Najdłuższy mecz

OPENDamskiOU19
49"04'Khan Kaleemullah3
Khan Tahir2
31"07'Krysicki Jakub3
Skorek Mateusz0
27"44'Krysicki Jakub0
Khan Kaleemullah3
27"39'Janiszewski Michał2
Drobnik Rafał1
26"26'Żukociński Marcin1
Bąkowski Rafał2
26"01'Walaszczyk Rafał1
Cielecka Justyna2
24"20'Polinceusz Dariusz2
Idzikowski Bartłomiej1
24"06'Florczyk Paweł2
Dałek Marcin1
21"58'Górzyński Bartosz2
Kaźmierczak Rafał1
21"46'Khan Tahir3
Skorek Mateusz0
36"19'Albigowska-Sodo Katarzyna2
Mohamed Nazia3
22"50'Jędra Angelika1
Szwalska Marta2
22"36'Szymaniak Kinga3
Brzeska Malwina0
21"16'Szymaniak Kinga3
Mohamed Nazia1
20"21'Szwalska Marta1
Czerwińska Iwona2
17"34'Cielecka Justyna0
Szymaniak Kinga2
16"55'Szwalska Marta2
Pajor Paulina0
16"44'Brzeska Malwina3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
15"49'Ziółkowska Julita2
Saad Szeherezada0
13"47'Albigowska-Sodo Katarzyna2
Bartolewska Agata0
'Kuniszewski Jakub3
Żegota Maciej0
'Zając Dawid3
Fortuna FilipW
'Łuchniewicz Włodzimierz2
Kuniszewski Jakub3
'Brzeziński Tomasz3
Frank Krzysztof1
'Wolski Michał0
Zając Dawid3
'Łuchniewicz Włodzimierz2
Brzeziński Tomasz3
'Żegota Maciej2
Fortuna Filip3
'Kuniszewski Jakub0
Frank Krzysztof3
'Brzeziński Tomasz3
Zając Dawid0
'Łuchniewicz Włodzimierz3
Wolski Michał2

Najdłużej na korcie

OPENDamski
Khan Kaleemullah104"25'
Khan Tahir100"07'
Skorek Mateusz88"42'
Krysicki Jakub86"27'
Janiszewski Michał80"39'
Krysicki Tomasz75"34'
Florczyk Paweł75"13'
Dałek Marcin74"20'
Kaźmierczak Rafał74"11'
Górzyński Bartosz73"46'
Szymaniak Kinga64"59'
Albigowska-Sodo Katarzyna62"29'
Szwalska Marta57"12'
Mohamed Nazia55"50'
Brzeska Malwina40"54'
Bartolewska Agata39"54'
Pajor Paulina33"21'
Cielecka Justyna31"18'
Ziółkowska Julita29"04'
Saad Szeherezada25"52'

Czas setów: 29 godz. 12 min 4 s

OPENDamski

1480 min 34 s

15"56'
2 set
Krysicki Jakub3
Skorek Mateusz0
13"11'
5 set
Khan Kaleemullah3
Khan Tahir2
12"06'
1 set
Walaszczyk Rafał1
Cielecka Justyna2
12"01'
3 set
Janiszewski Michał2
Drobnik Rafał1
11"30'
1 set
Wyrzykowski Robert0
Krysicki Tomasz3
11"08'
3 set
Krysicki Jakub0
Khan Kaleemullah3
11"00'
1 set
Polinceusz Dariusz2
Idzikowski Bartłomiej1
10"23'
1 set
Łuczak Radosław2
Cielecka Justyna0
10"22'
2 set
Żukociński Marcin1
Bąkowski Rafał2
10"00'
1 set
Śmieszek Michał0
Janiszewski Michał2

271 min 30 s

10"03'
2 set
Ziółkowska Julita2
Saad Szeherezada0
8"54'
1 set
Szwalska Marta2
Pajor Paulina0
8"50'
1 set
Cielecka Justyna0
Szymaniak Kinga2
8"06'
2 set
Albigowska-Sodo Katarzyna2
Mohamed Nazia3
7"52'
1 set
Pajor Paulina0
Szymaniak Kinga2
7"48'
1 set
Jędra Angelika1
Szwalska Marta2
7"36'
2 set
Cielecka Justyna0
Szymaniak Kinga2
7"26'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna2
Bartolewska Agata0
7"15'
2 set
Szymaniak Kinga3
Brzeska Malwina0
6"55'
1 set
Sobieszek Aleksandra0
Saad Szeherezada2

Małych punktów: 6687

OPENDamskiOU19

4897

Khan Kaleemullah168
Khan Tahir165
Wiślicki Konrad140
Kaźmierczak Rafał132
Skorek Mateusz131
Motyka Damian130
Górzyński Bartosz127
Krysicki Jakub127
Tusschans Tom125
Florczyk Paweł120

995

Szymaniak Kinga114
Albigowska-Sodo Katarzyna97
Mohamed Nazia94
Szwalska Marta89
Brzeska Malwina81
Saad Szeherezada68
Bartolewska Agata67
Ziółkowska Julita64
Cielecka Justyna59
Jędra Angelika51

795

Łuchniewicz Włodzimierz138
Brzeziński Tomasz115
Żegota Maciej115
Wolski Michał108
Frank Krzysztof102
Kuniszewski Jakub100
Fortuna Filip67
Zając Dawid50

Wszystkich rozegranych setów: 392

OPENDamskiOU19

291

58

43


Wszystkich rozegranych meczów: 163

OPENDamskiOU19

128

24

11


Szybkość zdobycia punktów

OPENDamski
0.27'
2 set
Nowicki Frédéric2
Supeł TomaszW
10.18'
2 set
Janiszewski Paweł0
Skorek Mateusz2
12.36'
1 set
Nowicki Frédéric2
Supeł TomaszW
12.45'
2 set
Maciak Rafał0
Pastusiak Jacek2
13.55'
1 set
Jabłoński Maciej0
Tusschans Tom2
13.64'
2 set
Kaźmierczak Rafał2
Żurawiecki Piotr0
13.73'
2 set
Jabłoński Maciej0
Tusschans Tom2
13.91'
1 set
Idzikowski Bartłomiej0
Kowalski Bartosz2
14.00'
2 set
Mastalski Radosław0
Florczyk Paweł2
14.00'
1 set
Zdzieszyński Marcin2
Piątkowski Kamil0
11.09'
2 set
Komza Dagmara0
Ziółkowska Julita2
12.82'
1 set
Komza Dagmara0
Ziółkowska Julita2
13.00'
1 set
Komza Dagmara0
Albigowska-Sodo Katarzyna2
14.73'
2 set
Komza Dagmara0
Albigowska-Sodo Katarzyna2
15.18'
1 set
Brzeska Malwina2
Wojtania Ewa0
15.36'
2 set
Szwalska Marta0
Cielecka Justyna2
16.36'
2 set
Komza Dagmara0
Pajor Paulina2
16.91'
1 set
Maszczyk Sylwia0
Mohamed Nazia2
17.82'
1 set
Szwalska Marta0
Cielecka Justyna2
18.00'
1 set
Komza Dagmara0
Pajor Paulina2

Decyzji sędziowskich: 26 (0.5%)

Stroke 13
50%
Let 13
50%
Nolet 0
0%

OPENDamski
2 3.5%
0-2-0
Krysicki Jakub0
Khan Kaleemullah3
2 5.6%
2-0-0
Górzyński Bartosz2
Florczyk Paweł0
2 3.5%
1-1-0
Hibner Jacek2
Kurek Michał1
2 5.7%
0-2-0
Krzyżaniak Tomasz0
Hibner Jacek2
2 6.1%
2-0-0
Wojciechowski Krzysztof2
Suliński Piotr0
2 3.9%
2-0-0
Florczyk Paweł2
Łuczak Radosław1
2 2.2%
0-2-0
Khan Kaleemullah3
Khan Tahir2
1 1.8%
0-1-0
Szymałkowski Maciej1
Walaszczyk Rafał2
1 2.4%
1-0-0
Maszczyk Sylwia0
Wiślicki Konrad2
1 3.7%
0-1-0
Idzikowski Bartłomiej0
Kowalski Bartosz2
4 6.6%
3-1-0
Szymaniak Kinga3
Mohamed Nazia1
1 1.7%
0-1-0
Szwalska Marta1
Czerwińska Iwona2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0