Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17
28"30'Fidyt Paweł1
Kopacz Marcin2
28"10'Steizer Adrian1
Fidyt Paweł2
27"32'Steizer Adrian2
Filas Karol1
24"50'Pilch Michał0
Marszał Adrian3
24"47'Diduch Michał1
Oszczędłowski Dariusz2
24"25'Moncznik Mikołaj2
Gorczycki Wojciech1
24"07'Borg Michał0
Kopacz Marcin2
24"03'Mansuis Christophe2
Wojszel Paweł1
23"51'Pytlowany Jakub3
Dróżdż Przemysław0
23"29'Patałąg Łukasz2
Oszczędłowski Dariusz1
42"23'Drabczyk Joanna2
Jarzembowska Maria3
37"43'Czerwińska Iwona3
Bober Beata2
32"18'Wilas Karolina2
Patałąg Sandra3
31"24'Burak Julia2
Patałąg Julia3
29"53'Wilas Karolina3
Czerwińska Iwona1
27"58'Ogorodnik Julia1
Burak Aleksandra3
27"07'Mazur Agnieszka2
Kozłowska Łucja3
25"41'Pozlewicz Anna3
Patałąg Sandra0
25"40'Pozlewicz Anna3
Kirszenstein Patrycja1
25"03'Bober Beata3
Stępniewska Sylwia1
19"40'Dunal Mikołaj1
Brożek Adam2
17"24'Piorun Filip2
Brożek Adam1
15"45'Hołda Bartosz1
Korzonek Wiktor2
12"10'Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
10"29'Nogieć Patryk0
Bujak Maciej2
10"04'Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
9"41'Kobylec Jakub0
Dunal Mikołaj2
9"24'Kobylec Jakub0
Górska Renata2
9"03'Piorun Filip2
Górska Renata0
8"39'Nogieć Patryk2
Hołda Bartosz0
24"59'Brożek Adam3
Bujak Maciej1
8"46'Dunal Mikołaj2
Nogieć Patryk0
7"08'Górska Renata0
Korzonek Wiktor2
'Piorun Filip3
Bińczak Adam1
'Kobylec Jakub2
Hołda Bartosz0
22"33'Ziętek Weronika2
Knapik Aleksandra1
8"54'Ziętek Weronika0
Kaczmarczyk Jakub2
8"42'Kaczmarczyk Jakub0
Hapek Kacper2
8"30'Ziętek Weronika0
Hapek Kacper2
7"46'Knapik Aleksandra0
Hapek Kacper2
7"30'Knapik Aleksandra0
Kaczmarczyk Jakub2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17
Fidyt Paweł94"52'
Steizer Adrian74"53'
Oszczędłowski Dariusz72"29'
Marszał Adrian70"24'
Kopacz Marcin69"17'
Patałąg Łukasz68"30'
Pytlowany Jakub66"18'
Mansuis Christophe62"46'
Krzyżaniak Mikołaj61"49'
Moncznik Mikołaj61"21'
Pozlewicz Anna87"40'
Bober Beata85"31'
Czerwińska Iwona84"40'
Mazur Agnieszka78"31'
Janiec Karolina73"56'
Patałąg Sandra73"14'
Burak Julia72"32'
Burak Aleksandra72"28'
Stępniewska Sylwia69"10'
Łapa Joanna67"00'
Brożek Adam46"04'
Dunal Mikołaj40"15'
Piorun Filip35"38'
Hołda Bartosz33"57'
Bujak Maciej32"50'
Korzonek Wiktor32"23'
Górska Renata31"07'
Bińczak Adam30"59'
Kobylec Jakub30"58'
Nogieć Patryk30"11'
Brożek Adam20"48'
Bujak Maciej20"48'
Bińczak Adam17"54'
Piorun Filip17"54'
Dunal Mikołaj8"36'
Nogieć Patryk8"36'
Górska Renata6"14'
Korzonek Wiktor6"14'
Ziętek Weronika36"47'
Knapik Aleksandra34"37'
Hapek Kacper24"06'
Kaczmarczyk Jakub24"04'

Czas setów: 28 godz. 46 min 54 s

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17

791 min 41 s

15"45'
1 set
Borg Michał0
Kopacz Marcin2
13"31'
2 set
Fidyt Paweł2
Diduch Michał0
12"47'
2 set
Fidyt Paweł1
Kopacz Marcin2
10"52'
3 set
Steizer Adrian2
Filas Karol1
10"47'
1 set
Wilczyński Tomasz2
Patałąg Łukasz0
10"35'
3 set
Diduch Michał1
Oszczędłowski Dariusz2
10"30'
3 set
Steizer Adrian2
Faliszek Bogusław1
9"49'
1 set
Pytlowany Jakub3
Dróżdż Przemysław0
9"26'
3 set
Pilch Michał0
Marszał Adrian3
9"15'
1 set
Steizer Adrian1
Fidyt Paweł2

649 min 43 s

13"03'
1 set
Pozlewicz Anna3
Patałąg Sandra0
10"55'
1 set
Burak Julia3
Burak Aleksandra0
9"23'
5 set
Czerwińska Iwona3
Bober Beata2
9"18'
3 set
Drabczyk Joanna2
Jarzembowska Maria3
8"36'
3 set
Drabczyk Joanna0
Burak Julia3
7"47'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Burak Aleksandra3
7"45'
4 set
Wilas Karolina3
Czerwińska Iwona1
7"25'
4 set
Ogorodnik Julia1
Burak Aleksandra3
7"05'
1 set
Patałąg Julia0
Tarkowska Julia3
6"48'
2 set
Drabczyk Joanna2
Jarzembowska Maria3

172 min 11 s

6"59'
3 set
Dunal Mikołaj1
Brożek Adam2
6"11'
1 set
Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
5"45'
1 set
Kobylec Jakub0
Górska Renata2
5"12'
3 set
Hołda Bartosz1
Korzonek Wiktor2
5"09'
2 set
Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
5"00'
2 set
Dunal Mikołaj1
Brożek Adam2
4"59'
2 set
Piorun Filip2
Brożek Adam1
4"56'
1 set
Dunal Mikołaj1
Brożek Adam2
4"51'
2 set
Kobylec Jakub0
Dunal Mikołaj2
4"47'
3 set
Piorun Filip2
Brożek Adam1

53 min 32 s

5"55'
1 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
5"41'
4 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
5"36'
4 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam1
5"15'
2 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam1
5"04'
2 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
4"37'
2 set
Dunal Mikołaj2
Nogieć Patryk0
4"08'
3 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
4"02'
1 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam1
3"59'
1 set
Dunal Mikołaj2
Nogieć Patryk0
3"19'
2 set
Górska Renata0
Korzonek Wiktor2

59 min 47 s

9"15'
2 set
Ziętek Weronika2
Knapik Aleksandra1
5"17'
3 set
Ziętek Weronika2
Knapik Aleksandra1
5"06'
1 set
Ziętek Weronika2
Knapik Aleksandra1
4"26'
1 set
Ziętek Weronika0
Kaczmarczyk Jakub2
4"26'
2 set
Ziętek Weronika0
Hapek Kacper2
4"18'
2 set
Ziętek Weronika0
Kaczmarczyk Jakub2
4"05'
1 set
Knapik Aleksandra0
Hapek Kacper2
4"03'
1 set
Kaczmarczyk Jakub0
Hapek Kacper2
3"59'
1 set
Ziętek Weronika0
Hapek Kacper2
3"58'
2 set
Kaczmarczyk Jakub0
Hapek Kacper2

Małych punktów: 6145

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17

2480

Pilch Michał139
Dróżdż Przemysław134
Marszał Adrian132
Fidyt Paweł114
Pytlowany Jakub114
Krzyżaniak Mikołaj105
Moncznik Mikołaj104
Gorczycki Wojciech103
Patałąg Łukasz96
Steizer Adrian96

2479

Pozlewicz Anna164
Mazur Agnieszka163
Patałąg Sandra157
Czerwińska Iwona157
Bober Beata155
Stępniewska Sylwia150
Burak Julia148
Patałąg Julia139
Tarkowska Julia133
Jarzembowska Maria131

711

Brożek Adam102
Piorun Filip95
Bińczak Adam88
Dunal Mikołaj85
Bujak Maciej82
Nogieć Patryk68
Korzonek Wiktor59
Hołda Bartosz59
Górska Renata44
Kobylec Jakub29

258

Brożek Adam43
Bujak Maciej42
Piorun Filip41
Bińczak Adam24
Korzonek Wiktor22
Kobylec Jakub22
Dunal Mikołaj22
Nogieć Patryk15
Górska Renata15
Hołda Bartosz12

217

Hapek Kacper66
Ziętek Weronika56
Kaczmarczyk Jakub53
Knapik Aleksandra42

Wszystkich rozegranych setów: 357

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17

143

142

44

15

13


Wszystkich rozegranych meczów: 131

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17

59

41

20

5

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU13 - FinałyOU17
13.45'
2 set
Steizer Adrian0
Pytlowany Jakub2
15.00'
3 set
Nucos Dymos1
Borg Michał2
17.27'
2 set
Nucos Dymos1
Borg Michał2
17.91'
1 set
Marszał Adrian2
Borg Michał0
18.18'
1 set
Kotula Bartłomiej0
Szymczyk Michał2
18.73'
2 set
Nucos Dymos0
Rewera Karol2
18.73'
1 set
Patałąg Łukasz2
Habas Krzysztof0
18.82'
1 set
Dróżdż Przemysław2
Ryś Rafał0
18.82'
1 set
Kopacz Marcin2
Kłeczek Kamil0
18.91'
1 set
Mansuis Christophe0
Dróżdż Przemysław2
0.55'
2 set
Patałąg Sandra0
Jarzembowska Maria3
0.64'
2 set
Socha Małgorzata0
Patałąg Julia3
0.73'
3 set
Patałąg Sandra0
Jarzembowska Maria3
0.82'
1 set
Socha Małgorzata0
Patałąg Julia3
1.00'
1 set
Patałąg Sandra0
Jarzembowska Maria3
10.82'
1 set
Sęk Wiktoria3
Kortas Aleksandra0
10.82'
1 set
Sęk Wiktoria3
Korzonek Patrycja0
12.18'
2 set
Burak Julia3
Kortas Aleksandra0
12.18'
1 set
Burak Julia3
Kortas Aleksandra0
12.55'
2 set
Sęk Wiktoria3
Korzonek Patrycja0
10.73'
1 set
Nogieć Patryk2
Korzonek Wiktor1
12.45'
3 set
Nogieć Patryk2
Korzonek Wiktor1
12.91'
2 set
Nogieć Patryk2
Korzonek Wiktor1
13.82'
1 set
Kobylec Jakub0
Brożek Adam2
14.36'
2 set
Nogieć Patryk0
Bińczak Adam2
14.73'
1 set
Kobylec Jakub0
Piorun Filip2
15.64'
2 set
Dunal Mikołaj2
Górska Renata0
15.82'
2 set
Korzonek Wiktor0
Bujak Maciej2
16.00'
1 set
Korzonek Wiktor0
Bińczak Adam2
16.82'
2 set
Kobylec Jakub0
Piorun Filip2
15.91'
1 set
Górska Renata0
Korzonek Wiktor2
16.45'
3 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam1
18.09'
2 set
Górska Renata0
Korzonek Wiktor2
21.73'
1 set
Dunal Mikołaj2
Nogieć Patryk0
22.00'
1 set
Piorun Filip3
Bińczak Adam1
22.55'
3 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
25.18'
2 set
Dunal Mikołaj2
Nogieć Patryk0
25.33'
2 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
27.31'
1 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
28.42'
4 set
Brożek Adam3
Bujak Maciej1
18.73'
2 set
Knapik Aleksandra0
Kaczmarczyk Jakub2
19.55'
2 set
Knapik Aleksandra0
Hapek Kacper2
21.18'
1 set
Knapik Aleksandra0
Kaczmarczyk Jakub2
21.64'
2 set
Kaczmarczyk Jakub0
Hapek Kacper2
21.73'
1 set
Ziętek Weronika0
Hapek Kacper2
22.09'
1 set
Kaczmarczyk Jakub0
Hapek Kacper2
22.27'
1 set
Knapik Aleksandra0
Hapek Kacper2
23.45'
2 set
Ziętek Weronika0
Kaczmarczyk Jakub2
24.18'
1 set
Ziętek Weronika0
Kaczmarczyk Jakub2
24.18'
2 set
Ziętek Weronika0
Hapek Kacper2

Decyzji sędziowskich: 4 (0,1%)

Stroke 2
50%
Let 2
50%
Nolet 0
0%

OPENOU13
1 1,8%
1-0-0
Mansuis Christophe2
Wojszel Paweł1
1 2,9%
1-0-0
Janik Adrian2
Woźniak Bartłomiej0
1 1,7%
0-1-0
Habas Krzysztof2
Woźniak Bartłomiej1
1 2,9%
0-1-0
Kobylec Jakub0
Dunal Mikołaj2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0