Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
46"19'Lohmann Marcin3
Kopeć Łukasz2
35"43'Lohmann Marcin3
Wolski Oskar1
32"56'Wolski Oskar3
Cierzuch Bartosz2
29"16'Kopeć Łukasz1
Cierzuch Bartosz3
23"25'Lis Ernest2
Kobylarz Dominik0
19"56'Cyran Dariusz2
Krzywina Michał1
19"35'Wnuk Michał2
Karolak Łukasz1
19"05'Lis Ernest2
Cyran Dariusz1
19"04'Krzywina Michał2
Gawłowski Ariel0
16"59'Kobylarz Dominik0
Cierzuch Bartosz2
16"32'Górbski Łukasz0
Sosnowiec Adam2
13"57'Wnuk Michał2
Majczak Kamil1
10"05'Majczak Kamil2
Górbski Łukasz0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Lohmann Marcin89"38'
Kopeć Łukasz71"56'
Cierzuch Bartosz71"48'
Wolski Oskar71"12'
Lis Ernest59"38'
Kobylarz Dominik55"29'
Krzywina Michał51"16'
Cyran Dariusz51"08'
Gawłowski Ariel49"42'
Wnuk Michał43"28'
Górbski Łukasz23"32'
Majczak Kamil21"09'
Sosnowiec Adam14"33'
Wnuk Michał12"10'

Czas setów: 6 godz. 58 min 27 s

OPENOPEN - Eliminacje

382 min 45 s

15"59'
1 set
Lis Ernest2
Kobylarz Dominik0
11"58'
1 set
Krzywina Michał2
Gawłowski Ariel0
8"42'
3 set
Lohmann Marcin3
Wolski Oskar1
8"42'
4 set
Lohmann Marcin3
Kopeć Łukasz2
8"41'
1 set
Lohmann Marcin3
Kopeć Łukasz2
8"13'
4 set
Lohmann Marcin3
Wolski Oskar1
8"13'
1 set
Cyran Dariusz2
Krzywina Michał1
8"07'
1 set
Lohmann Marcin3
Wolski Oskar1
8"04'
2 set
Lohmann Marcin3
Kopeć Łukasz2
7"45'
1 set
Kobylarz Dominik0
Cierzuch Bartosz2

35 min 42 s

7"59'
1 set
Górbski Łukasz0
Sosnowiec Adam2
6"34'
2 set
Górbski Łukasz0
Sosnowiec Adam2
5"05'
1 set
Wnuk Michał2
Majczak Kamil1
4"40'
2 set
Majczak Kamil2
Górbski Łukasz0
4"19'
1 set
Majczak Kamil2
Górbski Łukasz0
4"03'
2 set
Wnuk Michał2
Majczak Kamil1
3"02'
3 set
Wnuk Michał2
Majczak Kamil1

Małych punktów: 1353

OPENOPEN - Eliminacje

1216

Lohmann Marcin136
Wolski Oskar131
Cierzuch Bartosz121
Kopeć Łukasz99
Cyran Dariusz88
Lis Ernest87
Wnuk Michał84
Karolak Łukasz80
Kobylarz Dominik77
Krzywina Michał69

137

Majczak Kamil45
Górbski Łukasz37
Wnuk Michał28
Sosnowiec Adam27

Wszystkich rozegranych setów: 77

OPENOPEN - Eliminacje

70

7


Wszystkich rozegranych meczów: 31

OPENOPEN - Eliminacje

28

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
16.18'
1 set
Karolak Łukasz2
Mierniczek Łukasz0
17.36'
2 set
Cierzuch Bartosz2
Mierniczek Łukasz0
17.73'
1 set
Wnuk Michał2
Olszewski Kamil0
17.73'
1 set
Krzywina Michał0
Wolski Oskar2
18.45'
1 set
Bogusz Michał0
Wolski Oskar2
18.55'
3 set
Cyran Dariusz2
Krzywina Michał1
19.09'
1 set
Bogusz Michał0
Karolak Łukasz2
19.18'
1 set
Lis Ernest2
Cyran Dariusz1
19.73'
1 set
Gawłowski Ariel0
Bogusz Michał2
19.82'
1 set
Olszewski Kamil2
Bogusz Michał0
16.55'
3 set
Wnuk Michał2
Majczak Kamil1
22.09'
2 set
Wnuk Michał2
Majczak Kamil1
23.55'
1 set
Majczak Kamil2
Górbski Łukasz0
25.45'
2 set
Majczak Kamil2
Górbski Łukasz0
27.73'
1 set
Wnuk Michał2
Majczak Kamil1
29.94'
1 set
Górbski Łukasz0
Sosnowiec Adam2
34.21'
1 set
Górbski Łukasz0
Sosnowiec Adam2
35.82'
2 set
Górbski Łukasz0
Sosnowiec Adam2

Decyzji sędziowskich: 14 (1%)

Stroke 5
35,7%
Let 8
57,1%
Nolet 1
7,1%

OPEN
5 11,4%
0-5-0
Kobylarz Dominik0
Cierzuch Bartosz2
2 2,6%
2-0-0
Kopeć Łukasz1
Cierzuch Bartosz3
2 5,4%
2-0-0
Krzywina Michał0
Kobylarz Dominik2
2 2,5%
1-0-1
Lohmann Marcin3
Wolski Oskar1
1 3%
0-1-0
Kobylarz Dominik2
Karolak Łukasz0
1 2,8%
0-1-0
Lohmann Marcin2
Lis Ernest0
1 1,9%
0-1-0
Lis Ernest2
Cyran Dariusz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0