"03'Szymański Paweł2
Wierzbicki Paweł1
17"42'Szymański Paweł3
Ratka Łukasz0
14"22'Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2
10"59'Staszkiewicz Jakub0
Wala Oskar2
6"57'Trzaskoma Adam0
Wierzbicki Paweł2
'Rogalski Bartłomiej2
Honkisz AgnieszkaW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Sznajder Rob83"22'
Cyran Dariusz76"26'
Szymański Paweł69"01'
Ratka Łukasz66"52'
Zielak Jarosław60"13'
Pozo Angel Garcia del54"38'
Wolski Oskar54"25'
Kołodziejczyk Marcin52"13'
Timofiejuk Adam47"07'
Skonieczny Mateusz44"41'
Staszkiewicz Jakub23"09'
Trzaskoma Adam20"37'
Wala Oskar9"20'
Wierzbicki Paweł6"48'

Czas setów: 7 godz 39 min 42 s

OPENOPEN - Eliminacje

429 min 45 s

10"33'
3 set
Sznajder Rob1
Ratka Łukasz3
10"09'
1 set
Cyran Dariusz0
Szymański Paweł3
9"42'
4 set
Sznajder Rob1
Ratka Łukasz3
8"51'
3 set
Cierzuch Bartosz2
Pozo Angel Garcia del1
8"36'
2 set
Zając Rafał0
Cyran Dariusz2
8"29'
3 set
Zielak Jarosław1
Wolski Oskar2
8"25'
3 set
Sznajder Rob0
Cyran Dariusz3
8"17'
2 set
Cyran Dariusz0
Szymański Paweł3
7"25'
3 set
Cyran Dariusz2
Wolski Oskar1
7"18'
2 set
Szymański Paweł2
Wierzbicki Paweł1

29 min 57 s

5"10'
2 set
Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2
4"52'
2 set
Staszkiewicz Jakub0
Wala Oskar2
4"41'
3 set
Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2
4"28'
1 set
Staszkiewicz Jakub0
Wala Oskar2
3"58'
1 set
Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2
3"29'
1 set
Trzaskoma Adam0
Wierzbicki Paweł2
3"19'
2 set
Trzaskoma Adam0
Wierzbicki Paweł2

Małych punktów: 1458

OPENOPEN - Eliminacje

1344

Szymański Paweł131
Cyran Dariusz108
Sznajder Rob100
Kołodziejczyk Marcin96
Wolski Oskar95
Ratka Łukasz95
Zając Rafał87
Zielak Jarosław84
Wierzbicki Paweł79
Timofiejuk Adam78

114

Trzaskoma Adam37
Staszkiewicz Jakub33
Wierzbicki Paweł22
Wala Oskar22

Wszystkich rozegranych setów: 84

OPENOPEN - Eliminacje

77

7


Wszystkich rozegranych meczów: 34

OPENOPEN - Eliminacje

31

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
17.00'
1 set
Zając Rafał2
Pozo Angel Garcia del0
17.55'
1 set
Zielak Jarosław1
Skonieczny Mateusz2
18.82'
1 set
Wierzbicki Paweł2
Kołodziejczyk Marcin0
19.00'
2 set
Wolski Oskar2
Wierzbicki Paweł0
19.00'
3 set
Timofiejuk Adam2
Kołodziejczyk Marcin1
19.09'
2 set
Wierzbicki Paweł2
Kołodziejczyk Marcin0
19.18'
1 set
Szymański Paweł2
Wierzbicki Paweł1
19.27'
2 set
Zielak Jarosław1
Wolski Oskar2
20.00'
1 set
Ratka Łukasz2
Rogalski Bartłomiej0
21.09'
1 set
Sznajder Rob0
Cyran Dariusz3
18.09'
2 set
Trzaskoma Adam0
Wierzbicki Paweł2
19.00'
1 set
Trzaskoma Adam0
Wierzbicki Paweł2
21.64'
1 set
Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2
24.36'
1 set
Staszkiewicz Jakub0
Wala Oskar2
25.55'
3 set
Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2
26.55'
2 set
Staszkiewicz Jakub0
Wala Oskar2
28.18'
2 set
Staszkiewicz Jakub1
Trzaskoma Adam2

Decyzji sędziowskich: 3 (0.2%)

Stroke 0
0%
Let 3
100%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4.6%
0-3-0
Cyran Dariusz0
Szymański Paweł3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0