Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU17
72"04'Marszał Adrian2
Atras Przemysław3
50"56'Krzyżaniak Mikołaj2
Atras Przemysław3
42"54'Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
31"38'Patałąg Łukasz2
Połeć Sławomir1
30"46'Jachimowicz Michał2
Brzezicki Jakub1
27"58'Wicher Mateusz1
Habas Krzysztof2
27"55'Wicher Mateusz2
Patałąg Piotr1
27"30'Patałąg Piotr1
Zawartka Anna2
27"24'Zawartka Anna2
Chmielowski Jakub1
26"53'Habas Krzysztof1
Godula Maciej2
28"30'Kotra Sylwia1
Drabczyk Joanna3
28"16'Nosal Sylwia3
Tyrna Iwona2
27"45'Mazur Agnieszka2
Nosal Sylwia3
27"37'Drabczyk Joanna1
Ogorodnik Julia3
25"43'Kozłowska Łucja1
Kosek Jolanta3
24"24'Cielecka Justyna0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
23"40'Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia1
23"27'Stefańska Katarzyna1
Kwaśniak Izabela3
21"43'Kwaśniak Izabela2
Nosal Sylwia1
21"05'Kwaśniak Izabela3
Raczyńska Alicja1
19"59'Owczarczyk Sebastian2
Kozłowski Antoni1
16"59'Kędra Filip2
Pukło Krystian1
9"52'Patałąg Maja0
Dunal Mikołaj2
9"14'Owczarczyk Sebastian0
Pukło Krystian2
9"08'Patałąg Maja0
Kędra Filip2
8"53'Owczarczyk Sebastian0
Patałąg Maja2
8"22'Patałąg Maja0
Pukło Krystian2
7"51'Owczarczyk Sebastian0
Kędra Filip2
7"28'Kozłowski Antoni0
Pukło Krystian2
7"04'Patałąg Maja2
Kozłowski Antoni0
11"06'Kwiecień Aleksander2
Nowak Mateusz0
7"58'Kwiecień Aleksander2
Dunal Mikołaj0
7"47'Pukło Krystian0
Nowak Mateusz2
7"01'Dunal Mikołaj2
Nowak Mateusz0
6"56'Kędra Filip0
Nowak Mateusz2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU17
Atras Przemysław150"55'
Marszał Adrian118"41'
Zawartka Anna95"54'
Połeć Sławomir95"08'
Nieznański Mateusz83"09'
Wicher Mateusz82"31'
Brzezicki Jakub81"19'
Jachimowicz Michał79"57'
Habas Krzysztof79"38'
Stypa Maciej78"37'
Nosal Sylwia86"58'
Łapa Joanna76"26'
Kwaśniak Izabela74"32'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka69"22'
Ogorodnik Julia66"20'
Cielecka Justyna64"10'
Kosek Jolanta63"12'
Czerwińska Iwona56"06'
Raczyńska Alicja52"36'
Mazur Agnieszka52"35'
Owczarczyk Sebastian47"15'
Patałąg Maja38"14'
Pukło Krystian36"10'
Kozłowski Antoni35"36'
Kędra Filip35"16'
Dunal Mikołaj15"05'
Nowak Mateusz30"44'
Kwiecień Aleksander15"42'
Dunal Mikołaj13"07'
Pukło Krystian7"31'
Kędra Filip6"40'

Czas setów: 35 godz. 39 min 18 s

OPENDAMSKAOU13OU17

1285 min 54 s

17"26'
4 set
Marszał Adrian2
Atras Przemysław3
15"05'
5 set
Marszał Adrian2
Atras Przemysław3
12"51'
2 set
Marszał Adrian2
Atras Przemysław3
12"28'
3 set
Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
11"08'
2 set
Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
10"49'
1 set
Marszał Adrian2
Atras Przemysław3
10"29'
1 set
Atras Przemysław2
Kaleta Grzegorz0
10"23'
2 set
Krzyżaniak Mikołaj2
Atras Przemysław3
10"22'
3 set
Zawartka Anna2
Chmielowski Jakub1
10"20'
3 set
Patałąg Łukasz2
Połeć Sławomir1

712 min 44 s

7"56'
2 set
Stefańska Katarzyna0
Klemba Katarzyna2
7"51'
1 set
Błach Katarzyna2
Mnichowska Katarzyna0
7"47'
1 set
Kotra Sylwia1
Drabczyk Joanna3
7"27'
1 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Drabczyk Joanna3
7"25'
4 set
Drabczyk Joanna1
Ogorodnik Julia3
7"17'
2 set
Karczewska Karolina3
Otto Malwina0
7"17'
2 set
Patałąg Julia3
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
7"15'
2 set
Kwaśniak Izabela2
Nosal Sylwia1
6"54'
2 set
Cierpich Agata0
Mazur Agnieszka3
6"51'
1 set
Cielecka Justyna0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3

103 min 48 s

9"02'
3 set
Owczarczyk Sebastian2
Kozłowski Antoni1
5"38'
1 set
Kędra Filip2
Pukło Krystian1
4"37'
2 set
Owczarczyk Sebastian2
Kozłowski Antoni1
4"35'
2 set
Kędra Filip2
Pukło Krystian1
4"25'
3 set
Kędra Filip2
Pukło Krystian1
4"20'
2 set
Patałąg Maja0
Dunal Mikołaj2
4"19'
1 set
Patałąg Maja0
Pukło Krystian2
4"13'
1 set
Owczarczyk Sebastian0
Patałąg Maja2
4"13'
1 set
Owczarczyk Sebastian0
Pukło Krystian2
4"02'
2 set
Owczarczyk Sebastian0
Kędra Filip2

36 min 52 s

6"53'
2 set
Dunal Mikołaj2
Nowak Mateusz0
5"13'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Nowak Mateusz0
4"47'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Dunal Mikołaj0
4"32'
2 set
Pukło Krystian0
Nowak Mateusz2
4"21'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Nowak Mateusz0
3"43'
2 set
Kędra Filip0
Nowak Mateusz2
2"59'
1 set
Pukło Krystian0
Nowak Mateusz2
2"57'
1 set
Kędra Filip0
Nowak Mateusz2
1"21'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Dunal Mikołaj0
6'
1 set
Dunal Mikołaj2
Nowak Mateusz0

Małych punktów: 7496

OPENDAMSKAOU13OU17

3806

Atras Przemysław185
Marszał Adrian153
Zawartka Anna150
Nieznański Mateusz147
Chmielowski Jakub143
Połeć Sławomir128
Tarach Radosław127
Miliński Krystian127
Brzezicki Jakub125
Wicher Mateusz112

2815

Nosal Sylwia157
Kwaśniak Izabela142
Ogorodnik Julia139
Patałąg Julia138
Cielecka Justyna138
Łapa Joanna133
Kozłowska Łucja130
Czerwińska Iwona129
Raczyńska Alicja129
Kosek Jolanta123

535

Dunal Mikołaj110
Kędra Filip108
Pukło Krystian105
Patałąg Maja87
Owczarczyk Sebastian67
Kozłowski Antoni58

340

Kwiecień Aleksander88
Dunal Mikołaj73
Nowak Mateusz65
Pukło Krystian58
Kędra Filip56

Wszystkich rozegranych setów: 437

OPENDAMSKAOU13OU17

217

167

32

21


Wszystkich rozegranych meczów: 172

OPENDAMSKAOU13OU17

86

61

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU17
0.45'
2 set
Marszał Adrian2
Kiernicki Michał0
0.55'
3 set
Kaleta Grzegorz3
Owczarczyk Łukasz0
0.64'
1 set
Marszał Adrian2
Kiernicki Michał0
13.18'
3 set
Wicher Mateusz3
Sitko Robert0
14.18'
1 set
Drabowska Karolina0
Kozłowska Łucja3
14.45'
2 set
Drabowska Karolina0
Kozłowska Łucja3
15.91'
1 set
Czakański Martin2
Wójcik Rafał0
16.00'
3 set
Sitko Robert1
Stachowiak Jarosław2
16.27'
1 set
Jachimowicz Michał2
Rewera Karol0
17.27'
2 set
Traczyk Mikołaj0
Jachimowicz Michał2
0.55'
2 set
Raczyńska Alicja0
Kozłowska Łucja2
1.91'
1 set
Raczyńska Alicja0
Kozłowska Łucja2
10.91'
2 set
Kosek Jolanta3
Kasper Natalia0
10.91'
2 set
Tyrna Iwona2
Rabjasz Gabriela0
11.73'
1 set
Cierpich Agata0
Tyrna Iwona2
12.91'
1 set
Ropek Klaudia0
Kozłowska Łucja3
13.91'
2 set
Błach Katarzyna1
Baran Anna2
14.09'
1 set
Sęk Wiktoria3
Rabjasz Gabriela0
14.64'
1 set
Mazur Agnieszka2
Sęk Wiktoria0
14.82'
1 set
Sęk Wiktoria0
Ogorodnik Julia3
12.55'
2 set
Kozłowski Antoni0
Pukło Krystian2
14.36'
1 set
Kędra Filip2
Kozłowski Antoni0
15.00'
2 set
Kędra Filip2
Kozłowski Antoni0
18.00'
2 set
Patałąg Maja0
Pukło Krystian2
18.00'
1 set
Owczarczyk Sebastian0
Kędra Filip2
18.36'
2 set
Owczarczyk Sebastian0
Patałąg Maja2
18.36'
1 set
Patałąg Maja2
Kozłowski Antoni0
18.64'
2 set
Owczarczyk Sebastian0
Dunal Mikołaj2
18.64'
1 set
Owczarczyk Sebastian0
Dunal Mikołaj2
19.09'
2 set
Patałąg Maja2
Kozłowski Antoni0
0.50'
1 set
Dunal Mikołaj2
Nowak Mateusz0
7.36'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Dunal Mikołaj0
16.09'
1 set
Kędra Filip0
Nowak Mateusz2
16.27'
1 set
Pukło Krystian0
Nowak Mateusz2
20.27'
2 set
Kędra Filip0
Nowak Mateusz2
23.73'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Nowak Mateusz0
24.73'
2 set
Pukło Krystian0
Nowak Mateusz2
26.09'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Dunal Mikołaj0
28.45'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Nowak Mateusz0
37.55'
2 set
Dunal Mikołaj2
Nowak Mateusz0

Decyzji sędziowskich: 39 (0.5%)

Stroke 14
35.9%
Let 21
53.8%
Nolet 4
10.3%

OPENDAMSKAOU17
8 12.3%
2-4-2
Jachimowicz Michał2
Brzezicki Jakub1
13 20.6%
5-6-2
Połeć Sławomir2
Kruczek Tomasz1
1 1.8%
0-1-0
Zawartka Anna2
Nieznański Mateusz1
1 1.9%
1-0-0
Kozłowska Łucja1
Rewera Karol2
2 5.1%
0-2-0
Nieznański Mateusz0
Pilch Michał2
1 2.6%
0-1-0
Rygielski Rafał0
Owczarczyk Łukasz2
1 3%
1-0-0
Juzwa Łukasz2
Rzepiński Wiesław0
2 6.5%
1-1-0
Brzezicki Jakub2
Godula Maciej0
3 3.4%
0-3-0
Nosal Sylwia3
Tyrna Iwona2
2 3.7%
1-1-0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Drabczyk Joanna3
1 2.2%
0-1-0
Nosal Sylwia0
Ogorodnik Julia3
3 7.1%
3-0-0
Kosek Jolanta0
Drabczyk Joanna3
1 3.4%
0-1-0
Kwiecień Aleksander2
Dunal Mikołaj0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0