Najdłuższy mecz

OPEN
46"36'Leśniak Grzegorz3
Jędrzejczak Jakub2
43"47'Leśniak Grzegorz3
Górbski Łukasz1
34"15'Leśniak Grzegorz3
Kobylarz Dominik1
33"40'Walczak Ludmyła1
Kuliński Michał3
32"08'Nitka Jacek2
Walczak Ludmyła3
28"26'Kuliński Michał2
Matczak Ireneusz3
27"23'Rutkowski Krzysztof3
Kamińska Karolina1
24"35'Górbski Łukasz3
Rogalski Bartłomiej0
23"03'Jędrzejczak Jakub0
Rogalski Bartłomiej3
22"49'Górbski Łukasz3
Rutkowski Krzysztof0

Najdłużej na korcie

OPEN
Leśniak Grzegorz117"37'
Górbski Łukasz90"08'
Walczak Ludmyła79"00'
Jędrzejczak Jakub71"37'
Rutkowski Krzysztof69"46'
Kobylarz Dominik67"33'
Matczak Ireneusz64"41'
Kamińska Karolina62"18'
Rogalski Bartłomiej61"30'
Kuliński Michał60"49'

Czas setów: 8 godz. 15 min 20 s

OPEN

495 min 20 s

14"13'
3 set
Leśniak Grzegorz3
Górbski Łukasz1
10"34'
3 set
Leśniak Grzegorz3
Jędrzejczak Jakub2
10"32'
5 set
Leśniak Grzegorz3
Jędrzejczak Jakub2
10"04'
2 set
Leśniak Grzegorz3
Górbski Łukasz1
9"27'
3 set
Górbski Łukasz3
Rogalski Bartłomiej0
9"21'
4 set
Walczak Ludmyła1
Kuliński Michał3
8"51'
3 set
Nitka Jacek0
Sitkiewicz Agnieszka3
8"43'
4 set
Leśniak Grzegorz3
Górbski Łukasz1
8"03'
1 set
Jędrzejczak Jakub0
Rogalski Bartłomiej3
7"46'
3 set
Walczak Ludmyła1
Kuliński Michał3

Małych punktów: 1658

OPEN

1658

Leśniak Grzegorz158
Górbski Łukasz141
Rutkowski Krzysztof140
Kamińska Karolina131
Walczak Ludmyła124
Rogalski Bartłomiej124
Kobylarz Dominik115
Matczak Ireneusz110
Jędrzejczak Jakub102
Armata Kuba101

Wszystkich rozegranych setów: 95

OPEN

95


Wszystkich rozegranych meczów: 28

OPEN

28


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
12.55'
1 set
Rogalski Bartłomiej3
Sitkiewicz Agnieszka0
14.18'
3 set
Rogalski Bartłomiej3
Sitkiewicz Agnieszka0
15.00'
3 set
Armata Kuba3
Kuliński Michał0
15.00'
2 set
Rogalski Bartłomiej3
Sitkiewicz Agnieszka0
15.27'
1 set
Walczak Ludmyła0
Olszewski Kamil3
15.45'
1 set
Matczak Ireneusz0
Kobylarz Dominik3
15.45'
2 set
Sitkiewicz Agnieszka0
Kamińska Karolina3
15.91'
2 set
Nitka Jacek0
Górbski Łukasz3
16.00'
1 set
Rogalski Bartłomiej3
Olszewski Kamil0
16.18'
3 set
Armata Kuba3
Olszewski Kamil0

Decyzji sędziowskich: 4 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 3
75%
Nolet 1
25%

OPEN
3 4,3%
0-3-0
Nitka Jacek0
Sitkiewicz Agnieszka3
1 1,6%
0-0-1
Górbski Łukasz3
Rutkowski Krzysztof0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0