Grand Prix Alizki kat. B+

Gracze

Filas Karol

Gorlice, 1983  

OPEN

Steizer Adrian

Babice, 1975  

OPEN

Woźniak Bartłomiej

Krzeszowice  

OPEN

Kłeczek Kamil

Krzeszowice  

OPEN

Brzezicki Jakub

Kraków  

OPEN

Janik Adrian

Katowice, 1980  

OPEN

Krzyżaniak Mikołaj

Kraków, 1989  

OPEN

Ryś Rafał

Tenczynek, 1986  

OPEN

Wojtarowicz Paweł

Poręba Wielka, 1975  

OPEN

Rewera Karol

Kraków, 1980  

OPEN

Fidyt Paweł

Chełmek, 1975  

OPEN

Kopacz Marcin

Chrzanów, 1980  

OPEN

Wojszel Paweł

Białystok, 1987  

OPEN

Borg Michał

Tychy, 1984  

OPEN

Patałąg Łukasz

Imielin, 1978  

OPEN

Faliszek Bogusław

Tarnów, 1974  

OPEN

Szymczyk Michał

Oświęcim  

OPEN

Habas Krzysztof

Dąbrowa Górnicza, 1983  

OPEN

Majcher Mateusz

Zakopane, 1986  

OPEN

Diduch Michał

Zakopane, 1980  

OPEN

Nucos Dymos

Chorzów, 1986  

OPEN

Pilch Michał

Skawina, 1990  

OPEN

Dróżdż Przemysław

Sanok, 1985  

OPEN

Sas Paweł

Liszki, 1979  

OPEN

Wilczyński Tomasz

Kraków, 1985  

OPEN

Moncznik Mikołaj

Zabierzów, 2003  

OPEN

Pytlowany Jakub

Kraków, 2002  

OPEN

Marszał Adrian

Kraków, 1996  

OPEN

Drabczyk Joanna

Bielsko-Biała, 1988  

DAMSKA

Ogorodnik Julia

Czernichów  

DAMSKA

Patałąg Sandra

Mysłowice, 1987  

DAMSKA

Pozlewicz Anna

Wrocław  

DAMSKA

Czerwińska Iwona

Łódź, 1987  

DAMSKA

Jarzembowska Maria

Pszczyna, 1978  

DAMSKA

Burak Julia

Krzeptów, 2001  

DAMSKA

Burak Aleksandra

Krzeptów, 2001  

DAMSKA

Mazur Agnieszka

Bielsko-Biała , 1983  

DAMSKA

Patałąg Julia

Imielin, 2002  

DAMSKA

Bober Beata

Stalowa Wola, 1981  

DAMSKA

Korzonek Patrycja

Zabierzów  

DAMSKA

Nosal Sylwia

Bieruń, 1977  

DAMSKA

Czarzasta-Gotówko Agnieszka

Wałbrzych, 1990  

DAMSKA

Wilas Karolina

Bolesławiec, 1992  

DAMSKA

Sęk Wiktoria

Kraków, 2002  

DAMSKA

Socha Małgorzata

Kraków, 1983  

DAMSKA

Kozłowska Łucja

Rudawa, 1978  

DAMSKA

Tarkowska Julia

Kraków, 1991  

DAMSKA

Kirszenstein Patrycja

Wałbrzych, 1991  

DAMSKA

Bujak Maciej

Bytom, 2007  

OU13, OU13 - Finały

Korzonek Wiktor

Zabierzów, 2008  

OU13, OU13 - Finały

Brożek Adam

Zielonki, 2006  

OU13, OU13 - Finały

Górska Renata

Modlniczka, 2008  

OU13, OU13 - Finały

Hołda Bartosz

Krzeszowice, 2008  

OU13, OU13 - Finały

Piorun Filip

Iwanowice, 2007  

OU13, OU13 - Finały

Dunal Mikołaj

Miechow, 2011  

OU13, OU13 - Finały

Kobylec Jakub

Miechów, 2009  

OU13, OU13 - Finały

Nogieć Patryk

Miechów, 2007  

OU13, OU13 - Finały

Kaczmarczyk Jakub

Trzebinia  

OU17

Ziętek Weronika

Trzebinia  

OU17

Knapik Aleksandra

Trzebinia  

OU17

Hapek Kacper

Krzeszowice, 2002  

OU17