Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
49"13'Kotra Michał1
Stachowski Łukasz3
46"19'Khan Karamatullah3
Nowisz Wojciech2
43"53'Khan Karamatullah3
Stachowski Łukasz2
41"15'Gnitecki Przemysław2
Karwowski Marcin3
41"03'Karwowski Marcin0
Atras Przemysław2
40"35'Kotra Michał3
Kondratowicz Łukasz1
36"45'Karwowski Marcin3
Jaworski Jakub2
36"24'Multan Grzegorz2
Jaworski Jakub3
32"50'Khan Karamatullah3
Atras Przemysław1
31"49'Stanosz Michał0
Gorzelak Piotr2
38"39'Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
25"10'Nowak Joanna1
Sypniewska Małgorzata2
22"59'Honkisz Agnieszka1
Krzywicka Paulina3
19"20'Kaniewska Emilia0
Rycaj Magdalena3
18"36'Sypniewska Małgorzata1
Krzywicka Paulina3
18"14'Rycaj Magdalena1
Sypniewska Małgorzata2
18"01'Rycaj Magdalena0
Honkisz Agnieszka3
17"13'Świerczyńska Monika0
Kotra Sylwia3
15"54'Kotra Sylwia0
Honkisz Agnieszka3
15"26'Ryfa Natalia3
Kotra Sylwia0
26"22'Drzycimski Dominik2
Binasik Antoni3
19"21'Binasik Antoni0
Kuc Krzysztof3
18"52'Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
15"03'Sienkiewicz Michał0
Kuc Krzysztof3
14"39'Kwiatkowski Karol1
Sienkiewicz Michał2
14"04'Kuc Krzysztof0
Zimecki Jakub3
12"43'Drzycimski Dominik2
Krysiak Karol0
12"27'Zimecki Jakub3
Krysiak Karol0
12"02'Drzycimski Dominik2
Kwiatkowski Karol0
11"18'Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
18"38'Marciniak Mikołaj0
Puzio Kuba3
15"50'Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
15"01'Krysiak Leon3
Puzio Kuba0
10"30'Kotłowski Stanisław0
Marciniak Mikołaj3
10"07'Krysiak Leon3
Drzycimski Dominik0
9"04'Kotłowski Stanisław0
Drzycimski Dominik3
'Zimecki JakubW
Marciniak Mikołaj3
22"10'Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
14"30'Dąbrowski Michał0
Ostrowski Jakub3
10"46'Dąbrowski Michał3
Panufnik Maciej0
10"40'Ostrowski Jakub3
Panufnik Maciej0
8"46'Dąbrowski Michał0
Janasiewicz Robert3
6"35'Janasiewicz Robert3
Panufnik Maciej0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
Stachowski Łukasz125"26'
Gnitecki Przemysław123"45'
Khan Karamatullah121"51'
Kotra Michał121"46'
Karwowski Marcin119"57'
Atras Przemysław117"26'
Kondratowicz Łukasz104"15'
Nowisz Wojciech103"25'
Multan Grzegorz99"54'
Gorzelak Piotr99"35'
Krzywicka Paulina64"09'
Ryfa Natalia57"43'
Rycaj Magdalena56"32'
Nowak Joanna52"45'
Rzeszutko Małgorzata50"44'
Świerczyńska Monika45"53'
Honkisz Agnieszka45"05'
Ziomek Sylwia39"14'
Jędrzejczak Kamila26"01'
Kaniewska Emilia20"23'
Drzycimski Dominik48"54'
Binasik Antoni43"03'
Sienkiewicz Michał38"59'
Zimecki Jakub37"54'
Kuc Krzysztof37"05'
Krysiak Leon31"04'
Krysiak Karol30"29'
Kwiatkowski Karol28"31'
Kazanowski Nikodem12"53'
Campbell Bruno12"04'
Krysiak Leon34"44'
Puzio Kuba28"51'
Marciniak Mikołaj24"42'
Drzycimski Dominik17"29'
Kotłowski Stanisław15"38'
Zimecki Jakub12"58'
Ostrowski Jakub37"08'
Janasiewicz Robert31"45'
Dąbrowski Michał29"40'
Panufnik Maciej25"57'

Czas setów: 36 godz. 42 min 29 s

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

1673 min 54 s

16"33'
1 set
Stanosz Michał0
Gorzelak Piotr2
16"29'
4 set
Kotra Michał1
Stachowski Łukasz3
14"44'
3 set
Multan Grzegorz1
Kowalik Maciej2
12"40'
2 set
Stanosz Michał0
Gorzelak Piotr2
12"33'
3 set
Krzywicka Paulina1
Szumowski Jan2
11"52'
4 set
Karwowski Marcin0
Atras Przemysław2
11"48'
2 set
Ratigowski Marcin0
Kondratowicz Łukasz2
11"41'
3 set
Khan Karamatullah3
Nowisz Wojciech2
11"28'
2 set
Kotra Michał1
Stachowski Łukasz3
11"16'
2 set
Młodziński Rafał0
Rogalewicz Rafał2

238 min 41 s

12"38'
2 set
Nowak Joanna1
Sypniewska Małgorzata2
9"37'
5 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
7"15'
1 set
Rycaj Magdalena1
Sypniewska Małgorzata2
6"53'
2 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
6"07'
3 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
5"46'
2 set
Bargenda Iwona0
Jędrzejczak Kamila2
5"31'
3 set
Kaniewska Emilia0
Rycaj Magdalena3
5"29'
1 set
Ryfa Natalia3
Kotra Sylwia0
5"20'
3 set
Świerczyńska Monika0
Kotra Sylwia3
5"16'
2 set
Nowak Joanna0
Ryfa Natalia3

160 min 28 s

8"36'
1 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
6"46'
1 set
Drzycimski Dominik2
Krysiak Karol0
6"32'
1 set
Binasik Antoni0
Kuc Krzysztof3
5"29'
1 set
Drzycimski Dominik2
Kwiatkowski Karol0
5"28'
2 set
Drzycimski Dominik2
Kwiatkowski Karol0
5"21'
2 set
Binasik Antoni0
Kuc Krzysztof3
4"59'
2 set
Drzycimski Dominik2
Krysiak Karol0
4"57'
5 set
Drzycimski Dominik2
Binasik Antoni3
4"29'
1 set
Zimecki Jakub3
Krysiak Karol0
4"23'
2 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0

67 min 11 s

8"14'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Puzio Kuba3
5"36'
1 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
5"08'
2 set
Marciniak Mikołaj0
Puzio Kuba3
4"33'
3 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
4"17'
2 set
Krysiak Leon3
Puzio Kuba0
4"14'
1 set
Krysiak Leon3
Puzio Kuba0
4"06'
3 set
Krysiak Leon3
Drzycimski Dominik0
3"40'
1 set
Kotłowski Stanisław0
Drzycimski Dominik3
3"31'
3 set
Krysiak Leon3
Puzio Kuba0
3"27'
3 set
Marciniak Mikołaj0
Puzio Kuba3

62 min 15 s

5"07'
3 set
Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
4"56'
1 set
Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
4"33'
3 set
Dąbrowski Michał0
Ostrowski Jakub3
4"03'
1 set
Dąbrowski Michał3
Panufnik Maciej0
3"39'
4 set
Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
3"21'
2 set
Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
3"21'
3 set
Dąbrowski Michał3
Panufnik Maciej0
3"13'
1 set
Dąbrowski Michał0
Ostrowski Jakub3
3"11'
2 set
Ostrowski Jakub3
Panufnik Maciej0
3"10'
3 set
Dąbrowski Michał0
Janasiewicz Robert3

Małych punktów: 7104

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

5004

Khan Karamatullah215
Karwowski Marcin195
Stachowski Łukasz190
Gnitecki Przemysław174
Nowisz Wojciech166
Jaworski Jakub161
Atras Przemysław155
Kotra Michał144
Szumowski Jan132
Martynowski Michał131

866

Krzywicka Paulina124
Ryfa Natalia109
Honkisz Agnieszka98
Nowak Joanna96
Rzeszutko Małgorzata93
Rycaj Magdalena93
Świerczyńska Monika87
Ziomek Sylwia61
Kaniewska Emilia44
Jędrzejczak Kamila40

673

Drzycimski Dominik119
Krysiak Leon99
Sienkiewicz Michał94
Zimecki Jakub81
Kuc Krzysztof79
Binasik Antoni77
Krysiak Karol48
Kwiatkowski Karol39
Kazanowski Nikodem30
Campbell Bruno7

278

Krysiak Leon102
Marciniak Mikołaj51
Drzycimski Dominik45
Puzio Kuba45
Zimecki Jakub22
Kotłowski Stanisław13

283

Janasiewicz Robert108
Ostrowski Jakub94
Dąbrowski Michał53
Panufnik Maciej28

Wszystkich rozegranych setów: 412

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

280

52

43

18

19


Wszystkich rozegranych meczów: 154

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

110

17

15

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
0.73'
2 set
Ryfa Natalia0
Hrycaj Marcin2
1.00'
2 set
Stachowski Łukasz2
Karwowski Marcin3
1.91'
1 set
Stachowski Łukasz2
Karwowski Marcin3
13.09'
2 set
Sienkiewicz Leszek0
Wierzbicki Paweł2
13.36'
1 set
Osiniak Bartłomiej0
Ratigowski Marcin2
14.27'
2 set
Rodak Jan0
Iwan Andrzej2
15.45'
2 set
Ryfa Natalia2
Kotra Sylwia0
15.91'
1 set
Ryfa Natalia2
Kotra Sylwia0
16.91'
2 set
Kot Gaweł2
Zdanowicz Jarosław0
17.45'
1 set
Krzywicka Paulina0
Stachowski Łukasz2
13.09'
1 set
Nowak Joanna3
Bargenda Iwona0
13.73'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Kaniewska Emilia2
15.18'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Świerczyńska Monika3
15.64'
3 set
Ryfa Natalia3
Kotra Sylwia0
15.73'
3 set
Nowak Joanna3
Bargenda Iwona0
16.18'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Kaniewska Emilia2
16.36'
1 set
Honkisz Agnieszka1
Krzywicka Paulina3
16.45'
1 set
Sypniewska Małgorzata1
Krzywicka Paulina3
17.55'
2 set
Sypniewska Małgorzata1
Krzywicka Paulina3
17.91'
3 set
Rycaj Magdalena1
Sypniewska Małgorzata2
9.91'
1 set
Kwiatkowski Karol0
Krysiak Leon3
10.09'
2 set
Kwiatkowski Karol0
Krysiak Leon3
11.45'
3 set
Kwiatkowski Karol0
Krysiak Leon3
12.09'
2 set
Drzycimski Dominik3
Campbell Bruno0
12.82'
3 set
Drzycimski Dominik3
Campbell Bruno0
12.91'
1 set
Drzycimski Dominik3
Campbell Bruno0
13.55'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
13.64'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
13.73'
2 set
Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
14.18'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
8.00'
3 set
Kotłowski Stanisław0
Drzycimski Dominik3
13.27'
2 set
Krysiak Leon3
Drzycimski Dominik0
13.64'
1 set
Kotłowski Stanisław0
Marciniak Mikołaj3
14.00'
3 set
Kotłowski Stanisław0
Marciniak Mikołaj3
14.27'
2 set
Kotłowski Stanisław0
Drzycimski Dominik3
15.36'
2 set
Kotłowski Stanisław0
Marciniak Mikołaj3
15.36'
2 set
Krysiak Leon3
Zimecki Jakub0
17.45'
1 set
Krysiak Leon3
Drzycimski Dominik0
18.82'
3 set
Marciniak Mikołaj0
Puzio Kuba3
19.18'
3 set
Krysiak Leon3
Puzio Kuba0
11.00'
2 set
Janasiewicz Robert3
Panufnik Maciej0
11.09'
3 set
Janasiewicz Robert3
Panufnik Maciej0
11.91'
1 set
Janasiewicz Robert3
Panufnik Maciej0
12.27'
2 set
Dąbrowski Michał0
Janasiewicz Robert3
16.36'
1 set
Ostrowski Jakub3
Panufnik Maciej0
16.45'
2 set
Dąbrowski Michał3
Panufnik Maciej0
16.45'
2 set
Dąbrowski Michał0
Ostrowski Jakub3
16.64'
1 set
Dąbrowski Michał0
Janasiewicz Robert3
17.00'
3 set
Ostrowski Jakub3
Panufnik Maciej0
17.27'
3 set
Dąbrowski Michał0
Janasiewicz Robert3

Decyzji sędziowskich: 132 (1,8%)

Stroke 30
22,7%
Let 97
73,5%
Nolet 5
3,8%

OPENDAMSKAOU11
19 18,6%
2-14-3
Khan Karamatullah3
Stachowski Łukasz2
10 18,5%
2-7-1
Korolenko Eugeniusz1
Atras Przemysław2
9 13,6%
2-7-0
Karwowski Marcin0
Atras Przemysław2
8 10,4%
1-7-0
Kotra Michał3
Kondratowicz Łukasz1
8 7,9%
1-7-0
Khan Karamatullah3
Nowisz Wojciech2
7 16,3%
0-6-1
Jurek Sławomir2
Nowisz Sławomir0
6 16,7%
3-3-0
Martynowski Michał2
Kot Gaweł0
4 9,8%
0-4-0
Gorzelak Piotr2
Ratigowski Marcin0
4 10%
1-3-0
Fajfer Tomasz0
Nowisz Sławomir2
3 7,9%
1-2-0
Szumowski Jan0
Kowalik Maciej2
5 8,6%
2-3-0
Kaniewska Emilia0
Rycaj Magdalena3
2 4,1%
0-2-0
Rycaj Magdalena0
Honkisz Agnieszka3
1 2,1%
1-0-0
Rycaj Magdalena1
Sypniewska Małgorzata2
1 2,8%
0-1-0
Nowak Joanna2
Świerczyńska Monika0
1 1,9%
0-1-0
Nowak Joanna0
Ryfa Natalia3
1 2%
1-0-0
Świerczyńska Monika1
Rycaj Magdalena2
4 4,4%
2-2-0
Drzycimski Dominik2
Binasik Antoni3
3 7%
1-2-0
Drzycimski Dominik2
Kwiatkowski Karol0
1 1,9%
1-0-0
Sienkiewicz Michał0
Kuc Krzysztof3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0