SZS PARTNERS SQUASH JUNIOR CUP 2019

Gracze

Kabaciński Marcin

Mrowino Wielkopolskie  

OU9, OU9 - finały

Górecka Hanna

Dobra Szczecińska  

OU9, OU9 - finały, GU11

Budzik Nadia

Podolszyn Nowy  

OU9, OU9 - finały

Chudyk Igor

Bezrzecze, 2010  

OU11 - kwalifikacje, OU11

Ptaszek Mateusz

Dąbrówka, 2009  

OU11, OU13 - 1-16

Lohmann Mateusz

Warszawa, 2010  

OU11, OU13 - 1-16

Święch Dawid

Warszawa, 2010  

OU11

Gnitecki Aleksander

Warszawa, 2008  

OU13 - 1-16

Nogawka Maciej

Wałbrzych, 2007  

OU13 - 1-16, OU15 - 1-16

Samborski Jan

Poznań, 2006  

OU15 - 1-16

Stolecki Filip

Poznań, 2005  

OU15 - 1-16

Hyżyk Mikołaj

Wrocław, 2005  

OU15 - 1-16

Jakubiec Antoni

Dawidy Bankowe, 2006  

OU15 - 1-16

Winter Alex

Warszawa, 2005  

OU15 - 1-16

Dzido Tymoteusz

Wieliczka, 2005  

OU15 - 1-16

Szymański Mikołaj

Bolesławiec, 2005  

OU15 - 1-16

Szymaczek Piotr

Bogucin, 2004  

OU17, OU19, OU19 1-4

Marcinkowski Łukasz

Poznań, 2004  

OU17

Marcinkowski Mateusz

Poznań, 2004  

OU17

Celm Maksymilian

Poznań, 2004  

OU17, OU19, OU19 5-8

Woziwodzki Jakub

Wrocław, 2003  

OU17

Dobrzyński Wojciech

Kiekrz, 2003  

OU17

Witkowski Tomasz

Gdańsk, 2004  

OU17

Czucha Michał

Gdańsk, 2004  

OU17

Lewański Daniel

Gdańsk, 2004  

OU17

Sieradzan Wojciech

Kielce, 2004  

OU17

Korzeniewski Nikodem

Gdynia, 2003  

OU17

Hernas Nataniel

Bielsko-Biała, 2004  

OU17

Świątkowski Jakub

Przeźmierowo, 2004  

OU17, OU19, OU19 9-11

Dyczkowski Jakub

Poznań, 2002  

OU19, OU19 5-8

Stolecki Leon

Poznań, 2002  

OU19, OU19 1-4

Dybioch Leon

Wołczkowo, 2001  

OU19, OU19 9-11

Różak Axel

Poznań, 2001  

OU19, OU19 9-11

Makowski Maksymilian

Gdańsk, 2002  

OU19, OU19 5-8

Sikorski Marcin

Gdańsk, 2002  

OU19, OU19 1-4

Tuleja Maria

Wieliczka, 2010  

GU11

Wróbel Hanna

Wrocław, 2009  

GU11

Kuczyńska Maria

Warszawa, 2011  

GU11

Zimecka Weronika

Częstochowa, 2007  

GU13 - 1-8, GU15

Maziuk Maja

Kielce, 2007  

GU13 - 1-8, GU15

Gałwa Aleksandra

Częstochowa, 2005  

GU15, GU17, GU17 - finały

Góra Jagoda

Balice, 2005  

GU15, GU17, GU17 - finały

Otrząsek Tola

Szczecin, 2006  

GU15, GU17, GU17 - finały

Filipkowska Alicja

Wałbrzych, 2005  

GU15, GU17, GU17 - finały

Goluch Hanna

Warszawa  

GU15

Hajduk Anna

Warszawa  

GU15

Kaźmierowska Pola

Warszawa, 2006  

GU15

Strzębała Hanna

Szczecin, 2006  

GU15

Lech Anna

Poznań  

GU19

Hyżyk Aleksandra

Wrocław , 2001  

GU19, GU19 - Finały

Sęk Wiktoria

Kraków, 2002  

GU19

Lech Anna

Sędziszów  

GU19 - Finały