Najdłuższy mecz

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały
15"53'Jakubiec Ania1
Serniak Kacper2
10"53'Górecka Hanna0
Dunal Mikołaj2
9"18'Harris Maksymilian2
Górecka Hanna0
9"12'Serniak Kacper0
Kujawa Aleksander2
7"55'Budzik Nadia0
Wróbel Piotr2
7"33'Jakubiec Ania0
Kujawa Aleksander2
6"48'Budzik Nadia0
Kabaciński Marcin2
6"36'Wróbel Piotr2
Kabaciński Marcin0
6"00'Harris Maksymilian0
Dunal Mikołaj2
14"08'Harris Maksymilian1
Serniak Kacper2
13"24'Górecka Hanna2
Budzik Nadia0
13"05'Harris Maksymilian1
Kabaciński Marcin2
10"37'Dunal Mikołaj2
Wróbel Piotr0
10"00'Jakubiec Ania2
Budzik Nadia0
9"56'Serniak Kacper0
Kabaciński Marcin2
9"30'Górecka Hanna0
Jakubiec Ania2
7"51'Dunal Mikołaj2
Kujawa Aleksander0
5"33'Wróbel Piotr2
Kujawa Aleksander0
13"24'Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
12"41'Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3
12"28'Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
30"09'Lohmann Mateusz2
Ptaszek Mateusz3
28"42'Pawluk Tymon2
Rutkowski Hubert3
25"11'Zdrojewski Antoni3
Leszczyński Kazimierz2
23"40'Rutkowski Hubert1
Wróbel Piotr3
20"00'Zdrojewski Antoni3
Dunal Mikołaj0
19"57'Rutkowski Hubert3
Chudyk Igor2
19"29'Zdrojewski Antoni0
Lohmann Mateusz3
19"12'Pawluk Tymon3
Święch Dawid0
15"57'Kujawa Juliusz0
Wróbel Piotr3
15"23'Dunal Mikołaj0
Ptaszek Mateusz3
24"36'Jesiołkiewicz Anton3
Serniak Kacper2
22"10'Kłosowicz Ignacy3
Serniak Kacper1
12"39'Kłosowicz Ignacy0
Babst Filip3
12"11'Zysnarski Erik3
Serniak Kacper0
11"46'Babst Filip3
Serniak Kacper0
10"21'Jesiołkiewicz Anton0
Zysnarski Erik3
27"22'Grzechowiak Mikołaj3
Szczepanik Maciej2
23"47'Podskarbi Mateusz1
Rutkowski Hubert3
18"55'Wichłacz Bartosz3
Świrko Antoni1
16"02'Nowak Adrian0
Lorenc Stanisław3
14"17'Pawluk Tymon0
Kacprzak Jakub3
12"41'Harris Kajetan0
Iwan Wojciech3
11"16'Leszczyński Kazimierz0
Solawa Jakub3
10"56'Paszkiewicz Bruno0
Dunal Mikołaj3
10"46'Tamborski Maurycy0
Fułek Wojciech3
38"04'Dunal Mikołaj3
Iwan Wojciech2
35"38'Lohmann Mateusz2
Ptaszek Mateusz3
27"44'Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
27"33'Kacprzak Jakub3
Rutkowski Hubert1
26"02'Gnitecki Aleksander3
Kubrowski Maciej1
24"39'Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz0
23"51'Gnitecki Aleksander3
Dunal Mikołaj1
22"46'Kacprzak Jakub1
Iwan Wojciech3
22"33'Ptaszek Mateusz1
Lohmann Szymon3
21"52'Stawarski Michał3
Gnitecki Aleksander0
25"12'Paszkiewicz Bruno2
Świrko Antoni3
22"46'Paszkiewicz Bruno3
Nowak Adrian2
19"16'Leszczyński Kazimierz3
Harris Kajetan1
17"40'Nowak Adrian1
Świrko Antoni3
15"17'Leszczyński Kazimierz3
Pawluk Tymon0
15"03'Szczepanik Maciej3
Podskarbi Mateusz0
53'Szczepanik Maciej3
Tamborski Maurycy0
23"44'Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
21"47'Szczepanik Maciej3
Leszczyński Kazimierz1
9"56'Harris Kajetan3
Nowak Adrian0
9"33'Świrko Antoni0
Szczepanik Maciej3
8"12'Harris Kajetan3
Tamborski Maurycy0
28"29'Zdrojewski Tymon1
Wojciechowski Filip Krzysztof3
21"11'Solawa Jakub3
Ramza Seweryn1
17"18'Mozer Dominik0
Szopiak Jakub3
11"13'Gilewicz Adam0
Stawarski Michał3
9"23'Szukała Adam3
Gnatowski Pascal0
38"28'Stawarski Michał3
Szymański Mikołaj2
37"26'Winter Alex3
Nogawka Maciej2
29"46'Winter Alex1
Szopiak Jakub3
28"33'Stolecki Filip3
Samborski Jan1
26"27'Wojciechowski Filip Krzysztof3
Solawa Jakub1
26"13'Szopiak Jakub3
Hyżyk Mikołaj0
25"44'Wojciechowski Filip Krzysztof1
Winter Alex3
25"16'Zimecki Jakub3
Stawarski Michał0
25"11'Samborski Jan3
Jakubiec Antoni1
24"16'Zimecki Jakub1
Jakubiec Antoni3
14"40'Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
9"51'Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
9"20'Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0
13"23'Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3
14"24'Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
11"20'Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0
53"23'Woziwodzki Jakub2
Szymaczek Piotr3
47"31'Marcinkowski Mateusz3
Dobrzyński Wojciech1
44"31'Woziwodzki Jakub3
Marcinkowski Łukasz2
44"06'Sieradzan Wojciech2
Zimecki Jakub3
41"47'Sieradzan Wojciech2
Witkowski Tomasz3
33"03'Marcinkowski Mateusz1
Hernas Nataniel3
30"04'Moncznik Mikołaj1
Krawczyk Tobiasz3
29"58'Witkowski Tomasz3
Korzeniewski Nikodem1
28"49'Dobrzyński Wojciech3
Marcinkowski Łukasz2
26"30'Szymaczek Piotr3
Hernas Nataniel0
13"05'Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0
39"36'Celm Maksymilian3
Dyczkowski Jakub1
35"50'Dybioch Leon1
Celm Maksymilian3
29"15'Dyczkowski Jakub1
Moncznik Mikołaj3
28"02'Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
27"18'Sikorski Marcin3
Krawczyk Tobiasz1
24"56'Makowski Maksymilian3
Dyczkowski Jakub0
24"44'Stolecki Leon1
Moncznik Mikołaj3
22"42'Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian1
21"03'Moncznik Mikołaj0
Sikorski Marcin3
18"46'Celm Maksymilian0
Krawczyk Tobiasz3
21"48'Wróbel Hanna1
Tuleja Maria3
17"52'Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
17"30'Górecka Hanna0
Kuczyńska Maria3
12"52'Górecka Hanna0
Wróbel Hanna3
12"17'Tuleja Maria0
Mierzejewska Natalia3
11"39'Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
11"19'Kuczyńska Maria0
Wróbel Hanna3
11"10'Wróbel Hanna0
Góra Zuzanna3
10"22'Górecka Hanna0
Tuleja Maria3
10"14'Kuczyńska Maria0
Mierzejewska Natalia3
14"17'Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
12"31'Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
11"49'Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3
24"20'Zimecka Weronika1
Maziuk Maja3
21"30'Malinowska Martyna0
Góra Zuzanna3
19"36'Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
19"12'Wilk Alicja1
Łukawska Natalia3
18"20'Mierzejewska Natalia3
Grodzka Wiktoria0
17"08'Malinowska Martyna3
Łukawska Natalia0
16"36'Grodzka Wiktoria0
Góra Zuzanna3
15"15'Maziuk Maja3
Mierzejewska Natalia0
12"43'Łukawska Natalia0
Mierzejewska Natalia3
11"29'Maziuk Maja3
Góra Zuzanna0
26"57'Banaszak Hanna2
Rola Michalina3
16"57'Banaszak Hanna3
Jurgielewicz Lena0
13"41'Płocica Agata3
Rola Michalina0
12"58'Ratajczak Dominika0
Jurgielewicz Lena3
12"10'Ratajczak Dominika0
Rola Michalina3
11"04'Ratajczak Dominika0
Płocica Agata3
9"59'Banaszak Hanna0
Płocica Agata3
36"20'Malinowska Martyna3
Grodzka Wiktoria2
29"28'Zimecka Weronika2
Góra Jagoda3
25"47'Otrząsek Tola3
Maziuk Maja1
25"42'Malinowska Martyna1
Gałwa Aleksandra3
24"42'Góra Jagoda1
Maziuk Maja3
22"42'Malinowska Martyna3
Urbańska Weronika1
19"52'Zimecka Weronika3
Strzębała Hanna0
19"41'Goluch Hanna3
Kaźmierowska Pola1
17"42'Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra0
17"13'Filipkowska Alicja0
Góra Jagoda3
18"26'Urbańska Weronika3
Parafiniuk Zofia0
17"16'Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
15"56'Filipkowska Alicja0
Otrząsek Tola3
15"48'Gałwa Aleksandra0
Otrząsek Tola3
13"40'Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
13"00'Urbańska Weronika0
Góra Jagoda3
11"35'Kłosińska Zofia0
Filipkowska Alicja3
10"49'Urbańska Weronika3
Głogowska Zuzanna0
10"45'Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
10"30'Głogowska Zuzanna0
Góra Jagoda3
32"39'Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
19"33'Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
15"59'Urbańska Weronika0
Gałwa Aleksandra3
13"07'Parafiniuk Zofia0
Filipkowska Alicja3
23"04'Sęk Wiktoria1
Polacka Magdalena3
14"41'Olejnik Dagna0
Hyżyk Aleksandra3
14"31'Sęk Wiktoria0
Górecka Aleksandra3
14"00'Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
12"34'Jazy-Kozłowska Kamila0
Górecka Aleksandra3
10"55'Sęk Wiktoria3
Jazy-Kozłowska Kamila0
10"25'Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
10"25'Lubińska Dominika3
Hyżyk Aleksandra0
10"16'Lubińska Dominika3
Olejnik Dagna0
10"05'Lech Anna0
Olejnik Dagna3
25"20'Górecka Aleksandra3
Lubińska Dominika1
21"43'Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1
14"41'Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna0
13"34'Jazy-Kozłowska Kamila0
Lech Anna3

Najdłużej na korcie

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały
Serniak Kacper20"20'
Jakubiec Ania18"08'
Górecka Hanna17"31'
Dunal Mikołaj14"05'
Kujawa Aleksander13"34'
Wróbel Piotr13"19'
Harris Maksymilian12"58'
Budzik Nadia12"30'
Kabaciński Marcin11"39'
Budzik Nadia22"03'
Harris Maksymilian21"42'
Górecka Hanna21"02'
Serniak Kacper20"20'
Kabaciński Marcin19"00'
Jakubiec Ania17"57'
Dunal Mikołaj16"25'
Wróbel Piotr14"47'
Kujawa Aleksander11"32'
Wróbel Piotr10"43'
Zysnarski Erik10"43'
Chudyk Igor10"34'
Kłosowicz Ignacy10"34'
Kujawa Juliusz9"52'
Serniak Kacper9"52'
Rutkowski Hubert70"39'
Zdrojewski Antoni64"33'
Lohmann Mateusz52"43'
Pawluk Tymon49"40'
Ptaszek Mateusz47"35'
Wróbel Piotr41"12'
Dunal Mikołaj40"49'
Święch Dawid34"54'
Leszczyński Kazimierz19"40'
Chudyk Igor17"12'
Serniak Kacper55"56'
Jesiołkiewicz Anton28"53'
Kłosowicz Ignacy28"11'
Babst Filip21"34'
Zysnarski Erik19"30'
Rutkowski Hubert20"54'
Podskarbi Mateusz20"54'
Szczepanik Maciej19"42'
Grzechowiak Mikołaj19"42'
Lorenc Stanisław14"11'
Nowak Adrian14"11'
Świrko Antoni14"10'
Wichłacz Bartosz14"10'
Kacprzak Jakub11"34'
Pawluk Tymon11"34'
Stawarski Michał78"28'
Gnitecki Aleksander72"45'
Lohmann Mateusz68"45'
Dunal Mikołaj67"50'
Kacprzak Jakub66"30'
Ptaszek Mateusz66"27'
Iwan Wojciech64"06'
Lohmann Szymon59"20'
Kubrowski Maciej54"56'
Wichłacz Bartosz50"32'
Paszkiewicz Bruno38"02'
Świrko Antoni34"16'
Nowak Adrian32"48'
Leszczyński Kazimierz27"16'
Harris Kajetan15"10'
Szczepanik Maciej13"07'
Podskarbi Mateusz12"18'
Pawluk Tymon12"06'
Tamborski Maurycy49'
Nowak Adrian28"25'
Tamborski Maurycy27"25'
Szczepanik Maciej25"33'
Leszczyński Kazimierz17"01'
Harris Kajetan14"10'
Świrko Antoni8"32'
Wojciechowski Filip Krzysztof23"25'
Zdrojewski Tymon23"25'
Ramza Seweryn17"26'
Solawa Jakub17"26'
Szopiak Jakub14"15'
Mozer Dominik14"15'
Stawarski Michał8"55'
Gilewicz Adam8"55'
Gnatowski Pascal8"21'
Szukała Adam8"21'
Winter Alex94"22'
Stawarski Michał88"40'
Zimecki Jakub79"05'
Szopiak Jakub78"57'
Wojciechowski Filip Krzysztof75"11'
Lohmann Szymon72"14'
Samborski Jan70"01'
Stolecki Filip69"24'
Hyżyk Mikołaj54"33'
Jakubiec Antoni54"23'
Gilewicz Adam19"26'
Gnatowski Pascal19"08'
Mozer Dominik15"52'
Ramza Seweryn10"31'
Gilewicz Adam10"31'
Krawczyk Tobiasz11"02'
Mozer Dominik11"02'
Moncznik Mikołaj9"36'
Malec Tymoteusz9"36'
Woziwodzki Jakub103"53'
Dobrzyński Wojciech97"28'
Szymaczek Piotr97"03'
Sieradzan Wojciech96"37'
Marcinkowski Łukasz96"34'
Witkowski Tomasz93"20'
Zimecki Jakub90"04'
Marcinkowski Mateusz83"54'
Hernas Nataniel79"25'
Krawczyk Tobiasz73"49'
Malec Tymoteusz10"39'
Mozer Dominik10"39'
Moncznik Mikołaj77"40'
Sikorski Marcin76"12'
Celm Maksymilian74"07'
Krawczyk Tobiasz60"01'
Dyczkowski Jakub58"57'
Dybioch Leon53"13'
Szymaczek Piotr51"28'
Makowski Maksymilian50"57'
Stolecki Leon37"55'
Różak Axel30"36'
Wróbel Hanna56"48'
Tuleja Maria50"52'
Mierzejewska Natalia48"29'
Górecka Hanna47"27'
Kuczyńska Maria44"53'
Góra Zuzanna42"25'
Grodzka Wiktoria11"34'
Jurgielewicz Lena11"34'
Wilk Alicja10"50'
Banaszak Hanna10"50'
Góra Zuzanna9"19'
Płocica Agata9"19'
Malinowska Martyna46"53'
Maziuk Maja41"20'
Góra Zuzanna39"20'
Łukawska Natalia39"04'
Mierzejewska Natalia37"00'
Grodzka Wiktoria35"40'
Zimecka Weronika35"22'
Wilk Alicja22"03'
Rola Michalina44"19'
Banaszak Hanna43"55'
Ratajczak Dominika30"37'
Płocica Agata27"05'
Jurgielewicz Lena25"36'
Malinowska Martyna78"26'
Góra Jagoda67"23'
Maziuk Maja62"17'
Grodzka Wiktoria57"45'
Gałwa Aleksandra52"29'
Zimecka Weronika52"17'
Otrząsek Tola51"59'
Filipkowska Alicja51"18'
Strzębała Hanna46"50'
Łukawska Natalia44"27'
Urbańska Weronika36"12'
Filipkowska Alicja35"12'
Parafiniuk Zofia34"33'
Gałwa Aleksandra33"25'
Otrząsek Tola31"38'
Góra Jagoda30"56'
Głogowska Zuzanna24"23'
Kłosińska Zofia22"51'
Góra Jagoda26"24'
Otrząsek Tola26"24'
Kłosińska Zofia15"33'
Głogowska Zuzanna15"33'
Urbańska Weronika13"25'
Gałwa Aleksandra13"25'
Parafiniuk Zofia10"23'
Filipkowska Alicja10"23'
Sęk Wiktoria38"31'
Polacka Magdalena36"06'
Górecka Aleksandra33"27'
Olejnik Dagna29"14'
Hyżyk Aleksandra29"00'
Jazy-Kozłowska Kamila26"38'
Lech Anna25"04'
Lubińska Dominika24"58'
Lubińska Dominika19"41'
Górecka Aleksandra19"41'
Hyżyk Aleksandra17"09'
Polacka Magdalena17"09'
Lech Anna12"32'
Jazy-Kozłowska Kamila12"32'
Sęk Wiktoria12"01'
Olejnik Dagna12"01'

Czas setów: 65 godz. 12 min 21 s

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały

67 min 2 s

4"55'
1 set
Górecka Hanna0
Dunal Mikołaj2
4"48'
2 set
Harris Maksymilian2
Górecka Hanna0
4"32'
1 set
Jakubiec Ania1
Serniak Kacper2
4"24'
2 set
Górecka Hanna0
Dunal Mikołaj2
4"07'
2 set
Jakubiec Ania1
Serniak Kacper2
4"01'
1 set
Serniak Kacper0
Kujawa Aleksander2
3"52'
2 set
Serniak Kacper0
Kujawa Aleksander2
3"52'
1 set
Budzik Nadia0
Wróbel Piotr2
3"48'
3 set
Jakubiec Ania1
Serniak Kacper2
3"40'
2 set
Wróbel Piotr2
Kabaciński Marcin0

82 min 24 s

7"41'
1 set
Górecka Hanna2
Budzik Nadia0
6"17'
2 set
Dunal Mikołaj2
Wróbel Piotr0
5"28'
1 set
Jakubiec Ania2
Budzik Nadia0
5"18'
1 set
Górecka Hanna0
Jakubiec Ania2
4"53'
2 set
Górecka Hanna2
Budzik Nadia0
4"34'
2 set
Serniak Kacper0
Kabaciński Marcin2
4"15'
1 set
Serniak Kacper0
Kabaciński Marcin2
4"09'
3 set
Harris Maksymilian1
Serniak Kacper2
4"01'
2 set
Jakubiec Ania2
Budzik Nadia0
3"48'
2 set
Harris Maksymilian1
Serniak Kacper2

31 min 9 s

4"16'
3 set
Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3
4"03'
2 set
Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3
3"57'
3 set
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
3"42'
2 set
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
3"38'
1 set
Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
3"24'
3 set
Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
3"04'
1 set
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
2"50'
2 set
Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
2"15'
1 set
Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3

230 min 6 s

9"23'
1 set
Lohmann Mateusz2
Ptaszek Mateusz3
7"50'
1 set
Zdrojewski Antoni3
Dunal Mikołaj0
7"48'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Lohmann Mateusz3
7"32'
3 set
Kujawa Juliusz0
Wróbel Piotr3
7"11'
4 set
Pawluk Tymon2
Rutkowski Hubert3
6"24'
2 set
Rutkowski Hubert1
Wróbel Piotr3
6"21'
3 set
Pawluk Tymon3
Święch Dawid0
5"22'
2 set
Zdrojewski Antoni3
Dunal Mikołaj0
5"13'
1 set
Zdrojewski Antoni3
Leszczyński Kazimierz2
5"02'
3 set
Dunal Mikołaj0
Ptaszek Mateusz3

77 min 2 s

5"52'
3 set
Kłosowicz Ignacy3
Serniak Kacper1
4"33'
2 set
Kłosowicz Ignacy0
Babst Filip3
4"19'
4 set
Jesiołkiewicz Anton3
Serniak Kacper2
4"14'
2 set
Kłosowicz Ignacy3
Serniak Kacper1
4"03'
3 set
Jesiołkiewicz Anton3
Serniak Kacper2
3"54'
1 set
Jesiołkiewicz Anton0
Zysnarski Erik3
3"48'
5 set
Jesiołkiewicz Anton3
Serniak Kacper2
3"47'
1 set
Kłosowicz Ignacy0
Babst Filip3
3"42'
1 set
Jesiołkiewicz Anton3
Serniak Kacper2
3"35'
3 set
Zysnarski Erik3
Serniak Kacper0

115 min 39 s

6"12'
3 set
Podskarbi Mateusz1
Rutkowski Hubert3
6"05'
4 set
Podskarbi Mateusz1
Rutkowski Hubert3
5"48'
1 set
Nowak Adrian0
Lorenc Stanisław3
4"57'
3 set
Grzechowiak Mikołaj3
Szczepanik Maciej2
4"36'
3 set
Wichłacz Bartosz3
Świrko Antoni1
4"31'
4 set
Grzechowiak Mikołaj3
Szczepanik Maciej2
4"30'
2 set
Pawluk Tymon0
Kacprzak Jakub3
4"29'
3 set
Nowak Adrian0
Lorenc Stanisław3
4"26'
2 set
Podskarbi Mateusz1
Rutkowski Hubert3
4"24'
3 set
Pawluk Tymon0
Kacprzak Jakub3

413 min 48 s

11"11'
1 set
Wichłacz Bartosz0
Stawarski Michał3
9"22'
2 set
Kacprzak Jakub3
Rutkowski Hubert1
8"19'
1 set
Stawarski Michał3
Gnitecki Aleksander0
7"59'
5 set
Lohmann Mateusz2
Ptaszek Mateusz3
7"33'
2 set
Gnitecki Aleksander3
Kubrowski Maciej1
7"07'
5 set
Dunal Mikołaj3
Iwan Wojciech2
6"56'
3 set
Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz0
6"45'
3 set
Dunal Mikołaj3
Iwan Wojciech2
6"38'
4 set
Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
6"35'
2 set
Dunal Mikołaj3
Iwan Wojciech2

92 min 56 s

4"43'
2 set
Paszkiewicz Bruno2
Świrko Antoni3
4"36'
2 set
Leszczyński Kazimierz3
Pawluk Tymon0
4"22'
1 set
Leszczyński Kazimierz3
Harris Kajetan1
4"18'
1 set
Paszkiewicz Bruno2
Świrko Antoni3
4"16'
3 set
Szczepanik Maciej3
Podskarbi Mateusz0
4"11'
1 set
Szczepanik Maciej3
Podskarbi Mateusz0
4"00'
5 set
Paszkiewicz Bruno3
Nowak Adrian2
3"57'
2 set
Leszczyński Kazimierz3
Harris Kajetan1
3"56'
3 set
Paszkiewicz Bruno3
Nowak Adrian2
3"54'
3 set
Leszczyński Kazimierz3
Pawluk Tymon0

60 min 33 s

5"17'
4 set
Szczepanik Maciej3
Leszczyński Kazimierz1
4"38'
5 set
Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
4"29'
2 set
Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
4"19'
1 set
Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
4"03'
3 set
Szczepanik Maciej3
Leszczyński Kazimierz1
4"00'
1 set
Szczepanik Maciej3
Leszczyński Kazimierz1
3"49'
4 set
Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
3"41'
2 set
Szczepanik Maciej3
Leszczyński Kazimierz1
3"35'
3 set
Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
3"15'
3 set
Świrko Antoni0
Szczepanik Maciej3

72 min 22 s

8"42'
1 set
Zdrojewski Tymon1
Wojciechowski Filip Krzysztof3
5"36'
4 set
Solawa Jakub3
Ramza Seweryn1
5"35'
2 set
Zdrojewski Tymon1
Wojciechowski Filip Krzysztof3
5"31'
3 set
Zdrojewski Tymon1
Wojciechowski Filip Krzysztof3
5"21'
3 set
Mozer Dominik0
Szopiak Jakub3
4"49'
2 set
Mozer Dominik0
Szopiak Jakub3
4"40'
3 set
Solawa Jakub3
Ramza Seweryn1
4"13'
2 set
Solawa Jakub3
Ramza Seweryn1
4"05'
1 set
Mozer Dominik0
Szopiak Jakub3
3"58'
1 set
Gilewicz Adam0
Stawarski Michał3

493 min 41 s

9"50'
3 set
Zimecki Jakub3
Stawarski Michał0
9"04'
1 set
Stolecki Filip3
Samborski Jan1
9"03'
3 set
Szopiak Jakub3
Hyżyk Mikołaj0
8"45'
1 set
Szopiak Jakub3
Hyżyk Mikołaj0
8"22'
1 set
Wojciechowski Filip Krzysztof3
Szukała Adam0
8"03'
3 set
Winter Alex1
Szopiak Jakub3
8"00'
1 set
Dzido Tymoteusz0
Lohmann Szymon3
7"56'
3 set
Stolecki Filip3
Zimecki Jakub0
7"55'
1 set
Winter Alex1
Szopiak Jakub3
7"32'
2 set
Wojciechowski Filip Krzysztof1
Winter Alex3

27 min 13 s

4"08'
3 set
Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
3"40'
2 set
Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
3"36'
3 set
Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0
3"33'
1 set
Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
2"55'
3 set
Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
2"35'
1 set
Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
2"17'
2 set
Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
2"16'
1 set
Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0
2"13'
2 set
Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0

10 min 31 s

4"55'
2 set
Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3
3"02'
3 set
Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3
2"34'
1 set
Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3

20 min 38 s

4"14'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0
3"48'
1 set
Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
3"41'
3 set
Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
3"33'
2 set
Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
2"56'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0
2"26'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0

643 min 8 s

12"25'
3 set
Lewański Daniel3
Czucha Michał0
12"19'
3 set
Woziwodzki Jakub3
Marcinkowski Łukasz2
12"11'
3 set
Marcinkowski Mateusz3
Dobrzyński Wojciech1
11"50'
1 set
Sieradzan Wojciech2
Zimecki Jakub3
11"43'
1 set
Sieradzan Wojciech2
Witkowski Tomasz3
11"34'
4 set
Marcinkowski Mateusz3
Dobrzyński Wojciech1
10"48'
2 set
Marcinkowski Mateusz3
Dobrzyński Wojciech1
10"38'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Szymaczek Piotr3
10"10'
3 set
Woziwodzki Jakub2
Szymaczek Piotr3
9"28'
4 set
Woziwodzki Jakub2
Szymaczek Piotr3

10 min 39 s

3"39'
1 set
Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0
3"33'
2 set
Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0
3"27'
3 set
Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0

293 min 9 s

13"01'
1 set
Dybioch Leon1
Celm Maksymilian3
8"35'
2 set
Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
8"21'
3 set
Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
8"20'
1 set
Makowski Maksymilian3
Dyczkowski Jakub0
7"59'
1 set
Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
7"51'
1 set
Dyczkowski Jakub1
Moncznik Mikołaj3
7"23'
3 set
Makowski Maksymilian3
Dyczkowski Jakub0
7"22'
1 set
Celm Maksymilian0
Krawczyk Tobiasz3
6"51'
3 set
Moncznik Mikołaj0
Sikorski Marcin3
6"45'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Świątkowski Jakub0

145 min 27 s

5"52'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
5"03'
3 set
Górecka Hanna0
Kuczyńska Maria3
5"01'
2 set
Górecka Hanna0
Kuczyńska Maria3
4"58'
3 set
Wróbel Hanna1
Tuleja Maria3
4"55'
1 set
Wróbel Hanna1
Tuleja Maria3
4"48'
1 set
Górecka Hanna0
Kuczyńska Maria3
4"41'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0
4"36'
1 set
Górecka Hanna0
Wróbel Hanna3
4"15'
3 set
Górecka Hanna0
Wróbel Hanna3
4"15'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Góra Zuzanna0

31 min 43 s

6"42'
3 set
Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3
4"21'
1 set
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
3"39'
3 set
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
3"16'
1 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
3"04'
2 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
2"59'
3 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
2"50'
2 set
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
2"35'
2 set
Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3
2"17'
1 set
Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3

148 min 21 s

8"24'
1 set
Malinowska Martyna3
Łukawska Natalia0
6"16'
4 set
Zimecka Weronika1
Maziuk Maja3
6"10'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
6"05'
1 set
Malinowska Martyna0
Góra Zuzanna3
5"45'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
5"38'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Grodzka Wiktoria0
5"17'
3 set
Malinowska Martyna0
Góra Zuzanna3
5"16'
2 set
Malinowska Martyna0
Góra Zuzanna3
5"14'
2 set
Zimecka Weronika1
Maziuk Maja3
5"00'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Grodzka Wiktoria0

85 min 46 s

6"06'
4 set
Banaszak Hanna2
Rola Michalina3
5"50'
2 set
Banaszak Hanna3
Jurgielewicz Lena0
5"35'
1 set
Ratajczak Dominika0
Jurgielewicz Lena3
4"50'
5 set
Banaszak Hanna2
Rola Michalina3
4"26'
2 set
Banaszak Hanna2
Rola Michalina3
4"19'
1 set
Banaszak Hanna3
Jurgielewicz Lena0
4"15'
3 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
4"02'
2 set
Ratajczak Dominika0
Rola Michalina3
3"52'
2 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
3"49'
3 set
Banaszak Hanna2
Rola Michalina3

385 min 52 s

11"24'
1 set
Zimecka Weronika3
Strzębała Hanna0
8"04'
1 set
Malinowska Martyna1
Gałwa Aleksandra3
6"49'
1 set
Malinowska Martyna3
Grodzka Wiktoria2
6"12'
2 set
Malinowska Martyna3
Urbańska Weronika1
6"08'
5 set
Malinowska Martyna3
Grodzka Wiktoria2
6"00'
2 set
Otrząsek Tola3
Maziuk Maja1
5"59'
5 set
Zimecka Weronika2
Góra Jagoda3
5"58'
4 set
Otrząsek Tola3
Maziuk Maja1
5"55'
3 set
Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra0
5"54'
2 set
Malinowska Martyna3
Grodzka Wiktoria2

124 min 35 s

6"09'
1 set
Urbańska Weronika3
Parafiniuk Zofia0
5"35'
3 set
Urbańska Weronika3
Parafiniuk Zofia0
5"19'
3 set
Filipkowska Alicja0
Otrząsek Tola3
5"19'
3 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
4"57'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
4"47'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
4"34'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Otrząsek Tola3
4"33'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Otrząsek Tola3
4"25'
2 set
Urbańska Weronika3
Parafiniuk Zofia0
4"10'
1 set
Urbańska Weronika0
Góra Jagoda3

65 min 45 s

6"01'
3 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
5"29'
1 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
5"24'
2 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
5"24'
2 set
Urbańska Weronika0
Gałwa Aleksandra3
5"22'
1 set
Urbańska Weronika0
Gałwa Aleksandra3
4"51'
5 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
4"39'
4 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
4"12'
2 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
4"09'
4 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
4"06'
3 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1

121 min 29 s

5"44'
2 set
Sęk Wiktoria1
Polacka Magdalena3
5"02'
3 set
Sęk Wiktoria1
Polacka Magdalena3
4"48'
2 set
Olejnik Dagna0
Hyżyk Aleksandra3
4"24'
2 set
Sęk Wiktoria0
Górecka Aleksandra3
4"12'
4 set
Sęk Wiktoria1
Polacka Magdalena3
4"03'
2 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Górecka Aleksandra3
3"54'
1 set
Polacka Magdalena0
Górecka Aleksandra3
3"49'
1 set
Olejnik Dagna0
Hyżyk Aleksandra3
3"45'
3 set
Olejnik Dagna0
Hyżyk Aleksandra3
3"40'
3 set
Sęk Wiktoria0
Górecka Aleksandra3

61 min 23 s

6"54'
2 set
Górecka Aleksandra3
Lubińska Dominika1
5"48'
4 set
Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1
5"12'
1 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Lech Anna3
5"08'
3 set
Górecka Aleksandra3
Lubińska Dominika1
4"19'
3 set
Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1
4"18'
2 set
Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna0
4"11'
2 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Lech Anna3
4"07'
1 set
Górecka Aleksandra3
Lubińska Dominika1
4"07'
1 set
Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1
4"01'
1 set
Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna0

Małych punktów: 16888

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały

308

Serniak Kacper48
Wróbel Piotr44
Kujawa Aleksander44
Dunal Mikołaj44
Jakubiec Ania39
Kabaciński Marcin30
Górecka Hanna25
Harris Maksymilian24
Budzik Nadia10

333

Kabaciński Marcin49
Jakubiec Ania45
Dunal Mikołaj45
Harris Maksymilian43
Serniak Kacper41
Wróbel Piotr36
Górecka Hanna34
Budzik Nadia32
Kujawa Aleksander8

229

Wróbel Piotr33
Orawiec Hubert33
Zdrojewski Antoni33
Kujawa Juliusz33
Chudyk Igor33
Serniak Kacper20
Babst Filip17
Zysnarski Erik16
Kłosowicz Ignacy8
Jesiołkiewicz Anton3

1059

Rutkowski Hubert149
Zdrojewski Antoni138
Wróbel Piotr127
Ptaszek Mateusz114
Leszczyński Kazimierz110
Lohmann Mateusz103
Święch Dawid92
Pawluk Tymon80
Dunal Mikołaj62
Chudyk Igor55

551

Zysnarski Erik132
Babst Filip113
Serniak Kacper111
Kłosowicz Ignacy108
Jesiołkiewicz Anton87

513

Grzechowiak Mikołaj49
Rutkowski Hubert44
Szczepanik Maciej42
Podskarbi Mateusz40
Wichłacz Bartosz37
Solawa Jakub33
Kacprzak Jakub33
Lorenc Stanisław33
Dunal Mikołaj33
Fułek Wojciech33

1715

Lohmann Szymon144
Iwan Wojciech141
Ptaszek Mateusz140
Lohmann Mateusz129
Stawarski Michał128
Kacprzak Jakub121
Gnitecki Aleksander120
Dunal Mikołaj119
Solawa Jakub117
Nogawka Maciej99

587

Paszkiewicz Bruno94
Świrko Antoni93
Leszczyński Kazimierz75
Nowak Adrian75
Szczepanik Maciej66
Pawluk Tymon56
Podskarbi Mateusz55
Harris Kajetan50
Tamborski Maurycy23

478

Szczepanik Maciej69
Harris Kajetan66
Pawluk Tymon66
Leszczyński Kazimierz63
Nowak Adrian57
Podskarbi Mateusz51
Tamborski Maurycy46
Świrko Antoni32
Paszkiewicz Bruno28

302

Wojciechowski Filip Krzysztof43
Solawa Jakub41
Stawarski Michał33
Szukała Adam33
Szopiak Jakub33
Lohmann Szymon33
Zdrojewski Tymon27
Ramza Seweryn24
Mozer Dominik24
Gilewicz Adam6

1822

Winter Alex151
Stawarski Michał143
Samborski Jan138
Jakubiec Antoni137
Szymański Mikołaj135
Stolecki Filip132
Szopiak Jakub130
Wojciechowski Filip Krzysztof124
Zimecki Jakub120
Lohmann Szymon119

269

Zdrojewski Tymon77
Mozer Dominik66
Ramza Seweryn66
Gilewicz Adam41
Gnatowski Pascal19
Śliwa Jakub0

149

Mozer Dominik43
Ramza Seweryn33
Gnatowski Pascal33
Zdrojewski Tymon30
Gilewicz Adam10
Śliwa Jakub0

119

Krawczyk Tobiasz33
Zimecki Jakub33
Moncznik Mikołaj33
Mozer Dominik11
Malec Tymoteusz9
Forreiter Marcin0

1919

Dobrzyński Wojciech161
Marcinkowski Łukasz161
Szymaczek Piotr147
Marcinkowski Mateusz141
Krawczyk Tobiasz132
Hernas Nataniel131
Sieradzan Wojciech128
Woziwodzki Jakub128
Moncznik Mikołaj127
Witkowski Tomasz124

112

Mozer Dominik66
Malec Tymoteusz46
Forreiter Marcin0

1174

Szymaczek Piotr142
Sikorski Marcin141
Moncznik Mikołaj139
Stolecki Leon130
Krawczyk Tobiasz127
Dybioch Leon120
Celm Maksymilian118
Dyczkowski Jakub116
Makowski Maksymilian70
Różak Axel42

630

Mierzejewska Natalia165
Góra Zuzanna145
Tuleja Maria119
Wróbel Hanna114
Kuczyńska Maria47
Górecka Hanna40

189

Góra Zuzanna33
Łukawska Natalia33
Mierzejewska Natalia33
Grodzka Wiktoria33
Wilk Alicja33
Banaszak Hanna12
Płocica Agata6
Jurgielewicz Lena3
Ratajczak Dominika3
Rola Michalina0

594

Maziuk Maja108
Zimecka Weronika95
Mierzejewska Natalia77
Góra Zuzanna77
Malinowska Martyna76
Grodzka Wiktoria64
Łukawska Natalia60
Wilk Alicja37

556

Rola Michalina135
Płocica Agata132
Banaszak Hanna120
Jurgielewicz Lena93
Ratajczak Dominika76

1724

Maziuk Maja147
Góra Jagoda145
Otrząsek Tola141
Zimecka Weronika138
Malinowska Martyna133
Grodzka Wiktoria127
Gałwa Aleksandra126
Parafiniuk Zofia121
Filipkowska Alicja104
Goluch Hanna104

533

Otrząsek Tola99
Góra Jagoda99
Gałwa Aleksandra84
Urbańska Weronika81
Parafiniuk Zofia71
Filipkowska Alicja69
Głogowska Zuzanna16
Kłosińska Zofia14

262

Góra Jagoda48
Otrząsek Tola44
Głogowska Zuzanna36
Kłosińska Zofia36
Gałwa Aleksandra34
Filipkowska Alicja33
Urbańska Weronika18
Parafiniuk Zofia13

526

Górecka Aleksandra99
Lubińska Dominika99
Polacka Magdalena88
Sęk Wiktoria75
Hyżyk Aleksandra75
Olejnik Dagna53
Lech Anna23
Jazy-Kozłowska Kamila14

235

Górecka Aleksandra42
Polacka Magdalena40
Sęk Wiktoria33
Lech Anna33
Hyżyk Aleksandra25
Lubińska Dominika22
Olejnik Dagna21
Jazy-Kozłowska Kamila19

Wszystkich rozegranych setów: 1044

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały

19

20

15

65

33

31

103

33

30

20

105

19

10

9

111

9

71

46

15

38

32

108

36

15

37

14


Wszystkich rozegranych meczów: 308

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały

9

9

5

18

10

9

30

9

9

5

31

4

2

2

31

1

18

15

5

12

10

32

12

4

12

4


Szybkość zdobycia punktów

OU9OU9 - finałyOU11 - kwalifikacjeOU11OU11 - 13-17OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU13 - 17-25 faza wstępnaOU13 - 17-25 finałyOU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU15 - 17-22OU15 - 17-22 finałyOU17 - kwalifikacjeOU17OU17 - 17-19OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU13 - 9-13GU15GU17GU17 - finałyGU19GU19 - Finały
11.91'
2 set
Harris Maksymilian0
Dunal Mikołaj2
12.82'
1 set
Budzik Nadia0
Kabaciński Marcin2
13.36'
1 set
Jakubiec Ania0
Kujawa Aleksander2
14.00'
1 set
Wróbel Piotr2
Kabaciński Marcin0
14.09'
1 set
Harris Maksymilian0
Dunal Mikołaj2
16.73'
2 set
Budzik Nadia0
Kabaciński Marcin2
17.55'
2 set
Budzik Nadia0
Wróbel Piotr2
17.64'
2 set
Jakubiec Ania0
Kujawa Aleksander2
18.55'
1 set
Harris Maksymilian2
Górecka Hanna0
20.00'
2 set
Wróbel Piotr2
Kabaciński Marcin0
13.00'
1 set
Wróbel Piotr2
Kujawa Aleksander0
14.00'
2 set
Wróbel Piotr2
Kujawa Aleksander0
17.00'
2 set
Harris Maksymilian1
Kabaciński Marcin2
17.09'
1 set
Dunal Mikołaj2
Kujawa Aleksander0
17.27'
2 set
Górecka Hanna0
Jakubiec Ania2
18.82'
2 set
Dunal Mikołaj2
Kujawa Aleksander0
19.18'
3 set
Harris Maksymilian1
Kabaciński Marcin2
19.36'
1 set
Harris Maksymilian1
Kabaciński Marcin2
19.36'
1 set
Dunal Mikołaj2
Wróbel Piotr0
19.45'
1 set
Harris Maksymilian1
Serniak Kacper2
12.27'
1 set
Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3
15.45'
2 set
Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
16.73'
1 set
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
18.55'
3 set
Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
19.82'
1 set
Serniak Kacper0
Kujawa Juliusz3
20.18'
2 set
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
21.55'
3 set
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
22.09'
2 set
Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3
23.27'
3 set
Kłosowicz Ignacy0
Chudyk Igor3
11.55'
2 set
Kujawa Juliusz0
Wróbel Piotr3
13.18'
3 set
Święch Dawid3
Orawiec Hubert0
13.27'
1 set
Wróbel Piotr0
Ptaszek Mateusz3
13.64'
1 set
Rutkowski Hubert0
Lohmann Mateusz3
13.91'
2 set
Wróbel Piotr0
Ptaszek Mateusz3
13.91'
1 set
Rutkowski Hubert3
Chudyk Igor2
15.09'
1 set
Kujawa Juliusz0
Wróbel Piotr3
15.36'
1 set
Święch Dawid3
Orawiec Hubert0
15.55'
2 set
Rutkowski Hubert3
Chudyk Igor2
15.82'
3 set
Pawluk Tymon2
Rutkowski Hubert3
14.45'
3 set
Jesiołkiewicz Anton0
Zysnarski Erik3
16.00'
1 set
Zysnarski Erik3
Serniak Kacper0
16.45'
2 set
Jesiołkiewicz Anton0
Zysnarski Erik3
16.91'
1 set
Kłosowicz Ignacy3
Serniak Kacper1
17.45'
3 set
Babst Filip3
Serniak Kacper0
17.45'
3 set
Kłosowicz Ignacy0
Babst Filip3
18.00'
2 set
Babst Filip3
Serniak Kacper0
18.64'
2 set
Zysnarski Erik3
Serniak Kacper0
18.82'
2 set
Jesiołkiewicz Anton3
Serniak Kacper2
18.82'
4 set
Kłosowicz Ignacy3
Serniak Kacper1
12.18'
1 set
Leszczyński Kazimierz0
Solawa Jakub3
12.27'
2 set
Tamborski Maurycy0
Fułek Wojciech3
12.55'
1 set
Paszkiewicz Bruno0
Dunal Mikołaj3
13.73'
3 set
Tamborski Maurycy0
Fułek Wojciech3
14.09'
1 set
Tamborski Maurycy0
Fułek Wojciech3
14.55'
1 set
Pawluk Tymon0
Kacprzak Jakub3
15.00'
2 set
Leszczyński Kazimierz0
Solawa Jakub3
16.00'
4 set
Wichłacz Bartosz3
Świrko Antoni1
16.09'
3 set
Harris Kajetan0
Iwan Wojciech3
17.18'
1 set
Harris Kajetan0
Iwan Wojciech3
5.64'
1 set
Lohmann Szymon3
Kacprzak Jakub0
11.18'
3 set
Lohmann Szymon3
Kacprzak Jakub0
11.91'
2 set
Lorenc Stanisław0
Kubrowski Maciej3
12.00'
3 set
Lorenc Stanisław0
Kubrowski Maciej3
12.91'
3 set
Fułek Wojciech3
Rutkowski Hubert0
13.82'
2 set
Lohmann Mateusz3
Kubrowski Maciej0
14.27'
2 set
Lohmann Mateusz3
Grzechowiak Mikołaj0
14.64'
2 set
Rutkowski Hubert0
Ptaszek Mateusz3
14.82'
2 set
Wichłacz Bartosz0
Stawarski Michał3
15.00'
3 set
Rutkowski Hubert0
Ptaszek Mateusz3
0.27'
3 set
Szczepanik Maciej3
Tamborski Maurycy0
0.36'
2 set
Szczepanik Maciej3
Tamborski Maurycy0
3.82'
1 set
Szczepanik Maciej3
Tamborski Maurycy0
16.64'
3 set
Leszczyński Kazimierz3
Harris Kajetan1
17.45'
5 set
Paszkiewicz Bruno2
Świrko Antoni3
17.82'
4 set
Paszkiewicz Bruno3
Nowak Adrian2
18.27'
4 set
Nowak Adrian1
Świrko Antoni3
18.73'
2 set
Paszkiewicz Bruno3
Nowak Adrian2
19.64'
1 set
Leszczyński Kazimierz3
Pawluk Tymon0
19.91'
1 set
Paszkiewicz Bruno3
Nowak Adrian2
9.91'
2 set
Harris Kajetan3
Tamborski Maurycy0
11.27'
2 set
Harris Kajetan3
Nowak Adrian0
11.73'
1 set
Świrko Antoni0
Szczepanik Maciej3
12.91'
1 set
Harris Kajetan3
Tamborski Maurycy0
13.09'
3 set
Harris Kajetan3
Tamborski Maurycy0
14.45'
1 set
Harris Kajetan3
Nowak Adrian0
15.64'
3 set
Harris Kajetan3
Nowak Adrian0
17.09'
2 set
Świrko Antoni0
Szczepanik Maciej3
17.73'
3 set
Świrko Antoni0
Szczepanik Maciej3
19.55'
3 set
Nowak Adrian3
Tamborski Maurycy2
9.55'
3 set
Gilewicz Adam0
Stawarski Michał3
12.18'
1 set
Szukała Adam3
Gnatowski Pascal0
14.09'
3 set
Szukała Adam3
Gnatowski Pascal0
16.09'
1 set
Solawa Jakub3
Ramza Seweryn1
17.45'
2 set
Gilewicz Adam0
Stawarski Michał3
19.27'
2 set
Szukała Adam3
Gnatowski Pascal0
19.73'
4 set
Zdrojewski Tymon1
Wojciechowski Filip Krzysztof3
21.64'
1 set
Gilewicz Adam0
Stawarski Michał3
22.27'
1 set
Mozer Dominik0
Szopiak Jakub3
23.00'
2 set
Solawa Jakub3
Ramza Seweryn1
15.18'
3 set
Nogawka Maciej0
Samborski Jan3
15.82'
1 set
Szukała Adam0
Hyżyk Mikołaj3
17.91'
1 set
Stolecki Filip3
Szopiak Jakub0
18.09'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Samborski Jan3
19.45'
3 set
Lohmann Szymon0
Jakubiec Antoni3
19.64'
1 set
Dzido Tymoteusz0
Samborski Jan3
20.18'
2 set
Wojciechowski Filip Krzysztof0
Stolecki Filip3
22.55'
3 set
Zimecki Jakub1
Jakubiec Antoni3
22.82'
4 set
Wojciechowski Filip Krzysztof1
Winter Alex3
23.00'
2 set
Stolecki Filip3
Szopiak Jakub0
12.09'
2 set
Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0
12.36'
1 set
Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0
12.45'
2 set
Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
14.09'
1 set
Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
15.91'
3 set
Mozer Dominik3
Gnatowski Pascal0
19.36'
1 set
Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
19.64'
3 set
Mozer Dominik3
Gilewicz Adam0
20.00'
2 set
Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
22.55'
3 set
Gnatowski Pascal0
Gilewicz Adam3
14.00'
1 set
Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3
16.55'
3 set
Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3
26.82'
2 set
Gilewicz Adam0
Ramza Seweryn3
13.27'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0
16.00'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0
19.36'
2 set
Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
20.09'
3 set
Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
20.73'
1 set
Mozer Dominik0
Krawczyk Tobiasz3
23.09'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Malec Tymoteusz0
0.64'
3 set
Świątkowski Jakub3
Celm Maksymilian0
15.09'
2 set
Hernas Nataniel3
Korzeniewski Nikodem0
16.36'
3 set
Szymaczek Piotr3
Lewański Daniel0
17.18'
4 set
Dobrzyński Wojciech3
Świątkowski Jakub1
17.18'
3 set
Marcinkowski Mateusz3
Czucha Michał0
17.36'
1 set
Szymaczek Piotr3
Lewański Daniel0
18.45'
3 set
Sieradzan Wojciech0
Dobrzyński Wojciech3
18.73'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Korzeniewski Nikodem0
19.00'
1 set
Lewański Daniel0
Moncznik Mikołaj3
19.00'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Korzeniewski Nikodem0
18.82'
3 set
Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0
19.36'
2 set
Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0
19.91'
1 set
Mozer Dominik3
Malec Tymoteusz0
0.55'
4 set
Celm Maksymilian3
Dyczkowski Jakub1
4.09'
3 set
Celm Maksymilian3
Dyczkowski Jakub1
14.18'
1 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
15.18'
3 set
Różak Axel0
Krawczyk Tobiasz3
15.27'
1 set
Sikorski Marcin3
Różak Axel0
16.82'
3 set
Celm Maksymilian0
Krawczyk Tobiasz3
17.00'
1 set
Dybioch Leon0
Szymaczek Piotr3
17.18'
2 set
Sikorski Marcin3
Różak Axel0
17.55'
2 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
17.82'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Świątkowski Jakub0
9.64'
2 set
Kuczyńska Maria0
Góra Zuzanna3
9.73'
3 set
Kuczyńska Maria0
Góra Zuzanna3
9.82'
3 set
Górecka Hanna0
Góra Zuzanna3
10.18'
2 set
Górecka Hanna0
Góra Zuzanna3
11.36'
2 set
Górecka Hanna0
Tuleja Maria3
11.64'
2 set
Górecka Hanna0
Wróbel Hanna3
11.73'
1 set
Górecka Hanna0
Mierzejewska Natalia3
11.82'
2 set
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
12.18'
3 set
Kuczyńska Maria0
Mierzejewska Natalia3
12.18'
3 set
Kuczyńska Maria0
Tuleja Maria3
12.45'
1 set
Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3
14.09'
2 set
Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3
15.45'
2 set
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
16.27'
3 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
16.73'
2 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
17.82'
1 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
19.91'
3 set
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
23.73'
1 set
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
36.55'
3 set
Jurgielewicz Lena0
Grodzka Wiktoria3
12.91'
1 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
13.91'
2 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
14.36'
3 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
15.64'
3 set
Malinowska Martyna3
Łukawska Natalia0
16.73'
3 set
Maziuk Maja3
Góra Zuzanna0
16.73'
3 set
Łukawska Natalia0
Mierzejewska Natalia3
17.00'
4 set
Wilk Alicja1
Łukawska Natalia3
17.09'
2 set
Maziuk Maja3
Góra Zuzanna0
18.00'
2 set
Łukawska Natalia0
Mierzejewska Natalia3
18.18'
2 set
Malinowska Martyna3
Łukawska Natalia0
12.55'
1 set
Ratajczak Dominika0
Płocica Agata3
12.82'
3 set
Ratajczak Dominika0
Płocica Agata3
13.73'
2 set
Banaszak Hanna0
Płocica Agata3
13.91'
3 set
Banaszak Hanna0
Płocica Agata3
14.36'
1 set
Banaszak Hanna0
Płocica Agata3
16.00'
3 set
Ratajczak Dominika0
Jurgielewicz Lena3
16.09'
3 set
Ratajczak Dominika0
Rola Michalina3
17.00'
1 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
18.55'
1 set
Banaszak Hanna2
Rola Michalina3
18.82'
2 set
Ratajczak Dominika0
Jurgielewicz Lena3
9.73'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Gałwa Aleksandra3
10.00'
1 set
Otrząsek Tola3
Hajduk Anna0
10.18'
2 set
Otrząsek Tola3
Hajduk Anna0
10.27'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Gałwa Aleksandra3
10.36'
2 set
Głogowska Zuzanna0
Strzębała Hanna3
10.45'
1 set
Filipkowska Alicja3
Goluch Hanna0
11.73'
3 set
Otrząsek Tola3
Hajduk Anna0
12.09'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Gałwa Aleksandra3
13.09'
3 set
Maziuk Maja3
Strzębała Hanna0
13.09'
2 set
Grodzka Wiktoria3
Głogowska Zuzanna0
9.64'
3 set
Kłosińska Zofia0
Otrząsek Tola3
10.91'
1 set
Kłosińska Zofia0
Otrząsek Tola3
11.18'
2 set
Głogowska Zuzanna0
Parafiniuk Zofia3
11.73'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
12.82'
3 set
Głogowska Zuzanna0
Parafiniuk Zofia3
13.09'
1 set
Głogowska Zuzanna0
Parafiniuk Zofia3
13.18'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
13.45'
1 set
Kłosińska Zofia0
Filipkowska Alicja3
13.73'
2 set
Kłosińska Zofia0
Otrząsek Tola3
14.27'
1 set
Głogowska Zuzanna0
Góra Jagoda3
14.45'
3 set
Urbańska Weronika0
Gałwa Aleksandra3
16.91'
1 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
17.82'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Filipkowska Alicja3
18.27'
3 set
Parafiniuk Zofia0
Filipkowska Alicja3
20.55'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Filipkowska Alicja3
22.36'
3 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
22.64'
4 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
22.91'
2 set
Kłosińska Zofia3
Głogowska Zuzanna1
25.36'
4 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
26.45'
5 set
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2
11.82'
3 set
Lech Anna0
Olejnik Dagna3
12.09'
3 set
Lech Anna0
Hyżyk Aleksandra3
12.09'
2 set
Lubińska Dominika3
Hyżyk Aleksandra0
12.18'
1 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
12.36'
2 set
Lubińska Dominika3
Olejnik Dagna0
12.45'
2 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
12.64'
1 set
Sęk Wiktoria3
Jazy-Kozłowska Kamila0
12.91'
3 set
Lubińska Dominika3
Olejnik Dagna0
13.55'
3 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
13.91'
1 set
Lubińska Dominika3
Lech Anna0
15.91'
2 set
Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1
17.18'
3 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Lech Anna3
19.27'
4 set
Górecka Aleksandra3
Lubińska Dominika1
20.18'
3 set
Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna0
21.91'
1 set
Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna0
22.45'
1 set
Górecka Aleksandra3
Lubińska Dominika1
22.45'
1 set
Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1
22.82'
2 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Lech Anna3
23.45'
2 set
Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna0
23.55'
3 set
Polacka Magdalena3
Hyżyk Aleksandra1

Decyzji sędziowskich: 65 (0,4%)

Stroke 41
63,1%
Let 23
35,4%
Nolet 1
1,5%

OU11 - kwalifikacjeOU11OU13 - kwalifikacjeOU13 - 1-16OU15 - kwalifikacje OU15 - 1-16OU17OU19GU11GU13 - kwalifikacje GU13 - 1-8GU15GU17 - finały
1 2%
1-0-0
Zysnarski Erik0
Wróbel Piotr3
1 1,3%
0-1-0
Rutkowski Hubert3
Chudyk Igor2
1 1,8%
0-1-0
Zdrojewski Antoni0
Lohmann Mateusz3
1 1,8%
1-0-0
Pawluk Tymon3
Święch Dawid0
3 3,3%
3-0-0
Grzechowiak Mikołaj3
Szczepanik Maciej2
3 3,6%
2-1-0
Gnitecki Aleksander3
Kubrowski Maciej1
1 1,6%
0-1-0
Ptaszek Mateusz1
Lohmann Szymon3
3 5,3%
3-0-0
Mozer Dominik0
Szopiak Jakub3
3 3%
2-0-1
Winter Alex3
Nogawka Maciej2
2 2,4%
0-2-0
Winter Alex1
Szopiak Jakub3
1 1,4%
0-1-0
Szopiak Jakub1
Lohmann Szymon3
4 5,5%
4-0-0
Wojciechowski Filip Krzysztof1
Winter Alex3
2 2,7%
2-0-0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
Solawa Jakub1
3 4,6%
1-2-0
Szopiak Jakub3
Hyżyk Mikołaj0
1 1,6%
1-0-0
Zimecki Jakub3
Stawarski Michał0
2 3,3%
2-0-0
Dzido Tymoteusz0
Lohmann Szymon3
1 1,7%
0-1-0
Winter Alex0
Stawarski Michał3
2 3,8%
1-1-0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
Szukała Adam0
11 12,6%
11-0-0
Woziwodzki Jakub2
Szymaczek Piotr3
1 1,8%
0-1-0
Lewański Daniel3
Czucha Michał0
4 4,9%
2-2-0
Dybioch Leon1
Celm Maksymilian3
2 3,3%
0-2-0
Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
1 2,6%
0-1-0
Wróbel Hanna0
Góra Zuzanna3
1 2,2%
0-1-0
Banaszak Hanna0
Wilk Alicja3
4 6,8%
2-2-0
Malinowska Martyna0
Góra Zuzanna3
1 1,4%
0-1-0
Malinowska Martyna1
Gałwa Aleksandra3
1 1,7%
0-1-0
Grodzka Wiktoria2
Parafiniuk Zofia3
1 1,9%
0-1-0
Łukawska Natalia0
Goluch Hanna3
2 2,2%
2-0-0
Góra Jagoda3
Otrząsek Tola2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0