Najdłuższy mecz

MężczyźniKobiety
92"40'Kotra Mateusz2
Kotra Michał3
82"28'Kotra Mateusz3
Hemmerling Piotr1
62"50'Jarota Filip3
Pełczyński Adam2
60"31'Kotra Michał3
Nowisz Wojciech2
58"46'Daniluk Rafał3
Brzezicki Jakub2
55"52'Popko Łukasz1
Kleszcz Piotr3
54"09'Hełminiak Piotr2
Wycisło Wojciech3
53"13'Gałecki Tomasz3
Laszuk Marcin2
52"38'Gnitecki Przemysław3
Podgórski Bartłomiej2
51"54'Kleszcz Piotr2
Gnitecki Przemysław3
42"30'Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Łapa Joanna2
39"57'Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna2
37"39'Burak Aleksandra2
Łapa Joanna3
36"59'Tarkowska Julia2
Surdziel Aleksandra3
34"16'Jarzembowska Maria1
Pozlewicz Anna3
33"29'Tarkowska Julia2
Bruk Anna3
32"37'Ogorodnik Julia2
Burak Julia3
31"42'Kirszenstein Patrycja3
Wilińska Joanna2
30"57'Mohamed Nazia1
Owczarek Małgorzata3
30"19'Maskiewicz Małgorzata2
Honkisz Agnieszka3

Najdłużej na korcie

MężczyźniKobiety
Kotra Michał252"15'
Pełczyński Adam223"33'
Hemmerling Piotr219"09'
Jarota Filip218"11'
Gnitecki Przemysław212"11'
Nowisz Wojciech208"33'
Kotra Mateusz196"58'
Kleszcz Piotr193"53'
Pyda Andrzej190"08'
Filipowski Dariusz188"16'
Łapa Joanna123"10'
Tarkowska Julia120"40'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka114"42'
Ogorodnik Julia107"43'
Mohamed Nazia103"16'
Szymaniak Kinga99"34'
Burak Julia99"24'
Jarzembowska Maria99"24'
Bruk Anna98"14'
Patałąg Julia97"18'

Czas setów: 106 godz. 32 min 31 s

MężczyźniKobiety

4989 min 37 s

27"27'
5 set
Kotra Mateusz2
Kotra Michał3
26"35'
3 set
Kotra Mateusz3
Hemmerling Piotr1
22"57'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Rewilak Bartosz1
19"59'
4 set
Kotra Mateusz2
Kotra Michał3
19"54'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Podgórski Bartłomiej2
19"22'
4 set
Kotra Mateusz3
Hemmerling Piotr1
17"56'
5 set
Kotra Michał3
Nowisz Wojciech2
17"54'
2 set
Kleszcz Piotr0
Soszka Stefan3
16"14'
1 set
Kotra Mateusz3
Hemmerling Piotr1
15"22'
4 set
Kowalski Dominik3
Soszka Stefan1

1402 min 54 s

10"56'
2 set
Kaniewska Emilia1
Tarkowska Julia3
9"59'
2 set
Jarzembowska Maria1
Pozlewicz Anna3
9"44'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Łapa Joanna2
9"23'
2 set
Jarzembowska Maria1
Czerwińska Iwona3
9"17'
1 set
Burak Julia1
Mohamed Nazia3
8"38'
3 set
Bruk Anna3
Owczarek Małgorzata0
8"25'
4 set
Popko Aleksandra3
Pozlewicz Anna1
8"25'
5 set
Tarkowska Julia2
Surdziel Aleksandra3
8"04'
2 set
Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna2
7"58'
2 set
Bruk Anna3
Owczarek Małgorzata0

Małych punktów: 16425

MężczyźniKobiety

11658

Rykowski Rafał252
Kotra Michał247
Rusek Stanisław239
Wilas Dawid235
Gnitecki Przemysław235
Nowisz Wojciech235
Przybitkowski Kamil234
Pełczyński Adam233
Hemmerling Piotr231
Jarota Filip230

4767

Łapa Joanna203
Tarkowska Julia196
Czarzasta-Gotówko Agnieszka193
Pozlewicz Anna184
Tyma Karina174
Ogorodnik Julia171
Szymaniak Kinga171
Bruk Anna168
Burak Aleksandra161
Patałąg Julia157

Wszystkich rozegranych setów: 920

MężczyźniKobiety

644

276


Wszystkich rozegranych meczów: 247

MężczyźniKobiety

170

77


Szybkość zdobycia punktów

MężczyźniKobiety
14.18'
1 set
Żak Marcin2
Wilas Dawid3
14.55'
1 set
Gnitecki Przemysław3
Podgórski Bartłomiej2
15.55'
2 set
Rogalski Mikołaj3
Maciejewski Adam0
15.64'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Nowak Piotr0
16.09'
4 set
Rewilak Bartosz1
Przybitkowski Kamil3
16.18'
4 set
Przytuła Michał3
Brzezicki Jakub2
17.00'
2 set
Hrycaj Marcin0
Daniluk Rafał3
17.36'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Żak Marcin2
17.36'
3 set
Marszał Adrian3
Andrzejczak Karol0
17.82'
3 set
Machno Artur3
Choma Damian0
11.55'
2 set
Witkowska Dominika3
Kwaśniak Izabela0
12.27'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Kamińska Magda3
12.91'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Kamińska Magda3
13.45'
1 set
Tarkowska Julia0
Kornowska Małgorzata3
14.36'
1 set
Wilińska Joanna0
Owcarz Katarzyna3
14.64'
2 set
Kaniewska Emilia3
Kozłowska Łucja0
15.09'
2 set
Lubińska Dominika3
Jarzembowska Maria1
15.36'
4 set
Pozlewicz Anna3
Sopińska Patrycja1
15.73'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Kamińska Magda3
15.73'
4 set
Lubińska Dominika3
Jarzembowska Maria1

Decyzji sędziowskich: 715 (4.3%)

Stroke 350
49%
Let 299
41.8%
Nolet 66
9.2%

MężczyźniKobiety
35 37.6%
18-15-2
Kotra Mateusz3
Hemmerling Piotr1
32 30.8%
17-15-0
Kotra Mateusz2
Kotra Michał3
31 33%
12-12-7
Jarota Filip3
Pełczyński Adam2
30 33.3%
12-7-11
Pełczyński Adam3
Atras Przemysław1
24 23.5%
8-14-2
Przybysz Grzegorz3
Rewilak Bartosz1
23 25.8%
7-13-3
Kotra Michał1
Jarota Filip3
22 23.9%
7-13-2
Szymczak Marcin3
Florczyk Paweł1
19 29.2%
10-7-2
Marszał Adrian0
Jarota Filip3
18 21.2%
9-5-4
Kotra Michał3
Choma Damian2
16 21.1%
5-7-4
Laszuk Marcin3
Pilch Michał1
14 14.6%
7-7-0
Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna2
12 15.6%
8-4-0
Mohamed Nazia1
Owczarek Małgorzata3
11 19.6%
4-6-1
Honkisz Agnieszka0
Mohamed Nazia3
9 13.6%
5-2-2
Kamińska Magda3
Szymaniak Kinga1
8 10%
3-5-0
Kaniewska Emilia1
Tarkowska Julia3
7 6.7%
3-2-2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Łapa Joanna2
6 8.8%
2-4-0
Burak Julia1
Mohamed Nazia3
4 5.3%
3-1-0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Kirszenstein Patrycja1
4 5.6%
3-1-0
Witkowska Dominika3
Zawartka Anna1
4 7.7%
2-2-0
Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0