Najdłuższy mecz

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19
29"40'Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
18"33'Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3
12"21'Florczak Alicja0
Piotrowicz Antonina2
31"35'Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia2
30"14'Góra Zuzanna2
Mierzejewska Natalia3
28"13'Tuleja Maria3
Wilk Alicja2
27"32'Grodzka Wiktoria2
Góra Zuzanna3
23"53'Pietrzak Maja3
Matowicka Maja2
22"00'Wilk Alicja1
Kuratczyk Ewa3
19"21'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
17"25'Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
14"29'Pietrzak Maja3
Kuczyńska Maria0
14"17'Pietrzak Maja0
Wróbel Hanna3
36"57'Maziuk Maja3
Otrząsek Tola2
27"15'Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
12"24'Maziuk Maja3
Piekałkiewicz Nina0
12"20'Czerkas Anna0
Otrząsek Tola3
12"12'Czerkas Anna3
Piekałkiewicz Nina0
10"56'Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0
10"15'Piekałkiewicz Nina0
Otrząsek Tola3
9"50'Maziuk Maja3
Czerkas Anna0
8"47'Kaźmierowska Pola0
Malinowska Martyna3
35"29'Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika2
21"34'Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
15"44'Kaźmierowska Pola3
Piekałkiewicz Nina0
14"13'Otrząsek Tola0
Maziuk Maja3
13"20'Kaźmierowska Pola0
Czerkas Anna3
13"05'Maziuk Maja3
Malinowska Martyna0
'Czerkas Anna3
Piekałkiewicz Nina0
30"01'Góra Jagoda3
Filipkowska Alicja2
29"25'Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna2
24"19'Wilk Joanna1
Urbańska Weronika3
22"54'Gałwa Aleksandra3
Urbańska Weronika1
21"53'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
21"52'Popko Aleksandra3
Filipkowska Alicja1
20"06'Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
18"18'Urbańska Weronika0
Filipkowska Alicja3
17"58'Tomczyk Aleksandra0
Popko Aleksandra3
17"46'Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
35"49'Rak Sonia1
Dakowska Martyna3
17"03'Sęk Wiktoria1
Rak Sonia3
14"29'Sęk Wiktoria0
Dakowska Martyna3
11"21'Sęk Wiktoria3
Pasowicz Maja0
11"18'Grzechowiak Natasza0
Patałąg Julia3
10"34'Dakowska Martyna3
Pasowicz Maja0
10"20'Grzechowiak Natasza3
Kłosińska Zofia0
9"33'Rak Sonia3
Pasowicz Maja0
'Patałąg Julia3
Kłosińska Zofia0
26"27'Rak Sonia1
Patałąg Julia3
21"21'Pasowicz Maja1
Kłosińska Zofia3
17"36'Dakowska Martyna3
Grzechowiak Natasza0
17"03'Patałąg Julia3
Dakowska Martyna0
13"26'Rak Sonia3
Grzechowiak Natasza0
10"58'Sęk Wiktoria3
Kłosińska Zofia0
'Sęk Wiktoria3
Pasowicz Maja0
19"00'Burak Aleksandra3
Polacka Magdalena1
16"58'Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
14"29'Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
12"50'Polacka Magdalena3
Ciszewska Alicja0
7"52'Waniak Miłosława0
Burak Aleksandra3
7"36'Lubińska Dominika3
Ciszewska Alicja0
20'Polacka Magdalena3
Stróżyk AnnaW
'Górecka AleksandraW
Ciszewska Alicja3
'Hyżyk Aleksandra3
Waniak MiłosławaW
30"31'Kliś Mikołaj3
Wróbel Piotr2
22"19'Kłosowicz Ignacy1
Hryń Adam3
18"09'Kliś Mikołaj0
Dunal Mikołaj3
13"08'Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
12"36'Hryń Adam0
Dunal Mikołaj3
11"19'Kliś Mikołaj3
Kłosowicz Ignacy0
9"07'Lohmann Mateusz3
Wróbel Piotr0
'Lohmann Mateusz3
Stączek KarolW
'Lorenz MichałW
Wróbel Piotr3
33"34'Szczepanik Maciej1
Fułek Wojciech3
29"45'Dunal Mikołaj1
Iwan Wojciech3
29"11'Wróbel Piotr3
Święch Dawid2
26"03'Rutkowski Hubert3
Pawluk Tymon1
25"33'Dunal Mikołaj3
Pawluk Tymon2
24"36'Chudyk Igor3
Lisonek Tymon1
22"37'Dunal Mikołaj3
Pawelczyk Miłosz1
22"28'Cziba Karol2
Rutkowski Hubert3
21"31'Cziba Karol0
Szczepanik Maciej3
21"20'Święch Dawid3
Chudyk Igor1
34"37'Piorun Filip3
Kacprzak Jakub2
34"16'Harris Kajetan3
Bogusz Filip2
33"42'Stawarski Michał3
Krysiak Karol2
29"02'Gnitecki Aleksander3
Kubrowski Maciej2
27"53'Gnitecki Aleksander2
Mozer Dominik3
27"38'Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
27"36'Piorun Filip1
Figura Tomasz Junior3
26"31'Piorun Filip3
Pazik Kamil1
25"42'Poniatowski Mateusz3
Harris Kajetan1
24"20'Żemojcin Jan1
Mozer Dominik3
38"59'Zimecki Jakub2
Marcinkowski Mateusz3
36"28'Kozik Aleksander1
Marcinkowski Mateusz3
33"30'Hyżyk Mikołaj2
Dzido Tymoteusz3
33"10'Hyżyk Mikołaj3
Kwiecień Aleksander2
31"56'Kozik Aleksander2
Sienkiewicz Michał3
31"16'Jendryke Michał2
Śliwa Jakub3
30"16'Winter Alex1
Kwiecień Aleksander3
27"44'Celm Maksymilian3
Stolecki Filip1
26"08'Winter Alex3
Kazanowski Nikodem1
25"56'Szymański Mikołaj1
Jakubiec Antoni3
50"14'Pytlowany Jakub3
Gogol Jakub2
46"11'Szymaczek Piotr3
Woziwodzki Jakub1
40"38'Dyczkowski Jakub3
Witkowski Tomasz2
36"03'Czucha Michał2
Lewkowicz Igor3
32"03'Korzeniewski Nikodem3
Brzozowski Maciej2
31"37'Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech0
30"09'Świątkowski Jakub3
Makowski Maksymilian1
28"02'Świątkowski Jakub3
Witkowski Tomasz0
27"34'Lipski Kajetan0
Gogol Jakub3
25"03'Dyczkowski Jakub3
Korzeniewski Nikodem1
37"01'Nowak Piotr1
Korsak Mikołaj3
33"36'Korsak Mikołaj1
Jarota Filip3
32"23'Sikorski Marcin3
Giemza Mikołaj1
31"52'Pol Kamil2
Dybioch Leon3
30"22'Dybioch Leon0
Stolecki Leon3
30"02'Nowak Piotr3
Sikorski Marcin0
26"14'Kuliński Wojciech0
Giemza Mikołaj3
24"11'Dybioch Leon3
Pol Jakub1
23"52'Sikorski Marcin3
Trojanowicz Jakub0
23"25'Pol Kamil3
Różak Axel0

Najdłużej na korcie

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19
Kuczyńska Maria40"15'
Piotrowicz Antonina35"49'
Florczak Alicja26"04'
Łukawska Natalia61"22'
Kozłowska Ewa60"12'
Wilk Alicja54"07'
Góra Zuzanna53"26'
Kuratczyk Ewa52"25'
Pietrzak Maja51"51'
Tuleja Maria48"26'
Grodzka Wiktoria45"48'
Mierzejewska Natalia40"49'
Wróbel Hanna32"54'
Otrząsek Tola46"50'
Maziuk Maja46"23'
Zimecka Weronika30"12'
Malinowska Martyna28"09'
Czerkas Anna25"37'
Piekałkiewicz Nina25"18'
Kaźmierowska Pola13"59'
Zimecka Weronika44"34'
Otrząsek Tola39"01'
Malinowska Martyna27"03'
Kaźmierowska Pola23"52'
Maziuk Maja21"30'
Piekałkiewicz Nina13"51'
Czerkas Anna10"01'
Wilk Joanna66"27'
Urbańska Weronika61"42'
Filipkowska Alicja55"35'
Parafiniuk Zofia52"58'
Góra Jagoda51"22'
Gałwa Aleksandra49"45'
Tomczyk Aleksandra47"13'
Popko Aleksandra46"59'
Głogowska Zuzanna20"57'
Rak Sonia50"20'
Dakowska Martyna50"11'
Sęk Wiktoria31"48'
Pasowicz Maja22"49'
Grzechowiak Natasza16"35'
Patałąg Julia12"47'
Kłosińska Zofia12"10'
Patałąg Julia36"11'
Rak Sonia32"27'
Dakowska Martyna28"07'
Grzechowiak Natasza24"23'
Kłosińska Zofia24"11'
Pasowicz Maja16"19'
Sęk Wiktoria7"52'
Burak Aleksandra36"20'
Lubińska Dominika31"40'
Polacka Magdalena25"42'
Ciszewska Alicja17"10'
Hyżyk Aleksandra11"12'
Waniak Miłosława7"31'
Stróżyk Anna11'
Kliś Mikołaj49"30'
Dunal Mikołaj34"57'
Wróbel Piotr32"55'
Hryń Adam28"49'
Kłosowicz Ignacy27"38'
Lohmann Mateusz17"11'
Szczepanik Maciej77"11'
Święch Dawid75"39'
Pawluk Tymon73"25'
Dunal Mikołaj72"27'
Cziba Karol68"04'
Fułek Wojciech64"24'
Wróbel Piotr62"49'
Rutkowski Hubert61"23'
Iwan Wojciech58"09'
Kliś Mikołaj57"54'
Piorun Filip97"33'
Mozer Dominik83"53'
Gnitecki Aleksander82"51'
Bogusz Filip82"18'
Kacprzak Jakub80"33'
Harris Kajetan76"29'
Figura Tomasz Junior73"38'
Kubrowski Maciej73"02'
Żemojcin Jan69"07'
Krysiak Karol68"01'
Marcinkowski Mateusz91"32'
Kozik Aleksander89"08'
Zimecki Jakub86"41'
Hyżyk Mikołaj86"29'
Sienkiewicz Michał84"21'
Winter Alex82"27'
Dzido Tymoteusz81"46'
Jakubiec Antoni80"35'
Kwiecień Aleksander79"05'
Sieradzan Wojciech77"27'
Szymaczek Piotr105"23'
Dyczkowski Jakub95"25'
Pytlowany Jakub91"33'
Gogol Jakub89"36'
Woziwodzki Jakub88"50'
Świątkowski Jakub88"02'
Witkowski Tomasz87"58'
Makowski Maksymilian85"55'
Korzeniewski Nikodem85"49'
Dobrzyński Wojciech80"27'
Sikorski Marcin94"54'
Korsak Mikołaj87"04'
Dybioch Leon86"21'
Nowak Piotr83"09'
Pol Kamil69"38'
Giemza Mikołaj62"03'
Jarota Filip58"04'
Pol Jakub55"36'
Stolecki Leon52"34'
Kuliński Wojciech50"53'

Czas setów: 74 godz. 45 min 1 s

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19

51 min 4 s

12"09'
1 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
6"56'
1 set
Florczak Alicja0
Piotrowicz Antonina2
6"16'
1 set
Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3
5"15'
3 set
Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3
4"40'
4 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
4"21'
2 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
3"53'
2 set
Florczak Alicja0
Piotrowicz Antonina2
3"50'
3 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
3"44'
2 set
Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3

283 min 4 s

7"42'
5 set
Tuleja Maria3
Wilk Alicja2
6"09'
3 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia2
6"07'
4 set
Góra Zuzanna2
Mierzejewska Natalia3
5"59'
5 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia2
5"45'
4 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia2
5"40'
2 set
Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
5"36'
1 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia2
5"26'
2 set
Wilk Alicja1
Kuratczyk Ewa3
5"02'
2 set
Góra Zuzanna2
Mierzejewska Natalia3
4"56'
3 set
Pietrzak Maja0
Wróbel Hanna3

108 min 14 s

9"03'
4 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola2
8"17'
1 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola2
7"25'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
6"06'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
5"30'
2 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
4"41'
2 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola2
4"08'
5 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola2
3"38'
3 set
Maziuk Maja3
Otrząsek Tola2
3"34'
3 set
Maziuk Maja3
Piekałkiewicz Nina0
3"26'
2 set
Czerkas Anna0
Otrząsek Tola3

89 min 56 s

6"10'
3 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika2
6"03'
5 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika2
5"46'
3 set
Kaźmierowska Pola3
Piekałkiewicz Nina0
5"46'
2 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika2
5"24'
4 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika2
5"08'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
4"43'
4 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
4"40'
2 set
Otrząsek Tola0
Maziuk Maja3
4"39'
1 set
Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika2
4"38'
2 set
Kaźmierowska Pola3
Piekałkiewicz Nina0

226 min 29 s

8"11'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
8"07'
1 set
Wilk Joanna3
Głogowska Zuzanna0
7"14'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
6"43'
1 set
Wilk Joanna1
Urbańska Weronika3
6"28'
1 set
Urbańska Weronika0
Filipkowska Alicja3
6"22'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda0
5"49'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Tomczyk Aleksandra3
5"42'
4 set
Gałwa Aleksandra3
Urbańska Weronika1
5"37'
5 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna2
5"27'
2 set
Urbańska Weronika0
Filipkowska Alicja3

98 min 20 s

11"06'
1 set
Rak Sonia1
Dakowska Martyna3
10"05'
4 set
Rak Sonia1
Dakowska Martyna3
5"22'
3 set
Rak Sonia1
Dakowska Martyna3
4"50'
3 set
Sęk Wiktoria0
Dakowska Martyna3
4"29'
2 set
Rak Sonia1
Dakowska Martyna3
3"42'
1 set
Sęk Wiktoria0
Dakowska Martyna3
3"37'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Kłosińska Zofia0
3"18'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Patałąg Julia3
3"17'
3 set
Sęk Wiktoria1
Rak Sonia3
3"10'
2 set
Sęk Wiktoria1
Rak Sonia3

84 min 45 s

7"40'
4 set
Rak Sonia1
Patałąg Julia3
7"04'
3 set
Rak Sonia1
Patałąg Julia3
4"58'
1 set
Dakowska Martyna3
Grzechowiak Natasza0
4"51'
1 set
Patałąg Julia3
Dakowska Martyna0
4"48'
2 set
Dakowska Martyna3
Grzechowiak Natasza0
4"47'
2 set
Patałąg Julia3
Dakowska Martyna0
4"45'
2 set
Rak Sonia1
Patałąg Julia3
4"40'
3 set
Pasowicz Maja1
Kłosińska Zofia3
4"28'
3 set
Dakowska Martyna3
Grzechowiak Natasza0
4"15'
3 set
Patałąg Julia3
Dakowska Martyna0

64 min 53 s

5"29'
1 set
Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
4"33'
4 set
Burak Aleksandra3
Polacka Magdalena1
4"24'
2 set
Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
4"14'
3 set
Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
4"10'
2 set
Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
3"58'
1 set
Polacka Magdalena3
Ciszewska Alicja0
3"50'
3 set
Waniak Miłosława0
Burak Aleksandra3
3"44'
1 set
Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
3"39'
3 set
Burak Aleksandra3
Polacka Magdalena1
3"31'
1 set
Burak Aleksandra3
Polacka Magdalena1

95 min 30 s

7"10'
2 set
Kliś Mikołaj3
Wróbel Piotr2
6"45'
1 set
Kłosowicz Ignacy1
Hryń Adam3
5"46'
3 set
Kliś Mikołaj3
Wróbel Piotr2
5"46'
3 set
Kliś Mikołaj0
Dunal Mikołaj3
5"13'
2 set
Kliś Mikołaj0
Dunal Mikołaj3
5"05'
3 set
Kłosowicz Ignacy1
Hryń Adam3
5"05'
4 set
Kliś Mikołaj3
Wróbel Piotr2
4"10'
2 set
Hryń Adam0
Dunal Mikołaj3
4"03'
1 set
Kliś Mikołaj3
Wróbel Piotr2
4"01'
2 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3

522 min 58 s

10"00'
1 set
Cziba Karol0
Szczepanik Maciej3
9"30'
4 set
Szczepanik Maciej1
Fułek Wojciech3
8"16'
1 set
Pawluk Tymon3
Wróbel Piotr0
8"13'
2 set
Rutkowski Hubert3
Pawluk Tymon1
8"05'
1 set
Dunal Mikołaj1
Iwan Wojciech3
7"06'
3 set
Szczepanik Maciej0
Iwan Wojciech3
6"59'
4 set
Dunal Mikołaj1
Iwan Wojciech3
6"54'
1 set
Szczepanik Maciej1
Fułek Wojciech3
6"34'
2 set
Ptaszek Mateusz0
Lohmann Mateusz3
6"25'
3 set
Szczepanik Maciej1
Fułek Wojciech3

819 min 19 s

9"00'
4 set
Żemojcin Jan1
Mozer Dominik3
8"51'
1 set
Anisiewicz Igor3
Juźwiak Maksymilian0
8"42'
1 set
Piorun Filip3
Kacprzak Jakub2
7"49'
2 set
Żemojcin Jan3
Piorun Filip0
7"34'
4 set
Stawarski Michał3
Krysiak Karol2
7"22'
4 set
Piorun Filip1
Figura Tomasz Junior3
7"14'
1 set
Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
7"06'
1 set
Michniewicz Franciszek3
Anisiewicz Igor0
7"01'
2 set
Bogusz Filip0
Pazik Kamil3
6"58'
2 set
Michniewicz Franciszek0
Samborski Jan3

796 min 25 s

15"16'
1 set
Kozik Aleksander1
Marcinkowski Mateusz3
10"05'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Zimecki Jakub0
8"58'
1 set
Kwiecień Aleksander3
Sadowski Jakub0
8"25'
1 set
Wojciechowski Filip Krzysztof1
Sienkiewicz Michał3
8"03'
2 set
Stolecki Filip3
Sieradzan Wojciech0
8"02'
1 set
Fojtuch Oliwier3
Wojciechowski Filip Krzysztof0
7"34'
1 set
Winter Alex1
Kwiecień Aleksander3
7"34'
5 set
Zimecki Jakub2
Marcinkowski Mateusz3
7"20'
1 set
Jakubiec Antoni3
Sadowski Jakub0
7"19'
4 set
Celm Maksymilian3
Stolecki Filip1

837 min 2 s

12"29'
3 set
Szymaczek Piotr3
Woziwodzki Jakub1
11"49'
2 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech0
11"11'
1 set
Szymaczek Piotr3
Dobrzyński Wojciech0
10"20'
2 set
Szymaczek Piotr3
Woziwodzki Jakub1
10"12'
2 set
Lipski Kajetan0
Gogol Jakub3
9"37'
1 set
Lipski Kajetan0
Gogol Jakub3
9"36'
1 set
Pytlowany Jakub3
Gogol Jakub2
9"33'
1 set
Świątkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
9"29'
4 set
Szymaczek Piotr3
Woziwodzki Jakub1
9"04'
2 set
Pytlowany Jakub3
Gogol Jakub2

407 min 2 s

11"46'
1 set
Dybioch Leon0
Stolecki Leon3
10"45'
3 set
Nowak Piotr3
Sikorski Marcin0
9"52'
4 set
Nowak Piotr1
Korsak Mikołaj3
9"45'
1 set
Nowak Piotr1
Korsak Mikołaj3
9"37'
1 set
Pol Kamil3
Różak Axel0
9"23'
1 set
Kuliński Wojciech0
Giemza Mikołaj3
9"14'
4 set
Sikorski Marcin3
Giemza Mikołaj1
9"10'
2 set
Nowak Piotr3
Sikorski Marcin0
8"29'
1 set
Korsak Mikołaj1
Jarota Filip3
8"08'
3 set
Dybioch Leon0
Stolecki Leon3

Małych punktów: 16263

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19

142

Piotrowicz Antonina63
Kuczyńska Maria62
Florczak Alicja17

1205

Grodzka Wiktoria148
Łukawska Natalia127
Kozłowska Ewa118
Mierzejewska Natalia115
Góra Zuzanna114
Pietrzak Maja109
Wilk Alicja107
Tuleja Maria99
Kuratczyk Ewa95
Wróbel Hanna82

436

Maziuk Maja120
Otrząsek Tola104
Zimecka Weronika80
Malinowska Martyna70
Czerkas Anna44
Piekałkiewicz Nina11
Kaźmierowska Pola7

378

Zimecka Weronika82
Maziuk Maja66
Otrząsek Tola66
Czerkas Anna66
Kaźmierowska Pola38
Malinowska Martyna35
Piekałkiewicz Nina25

855

Urbańska Weronika127
Wilk Joanna119
Popko Aleksandra108
Gałwa Aleksandra106
Góra Jagoda102
Filipkowska Alicja101
Tomczyk Aleksandra91
Parafiniuk Zofia91
Głogowska Zuzanna10

429

Rak Sonia117
Dakowska Martyna112
Sęk Wiktoria69
Patałąg Julia66
Grzechowiak Natasza39
Pasowicz Maja18
Kłosińska Zofia8

373

Patałąg Julia77
Sęk Wiktoria66
Rak Sonia63
Kłosińska Zofia51
Dakowska Martyna49
Pasowicz Maja36
Grzechowiak Natasza31

313

Lubińska Dominika99
Burak Aleksandra93
Polacka Magdalena90
Ciszewska Alicja16
Hyżyk Aleksandra14
Waniak Miłosława1
Stróżyk Anna0

405

Kliś Mikołaj114
Dunal Mikołaj85
Lohmann Mateusz66
Hryń Adam54
Wróbel Piotr51
Kłosowicz Ignacy35

2131

Dunal Mikołaj147
Leszczyński Kazimierz146
Święch Dawid143
Cziba Karol141
Pawluk Tymon138
Lohmann Szymon132
Iwan Wojciech122
Szczepanik Maciej120
Lohmann Mateusz119
Rutkowski Hubert119

3142

Mozer Dominik182
Gnitecki Aleksander181
Krysiak Karol153
Bogusz Filip152
Piorun Filip152
Żemojcin Jan147
Kubrowski Maciej145
Pazik Kamil141
Figura Tomasz Junior139
Kacprzak Jakub136

2750

Kozik Aleksander169
Sienkiewicz Michał168
Szymański Mikołaj162
Jakubiec Antoni152
Hyżyk Mikołaj149
Dzido Tymoteusz143
Fojtuch Oliwier140
Winter Alex136
Krysiak Leon132
Zimecki Jakub132

2527

Dyczkowski Jakub147
Gogol Jakub143
Pytlowany Jakub142
Witkowski Tomasz141
Krawczyk Tobiasz139
Świątkowski Jakub136
Korzeniewski Nikodem132
Klimowicz Dawid131
Lipski Kajetan125
Szymaczek Piotr123

1177

Korsak Mikołaj139
Nowak Piotr132
Dybioch Leon118
Pol Kamil117
Jarota Filip109
Sikorski Marcin103
Giemza Mikołaj96
Trojanowicz Jakub89
Pol Jakub77
Kuliński Wojciech74

Wszystkich rozegranych setów: 994

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19

9

75

30

24

50

29

23

22

24

126

185

169

156

72


Wszystkich rozegranych meczów: 294

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19

3

21

9

7

14

9

7

6

7

37

54

50

48

22


Szybkość zdobycia punktów

GU9GU11GU13GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19
20.36'
2 set
Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3
20.91'
3 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
21.18'
2 set
Florczak Alicja0
Piotrowicz Antonina2
23.73'
2 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
25.45'
4 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
28.64'
3 set
Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3
34.18'
1 set
Florczak Alicja0
Kuczyńska Maria3
37.82'
1 set
Florczak Alicja0
Piotrowicz Antonina2
66.27'
1 set
Piotrowicz Antonina3
Kuczyńska Maria1
10.45'
2 set
Grodzka Wiktoria3
Kuczyńska Maria0
11.64'
3 set
Grodzka Wiktoria3
Kuczyńska Maria0
12.27'
1 set
Grodzka Wiktoria3
Kuczyńska Maria0
12.64'
2 set
Polońska Ida0
Tuleja Maria3
12.91'
3 set
Tuleja Maria0
Mierzejewska Natalia3
13.36'
1 set
Polońska Ida0
Tuleja Maria3
13.55'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Łukawska Natalia0
13.73'
1 set
Tuleja Maria0
Mierzejewska Natalia3
14.45'
3 set
Matowicka Maja0
Kuratczyk Ewa3
14.73'
1 set
Grodzka Wiktoria3
Kuratczyk Ewa0
9.27'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Malinowska Martyna3
11.00'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Malinowska Martyna3
11.91'
2 set
Maziuk Maja3
Czerkas Anna0
12.00'
3 set
Maziuk Maja3
Czerkas Anna0
12.27'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Malinowska Martyna3
13.09'
2 set
Czerkas Anna3
Piekałkiewicz Nina0
13.18'
3 set
Zimecka Weronika3
Kaźmierowska Pola0
13.18'
2 set
Piekałkiewicz Nina0
Otrząsek Tola3
13.45'
1 set
Maziuk Maja3
Piekałkiewicz Nina0
13.55'
1 set
Piekałkiewicz Nina0
Otrząsek Tola3
13.64'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Czerkas Anna3
16.00'
2 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
16.91'
1 set
Otrząsek Tola0
Maziuk Maja3
17.55'
3 set
Otrząsek Tola0
Maziuk Maja3
17.91'
3 set
Maziuk Maja3
Malinowska Martyna0
18.82'
1 set
Kaźmierowska Pola3
Piekałkiewicz Nina0
19.27'
2 set
Maziuk Maja3
Malinowska Martyna0
20.18'
1 set
Maziuk Maja3
Malinowska Martyna0
20.45'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
20.45'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Czerkas Anna3
11.73'
1 set
Urbańska Weronika3
Głogowska Zuzanna0
12.73'
2 set
Urbańska Weronika3
Głogowska Zuzanna0
13.45'
2 set
Wilk Joanna3
Głogowska Zuzanna0
14.82'
3 set
Góra Jagoda3
Wilk Joanna0
15.64'
1 set
Góra Jagoda3
Wilk Joanna0
15.73'
3 set
Wilk Joanna3
Głogowska Zuzanna0
16.09'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
16.36'
3 set
Urbańska Weronika3
Głogowska Zuzanna0
16.64'
4 set
Parafiniuk Zofia1
Gałwa Aleksandra3
18.27'
3 set
Urbańska Weronika0
Filipkowska Alicja3
10.27'
2 set
Patałąg Julia3
Kłosińska Zofia0
10.45'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Kłosińska Zofia0
11.36'
1 set
Rak Sonia3
Pasowicz Maja0
11.45'
3 set
Sęk Wiktoria3
Pasowicz Maja0
11.91'
3 set
Dakowska Martyna3
Pasowicz Maja0
12.55'
1 set
Patałąg Julia3
Kłosińska Zofia0
12.73'
2 set
Rak Sonia3
Pasowicz Maja0
13.36'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Kłosińska Zofia0
13.55'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Patałąg Julia3
14.36'
1 set
Sęk Wiktoria1
Rak Sonia3
13.18'
1 set
Sęk Wiktoria3
Kłosińska Zofia0
14.09'
2 set
Sęk Wiktoria3
Kłosińska Zofia0
15.36'
1 set
Rak Sonia1
Patałąg Julia3
15.64'
3 set
Sęk Wiktoria3
Kłosińska Zofia0
17.09'
1 set
Rak Sonia3
Grzechowiak Natasza0
17.55'
2 set
Rak Sonia3
Grzechowiak Natasza0
20.64'
1 set
Pasowicz Maja1
Kłosińska Zofia3
20.73'
3 set
Rak Sonia3
Grzechowiak Natasza0
21.09'
4 set
Pasowicz Maja1
Kłosińska Zofia3
21.82'
2 set
Pasowicz Maja1
Kłosińska Zofia3
0.27'
3 set
Polacka Magdalena3
Stróżyk AnnaW
0.36'
1 set
Polacka Magdalena3
Stróżyk AnnaW
0.36'
2 set
Polacka Magdalena3
Stróżyk AnnaW
9.64'
1 set
Lubińska Dominika3
Ciszewska Alicja0
10.00'
1 set
Waniak Miłosława0
Burak Aleksandra3
10.09'
2 set
Waniak Miłosława0
Burak Aleksandra3
11.64'
2 set
Lubińska Dominika3
Ciszewska Alicja0
14.64'
3 set
Lubińska Dominika3
Ciszewska Alicja0
16.73'
3 set
Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
17.00'
3 set
Polacka Magdalena3
Ciszewska Alicja0
12.73'
3 set
Lohmann Mateusz3
Wróbel Piotr0
12.91'
1 set
Lohmann Mateusz3
Wróbel Piotr0
13.45'
2 set
Lohmann Mateusz3
Wróbel Piotr0
14.82'
1 set
Hryń Adam0
Dunal Mikołaj3
15.27'
2 set
Kliś Mikołaj3
Kłosowicz Ignacy0
15.45'
1 set
Kliś Mikołaj3
Kłosowicz Ignacy0
15.73'
3 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
17.00'
1 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
17.18'
3 set
Hryń Adam0
Dunal Mikołaj3
17.55'
3 set
Kliś Mikołaj3
Kłosowicz Ignacy0
9.82'
2 set
Lohmann Szymon3
Iwan Wojciech0
10.27'
2 set
Lohmann Szymon3
Makowski Bartosz0
11.55'
3 set
Fułek Wojciech0
Lohmann Szymon3
11.91'
1 set
Fułek Wojciech0
Lohmann Szymon3
12.00'
2 set
Pawelczyk Miłosz0
Lohmann Mateusz3
12.18'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Fułek Wojciech0
12.55'
3 set
Lohmann Szymon3
Makowski Bartosz0
12.73'
3 set
Ptaszek Mateusz3
Fułek Wojciech0
12.91'
1 set
Leszczyński Kazimierz3
Lisonek Tymon0
13.18'
3 set
Wróbel Piotr0
Ptaszek Mateusz3
11.09'
1 set
Juźwiak Maksymilian0
Samborski Jan3
11.27'
3 set
Kubrowski Maciej0
Anisiewicz Igor3
11.73'
1 set
Bogusz Filip0
Kacprzak Jakub3
12.18'
1 set
Figura Tomasz Junior0
Michniewicz Franciszek3
13.27'
1 set
Piorun Filip0
Stawarski Michał3
13.73'
2 set
Gnitecki Aleksander3
Bińczak Adam1
13.91'
3 set
Gnitecki Aleksander3
Kozicki Michał0
13.91'
2 set
Piorun Filip0
Stawarski Michał3
14.00'
2 set
Kubrowski Maciej0
Anisiewicz Igor3
14.00'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Kubrowski Maciej3
11.18'
3 set
Gilewicz Adam0
Hyżyk Mikołaj3
11.73'
1 set
Szymański Mikołaj3
Śliwa Jakub0
12.00'
1 set
Kozik Aleksander3
Mielczarski Piotr0
12.45'
1 set
Gilewicz Adam0
Hyżyk Mikołaj3
12.73'
3 set
Kozik Aleksander3
Mielczarski Piotr0
12.91'
3 set
Jendryke Michał0
Winter Alex3
13.00'
3 set
Szymański Mikołaj3
Śliwa Jakub0
13.18'
2 set
Fojtuch Oliwier3
Jendryke Michał0
13.45'
3 set
Dzido Tymoteusz3
Kopalski Patryk0
13.64'
3 set
Gilewicz Adam0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
13.09'
1 set
Sokołowski Szymon0
Świątkowski Jakub3
13.82'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Figarski Jan0
14.00'
1 set
Sokołowski Szymon0
Czucha Michał3
14.09'
1 set
Lewański Daniel0
Gogol Jakub3
14.45'
1 set
Klimowicz Dawid3
Raczak Jakub Krzysztof0
14.82'
3 set
Krawczyk Tobiasz3
Czucha Michał0
15.00'
3 set
Sokołowski Szymon0
Świątkowski Jakub3
15.27'
2 set
Sokołowski Szymon0
Świątkowski Jakub3
15.91'
3 set
Lewański Daniel0
Gogol Jakub3
16.73'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Czucha Michał0
13.18'
1 set
Pol Jakub0
Jarota Filip3
15.55'
1 set
Nowak Piotr3
Zawadzki Kacper0
15.91'
3 set
Pol Kamil3
Zawadzki Kacper0
16.09'
2 set
Pol Kamil3
Zawadzki Kacper0
16.18'
2 set
Nowak Piotr3
Zawadzki Kacper0
16.45'
1 set
Giemza Mikołaj3
Różak Axel0
17.45'
2 set
Giemza Mikołaj3
Różak Axel0
17.82'
2 set
Trojanowicz Jakub3
Pol Jakub0
18.64'
3 set
Pol Jakub0
Jarota Filip3
18.82'
1 set
Korsak Mikołaj3
Stolecki Leon0

Decyzji sędziowskich: 216 (1.3%)

Stroke 121
56%
Let 80
37%
Nolet 15
6.9%

GU11GU13 - FinałyGU15GU17GU17 - FinałyGU19BU9BU11BU13BU15BU17BU19
7 7.6%
5-2-0
Góra Zuzanna2
Mierzejewska Natalia3
3 7.5%
1-1-1
Góra Zuzanna3
Kozłowska Ewa0
2 2.1%
1-1-0
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia2
1 2.3%
1-0-0
Kozłowska Ewa3
Pietrzak Maja0
2 3.1%
0-2-0
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna1
2 4.1%
1-1-0
Otrząsek Tola0
Maziuk Maja3
1 2.1%
0-1-0
Maziuk Maja3
Malinowska Martyna0
5 8.1%
4-0-1
Popko Aleksandra3
Filipkowska Alicja1
4 6.5%
3-1-0
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
1 1.1%
0-1-0
Góra Jagoda3
Filipkowska Alicja2
1 1.6%
1-0-0
Sęk Wiktoria1
Rak Sonia3
1 2.6%
0-1-0
Rak Sonia3
Pasowicz Maja0
2 2.7%
1-1-0
Rak Sonia1
Patałąg Julia3
1 1.9%
0-1-0
Dakowska Martyna3
Grzechowiak Natasza0
2 3.6%
1-1-0
Burak Aleksandra0
Lubińska Dominika3
2 4.4%
0-2-0
Hryń Adam0
Dunal Mikołaj3
3 3.2%
3-0-0
Dunal Mikołaj3
Pawluk Tymon2
2 2.4%
0-2-0
Szczepanik Maciej1
Fułek Wojciech3
1 1.4%
0-1-0
Święch Dawid3
Chudyk Igor1
1 1%
0-1-0
Wróbel Piotr3
Święch Dawid2
1 1.9%
1-0-0
Makowski Bartosz0
Leszczyński Kazimierz3
1 1.7%
1-0-0
Święch Dawid0
Kliś Mikołaj3
8 8.6%
5-3-0
Gnitecki Aleksander2
Mozer Dominik3
6 6.1%
3-3-0
Stawarski Michał3
Krysiak Karol2
5 10%
1-4-0
Michniewicz Franciszek0
Samborski Jan3
4 5.6%
2-2-0
Krysiak Karol3
Michniewicz Franciszek1
4 8.2%
2-2-0
Gnitecki Aleksander3
Kozicki Michał0
4 7.5%
1-3-0
Solawa Jakub0
Anisiewicz Igor3
3 5.5%
1-2-0
Stawarski Michał0
Samborski Jan3
3 3.2%
3-0-0
Gnitecki Aleksander3
Kubrowski Maciej2
2 3.6%
1-1-0
Mozer Dominik3
Sobiecki Antoni0
2 4.2%
1-1-0
Solawa Jakub3
Nogawka Maciej0
4 4.4%
3-1-0
Hyżyk Mikołaj3
Kwiecień Aleksander2
4 4.4%
3-0-1
Zimecki Jakub2
Marcinkowski Mateusz3
3 5.8%
3-0-0
Stolecki Filip3
Sieradzan Wojciech0
2 3.1%
2-0-0
Wojciechowski Filip Krzysztof1
Sienkiewicz Michał3
2 2.7%
1-1-0
Szymański Mikołaj1
Jakubiec Antoni3
2 3.8%
2-0-0
Marcinkowski Łukasz3
Celm Maksymilian0
2 2.1%
1-1-0
Jendryke Michał2
Śliwa Jakub3
1 2.7%
1-0-0
Gilewicz Adam0
Hyżyk Mikołaj3
1 2.4%
1-0-0
Krysiak Leon3
Marcinkowski Mateusz0
1 1.8%
1-0-0
Jakubiec Antoni3
Sieradzan Wojciech0
7 10.1%
3-2-2
Dyczkowski Jakub3
Korzeniewski Nikodem1
7 12.3%
2-3-2
Lipski Kajetan0
Gogol Jakub3
5 8.3%
3-2-0
Hernas Nataniel1
Lipski Kajetan3
4 8.3%
3-0-1
Świątkowski Jakub0
Szymaczek Piotr3
4 8.5%
1-2-1
Korzeniewski Nikodem0
Klimowicz Dawid3
4 4%
3-1-0
Czucha Michał2
Lewkowicz Igor3
3 5.6%
1-2-0
Świątkowski Jakub3
Witkowski Tomasz0
3 5.7%
2-0-1
Durkalec Michał0
Makowski Maksymilian3
3 5.3%
0-3-0
Klimowicz Dawid0
Krawczyk Tobiasz3
2 4.4%
2-0-0
Witkowski Tomasz0
Lipski Kajetan3
6 8.6%
3-3-0
Sikorski Marcin3
Giemza Mikołaj1
6 10.3%
3-2-1
Sikorski Marcin3
Trojanowicz Jakub0
5 8.8%
4-0-1
Kuliński Wojciech0
Giemza Mikołaj3
5 11.1%
4-0-1
Sikorski Marcin0
Jarota Filip3
4 5.2%
3-1-0
Korsak Mikołaj1
Jarota Filip3
3 5.6%
2-1-0
Nowak Piotr3
Sikorski Marcin0
3 3.4%
3-0-0
Pol Kamil2
Dybioch Leon3
3 4.5%
2-1-0
Dybioch Leon3
Pol Jakub1
2 3.7%
0-2-0
Pol Jakub3
Różak Axel0
2 4.7%
2-0-0
Giemza Mikołaj3
Różak Axel0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0